Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

a ja dzis przezywam, ze jeszcze rowno miesiac ;) tylko wlasnie sie troche poprztykalam z moim P niedawno :( ma pretensje, ze nie skacze do sufitu z powodu jego planow na weekend... chce w niedziele pojechac na wycieczke i dlatego chce wypozyczyc samochod, a ja jak zwykle sceptycznie do tego podchodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka, jedźcie! Póki nie jesteś w ciąży, jak ja wczoraj:D:D:DJa to chetnie bym sie gdzies wybrała, ale M. nie ma czasu, moze w sierpniu...poza tym, chyba zacznie sie roznoszenie zaproszeń:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie pojedziemy, bo nie chce przesiedziec weekendu w domu, zwlaszcza ze P zalatwil sobie wolne w sobote, ale szkoda troszke kasy na wypozyczenie samochodu. jemu tez szkoda, tym bardziej go wkurza, ze to mowie hehe. ale moze sie w koncu opale ;) zreszta raz sie zyje! to nie jest jakis straszny wydatek w koncu, chociaz moglabym za to sobie fajne ciuszki kupic hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wszyscy tutaj raczej tymczasowo i bez samochodow... a wycieczka na zachodnie wybrzeze irlandii, mam nadzieje, ze on mysli o Galway, bo to wlasciwie w linii prostej od dublina, wiec stosunkowo blisko, nie wiem, jakies 250 km. nie wiem wlasciwie czemu nie mam ochoty na wycieczki :O Mamy okazje zwiedzic fajne miejsca a mi takie wypady tylko uswiadamiaja, jak daleko jestem od domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kolei P. narzeka, ze siedzenie w dublinie go dobija i jak ma okazje, to go ciagnie do zwiedzania wyspy... nie jest latwo, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich od ponad godziny nadrabiam zaległości ale mi to nie wychodzi Dziekuje za podpowiedzi co i jak z urzedem ale teraz to odpada bo sie nie potrafie ruszac wczoraj skreciłam noge taki talent ze mnie A moje kochanie powiedziało ze przesówamy date ślubu by on ukończył kurs sanitariusza. Bo ja non stop coś sobie zrobie. Demiselle gdzie bierzecie ślub w jakim kościele a Zbrzu w Annie czy gdzie indziej napisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kini biedactwo... co wy z tym przesuwaniem slubu to na powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pouciekaly... ;) chyba za bardzo marudna sie zrobilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka ja cały czas byłam tylko czytałam własnie pokonałam zaległości Nie przekładamy slubu tylko moje kochanie tak żartowalo choć czasem jego zarty mnie wyprowadzaja z równowagi bo to on nagle zmienił zdanie by slub był w tym roku a teraz wydaje mi się że załuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiselle w jakim kościele bierzesz ślub i gdzi4e szyjesz sukienke pytam sie bo mieszkamy niedaleko sibie bo ja mieszkam w Sośnicy dzielnica Gliwic a moje kochanie w Zabrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze starając się nadrobić zaległości utraciłam możliwość z wami dyskutować Demiselle licze że mi odpowiesz na pytanka jak nie na forum to prosze na emilka tylko w temacie napisz ze to ty bo nie odbieram wiadomosci od nieznajomych. Dobrej nocy kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją suknię kupowałam. Wiecie co mi się dzisiaj przytrafiło? Zamówiłam na Allegro telefon kom. I okazało się, że sprzedawca pomylił paczki i dostałam taki spasiony telefon, 2x droższy od tamtego. Szkoda, że muszę go odesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze Panny młode wygladał slicznie Dzięki za fotki Jaqk bedziecie wysyłac wyslijcie i mi. Demiselle ciebie też o to prosze mój adres pod nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj marcela no to naprawde szkoda ze musisz oddac Ja sie boje kupywac cokolwiek przez internet Moje kochanie kupiło wierze jest gwarancja ale co jak teraz musimy z nia jechac do katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam allegrowe zakupy. W poniedziałek kupiłam NOWY strój kąpielowy bikini na 8 (słownie: osiem!!!) złotych + 6 przesyłka. Jakaś wyprzedaż była, a strój jest nawet dużo fajniejszy niż na zdjęciu i ma cudny morski kolor Telefon też mam z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja tylko na chwile! marcela-- wygladalas pieknie! dziekuje za zdjecia tijka-- imie Twojego narzeczonego zaczyna sie