Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Mozesz to sprawdzic na topiku \"pierwsza piosenka\" - bo tam go wyprobowywalam :D :D :D My sie musimy kochana spotkac :)) Bo mam wrazenie, ze nadajemy na tych samych falach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak 16 wrzesnia :)) :)) Na maila szybciutko Ci odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaś wtedy w Ogrodzieńcu :( szkoda, że wcześniej nie dałaś cynku, że będziesz 😭 ale wiesz wszystko jest do nadrobienia :) moja kumpela jest bardzo często w Krakowie tam jej narzeczony studiuje to mogę się kiedy zabrać z nią i polecimy na jakąś dobrą kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie :)) Jako mlode mężatki :P A jak sie da, to wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Ogrodzieńca, to na pewno tam wroce, bo zrobil na mnie niesamowite wrazenie :)) Ponoc byla tam dobra impra w ostatni weekend :P Ale ja akurat gościlam kumpla z Anglii w Krakowie :)) A tak naprawde to z Kraka jest do Ogrodzieńca/Zawiercia rzut beretem :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No praktycznie tak bo na pewno jechaliście przez Olkusz do Ogrodzienca??? Tak? A z Olkusza do mnie jest 30 min samochodem a z Ogrodzieńca jeszcze bliżej mam do niego może niecałe 15 km. I co jest najlepsze to, że mając koło siebie takie piękne zakątki nigdy nie mam czasu ich pozwiedzać choć na zamku w Ogrodzieńcu bylam setki razy :) Na początku chcieliśmy tam zdjęcia ślubne, ale jedak trochę jazdy jest a plener gdzie będą robione zdjęcia mamy 2 minuty od sali weselnej :) To jak tylko Aśka bedzie jechała do niego to dam Ci znać, jak na razie to siedzą w Krakowie oboje zjeżdzają dopiero w sobotę. A jak Ty będziesz w Ogrodzieńcu to puść sms-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agatko :) jejku, jak dawno mnie juz tu nie bylo wszystko przez ten kredyt mieszkaniowy dziewczyny, zalatwialismy go 2 miesiace az!!! dopiero w ostatnia srode poszedl przelew oczywiscie z naszej strony wszelkie formalnosci byly dopelnione- ale a to cos deweloper wymyslal tudziez utrudnial, a to bank cos jeszcze chcial codziennie rzecz jasna mamiono nas, ze to juz tuz tuz i tak zylismy w ciaglym biegu- milion telefonow, nie mniej pism z prosba o przesuniecie terminu transzy itp itd bylam tak zmeczona, ze nie mialam sily na nic- codziennie do domu wracalam ok 22, a spalam po gora 5 godzin i chodzilam juz niemal po scianach ;) czasem tu zajrzalam, ale kompletnie nie lapie sie juz w dyskusjach, nie wiem juz co u kogo, czasu zupelnie nie mam by to nadrobic i jakos wydawalo mi sie, ze piszac cokolwiek wyskoczylabym jak filip z konopii ;) co do przygotowan- ida powolutku, juz bardzo bym chciala zeby byl wreszcie TEN DZIEN :) bo podobnie jak niektore z Was ja czuje sie zmeczona, za duzo mam na glowie- jeszcze dokonczenie magisterki mnie czeka :o a, i jeszcze dzis dowiedzialam sie, ze nie dosc, ze przejmuje inne stanowisko pracy, to zanim to nastapi to na kilka tygodni przechodze do innego dzialu- zupelnie inna specyfika pracy- jakbym mialo stresow teraz miala... no, ale ponoc to wyroznienie dla mnie, wiec moze kiedys nowe doswiadczenie zaprocentuje ;) w sobote jade na przymiarki sukni :) a potem z P po garnitury- ktoras z Was pisala o wszechobecnej modzie na paski- dokladnie tak! nie mam nic przeciwko, ale kurcze, zeby tylko paski byly? a z gladkich- 1, 2 modele w sklepie to przegiecie ;) o, mam pytanie- jakie macie piosenki na pierwszy taniec? zapewne jak mnie nie bylo sto razy ktos pisal o tym, ale wybaczcie mi- nie przekopie tego chocbym nie wiem jak chciala kochane- wszystkim za zdjecia, ktore dostalam bardzo dziekuje- diabelku, wygladalas przepieknie 🌻 zabus- zdjecia marceliny zieja szczesciem :) :) i sa cudne tiki- Twoje juz chwalilam, ale Ty masz teraz jeszcze radosciejsza wiadomosc- GRATULUJE! :) 🌻 Wszystkim, ktore wyszly za maz skladam tez serdeczne gratulacje i zycze duzo szczescia :) jak ktos ma jakies foty to dawac :P no- to tyle u mnie :) ogolnie jest OK i jestem szczesliwa jak chyba nigdy, ale zyje na bardzo wysokich obrotach- generalnie nie lubie monotonii, ale czasem tez potrzebuje odpoczac, a mgr, kupno mieszkania, po czesci nowa praca i slub to za duzo nawet jak na mnie ;) sciskam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co my też kupiliśmy mieszkanie:) A tak poza tym to nie strasz mnie, bo my mamy jeszcze tylko 3 tygodnie na wpłacenie kasy za nie. Ech... Ja sierpień też będę miała dokładnie taki jak ty: parktyki po 8 godzin dziennie, załatwianie kredytu do końca, potem remont mieszkania, urządzanie go, przygotowania do ślubu. Ale ja się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, gratuluje! agatko- ja