Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

kasiak sorki ze sie wtracam ale spowiedz bez wyznania wszystkich grzechow jest niwazna ksiadz nie ma obowiazku sie pytac a jesli powiesz ze to spowiedz przedslubna (a powinno sie zeby dostac podpis) to mysle ze rozgrzeszenie dostaniesz, w koncu chcecie mbyc malzenstwem, zeby przyjac saktament musisz sie wyspowiadac. jak juz bedziecie malzenstwem to sex nie jest grzechem i po problemie wazne na jekiego ksiedza sie trafi lepiej isc np do tego ktory prowadzi nauki bo predzej zrozumie a my z moim lubym zdecydowalismy ze do slubu wytrzymamy - w tym miesiacu przestalam brac tabletki zrobie obie przy okazji przerwe a za to noc poslubna po 4 misiacach (o ile wytrzymam) powinna byc zajebista. nie zebym chciala udawac ze jestem bardziej swieta niz jestem ale chce sprobowac chociaz czy wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że welon to teraz tylko dodatek, ze spowiedzią się nie martwię bo ja nie muszę spowaiadać się u księdza, tylko przed Bogiem, za to muszę mojego Miśka pogonić do kościoła;) co do welonu zresztą wszystkie będziemy mieć welon, a aż takie święte to chyba nie jesteśmy:P na wesleu to ja raczej wino bedę preferować bo po wódeczce jestem chora:P, a zresztą jej nie lubię, więc nie piję:: o kawalerskim była mowa, możesz poczytać a jeśli chodzi ci o alkohol na panieńskim to może skuszę się na jakieś lepsze drinki albo winko kasiu o ile się nie mylę to też drogą emailową do mnie przyszła podobna sukienka, ale ja chciałm biała:) chociał była bardzo ładna i miała kuszącą ceną, a nie jak w salonach🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tik tak masz gdzies linak do zaproszen? ja jeszcze ma troszke czasu bo zapraszc bede dopiero w kwietniu wiec jak zamowie w ten weekend to zdaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziewczynki i ja nie bede miala welonu! tylko kapelusz! nigdy ale to nigdy nie przypuszczalam, ze wystapie w kapeluszu a moja mamcia to juz bron boze, ale jak ubralam, przymiezylam do sukni, och cudo. zreszta to samo bylo z sukienka zupelnie inna sobie upatrzylam ale jak zalozylam to to nie bylo to, co innego widziec na kims co innego na sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam zdjecia kataka sukienka bardzo ladna nie moge sie wypowiedziec do konca bo zdjecia eksponuja panne mloda a nie sukienke ale ma bardzo ciekawy gorset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php to jest link, ale nie polecam ich bo po pierwsze mialam zaplacic 2,73 za sztke, wyszlo po 3 zl i czekalam 2 tygodnie na paczke!BBRRRRRRR I jeszcze jak napisalam gosciowi co o tym mysle to wielki oburzenie bylo! ale posylam ci linka bo duzo tu slicznych:) aha ja mam te bordowe z 9 czy 11 katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
tiki masz jakies zdjecie kapelusza??? nie wiem ja mysle ze jak sie wezmiemy to moze do sierpnia sie wyrobimi///. co doswiadczone myslicie/ powiem wam ze miałam dwa marzenia ze slub bedzie zimą u nas w kosciele(na bardzo małej wiosce)piekne choinki i szopka bozonarodzeniowa śnieg...no warunkiem jest snieg-ale jak bedzie chlapa??? siostry moje przekonuja mnie do lata:) drugie moje maarzenie aby moi rodzice byli na slubie. e temat rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym a mozna by prosic o zdjatka waszych sukni - ja sie juz tu odkrywam i puszczam linka do mojej:) http://www.suknieagnes.pl/kolekcja2005.htm - oto ona i duzo innych uroczych🌼 ami27 nie mam zdjecia mojego kapelusza, ale mam gdzies linka do stron z kapeluszami jak odnajde to ci posle jesli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze o szczere zdania na temat sukni, ale naprawde szczere no i poprosze o wasze kasiastejka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tik tak widzialam to firme ja chce zamowic z itd ami - sierpien bedzie trudny bo to jest napopularniejszy miesiac na sluby i po prostu sale beda porezerwowane i orkieestry ja chcialam w sieroniu to juz prawie 1,5 roku wczesniej sale i orkiestry byl9o trudno znalez i mam w lipcu bo to byl jedyny wolny termin orkiestry ktora mi sie podobala ja bym ci radzila koniec wrzesnia albo poczatek pazdziernika ale oczywiscie sprawdz najpierw jak wygląda sytuacja z salami i muzyka to sie samo wyjasni czy ci sie uda czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia i suknia bardzo ładne! Jak wybieralismy zaproszenia to też chciałam takie fikuśne, ale choć na zaproszeniach chcielismy zaoszczędzić :) Tiki a ten kapelusz to jakiego koloru jest? Bo suknia nie jest biała tylko taka cieniowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
