Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

to sa zdjecia z pleneru i to na pewno nie w dniu slubu ale ja sie tez na takie nastawialam bo jeszcze wtedy nie wiedzialam ze szczesciara spotkam ciebie zabulinko wiesz co - ja nie pamietam czy widzialam jakies zdjecia z kosciola - wydaje mie sie ze nie - wie wiem ze glupio pewnie zrobilam ale jakbym wtedy wiedzial tyle co teraz... bede musiala chyba poprosic ja zeby mi jakies wysłała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jeszcze panna, no, ja również październik, a Ty.. którego? Nie mam Twojego zdjęcia, nie znam Twego stylu, sama i tak najlepiej dobierzesz, to, w czym się będziesz czuła dobrze i elegancko :) Za to więc trzymam kciuki :) Dziewuszki, znalazłam babkę od makijażu, wielokrotnie nagradzaną i na forum 3-miejskim super chwaloną... :D no, ciekawe ile bierze za make up... pewnie się przewrócę... Kasiak, gratuluję i życzę by były wygodne całą noc...przetańcz w nich jak na boso :D Słucham właśnie "Oczarowanie" Wodeckiego i żałuję, że miś nie zatańczy walca... wielka szkoda.... już widzę jak byśmy wirowali, gdyby nie nieruchliwe kulaski misia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, nie panikuj, dobrze będzie:) Nie wiem, czy jest cel prosić o więcej zdjęć - teraz i tak juz za późno, a te zdjęcia są naprawdę przyjemne! hehe, ja lubię, jak coś powiem, a później sie okazuje, że dobrze rozpoznałam - jak z tymi fotografami w cynamonie i tym, że Twoje zdjęcia nie są z dnia ślubu - myślę sobie wtedy, że cos tam wiem;) Agatka - obejrzałam, ale tylko jedną parę - nie umiem zrobić, żeby obejrzeć wiecej - no i jest całkiem dobrze, choć ja bym zrobiła inaczej - - na niektórych zdjęciach twarze Młodych są wyraźnie niedoświetlone (facet ma aparat, który bierze zgeneralizowane dane odnośnie pomiaru światła - większoś aparatów tak ma - tzn że z całego kadru wyciąga sie średnią. W przypadku intensywnego oświetlenia części kadru inne części, w cieniu, pozostają niedoświetlone. Problem znika, gdy Młodzi wejdą znowu w obszar dobrze oświetlony.) - wydaje mi isę, że te zdjęcia są trochę zbyt podobne do siebie - nie wiem, jak to wytłumaczyć - oni po prostu przybierają różne pozy, ale nie ma żadnej nietypowej perspektywy, ani zdjęcia \"z oddali\" - trochę są bliźniacze. I tak gratulacje dla gościa, ze tyle różnych póz wymyślił lda jednego ustawienia. Alejest nieźle, nie masz si co martwić. Poproś tylko, żeby odszedł od Was na większa odległość przy paru zdjeciach, zaproponuj zmianę perspektywy - choć prawdę mówiąc, to fotograf powinien wiedzieć takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, agatka - - to niedoświetlenie twarzy można łatwo zlikwidować, to nie jest tak, że jednymi aparatami można, a innymi nie. Trzeba po prostu zamanipulować czasem naświetlania. Kasiak! Ale fajnie, że masz butki! :) Teraz je porozchadzaj, żeby były perfect:) Dobra, zaraz mykam, bo czas mi się kurczy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś dzieki:D kamień z serca normalnie, bo już się bałam, że ci się nie spodoba;) bo widać, że się znasz, więc zależało mi bardzo na pozytywnej opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, jeszcze jedno - zdjęcia z kościoła są niedoświetlone. Zapytaj gościa, jaką lampą zewnętrzną dysponuje? Taka lampa jest niezbędna do zdjęć w kościele! Inaczej zdjęcia są za ciemne, jak tutaj. W ogóle chyba głównym problemem tego gościa jest światło. Dobrze kadruje, choć bez większego polotu. Daję mu jednak dużo więcej punktó niż obydwóm fotografom tiki, za wrażenie ogólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka Powiem Ci tak - te zdjcia są takie, jakie my sami mielibyśmy na naszym ślubie, gdybyśmy nie ustawiali się w plenerze \"własnoręcznie\" :) Więc nie bój żaby;) Jeżeli gośc nie ma lampy zewnętrznej, co byłoby bardzo dziwne, ale nie jest niemożliwe, to takie niedoświetlenie można zlikwidować w photoshopie. Więc też świat się nie wali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak - MASZ DOBREGO FOTOGRAFA!!!! Takie zdjęcia najbardziej lubię i sama staram się robić:) Szkoda, że nie mogę Wam pokazać innych moich sesji, tych, które robiłam przyjaciołom jeszcze analogiem... niektóre ujcia ma prawie identyczne. DZIEWCZYNY - zerknijcie sobie na stronę Kasiaka. Tak wyglądają dobre zdjęcia ślubne:) I takich mam nadizjeę sama mieć pod dostatkiem do oficjalnego pokazywania po tym sezonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innnymi słowy - żadnego komentarza, żanych uwag. Gratulacje:) A teraz - papa! jejku, ależ Wy jesteście... wciągające.... Marcy - taki ze mnie anioł, \"jak z koziej d*** trąbka\", jak mawia mój dizadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina no to kamień z serca SUPER!!!! Ale się cieszę, że zdjęcia na pewno wyjdą OK!!!!😘 Zabulinka jesteś Naszym Aniołkiem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę ma tylko mało tych zdjęć - ale ja mam aktualnie jeszcze mniej, więc się nie czepiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 :) ja tydzien po tobie!!:D14:) w moje urodziny:D pozdrawiam was wszystkie:) troche mnie to nerwow kosztuje ale to chyba norma:P Ciagle musze stawiac na swoim by tesciowa zbytnio nie ingerowala,ale i tak jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Kasiaku, jedna, jedniutka sprawa - poproś fotografa, żeby podczas składania przysięgi stanął bardziej pomiędzy wami niż w przypadku tej pary - widzisz, że w zasadzie widać tylko faceta, a twarzy kobiety nie. Ale jak zwrócisz mu na to uwagę, to pewnie Cię posłucha;) No, lecę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zabulinka na pewno na to zwrócę uwagę jak się spotkamy z nim parę dni przed ślubem ;) Buciki, które kupiłam są bardzo podobne do tych, tyle że na mioch jest haft biały. I obcas jest trochę ciemniejszy niż na podanym zdjęciu. Szkoda, że nie mam cyfrówki to bym Wam je pokazała :( 😭 http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=218&s=p27m4mctdp3h5jltmnmpxb1zh8iyuh7c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ,witajcie! Ja tylko na momencik, nawet nie przeczytałam Waszych produkcji...Lecimy zaraz z Miskiem na piwko:) Zabulinka, wiesz, my jeszcze nie mamy fotografa...w związku z tym mam pytanie... Ile u Ciebie kosztuje tak przyjemność posiadania Ciebie na ślubie i weselu?Nie widziałam nigdzie żebyś pisała, że nam , forumowiczkom nie zrobisz zdjęć, więc pytam:) Mam weselicho 7 października... Wiecie, co mi sie przypomniało, odnośnie wesela? Umówiłam sie z właścicielką restauracji, że zakupimy pare butelek kolorowych alkoholi, kilka \"lepszych\"soków, i jeden z kelnerów będzie serwował gościom, którzy nie piją dużo i \"mocno\", kolorowe, takie bardziej \"babskie\", drinki...Co sądzicie o takim pomyśle?Myślicie, że przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona fajny pomysł, ale nie sądzisz, że mimo wszytsko Ci co będą pili też będą chcieli taki \"inny\" alkohol???? Jak zobaczą, że ta ma i ta ma to inni też będą chcieli a wtedy kapa bo np. masz mało tego alkoholu i może nie straczyć dla wszystkich. To moje zdanie, ale generalnie fajna opcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sądzicie