Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

no to co ja od urodzenia jestem ewangeliczką, bo moi rodzice oboje są, mój Misiek jest katolikiem, ale ja go nie namawiam na zmianę wiary, bo wasza wiara nie jest mi obca w sumie to większość naszych znajomych jest katolikami, czasem się zdaża że do waszego kościoła też chodzę i nie widzę w tym nic złego (rodzice mojego Miśka niestety mają problem co do wychowania i ochrzczenia dzieci w mojej wierze, ale my z Miśkiem podjęliśmy już decyzję:) ) tak moja znajoma dostała dotację, zajmuje się projektowaniem i krawiectwem , to wałaśnie u niej będę szyć sukienkę ślubną:) 7-go miała otwarcie \"firmy\" a dzisiaj to oblewamy;) zaraz wysyłam walc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, dzieki za walca 🌼 to poszczescilo Ci sie z ta znajoma, skoro to ona uszyje Ci suknie, zawsze to lepiej jak ktos znajomy :) ps ale sobie dobra kawke zrobilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wysłałm meile i doszło tylko do no to co, nie wiem dlaczego nie umię wysłać do marcy:( no to co może ty spróbujesz?? bo mnie cały czas wraca:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie szkodzi, zawsze można sobie wykasować:) i co spóbujcie do marcy!! bo nie wiem co mam ze swoją skrzynką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam walca dziekuje musz go przesluchac w domu w pracy nie mam glosnikow dzieki dziewczyny bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalabym, ale nie moge sie zalogowac do skrzynki tzn zalogowac sie moge, ale nie wyswietla mi listy maili- mam w tym miejscu zupelnie puste, biale pole cos pewnie z nowu z serwerem na o2 jesli nie dojdzie marcy to sprobuje jak bede mogla sie dostac do skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja też pije kawkę.... Moj misio jest na szkoleniu , wiec Dzien Kobiet spędzilam w gronie przyjaciolek z pracy - popijajac rozne alkohole ;)) do 23h - bylo bardzo wesolo :)) A dzis znow do pracy.....dla mnie ostatni dzien tygodnia, bo jutro ide na urlop. No to co - też nie wyswietla mi sie lista maili na o2 - myślę, ze mają jakieś problemy na serwerze. Anula - Twoja sukienka jest b. ladna :)) i ładnie w niej wygladasz :)) Mogę wyslac walca Noce i dnie, ale po pracy, bo mam go w domu na dysku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam jeszcze pytanko odnośnie wieczoru panieńskiego;) będziecie miały czy nie i co planujecie, a może ktoś inny się tym będzie zajmował ( kolezanki, albo świadkowa??) :P no i czy wasi panowie będa mieć kawalerskie (i czy będa mieć striptizerkę:( ) sorki za takie pytania, ale jestem ciekawa jak to u innych będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje ale organizacja zajmuje sie moja najlepsza przyjacilka z calym gronem pomocnikow i podobno mam nie wiedziec co to bedzie moj luby tez ma cos miec ale nie wiem czy ze striptizerka czy bez wiem ze nawet jesli z to i tak by sie nic nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też planuje, ale jeden panieński chyba bede miala w zywcu, a drugi w krakowie - i bede go musiala sama zorganizować...niestety...raczej nie przewuduje zeby ktoś sie tym zajął..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede miala wieczor panienski pewnie wiekszoscia organizacji zajmie sie moja swiadkowa :) albo zajmiemy sie wspolnie- bo moze zaczniemy ten wieczor u mnie w domu, bedziemy popijac winko i zajadac dobre rzeczy :P a pozniej pojdziemy np na jakies nocne szalenstwa taneczne :) moj P. na pewno nie bedzie mial striptizerki, a wieczor bedzie mial, zapewne z dobrymi kumplami przy piwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planujemy trochę inaczej organizować będziemy sami i do tego razem;) (moją świadkową miała być siostra, która urodzi na początku lipca i nie chcę jej męczyć, więc świadkować mi będzie jej mąż, dlatego nie ma mi kto wszystko przygotować) planujemy natomiast zrobić większą imprezkę jakieś 2 tygodzie wcześniej(na wszelki wypadek podrapań, mężczyzn spowodowanych chwiejnym powrotem do domu, znamy taki przypadek:p) mama mojego Miśka prowadzi bar więc imprezka odbędzie się w barze(w jednym pomieszczeniu dziewczyny, w drugim chłopaki;) a jest jeszcze jedno zamknięte dla ewentualnej striptizerki, striptizera, a to zależy od tego czy reszta coś zorganizuje;) ) na imprezkę zapraszamy młodszych znajomych co będą na weselu oraz tych których niestety nie możemy zaprosić na wesele zobaczymy co z tego wyjdzie?