Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

no pwsz :) sluzby publiczne zaoczne - na syplomie mam ladnie - politologia (tylko nie wiem po co mi to hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty tak łatwo kasiaczku uległaś?? przyszłemu mężowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyplomie oczywiscie :) a teatry uliczne w jeleniej super - polecam teraz chyba sa w ramach wrzesnia jeleniogorskiego tak przynajmniej bylo w ostatnich latach - tez zreszta fajne sa imprezy wtedy i koncerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka - no niestety ta uczelnia do najwsanialszych nie nalez, ciezko wogole po niej magisterke zrobic. moi znajomi wczesniej pokonczyli, a z zaocznych to słuzby publiczne studiował tylko Grześ - taki szerszy, z bródką - starosta roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasiaczku u mnie nie bedzie wizytowek, jakos tak glupio by mi bylo gosciom narzucac, zwlasza ze nigdy nie bylam na takim wesely gdzie byly ale w sumie to jest dobre rozwiazanie wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no u mnie starosta roku nie byl grzes tylko mariusz :) ale moze i tak mamy jakichs wspolnych znajomych. ja jeszcze nie wiem co bezie z moim magistrem, kiedys bylam ambitna... teraz zastanawiam sie po co mi on. nie chce z politologii, a w takim razie z czego? O UWr tez slyszalam kiepskie opinie o tym jak sie tam studiuje i mnie jakos nie ciagnie. poza tym teraz jestem za granica i nie potrzebuje tu studiowac i tak mam wyzsze wyksztalcenie niz wiekszosc irlandczykow a i tak mi sie ono nie przydaje choc nie pracuje fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty teraz w Dublinie tak? tam też mam mnustwo znajomych z Legnicy i Wroclawia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo tam polaków nie? moja martusia wróciła - była z przerwami ponad 1,5 roku to mowiła, ze tylko sie polski na około slyszy, nakrecali mnie na wyjazd, J. bardzo nie chciał a teraz moze by chcial....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka, tiki - ja obok was jestem - bo ja z zielonej :) w jeleniej jestem na wakacje :) w legnicy mam koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ślub i wesele urządzacie w Jeleniej tak? to kiedy zjerzdzacie i kto wam wszystko załatwia, a wy tak razem jesteście? razem pracujecie, co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem i pamietam maniusia ze ty z zielonej góry:) to faktycznie niedaleko ale nidgy tam nie byłam:( musisz mnie zaprosić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam :) chociaż trochę nam się powiększyło towarzystwo z zachodu, bo jak narazie to większość jest z okolic krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc maniusiu, prosze wiec jednak nie wszystkie z okolic krakowa :D slub i wesele mamy w jeleniej zjezdzamy 2 tygodnie wczesniej jestesmy tu razem ja pracuje na recepcji w b&b a moj P. w markecie niestety na nocki przez co sie mijamy :( polakow tu duzo a wczoraj w zarze spotkalam nawet tych dwoch kolesi z kabaretu ani mru mru tylko nie odwazylam sie ich zaczepic hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z zalatwianiem to my tak po wariacku ale wszystko nam sie tak pieknie uklada jakby los nam naprawde sprzyjal. my zareczylismy sie w marcu wiec nie czekamy za dlugo na slub, bo i po co? ;D w kwietniu bylysmy dwa tygodnie to prawie wszystko wiazace sie z zaklepaniem terminu zalatwilismy, ubralismy sie , zamowilismy obraczki, wypisalismy zaproszenia. juz po naszym wyjezdzie rodzce podpisali umowe z kamerzysta i fotografem ktorych wybralismy i zaczeli (i ju chyba skonczyli ;) ) rozwozic zaproszenia. teraz czekamy na sieropien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ani mru mru tu wystepowali w niedzile i mialam isc i na smierc zapomnialam o tym i ni bylam.. :( a wczoraj sie na nich w centrum natknelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
hej ja też jestem z okolic jeleniej a ślub 5 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
dokładnie z kamiennej góry ale teraz właściwie to we wrocku mieszkam .Po ślubie mamy sie tu zameldować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, to dolnoslaskie grono nam sie powieksza ;) a jak tam przygotowania kahna? na uciekam na pare minutek bo musze do biura skoczyc :) w koncu jestem w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kahna🖐️ o Wrocław nareszcie:) z okolic Kamiennej mam kolego Marek Cz. z Jarkowic a we Wrocku studjujesz czy pracujesz, i dzie slub wrocław czy Kamienna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
sam ślub będzie w niedamirowie i wesele też to jest pod lubawką niedaleko jarkowic Tak z klimatem ma być górski kościółek górski pensjonat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
a gdzie dokładnie mieszkasz ja karłowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kafetki :) kahna to ty tak jak ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D A już myślałam, że tu nikt tego 5 sierpnia się nie pobiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
No.. może górsko-wiejski. ślub 5sierpnia o 17.00 Ale teraz jeszcze sesje ciągniemy i ja moj misiaczek Malutki na około 30 osób, ale sporo sie wykrusza i pewnie będzie 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stare miasto czy centrum boczna Nowowiejskiej i Sieńkiewicza te rejony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
myśmy sie po raz pierwszy pocałowali 5 sierpnia 7 lat temu. zawsze obchodzimy to jako nasz rocznica, Więc jak już w końcu doszło so wybierania daty to ten dzien wydał nam sie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
tika tak to my prawie sąsiadki jesteśmy ja kromera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×