Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kasiu - no faktycznie, to Twoja aukcja :)) Chetnie przyjme Twoją pomoc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ja wlasnie dyskutuje na topicu o swiadkach.... moze jest narzeczona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek przesliczny wi :D a ty juz spakowana? zazdroszcze ci... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem spakowana. jutro to zrobie. poza tym wyjezdzamy w sobote wieczorem, takze mam jeszcze dwa dni na pakowanie. widze, ze ktos naskoczyl na Ciebie na innym topiku. olej ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kieliszki ślubne - super. Moi rodzice mają podobne i bardzo ładnie to wygląda. Jak rozumiem, są to kieliszki na wesele dla młodej pary?Czy tylko ozdoba i pamiątka? Tak sobie czytałam inne topiki i myślę, że trochę źle zrobilismy z Karolem, bo za świadkow ja wzięłam brata a on kuzynkę, ktorą słabo znam.Sympatyczna z niej dziewczyna, ale jakby był to ktoś bardziej znajomy, mogłby pomóc mi trochę w kobiecych przygotowaniach. A tak chyba zatrudnię do tego moje siostry cioteczne a rola świadkowej skończy się na obrączkach i podpisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w takim razie nie odmawiaj sobie przyjemnosci dyskutowania z nimi :) dsemiselle-- moja swiadkowa jest wlasnie moja siostra najdrozsza. wiem, ze we wszystkim mi pomoze, bo jej samej sprawia to frajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiselle z ta pomoca to uwazaj, wystarczy poczytac topic \"moja swiadkowa w ogole....\" wg tych dziewczyn nie wolno wykorzystywac swiadka :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boze! to ja jestem zwykla wykorzystywaczka!!! chyba musze powiedziec siostrze, ze od dzis nie moze uczestniczyc w przygotowaniach, bo ja po prostu wykorzystuje i czuje sie winna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka prawda... :P wykorzystywaczki z nas maksymalne, a ja to juz w ogole bo kaze rodzicom spelniac moje fanaberie, jak np. odebranie obraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam juz! tijko zycze Ci, aby czas pracy minal jak najszybciej. jeszcze sie pozniej odezwe. pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ethaath ja nie dostałam fotek bardszo prosze o przesłanie i mi Agatko ja ten wierszyk znalazam w internecie podoba mi sie ale nigdy bym nie napisala nikomu co ma mi dac bo jak dla mnie wystarczyła by ich obecność a nie to co mi dadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijko, widze, że pytałaś o mnie? Jakaś awantura znowu była? Cholera, że ja to przegapiłam...:D:D:DObiad jadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona no byla, byla :p glownie rozchodzilo sie o to ze dziewczyny wymagaja od swiadkow zeby zap..., znaczy wyreczali ich we wszystkim - takie byly zarzuty, bo dziewczyna napisala, ze swiadkowa sie nie interesuje w ogole. ale zostalam w koncu sama na polu walki, reszta sie zmyla... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijko, wymiękły przy twoich argumentach:D Zawsze wymiękają:D Ja tam sie nie udzielałam, bo moja świadkowa przyjedzie dopiero ok tygodnia przed weselem, ale dzwoni(to moja bratowa, mieszka zagranicą) i ciągle wypytuje, co bedziemy robić, jak przyjedzie:)Wyszukuje różne dekoracje sali, kościoła, i planuje, co jeszcze zrobić:)Jest baardzo zaangażowana, i nie wybrażam sobie, że mogłoby być inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zebys wiedziala, ze zawsze wymiekaja :D bo ile mozna krzyczec jedno i to samo... ;) mi swiadkuje siostra, ktora sama sie na to stanowisko mianowala, hehe. serio, nawet jej nie prosilam, sama to oswiadczyla, ale dla nas obu to jak najbardziej naturalne, ze to ona bedzie swiadkiem, wiec jest ok :) tylko czasem ja moglam poszantazowac, ze zmienie swiadka, jak np nie pojdzie ze mna do miasta, w koncu sama chciala, hihi, ale to tylko zarty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop i bardzo dobrze! A powiem Ci, że ja u mojego brata byłam druhną(na świadka za młoda...) i bardzo sie cieszyłam, jak mnie w przygotowania angażowali. Nie widze w tym nic złego, wręcz przeciwnie, to fajnie wiedzieć, że jestesmy komuś potrzebni w takim ważnym dniu. A jesli ktos tego nie docenia, to chyba warto poszukać kogoś innego... Ok, ja musze zmykać...niestety nie korzystam z komputera sama... Papa tijko! Miłego dnia!Dla Ciebie za \"nić porozumienia\"🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam wziąć za świadkową moją siostre ale odmowila wiec bedzie siostra od mojego. Pozdrawiam zajrze wieczorkiem i nie zapominajcie o mnie przy wysyłaniu fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wykorzystania świadkw to czasem tak jest. Byłam swiadkową u mej kolerzanki i zamiast sie bawic to musiałam chodzic ze swiadkiem i zbierac puste flaszki po wodce i roznosić nowe a na dodatek dostałam stałą fuche przy zszywaniu jej sukienki bo miała tren ktory co chwile ktoś urwał wiec te wesele zle wspominam oj bardzo źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini no to faktycznie przegiecie... daltego mysle, ze najlepiej byloby wczesniej porozmawiac i ustalic co i jak... ale z tym alkoholem to wczesniej nie slyszalam, zeby swiadkowie sie mieli zajmowac... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKRUTNE... To był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia. Troszkę się spóźniłem z powodu balangi do wczesnych godzin rannych. Gdy otworzyłem drzwi do kościoła, ona czekała już na mnie przy ołtarzu. Wyglądała cudownie. Szedłem w jej kierunku i czułem na sobie uważne spojrzenia zgromadzonych. Gdy byłem tuż obok niej, pochyliłem się i pocałowałem ją czule. Zamknąłem wieko... :D:D:D:D:D:D:DMoze jest jeszcze ktos, kto ma tak wisielczy nastroj, jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja z sąsiedniego - młodszego topiku \"przygotowania w 2007 ..\" W sporej części jesteście już mężatkami i po weselu bądź blisko przed , więc mam zapyatanie o piosenkę , która nie daje mi spokoju ... Wszystcu\\y o niej piszą a nikt jej nie ma ... Chodzi mi o \"Ślubowanie\" bądź inna nazwa \" Będę wierny Ci \"... Moze ma któraś takową w kompie ? lbo chociaż jaki wykonawca ? W googlach wyskakuje tylko tekst i że jest z gatunku \"Biesiadne\" ... Jakby co to mój mail w stopce :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska, my chyba telepatycznie dzialamy - ja sobie dolożylam tez nowy suwaczek z forum e-wesele :)) (oczywiscie nie widzialam Twojego wpisu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×