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka- to ciekawie macie :) czy n tej imprezie bedzie przemieszanie? czy kobietki w swoim pomieszczeniu, faceci w drugim caly czas? ja striptizera nie chce, bo moglabym dostac ataku smiechu :P no jakos juz tak mam, ze typ takich lalusiow, wydepilowanych wszedzie, napinajacych miesnie, wysmarowanych samoopalaczem, krecacych bioderkami zreczniej niz brazylijskie tancerki raczej wywoluje u mnie usmiech niz jakiekolwiek zainteresowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do striptizera to dokładnie tak samo ja uważam, też mnie to raczej śmieszy:D jeśli chodzi o reszte to myślę, że skończy się na tańcach i wszyscy się wymieszają, chociaż na początku na pewno będziemy siedzieć osobno;) jedyny plus taki, że jak będziemy troszkę tańczyć to nikt nie spije się w trupa, a widziałam już panów wracających z kawalerskiego, którzy nawet nie pamiętają jakiego koloru striptizerka włosy miała;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł katka mysmy mysleli nad 2 osobnymi imprezami i polaczeniu ich w jedna po polnocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest w sumie fajny pomysl z tym polaczeniem imprezek po polnocy ;) tylko u mnie raczej nie przejdzie, moj P pochodzi z innego miasta, jakies 80 km ode mnie, i pewnie tam bedzie urzadzal ten swoj wieczor, bo tam ma wiekszosc \"starych\" kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też planuje panieński. u nas organizacją zajmuje się świadkowa. ja swojej pewnie będę pomagać. już sobie nawet miejsce wybrałam - chcę sobie potańczyć więc pójdziemy do takiej fajnej knajpki/restauracji. tam robią często dyskoteki, ale przychodzą tam \"starsze\" osoby (ze względu na ceny chyba) i nie ma tam tzw. szesnastek, więc będzie fajnie. mam nadzieje :D a co jeszcze będzie to nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na takim łączonym paniensko-kawalerskim wieczorze - naprawde fajna sprawa :)) Mam do Was prośbę dziewczyny - mam nadzieję, ze mi pomozecie - chodzi o wybor welonu do tej oto sukienki: sukienka:http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/48?osCsid=598cc9c7b2bb1581459cae2e55c8c5ff a to moje propozycje welonu (ze strony podanej przez maniusie) 1) http://sklep.slubinfo.pl/pokaz_produkt.php?idprod=11028 2) http://sklep.slubinfo.pl/pokaz_produkt.php?idprod=11025 Ktory bedzie bardziej odpowiedni??? 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly mi sie ten pierwszy bardziej podoba jest delikatniekszy a twoje sukienka nie powinna byc przytloczona przez cos co bedzie od niej odciagac wzrok anyway, to tylko moje zzdanie ja chce welon tzw odcinany, ktory nie ma zadnych aplikacji, lamowek itp, nawet minimalnego wykończenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też podoba sie bardziej ten delikatny :)) Tymbardziej ze ta sukienka jest dośc strojna. Poza tym chce miec skromny welon :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się bardziej podoba ten pierwszy. tego drugiego jakoś nie widze w połączeniu z sukienką. a ta sukienka ma coś haftowanego na sobie? bo na zdjęciu raczej nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, moim zdaniem tez ten pierwszy :) powiedz, chcesz miec taki tren w tej sukni? mi sie treny podobaja, ale ja jesli juz to chce miec odpinany, dla wygody przy zabawie. Nie boisz sie, ze bedzie Ci z nim niewygodnie np w tancu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia - nie sukienka nie ma zadnych haftów :)) No to co - ten tren jest podpinany - jeśli bedzie ładnie, to bede go miala w kościele, a potem podepne, zeby bylo wygodnie tanczyć. Jeśli bedzie padal deszcz bede miala podpiety caly czas :)) Mojej mamie tez bardziej podoba sie ten pierwszy :)) Jest deleikatny, zupelnie taki jak chcialam i niedrogi.... Chyba go zamowie (kolejna rzecz mi odpadnie) Kasiak - czy Ty zamawialas/zamawiasz swoj welon z tej strony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia - nie sukienka nie ma zadnych haftów :)) No to co - ten tren jest podpinany - jeśli bedzie ładnie, to bede go miala w kościele, a potem podepne, zeby bylo wygodnie tanczyć. Jeśli bedzie padal deszcz bede miala podpiety caly czas :)) Mojej mamie tez bardziej podoba sie ten pierwszy :)) Jest deleikatny, zupelnie taki jak chcialam i niedrogi.... Chyba go zamowie (kolejna rzecz mi odpadnie) Kasiak - czy Ty zamawialas/zamawiasz swoj welon z tej strony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×