Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość siwulka
Witam Was dziewczyny! widze, że przygotowania w toku. Ja wychodzę za mąż 5 sierpnia - wiec dużo czasu nie zostało! Tydzien temy się obroniłam więc mogę zająć się przygotowaniami!! Został jeszcze ubiór mojego narzeczonego! i przymiarka sukienki. Pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z krakowa?? no proszę, tutaj prawie połowa fafetek jest z tych okolic :) sukienka śliczna :) napisz coś więcej o sobie, jak możesz to ślij fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulka
co mam napisać!!skonczyłam 26 lat!! jesteśmy razem ponad 9 lat. Jesteśmy z podkarpacia ale wesele w Krakowie!wiec goście mają kawałek drogi! ale w tym lokalu jest hotel wiec problem z głowy z noclegiem!Obecnie siedze sobie w biurze!!!i i ciężko pracuje:) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam nowe fafetki :) Odnośnie sypania ryżem, nasz ksiądz prosił, by uprzedzić rodzinę i nie sypać ryżem. Jest to pokarm, którego wiele osób nie ma i jak mają sypać, to lepiej dać biednym kilogram ryżu. Prosił by nie sypać. Ja się z nim zgadzam, płatki róż... owszem, ale nie ryż. U nas jeśli ktoś rzuci drobne, to bardzo ciężko będzie to pozbierać, schody od kościoła do drogi są całkiem długie i z obudowanymi sosnami, makabra dla zbieraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja drobnych nie chciałam właśnie ze względu na zbieranie. w długich paznokciach ciężko się to zbiera, no i sukienką bym troche pozamiatała pod kościołem. aha, i przed wejściem są takie kratki więc tam wszystko powpadałoby. a o sypaniu ksiądz w ogole nic nie mówił. ale z tym ryżem to faktycznie masz racje. no i słyszałam też, że jak młody ma czarny albo ciemny garnitur, to mogą po ryżu zostać ślady. M. miał jasny więc nie było tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny posłałam zdjecia, chyba:)namęczyłam sie niemiłosiernie:)Nie posłałam tylko \"środka\", bo nie wiem, jak wykasować nazwiska nasze i gości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, do Ciebie tez, na adres pod nikiem. Ale nie wiem, czy doszły, mozliwe, że cos popierdzieliłam, bo siedze na TRAGICZNYM komputerze,i żeby cokolwiek tu zrobić, to musze sie namęczyc nieźle...ale mam nadzieje, że doszły, jak nie, to dopiero wieczorem spróbuje, bo do tego grata juz nie mam nerwów!!! Maniusia, a co, chcesz robić zaproszenia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulka
Mam pytanie - czy robić wizytówki z nazwiskami gości!! wolała bym aby koło nas usiedli mlodzi ludzie! a rodzina dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siwulka - zaczernij sie!:) ja robiłam wizytówki, miłam koło siebie świadków i przyjaciół i bardzo dobrze to nam wyszło, sprawdziły sie w nawszym wypadkó wizytówki i nikt mi nie donosił żeby było jakieś niezadowolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona - jak narazie to nic nie mam :( siwulka - niektóre z dziewczyn robią, a niektóre nie. ja osobiście nie miałam i wszyscy posiadali jak chcieli. a młodzi przewaznie siadają przy młodych a ciotki dalej. u nas tak własnie posiadali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulka
nie bardzo wiem jak mam to zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn - co? jak pousadzac gosci czy ich wogóle usadzać? acha - jak sie zaczernić? wejdż w preferencje - zakładka u góry, jak np piszesz posta i tam sie podaje hasło - i wtedy nik sie pod ciebie nie podszyje i bedziesz CZARNA jak my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sypania ryżem to jak 3 lata temu świadkowałam w tym samym kosciele co teraz sie pobrałam to wtedy właśnie usłyszałam od ksiedza tą opinie na temat sypania ryżem i wogóle pod tym kosciołem juz nikt nie sypie, ja na ten temat przed swoim ślubem z nikim nie rozmawiałam, nie wiedziałam co mnie czeka, no ale nikt nie posypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny narzeczona - zaproszenia piekne, sami je robiliscie? ja poszlam na latwizne i kupilismy :) marcy ja tez bym sie pisala na twoje przepisy, wiec poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Aguu dzięki za zdjęcia, jak miło Cię widzieć ;) kolejna blondynka w Naszym gronie ;) Narzeczona zaproszenia Sliczne!!!!! 🌻 Wczoraj byliśmy na pierwszej spowiedzi przedślubnej ;) i masz rację Zabulinko czuję taką ULGĘ :D ksiądź nie krytykował, nic nie mówił. Tylko tyle aby jednak się powstrzymac przed ślubem bo może wystąpić zmęczenie seksem ;) (na pewno nie :P) Kathi super że zaglądasz :) Dziś moja buźka odżyła :D zrobiłam sobie peeling z ciemnej herbaty ;) i wyglądam dziś SUPER (nie ma jak skromność ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ty jestes z legnicy? (przeczytalam na innym topicu ze tam mialas wesele;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - Legniczanka z urodzenia od 7 lat wrocławianka, ale zamierzam kiedys do Legnicy wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ja niedaleko - jelenia gora, a w legnicy studiowalam (rok temu skonczylam). moze sie kiedys na ulicy minelysmy jesli bywasz w legnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w PWSZ pewnie, nie? hi hi ja mieszkam dwa kroczki od tej uczelni - tzn. teraz mieszkają moi rodzice bezemnie:( a jelenia jest mi dobrze znana - w szkole sredniej rok w rok jeździłam na Teatry uliczne - alez to były czasy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa moich znajomych konczyła ta uczelnie, napewno kogoś znasz:) a jaki kierunek i dzienne czy zaoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwucha witaj :) Jeśli chodzi o wizytówki bardzo chętnie bym je zrobiła, ale R nawet o tym nie chce słyszeć. Tak więc nie będzie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×