o zdjęciach w plenerze,ale np. ogrodzie botanicznym wsrod pieknych kwiatów? ja chyba na to sie zdecyduję,widzialam juz u kolezanek pare takich albumow i poprostu oniemialam z zachwytu,jakie piekne i oryginalne fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamy zamiar kupic troche wiecej tych butelek, a te drinki miesza sie i tak ze zwykłą wódką i sokiem...więc do takiego drinka idzie jeden kieliszek \"kolorowego alkoholu, do tego cin cin białe, sok...postaramy sie kupic troszke więcej tych butelek, tak żeby +- dla kazdego chociaż jeden drineczek wypadał.do tego bedziemy mieć tez wino, no i oczywiscie morze wódki, bo nasi wujkowie mają nieograniczone możliwości:D:D:D Tzn. bedzie tradycyjnie, 0.5 na osobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny pracowity dzien !!! Ufff, staralam sie śledzić co piszcie :)) No wiec tak po kolei - Kasiak ciesze sie, ze udalo Ci sie kupić butki - jakbys dopadal cyfrówke prześlij fotki koniecznie !!! :D Tiki - tak, mx3 - my też nie mamy co zrobic z naszym pupilem na czas uroczystości - musi chyba zostac sam :( :O Zaplacze sie z zalu, bardzo nie lubi siedziec sam :)) Zabulina - nie wiem, czy dobrze Cie zrozumialam, ale czy w ogole nie chcecie mieć dzieci??? Jesli nie chcesz, nie musisz odpowiadac :) Witam \'jeszcze panne\' milo, ze nasze grono ciągle sie poszerza - naprawde ładne butki, a co z sukienka??? Opisz koniecznie :P Kasiak- wszystkiego najlepszego - jej jakie Wy mlode jesteście, ja jak mialam 22 lata to myślalam wyłącznie o duperelach i imprezach :)) Gratuluje tak zrównoważonej postawy !!! Marcy - musze sie jeszcze raz spotkac z Rossą na weekendzie majowym, bo coś mieli zmieniac na tej mojej sali i musze teraz dogadac z nimi szczegóły - odnośnie bukietu też :)) Dziewczyny, ktore kupowaly bizuterie na allegro (Kasiak, Agatka) - ja kupilam od tego samego sprzedawcy - kolczyki - nie byly drogie, a wydawało mi sie, ze mogą pasować do mojej sukienki ....najwyzej poszukam innych - ale jak to mowi moja mama \"czasem największa tandeta wyglada lepiej niz srebrna lub zlota bizuteria\" :)) Senioritka - zastanawialam się nad bransoletką do NASZEJ sukienki, ale stwierdzilam, ze faktycznie moge ją pozaciągac :)) Na szyję nic nie zakladam - wydaje mi sie, ze ten gorset jest wystarczająco strojny, a co za duzo to niezdrowo :)) Ale sie qrcze rozpisalam :D :P Zabulina - powodzonka, trzymajta sie, na pewno pojdzie Ci SUPER !!!! Trzymam fafetkowe kciuki!!! Byc moze dzisiaj bede na forum, a jeśli nie, to do jutra :)) PS. Ciesze sie, ze wiecej dziewczyn popiera moj stosunek do wspolnego mieszkania razem przed slubem pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, znów przerwka;) Im bliżej wieczoru, tym więcej przerwek.. ech. Jeszcze Panna - pewnie, że fajnie mieć taką sesję w ogrodzie - zwłaszcza, jeżeli data Twojego ślubu pokrywa się z okresem kwitnienia większości cudowności;) moja rada tylko jedna - nie wchodźcie do \"zaszklonych\" pomieszczeń, chyba, że dobrze znacie realia ogrodów botanicznych. Chodzi mi o to, że są tam przeważnie automatyczne systemy zraszania roślin i nagle może pojawic się \"mgiełka\" wodna, co nie wpłynie dobrze na maikijaż i resztę;) Narzeczona - pomysł z drinkami przedni! To wyjście dla takich osób, jak ja - mało pijam i lekko - (oczywiście nie jako fotograf, hehe:D ostatnio na studniówce jeden dyrektor szkoły próbował nas z Misiałem spoić i jakoś nie mógł uwierzyć, że \"na służbie się nie pije\" ;) ). Na maila poszły szczegóły w sprawie sesji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×