Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

holly, to wazne, ze tren nie jest na stale bo slyszalam juz opinie od dziewczyn, ktory taki mialy, ze bywa to uciazliwe strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co --> tak wiem, ze tern jest uciażliwy, choć nie wiem jak bedzie wygladal jak pozamiatam nim kosciol... ;)) Mam nadzieje, ze bedzie słonecznie przynajmniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly czy ta twoja sukienka jest haftowana perelkami? na zdjeciu tak wyglada maniusia - twoj welon jest ok ale zupelnie nie w moim stylu (przepraszam jesli ci urazilam) treny sa rzeczywiscie niepraktyczne ale tylko te dluższe te calkiem krotkie nie przeszkadzaja ja nie chcialam miec ale pani w saloni poradzila zeby malutki zostawic bo wydluza sylwetke powiedziala ze jak mie sie nie bedzie podobal to odetna przy przymiarce zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy nie wiem dokladnie , ale czyms tak jest haftowana (cos błyszczącego w każdym razie :)) mam nadzieje, ze dam rade z tym trenem - gdyby w trakcie przymiarki bylo coś nie tak, to kaze go odciąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ten tren, też właśnie słyszałam różne teorie dlatego ja też go nie chcę tylko nie wiem czy to nie zmieni fasonu sukni:P a welon rzeczywiście pierwszy:) ten hafcik na górnej części sukienki daje piękny efekt 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze:P chyba się jeszcze zastanowie nad tym trenem, przeglądnęłam wszystkie sukienki na www.marietta.pl i tam większość sukienek ma tren, jest on teraz bardzo modny, może rzeczywiście taki podpinany nie będzie zły, a w kościele piękny efekt, sama już nie wiem, dobrze że troche czasu jeszcze zostało na podjęcie decyjzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka_u, sliczne sa tam sukienki niektore, prawda? mi sie strasznie podoba z tej pierwszej kolekcji \"modello\" tylko chcialabym ramiaczka do niej jakies, zle bym sie czula w sukni bez ramiaczek no i ten lekki tren podpinany tez bym chciala bardzo miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu tfu na marietta.pl tez sa niektore ladne ale ja mialam na mysli www.margarett.pl i tam jest ta sukienka o ktorej pisalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na marietta.pl są śliczne, ta z numerem 522a jest piękna, na drugi dzień wesela bardzo by mi się podobała, a nie mam jeszcze żadnej upatrzonej kolekcje z margarett.pl też oglądałam dlatego mam teraz zawrót głowy od tych sukienek takie piękne, dobrze, że znalazłam taką która rzeczywiście najbardziej podeszła mi do gustu, bo będzie mi łatwiej, nie wiem po co oglądam pozostałe, to już chyba jakieś zboczenie;P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co odezwała się fortografka. możliwość by była ale muszi znac twoja date slubu. co do kosztow to da znać bo musi sprawdzić ile by ją dojaz kosztował. Jak mi pozwoli to podam ci jej email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te biale najbardziej z tylu z krysztalkami bo sukienke tez mam z krysztalkami co myslicie te buty sa bardzo tanie bo tylko 15 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem też są śliczne, takie dziewczęco-kobiece a do tego romantyczne jak z bajki o kopciuszku;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy - śliczne są te butki :)) Takie kobiece. Moje szpileczki mają lekki szpic, ale noga nie wyglada w nich jak kajak :)) Naprawde bardzo ładne - kup marcy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie sobie wogule kobitki na inne artykuly na tej stronie warte poogladania ja bede miec jedna taka malutka dziewczynke jak mini druchne i bedzie miec podobna sukienke do tych ze zdjec nie wiem tylko jeszcze ktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bedziecie probowaly \"rozchodzić\" buciki ślubne przed uroczystością? np po domu? Ja na szczescie chyba nie bede musiala, bo te co kupilam są wygodne jak kapcie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego sie wlasnie boje - czy beda wygodne trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy marcy trzymamy :)) A czy długosć sukni masz już dopasowana do obcasa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie kupic jak najwygodniejsze, pewnie troszke w nich po domu pochodze dla proby :) wysokie macie obcasy? ja nie chce wysokiego, moj P. jest wyzszy ode mnie ok 10 cm, ale przeciez upiecie wlosow w kok i welon i tak dodadza mi kilku cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 6,5 cm szpileczkę Jak dla mnie to niski obcas, bo zawsze biegam w 10 cm ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszcze nie dopiero na 1 przymiarke kazali mi przyjsc z butami chociaz jak kupowalam to pani mnie pytala mniej wiecej jaki chce obcas - calkiem niski, sredni czy bardzo wysoki wiec powiedzialam sredni i wydaje mi sie ze w tych butach jest sredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracy. Wysłałam fotkę dziewczynom które prosiły o moją sukienkę. Mamusia ja będę miała własnie taki welon jak pokazałaś z lamówką ... bardzo fajnie się układa. Teraz czekam na moją kumpelkę. Będę jej pokazywała suknię no i zrobimy sobie powtórkę z rozrywki ... czy dzień kobiet ;-) Mam prośbę... czy może któraś z Was przesłać mi na meila tego walca z noce i dnie? bardzo proszę, mój adres jest w zakładzce. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
mam pytank do wszystkich panien:kto wam finasuje wesele,slub?rodzice?wy sami?pozyczka? prosze potraktujcie to powaznie,u mojego Misia głównym argumntem spowalnijącym decyzje o slubie jest"zbieranie kasy"jestesmy razem od 7 lat niedawno sie zareczylismy oboje pracujemy mieszkamy razem,wiem ze on mnie kocha,że chce sie przynim zestarzec... pewno wiele z was powie no ale co zmieni slub??? dlamnie wiele. bede zoną.bede starac sie o dzidziusia,bede miała swój DOM ja zarabiam ok 1500,on ok 2000.... co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam przyjecie rodzice a reszte fiansujemy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami 27 -> u nas sytuacja wygląda tak, że my sami sobie za wszystko płacimy, od roku razem zbieramy pieniądze jedynie za orkiestrę będzie płacił tata mojego B i moi rodzice dorzucą się do jedzenia, sami będziemy robić zakupy, ustalać menu, stroić salę i wogóle tak postanowiliśmy, w końcu mieszkamy już razem, że możemy decydować o tym co będziemy robić (nikt nam nie narzuca swoich gości, ani innych rzeczy, bo w końcu to nasze wesele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×