Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

zabulinko wielkie dzieki! od razu mi lepiej, jak wiem ze bylas, widzialas i stwierdzasz, ze bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123..
Dziewczyny co waszym zdaniem ladniej wyglada: kilka bialych perel "rozrzuconych" w koku, czy jedna ozdoba "kokowka) wpieta z boku tez z perel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaju ja uważam podobnie jak mx zabuś będę czekać:) A kiedy marcy do nas zajrzy żeby zdać relację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki🌼 ja dziś tylko na chwile, przywitać sie:) Zabulina, i jak tam po oglądaniu mojej sali?:) A zdjęcia tej pary cudne, no nie? ja jeszcze czekam na kolejne porcje zdjęć, teraz to moje małe hobby-oglądanie zdjęć ślubnych, najlepiej robionych przez Was:D Pozdrawiam gorąco, a nawet upalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwka:) Narzeczona - maila Ci wysłałam wczoraj:) Zdjęcia cudne, a sala miodzio!! Co do Marcy - pojęcia nie mam:) W podróż wyjeżdża bodaj w środę. Pamiętajcie - choćby błagała, zdjęc jej nie posyłać!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123..
dziekuje! mam jeszcze jedno pytanie. czy kolor haftu na sukience wyznacza rodzaj bizuterii? np. jesli haft jest zloty to trzeba miec zloto na szyi, a jesli srebrny to ma byc srebbro? a moze biale perly pasuja do wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie tak duzo piszecie ze znow wypadłam z tematu.. aroboty jakby coraz wiecej... i szef mi na urlop idzie w przyszlym tygodniu... hehehe holly wysłaąlm fotki.... to znaczy ze nie ma zadnej z wrocka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina, juz sprawdzam poczte:) Bede uciekać, moze cos posprzątam...chociaz leń we mnie siedzi:D Papa, miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethaath tiki tak jest legniczanko-wroclawianka. chyba, ze mi sie cos pokielbasilo :O i jeszcze ktos chyba byl, ale nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, wszystkie mieszkacie tak daleko ode mnie! jedyna ewa-marchewa byla z moich okolic. dziewczyny, jakie garnitury maja Wasi narzeczeni (albo juz mezowie)? poszlismy wczoraj do vivien vigo rozejrzec sie za garniturami a tam wszystkie w paski. doslownie wszystkie! czy teraz tylko takie sa modne? czy te paski nie wydluzaja sylwetki mezczyzny? moj P. i tak jest wysoki (187cm) i szczuply, nie chce go jeszcze wydluzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja-- ja bede miala biale perly a ma sukienke ze zlotym haftem. ale moze ktos jeszcze Ci podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi mój Paweł ma czarny gładki garnitur, białą koszulę ze spinkami mankietowymi i biały haftowany krawat kaja ważne, aby się dodatki nie gryzły, np. jak masz srebrny bardzo wyrażny haft to nie złotą biżuterię. Białe perły rzeczywiście chyba do wszystkiego pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie - odwiedza was przyszła mamuśka:) nawet nie mam czasu przeczytac waszych postów:( i tez mi sie nie chce szczerze powiem juz o slubach i weselach gadac, dlatego sie zastanawiac zaczełam jakim cudem to interesuje zabuline??? super jestescie dziewczynki i jak juz kazda bedzie PO tym wielkim dniu nie tracmy kontaktu co?? załóżmy nowy topik dla młodych mężatek co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie,że tak, ale jeszcze do października trzeba bedzie poczekać, wytrzymasz tyle, tiki??:):):) A jak tam dzidzia? Daje juz sie \"poczuć\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymam:):) pewnie:) jeszcze nie daje o sobie znac - za wczesnie. ale nieznosne objawy juz wystepuja :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie laseczki - zauwazam dziwna prawidlowość - te ktore mają juz SWOJ DZIEN za sobą rzadziej tu zagladają i jakos juz nie chcą mowic o przygotowaniach......:P W sumie nic w tym dziwnego - ale po co zyc czyms, co juz minęlo :) Ostatnie sluby mają miejsce bodajze 14 pażdziernika (jeśli nie 7 - w sumie to nie jestem pewna......) I potem w zależnosci od tego jak sie zycie potoczy kazda pojdzie w swoją strone - niektore beda wyczekiwac swoich małych dupek :D a reszta pewnie bedzie zyc swoimi sprawami :P Nie chce sie bawic w Kasandre, ale tak to troche jest z naszym topikiem :P Ale i tak możemy byc z siebie dumne! :)) Wi - co do garnituru - to moj misiek jeszcze nie ma - marzy mi sie zeby mial czarny, dobrze skrojony i dopasowany garnitur bez zadnych udziwnień........Jakos sobie nie wyobrazam zeby mogl pojsc w popielatym, albo beżowym....Wszedzie , ale nie na SWOJ slub - tymbardziej, ze czerń jest taka dystyngowna :P Ostatnio moja przyszla teściowa