na litere \"P\"? mojego tez! i rowniez w sobote wyjezdzam, ale nie bedzie mnie az przez tydzien. juz sie boje jak ja nadrobie zaleglosci, tyle teraz piszecie :) Mam pytabnko: jak dluga powinna byc suknia slubna? ile mniej wiecej cm od ziemi, by jej nie deptac i aby nie byla za krotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnąć przełamać tradycje stare By nie mieć np. żelazek parę I zaoszczędzić przemiłym Gościom, Łamania głowy nad pomysłów mnogością Podpowiadamy Mile widzianym i bardzo wygodnym Będzie bilecik ze znakiem wodnym. Jak wam sie podoba własnie znalazłam. Ja jakoś nie ufam temu wole isc do sklepu i kupic wiem że to głupota bo sie przepłaca ale cóż nie ufam tej machinie zwłaszcza jak karzą płacić z góry wolała bym jak już to przy odbiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi nie podpowiem ci bo nie wiem ja mam chyba 1 cm od ziemi a moja mam twierdzi że powinna być tak by buty młodemu zakryła nie kapuje o co jej chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety się już żegnam bo o 5:00 zadzwoni budzik do pracy dobrze że jeżdrze autem bo bym musiała wstawac chyba o 3 Kolorowych snów i do jutra pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi ja też uważam, że tak 1 cm od ziemi, żeby jej nie podeptać kini moim zdaniem nie wypada gościom narzucać, co powinni wam dać, pieniądze czy prezenty. Ja bym nie chciała, żeby mi ktoś taki wierszyk wręczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, wysłałam dziewczątka fotki abyscie juz nie krzyczały ze niewiadomo jak wyglądam...;) a dzis nie poszłam biegac bo mi sie nie chciało wstac... bez sensu... nakupilam wczoraj roznych dziwnych rzeczy:) serum ekspresowe, perfumy, dostalam tez jakis mały zestaw lancome do dermabrazji domowej:) fixatora nie znalazałam...;( kochaneczki polećcie jakis piling do dekoltu... i zastanawiam się nad kolorem cieni... jestem brunetką, suknia złoto zielonkawa, polyskująca, kwiaty - suszone preparowane wrzosowe liscie i ciemno wrzosowe, liliowe, prawie bordowe kalie. zastanawiam sie czy pojsc w delikatniutkie róże przełamane złotem czy pozwolic sobie na mocno podkreslone oczy w intensywnym fiolecie a usta jasne oczywiscie...:D no imanikur.. hm tradycyjny french czy moze french ale z jakims delikatnym zloceniem? a w ogole to jest tu ktos z wrocka?!?!?!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinimod, Ty też stąd? Jak miło. Ślub biorę w Annie. Coś mi się wydaje, że musiałyśmy się widzieć na naukach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Czuję się pominięta i niezauważona :( Marcel dlaczego ja nie dostałam twoich fotek???? Wiecie co wczoraj oglądałam ogłoszenie mojego fotografa i skurczybyk zdrożał :D za taką usługę jaka ja mam ząda 1500 zł na miejscu a ja płacę 1100 z dojazdem ponad 100 km. ;) Ale miałam fuksa bo już bym go nie wzięła jak by wtedy tyle kosztował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eth ja nie dostałam fotek :( CZY KTOŚ TU JESZCZE O MNIE PAMIĘTA?????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!! Marcela, wygladalas super!!! Tak świezo, naturalnie i w ogole :)) Jak Cie zobaczylam na tych fotkach to juz bylam pewna na 100% ze nie chce miec welonu :)) (wczesniej jakos jeszcze chodzilo mi to po glowie :P Jej, padam - ostatnio nie mam zupelnie czasu zeby sie wyspać :P Wczoraj bylismy z Miskiem u kumpla na krewetkach i tak krewetkowalismy do 1 w nocy :P A dzis do pracy.........:( Tiki tak - jak sie czujesz???? mam nadzieję, ze dobrze :)) Kasiaczku, ile placilas za te kieliszki z grawerem :)) I gdzie je zamawialas?? Mojemu miśkowi tez b. sie spodobały i chyba sie nad takimi zastanowimy :P Mysle rowniez kupic toastówki - jakies takie wymyślne :)) Co prawda to i tak sie rozbije, ale bedą fajne :)) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej babeczki :) Marcelinko, ja też nie dostałam Twoich zdjęć... a już z ciakawości zdycham, po opiniach dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eth - ja nie mam Twoich fotek Przeslij proszę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly Kasiak zalaciła 80 zł za kieliszki i chyba 1,50 za jeden znak w grawerze. A ja myślałam na początku, że Kasiak kupiła te kieliszki właśnie po to, żeby je pobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×