Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

No i znowu wszystkie ode mnie puciekały 😭 Jak mnie tu już nie chcecie to powiedzcie a nie się chowacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ agatko gratuluje i ciesze sie z Tobą ze juz masz wakacje, jeszcze pamietam jakie to cudowne, nie miec nic na wrzesien, choc miałam tak tylko raz:-o jesli idzie o kase za slub dla ksiedza to my dawalismy w srode przed slubem bo jeszcze musielismy do niego isc ze swistkami i obgadac msze a jesli idzie o baze to ja mam taki przeżroczysty zel z sepfory w takim słoiczku z pompka tez cos z silikonem - superasna sprawa tylko b.droga - 15 ml kosztowało 47 zł, agatko a ta z daxa tez jest taka przeźroczysta i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też mam taki żel z pompką przezroczysty w przezroczystym opakowaniu. Kosztował coś ok 50 zł/30 ml ale ja kupiłam za 30 parę bo promocja była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata gratulacje ;) Mnie zostały jeszcze dwa egzaminy i też mam wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, gratulacje!!! :D I dizęki za superpomysł z Pu-erhem na zimno, właśnie siorbię - SIORB - i nie jest xle. Tą bazę to moze sobie nawet kupię - ale czy ona jakby nie \"przytyka\" porów skór? NIe chciałabym być matowa, ale pryszczata:) A`propos - czy Wam też ten upał tak urządził cerę??? Ja normalnie mam masę minipryszczy, jak potówki u dziecka - więcej, niż przez cąły okres dojrzewania, hehe - nie, nie hehe, w sumie to nie śmieszne, chciałabym się ich pozbyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś ja mam jednego:D i jednego na nodze ale to od depilatora a co do bazy to ja mam superwrażliwą cerę na wszelkiego rodzaju kosmetyki i zawsze kupuję tylko sprawdzone, ale ten zaryzykowałam i jest dla mnie pod każdym względem super! Oczywiście to zależy od cery, ale na moją nie znalazłam jeszcze nic, co mogłoby się z tą bazą równać. A od słońca mi się zaczęły piegi robić:D Ja się bardzo cieszę, bo mi się piegi zawsze podobały, ale też dziwię, bo nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę piegi!! Pasowałyby do rudych włosów:) Masz jednego.. to może sie z Tobą podzielę, co??? Ja mam chyba z 10:( Na szczęście są małe i w kolorze skóry, ale nigdy takich przebojów nie miałam i wcale mi się to nie podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że z tymi pryszczykami to chyba przez to, że siedzę i się pocę, a nie wystawiam nic a nic na słoneczko. No, ale jakoś tak się zraziłam do opalania (które zawsze dobrze działa na mnie pod względem pryszczowatości), kiedy w zeszłym roku okazało sie, że moja ukochana ciocia, (matka chrzestna) ma czerniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabus ja mam jednego ale za to dużego i czerwonego:) Ale moja mama i siostra specjalnie czasem chodzą na solarium, żeby im powyciągało, bo jak im się to wygoi to potem mają cerę jak pupcia niemowlaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o cere i pryszecze to mi te upały tez koszmar urzadziły na twarzy - mam cała mase prycholi, ale juz do nich przywykłam, zawsze je mam, mama mi powtarza, że jak urodze dziecko to mi sie hormony uspokoja- kolejny powód za za - no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi schodzi skóra z twarzy i wyglądam jak koszmar z ulicy Wiązów :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaku to ty sie juz cały sierpien nie opalaj bo bedzie taki upiór w kosciele w białej sukni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki dzięki za pociechę ;) a poopalać się jeszcze muszę troszke, bo oprócz okropnej buzi raziłabym bielą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, tylko z umiarem:) Naprwdę, ten czerniak dał mi do myślenia... Lepiej być białą z nieopalenia, niż z innego powodu.