naopowiadala mu o jakims surducie - jak to uslyszalam, to myślalam, ze padne na zawal A tak szczerze: - nie chce mi sie tego calego wesela ani zamieszania z tym związanego - JESTEM Z M Ę C Z O N A !!!!!!!!! jak sto diabłow! Nie chce mi sie isc do spowiedzi przedslubnej, USC, ani zastanawiac sie jaki kwiatek nie zdechnie mi we wlosach przez cala noc, ani zastanawiać nad kolorem serwetek i balonów - najchetniej bym tym wszystkim rzucila..................................................... i poszla do diabla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POjechalabym juz na Krete, to w sumie jedyna rzecz, ktora podtrzymuje mnie przy zyciu! Sorry, ze tak weszlam na topik i tak wolam jak szalona - ale gdyby to ode mnie teraz zależalo to wzielabym cichy slub w gronie rodziców i świadkow, zjadla obiadek , popila szampanem, wsiadła w samolot i poleciala na miesiac do Mexyku!!!! Niech to wszystko szlag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!!!!! Wi w sierpniu ma przyjść ochlodzenie, a we wrześniu ma być deszczowo!!!! No wcale się nie dziwię w końcu Kaśka za mąż wychodzi Marcela :classic_cool: no no no suknia śliczna :) ale dekolt jeszcze ładniejszy ;) i te drapieżne pazurki :D wyglądałaś bardzo seksownie. Holly dokładnie tak jak Agata pisała, daliśmy 80 za komplet + 1,50 literka (grawer) zamawialiśmyw Hucie Szkła Gospodarczego :) Ethaath nie mam Twoich zdjęć!!!!! Co do Allegro też bardzo lubię tam kupować!!! Ostatnio zamówiłam sobie przez neta powiązkę jeszcze mi nie przyszła, zamawiałam w piątek!!!! Mam nadzieję, że nie trafiłam na bublowego sprzedawcę Przez Allegro kupiliśmy też balony 30 cm 100 szt za 10,50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly rozumiem Cię bardzo dobrze :) nie sądziłam, że przygotowania stres z tym związany jest taki męczący!!!! W dodatku Robek wcale mi nie pomaga!!!! Garnitury ma piękne!!!! 🌻 Na ślub ma dobrze skrojony, dopasowany czarny garnitur w paski (również czarne ale takie \"błyszczące\" jakby wyprasowane rozumiecie??? Nie wiem jak to opisać) a na drugi dzień ma jasny w paski jasne i ciemne :) również jest dobrze dopasowany i leży na nim znakomicie!!!! Senioritka i tu pytanie do Ciebie czy Twój mąż kupował komplet kamizelkę z musznikiem czy osobno, bo R kupił już musznik i musimy dopasować do niego kamizelę i nie wiem czy powinna mieć taki sam wzór jak na muszniku czy może się różnić. Poza tym chciałabym teraz nie robić drugiego dnia :O ale cóż wszystkie umowy mamy podpisane na dwa dni i nie wiem czy czasem nie kazaliby nam zapłacić jak za dni jakbyśmy odstąpili od umowy dwu dniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly nie przepraszaj! ja tez niedawno zalilam sie, ze mam juz dosc. i tak jak Tobie wszystko mi juz wisi. bardzo dobrze Cie rozumiem. faceci maja lepiej. nie przejmuja sie i nie musza zajmowac sie tyloma pierdolami co my. dla mojego P. obojetne sa kolory balonow, jakies kwiatki, serwetki czy kokardki w kosciele. on sie na tym nie zna i juz. sama musze wybierac. i robie to a raczej robilam bo teraz jakos stanelam w miejscu. holly a jak Twoj kryzys w zwiazku? minal? juz wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak-- ja widzialam w sklepach takie komplety: kamizelka + musznik. ale widzialam tez panow mlodych w kamizelkach takich, jak garnitur. tylko mieli muszniki lub krawaty dopasowane do sukni panny mlodej. my tez kupilismy balony z allegro za 10,50! w ogole duzo rzeczy na wesele mamy z allegro. jeszcze nie trafilismy na oszusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka-- dopiero przeczytalam, ze zdradzasz date mego slubu na innym topiku . o Ty lobuzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi - kryzys w związku minał - na szczescie :)) Miedzy nami wszystko jest jak najbardziej OK! Najczesciej klocimy sie o pierdoły: np misiek mial kupic arbuza, tak mi sie go chcialo......:) I kupil, ale wieczorem jak chcialam go zjesc....to sie okazalo, ze zapomnial go z pracy - i wojna gotowa - jak mog zapomniec mojego arbuza??!!!!! :))) Wiem, ze to glupie, ale jak jestem zmeczona to niewiele trzeba zebym wybuchla :)) Kasiu, znalazlam kieliszki na Allegro http://www.allegro.pl/item117568993_kieliszki_na_slub_do_wodki_krysztal_.html podobne do Twoich??? W sumie pokazywalam je miskowi i mowi, ze fajny pomysl, a potem fajna pamiatka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly te kieliszki które znalazłaś na allegro to w zasadzie mój Misiek sprzedaje :) sama byłam w kropce jak szukałam kieliszków i nie ma nigdzie na allegro takich to może pomogę w znalezieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×