Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Nobi, małe złotnicze firemki, nie mając takiej kasy na reklamę i promocję, muszą bardzo pilnować poziomu swoich usług, żeby dalej istnieć na rynku:) Ja w ogóle nie chciałam mieć takich \"masowych\" obrączek jak z Apartu - daliśy złoto i mamy niepowtarzalne w zasadzie obrączki od jubilera;) Osobiście polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zabulinko milo cię znowu \"pisać\" :) A model u niego wybralaś czy miałaś już jakiś na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oni mieli cudne modele!!! Takie, jakich nigdzie indziej nie widziałam:) I - co ciekawe - cenowo wyszło to korzystniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino - do mnie zadne zdjecia nie dzoszły!:( no i czekam na twoja opinie nadal!! nobi - sprawdz poczte! ja byłam w niedzicy i czorsztynie teraz w niefdziele, podróz poslubna mini - była nad Dunajec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko a gdzie jest ten twój zlotnik? Tiki dlaczego nie wiedziałam o tej podróży wcześniej,zrobiłabym wam spóżnioną \"brame\"hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze pewnie dojdą, bo sie wysłały bez zakomunikowanych problemów:) Nobi, Tobie też wyślę, ale jak odkopię Twó jmail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko knobi3@interia.pl Tiki zdjęcia doszły są piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! :-D Tiki wyszłaś cudownie. Jak ja ci zazdroszczę ja juz mam dość tego czekania :-o Oj tijka jak to nie pochwaliłam się kiedy mam, za każdym razem widać kiedy wychodę za mąż :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi kochana, ale to w Krakwoie było... malutki zakład na ulicy Grodzkiej, tuż pod Wawelem, na przeciwwko kościółka św Idziego:) A jeśli chcesz zobaczyć, jak te nasze obrączki wyglądają, to wejdź na naszą stronę internetową (pod nickiem) i w dzieale \"fotografia ślubna\" tam jest ich zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a_guu ja to ostatnio wiecznie zakrecona chodze, wybacz ;) ale anku nie ma nic takiego w stopce ;) a_guu ja slubuje 3 tygodnie po Tobie czy ja tez moge dostac fotki ktore rozsylacie zabulinko, tiki, holly...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pomyśleć, że przez dłuższy czas czaiłam się i głupio mi było się odezwać bo znacie się już tak dobrze. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-guu ty świrze jak mogłaś tak pomyśleć???? im więcej tym lepiej:) diabełku zdjęcia jeszcze nie doszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne tiki, że możesz mnie zobaczyć ale nie gwarantuję, że podczas otwierania zdjęcia nie wywiniesz orła ;-) No bo nie ma to jak ślubne wtedy wszystkie wylądamy tak pięknie a to była zwykła imprezka targowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a-guu przeciez my wszystkie tu widziałysmy sie zanim powstawac zaczeły nasze zdjecia slubne, własnie fajnie tak bo później można zobaczyc metamorfoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi - odpowiesz mi skod jestes?? zabulino!!!!!!!!!!!!!!! achoj!!!!!!!!!! czekam na opinie okiem fotografa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fafetki :) nadrabiam zaległości właśnie, u mnie w pokoju taki upał że pracowac się nie da :/ widzę ze zabulinka rozsyłała jakies zdjecia. ja tez poprosze :) aha, zabulinko, oczywiscie chce kolczyki, tylko niewiedziałam czy jeszcze je dla mnie trzymasz ;) zaraz wszystko załatwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu ja tez chce :) zaraz ci wysle swoje tiki zdjecia slubne juz widzialam, sliczne a z podrozy - ale widoki! nam chyba w koncu w tym roku nie uda sie nigdzie wyrwac niestety, ale w przyszlym planujemy nadrobic. ale to juz nie to samo co bezposrednio po slubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki tylko nie wiem kiedy je prześlę bo to moje kochanie gdzieś je wepchnęlo i nie mogę znaleźć jak był stary komp to wiedziałam a teraz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Ale upal! Nie wychodze nigdzie. Mialam sie wybrac na zakupy, ale zrezygnowalam. Wole siedziec przy wiatraku :) Moje przygotowania w koncu ruszaja do przodu! Zamowilismy wreszcie zaproszenia, dzis zamowimy balony. Jutro idziemy w koncu do USC po zaswiadczenie i formalne sprawy bedziemy miec z glowy! Zapisze sie tez do fryzjera i wizazystki. Mam do Was pytania: czy kolor kwiatow do dekoracji kosciola powinien byc taki, jak w mojej wiazance? Aha, jeszcze jedno: dekorujecie samochody sztucznymi czy zywymi kwiatami? A jaki kolor, taki jak wasz bukiet? ps. Dziekuje za wszystkie zdjecia od Was. Tiki i Diabelkju wygladalyscie przepieknie! Witam rowniez nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku wyślij jeszcze raz bo nie doszły:) zaraz puszcze ci swoje które wykopałam z jakiejś imprezki więc sama zobaczysz hehehe! Tiki nowy targ.a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejne pytanie, ktore przyszlo mi do glowy: dla kogo przypina sie kolorowe kokardki (kotyliony) na weselu? Tylko dla mezczyzn czy dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×