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dzieFczynki:) Ja tylko na chwile, chciałam nobi napisać, gdzie kupić garnitury w Krakowie, bo widze, że szuka:) Jak zabulina pisała, na Siennej, na Szewskiej jest też Sunset Suits, na rogu Floriańskiej i Mikołajskiej, obok kościoła Mariackiego jest sklep, ale nie pamietam jak sie nazywa, obok jest Wólczanka, w Plazie są też takie sklepy, i w galerii Kazimierz-Sunset, Wólczanka i chyba Vistula tez...to tyle.Więcej nie pamiętam:)A, i M1 tez są . Nobi, ja jestem z niedaleka:)Tzn niedaleko Nowego Targu:) Lece pod LODOWATY prysznic, i moze na jakies małe zakupy... Zabulino, właśnie wtrąbiłam pół kilo truskawek...Co Ty na to?:D:D:D Pozdrawiam wszystkie żarłoczne dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam młode ziemniaczki z koperkiem i maślanką- może nie wymyślne, ale pyszne- i zabieram się za czereśnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młode ziemniaczki...mniam!!!ale ja mam pare kilo do zgubienia, i młodym i starym ziemniaczkom mówie \"nie\":( i nie tylko im zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki opanujcie się!!!ja chce przejść na dietkę a wy mi tu smaka robicie:) Dzięki wszystkim za info o matujących miksturkach i garniturkach,co do garniturków to wiem gdzie są w krakowie z nimi sklepy tylko kurka mamy mało czasu i myślałam że któraś kupowała czekoladowy:) w każdym razie dzięki kochane! Narzeczona skąd jesteś? dobra uciekam bo znowu mnie robota przywalila do ziemi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mnie wcielo cos nie moge wrocic na dobre wzieli mnie do tlumaczenia auditu znowu wysylam przepisy kiedy trzeba najpozniez zrobic 1 spowiedz przedslubna? bo ja mam niecale 4 tyg do slubu i jeszce nie bylam czy nie bedzie za pozno? zabulina - wysle ci maila bo chce sie cos zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy my mamy do 10 sierpnia pierwszą spowiedź załatwić Ja też proszę o przepisy Co prawda z niegotujących jestem, ale chyba będę musiała zacząć, żebyśmy z głodu nie padli po ślubie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Marcy, dla mnie tez przepisy:) Ja coprawda dietkuje troche, ale kto wie, moze cos z nich wybiore. Ogolnie-uwielbiam gotowac...A teraz mam wakacje, w dodatku WOLNE wakacje... Nobi, Rabka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, zapomniałam dodac, że jeszcze bardziej lubie jeść, ale chyba jeszcze bardziej-lubiłabym być 5 kilo chudsza do października:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wam wysle pare przepisow wiecej na zyczenie ale jutro bo dzis mam zajeb w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy dostałam, przeczytałam, i na pewno kiedyś ten schab zrobię Czekam na następne przepisy jutro A mi się tak przypomniało zabuś że pisałaś, że się cieszysz z odżycia topicu. Ja wiedziałam, że jak się skończy sesja, to będzie nas więcej. W końcu większość z nas studiuje i czerwiec jest najgorszy (do tego jeszcze przygotowania ślubne- naprawdę na nic nie ma czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zabulinko!🌼 Wiesz juz, kiedy bedziecie w Krakowie? Mam takie małe pytanie, bo mi sie nasunęło ostatnio...Jak robicie zdjecia na weselach, to do której godziny jesteście?Ja jak zwykle jak Filip z konopii-INDYJSKICH :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu sie sesja skonczyla to sie skonczyla ja mam blizej niz dalej niestey zabulina - napisalam dziewczyny wysle przepisy wszystkim kolektywnie jutro bo mi sie nie chce pamietac kto chcial a kto nie reszta niech po prostu skasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - odpiałam:) Narzeczona - to zależy od umowy, ale zwykle do oczepin (czyli około 1szej się zbieramy). Dłuzej nie ma sensu, bo w miarę użycia alkoholu goście są coraz mniej fotogeniczni, hehe, a ta maszyna swoje waży i jestem już po prostu zmęczona:) Ale fotografowanie i tak jest non stop, bo zmieniamy sie z M:):) dlatego jesteśmy tacy wydajni:D agatko, obyś miała i tym razm rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszly zabulina - zaraz sprawdzam ani sie nie pouczylam ani nie popracowalam ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×