tez sie ciesze :) napisalam, ze jestem szczesliwa :) mimo, ze zmeczona strasznie to zasypiajac wtulona w P mysle sobie jak cudnie bedzie byc na swoim zupelnie :) wszystko mnie cieszy- slub, mieszkanie, praca, ale nie zmienia to faktu, ze zmeczenie daje znac o sobie mam nadzieje, ze Wam uda sie kredyt zalatwic szybciej, choc u nas tez mialo byc szybko i bezproblemowo :o ale dobrze jest, zalatwienie tej formalnosci spowodowalo, ze najwiekszy ciezar spadl ze mnie :) zmykam spac dobranoc 🖐️ bede czasem wpadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - nie wierzę własnym oczom!P:) Super, że jesteś i wszystko u Ciebie OK, choć ciut wariacko;) Co do zdjęć Marcy, to fajnie, że Ci isę podobają, choć pierwszy raz słyszę o \"zianiu szczęściem\", hehe, Marcy na pewno się ucieszy;) agatko - nie dałam rady, jeszcze siedzę nad innymi Marcy zdjęciami, ale jak zrobimy, to podeślę - wybacz :( dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No to co 🌻🌻----- to dla Ciebie Kochana!!!! :D W końcu jesteś!!! Na pierwszy taniec bierzemy \"NIecierpliwych\" Chojnackiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) 🖐️ no to co - jak fajnie ze sie wkoncu odezwałas i super ze wszystko u Ciebie super:):) miłego dnia wszystkim życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tiki jak się czujesz???? Który dokładnie to już tydzień????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, tradycyjnie jestem zaspana. Kasiak - imieniny 4,12 a urodziny 13.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska:D wyslalam ci fotki:D a ja mam 2 tyg do slubu i depresja nie mija i sie zastanawialismy wczoraj po co to robimy... szkoda gadac normalnie... wszystko przez rodzinke ktora ma w nosie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! jej, ale jestem zla 😠 Wcięło mi długaśnego posta :( :O Pisze od nowa ;))) No to co - kochana jak dobrze Cie czytać :D Pisz o tam u Ciebie jak znajdziesz chwilkę, bo widzę, ze zyjesz na bardzo wysokich obrotach :)) :)) Co do pierwszej piosenki, to zostaniemy raczej przy wlacu z \"Nocy i dni\" , wczoraj ściągnęlam sobie \"Oczarowanie\" Wodeckiego , ale ta piosenka rozwala mnie (w tym negatywnym sensie), wiec raczej nie moze byc o niej mowy :P Ostatnio zajawilam sie ponownie Maanamem - i fajne jest tez \"Bez ciebie umieram\" - nie jest to ani walc, ani rumba, w sumie to nie wiem, co to jest, ale mozna byloby sie do tego fajnie pokiwać :P :D Kasiaczku Imieniny - 28 sierpnia 🌻 Urodziny - Walentynki 🌻 Wiem, wiem :P jak mi dobrze :D Ale to troche tak, jakby sie urodzic w Wigilię :P :D Dobra spadam do pracy i do mojego arbuza :P :D :) PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja mam urodziny 16 listopada, imieniny 29 pazdziernika. musze brac sie dzis za robote. pranie, pakowanie, zakupy a po poludniu idziemy po garnitur i po moje soczewki, ktore jednak wymienialam. pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piatkowy poranek! :) ja mam urodziny 15.05, a imieniny 05.07 a dzis pierwszy raz snily mi sie slubne koszmary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka to Ty też byczek jesteś 🌻 jak ja ;) Ethaath dzięki za zdjęcia :) wysyłam Ci swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny...nie posyłam dziś uśmiechów, bo mam wisielczy humor. Jade załatwić bardzo ważną dla mnie sprawe, trzymajcie kciuki. Kiedyś chyba mx posłała linka do pewnych zdjęć, wklejonych na jakimś forum. Tutaj jest strona tej pary, która je robiła. Obejrzyjcie w wolnej chwili, bo warto. Ja jestem zachwycona, nawet teraz na poprawe humorku sobie oglądam... http://www.bw.dj.pl/site.html Uciekam, bede po południu, Jeśli to przeżyje ...Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)):):) Witajcie dziewczynki:) Droga No to co, autorko topicu:) napisałaś o paskach. Faktycznie, my zdecydowalismy się na paski, ale te paski są różne. Kupowaliśmy garnitur w Vistuli i oni np. wprowadzili takie paseczki, które tylko delikatnie rozświetlają garnitur i praktycznie z odległości większej niż metr, półtora, nie są widoczne jako paski. To akurat tworzy bardzo fajny efekt, polecam:) a tak w ogole to też muszę nadrobić zaległości w topicu:) Wiecie co dziewczynki, ciekawe uczucie, mam ślub za 16 dni. Nigdy nie zakładałam suwaczka, jakoś nie miałam czasu, a teraz... teraz to mam suwaczek w głowie:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyśku w końcu ktoś znalazł słowa aby opisać garnitur Robka 😘 jest z tego co piszesz taki sam :) Narzeczona nie mogę wejść na tą stronę co podałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiu u mnie wchodzi
Narzeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×