tiki-która to twoja-bo oczopląsu dostane!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tik tak zdjecia poszly a twoja sukienka to ktora - ta kolorowa przy wejsci do kolekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam kupic z agnes ale w koncu ta ktora ci tik tak poslalam jednak przewazyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moja to dokladnie ta na wejsciu do kolekcji:) dół jak widac jest cos pod róż, gura kremowa - na zdjeci wyglada troche jak w jednym kolorze. a kapelusz to bedzie kremowy z duzym rondem i roza w koloze dolu sukni, ten material to tafta, cudnie sie uklada choc i gniecie, ale jat taki zwiewny lekki i naprawde mnie wyszczupla ta sukienka dzieki tym poprzecznym marszczeniom, bo ja mam co ukryc kochane, u mnie rozmiar to tak 42-44:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tik tak u mnie to samo rozmiarowo ale ja chcialam biala sukienke czy ta twoja sukienka ma tren czy mi sie wydaje skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz szczuplesza
nie ma trenu, nie podobaja mi sie treny, panie w salonie mówia ze to efekt do slubu do ołtarza isc ale ja nie chcialam! pochodze z Lednicy, od 6 lat mieszkam we Wrocławiu tu skonczylam studia i pracuje, ale ślub i wesele w Legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
kobiety czy to prawda co klepie moja znajoma ze moze byc mi ciezko z sukienką/? mam 158cm,wze ok 50 kg... komunijna na mnie sukienka czeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to ja odpowiedzialam pod tym pseudo coraz szczuplejsza bo ja gadam tez na innym topiku o odchudzniu:) przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami jesli chcesz miec sukeinke szysta w salonie to nie poprzymierzasz za duze zeby zobaczyc jak mniej wiecej wygladaja a poetm sobie zamowiesz dokladnie na wymiar i problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami co ta Twoja znajoma klepie???? Pewnie że znajziesz!!! Czemu miałabyś nie znaleść??? Idziesz do salonu a one dopasują Ci suknia tak jak tylko będziesz chciała! Nie słuchaj jej! Dziewczyna bredzi. Coraz szczuplejsza to tiki tak czy jakiś podszywacz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tik tak wychodzi ze jestes jedna z najwczesniejszych ze slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
bo krótkie rączki i nózki mam:) a jak z waszymi pracami??? bierzecie urlop? jak tak to ile urlopu? dziwczynki a jak z dekoracją sali?jest wliczona czy same ubieracie? macie jakies konepcje? a kosciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak, ja nadal nie dostałam zdjęcia :( jeśli chodzi o dekoracje sali, kościoła, to trzeba płacić niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hi najwczesniejsza a najpozniej sie do was przyląncza:) u mnie wystrój wliczony jest w cene sali a zkosciolem to jeszcze nie wiem co bedzie ale pponoc ksiadz bierze od wszystkich par co tego dnia maja i ktos sie tym zajmuje. a wszystkie bierzecie konkordatowy nie? hi hi przyszlo mi do glowy pytanko - czy wasi przyszli mezowie wiedza ze Wy tyle czasu gadacie na forach z jakimis innymi kobitami o waszym slubie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za sale dodoatkowo płace 300 zł, samochód sama będę stroić. co do kościoła to jeszcze niewiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia już wysłałam :) za jakieś 7 minut powinny dojść. Ami kościól, salę i samochód dekorujemy sami.Będzie taniej i zrobimy tak jak chcemy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wie ze gadam ale nie wie ile czasu bo ja to robie w pracy he he he do domu wracam tak padnieta ze mi sie nie chce nawet komputera wlaczac tak to jest jak sie pracuje na etat i jeszcze dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×