Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Holly dokładnie :) służymy pomocną dłonią :) Ogoszenie w czym mogę pomóc: - zdjęcia fryzur; - zdjęcia bukietów; - zdjęcia strojenia sali; - zdjęcia strojenia samochodu; - piosenki na pierwszy taniec i nie tylko; - lista piosenek. :D jeśli komuś ma to pomóc to chętnie odpowiem na każdy meil. Kiedy ja szukałam zdjęć, piosenek itp dziewczyny pomogły :) meil kasiak84@o2.pl lub katarzynagajek@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie dramatyzujcie:D hihihi ja tu chetnie zagladam ale rzadko mam czas cos pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak84 - przed chwilka wysłałąm Ci maila z prośbą o przesłanie maila z bukietami kwiatów zdjęcia strojenia samochodu; - piosenki na pierwszy taniec i nie tylko; - lista piosenek. jakbyśmogła mi to przesłąć to będę bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ja tez jak moge w czyms pomoc to piszcie - mail pod linkiem :)) Tak jak Kasiak odpowiem na kazdy mail :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejamyszki już wysłałam. To trochę potrwa, idzie chyba z 5 wiadomości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethaath. Ponownie dziekuj ę za zdjęcia. Super! czy u was też taka zasmarkana pogoda? Nie życzę ządnej z przyszłych mężatek takiej aury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethath dzięki wielkie za foty no to co, demiselle- wy wiecie co:D Najserdeczniejsze uściski ślubno- weselne. Niech rano spadną z nieba 2 kropelki- po jednej dla każdej, a potem niech wam słońce świeci przez resztę życia. Tak mi tęskno za wami. Buziaki i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez przesady dziewczynki. Jest już założony nowy topik dla mężatek ale to nie znaczy że nie lubię tu przychodzić. Co prawda nie przesiaduję tu tyle czasu co poprzednio ale to trochę ze względu na sytuację w pracy a w domu m ąż do kompa mnie nie dopuszcza :o Coś mi się wydaje, że o to będzie nasza pierwsza małżeńska sprzeczka ;) Eth z wyżej opisanych problemów niestety nie miałam okazji jeszcze obejżeć tych fotek za które bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dramatyzujmy. Co będzie to będzie :) jedno jest pewne to co napisała Holly nikt Nam nie odbierze tych prawie 500 stron i tej zabawy kiedy od lutego spotykałyśmy się tu po kolei wszystkie. :) To jest wspaniałe, że dotrawałyśmy do dziś co prawda z małymi brakami, ale jednak :) Nasza Pani Prezes ;) jutro wychodzi za mąż :) No to co pewnie już tu nie zaglądasz :( 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 1.Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wzniosłym ideałom. 2.Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły. 3. Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach. 4.Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąć , tylko po co? 5. Gdy różnica zdań dość spora, wynajmijcie mediatora. 6. W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa rozpalajcie. 7.Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta. 8.U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie. 9. Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek 10. A gdy siwe obie glowy - damy Wam poradnik nowy. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak MEGA skleroza!!!!!! Jutro jutro to jest piątek :P No ale liczą się chęci ;) Tak więc nie jutro a w sobotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku super te życzenia, ale mam jedno pytanie dlaczego nie świętować rocznic przy pizzy. Jak do tej pory to zazwyczaj właśnie tak świętowaliśmy. Pizza, wino i ............. ;) A smutne to co napisałaś bo naprawdę się z wami zżyłam. Ja proponuję aby wszystkie przeszły na to nowe forum!!!!!!! Tam tak krótko a już 6 stronka może tam pobędziemy trochę dłużej??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🖐️ Wpadam tylko na chwilke :)) :)) Wklejałyscie tutaj zdjecia tortów - czy mozecie jeszcze raz wleic ?? Topik jest dlugi i boje sie ze sie niedogrzebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaik84
A_guu jak tylko będę po 16 :) na pewno będę się udzielać na forum dla mężatek :) no jeśli mi czas na to pozwoli i nowe obowiązki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly Mx kiedyś wklejała link do strony z tortami, ale nie pamietam na której to było stronie. Zaraz coś poszukam na necie i dam Ci link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku 🖐️ Dzieki wielkie za pomoc :)) Na ostatni link nie moge wejsć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim!!!!!!! Widze, że lista z pannami coraz krótsza. Ja swój ślub i wesele wspominam codziennie. jaka szkoda, że to tak szybko mineło. Chociaz pod koniec wesela marzyłam o tym, żeby juz był koniec, bo byłam skonana. Mój mąż ma niedługo imieniny i znów propleb z prezentem. jak go pytam, co by chciał dostac, to on nie wie, albo jest mu obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może super ekstra kolacja dla dwóch osób przy świecach i winie?? Zabierz go np do kina jak jest kinomanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, u nas nie ma kina, ani dobrej restauraci, w domu tez nie zrobie, bo jak narazie ja mieszkam z rodzicami a mój mąż, ze względu na charakter swojej pracy hula po Polsce a jak przyjeżdża, to mieszkamy u jego rodziców. Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz trochę gotówki to zamów pokój dla was koniecznie poza miastem. W pokoju umów się aby na konkretną godzinę były zapalone świece na stole między nimi szampan i 2 kieliszki. Wcześniej weź go na kolację gdzieś w pobliżu aby mógł wypić i nie martwić się powrót. A w hotelu ............... moja głowa jest pełna pomysłów i nie koniecznie nadaje się do opisywania. Jej jesteście świeżo po ślubie zafunduj mu noc jaka miała być zaraz po ślubie niech poczuje, że jest dla ciebie wszystkim i zapomnijcie choć przez chwilę o bożym świecie. Ja już wiem, że mój kochany mąż dostanie taki prezent ode mnie ale to dopiero w maju bo tak ma imieniny i urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu, dzieki za fajne pomysły. Niestety, jak sie mieszka na zadupiu, to nie jest tak prosto z ich realizacją. No cóż, mam jeszcze kilka dni...cos tam wykombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mieszkam na zadupiu i dlatego hotel i kolacja koło hotelu ale koniecznie za miastem gdzie mieszkacie. Przecież nie kupisz mu pary skarpetek ;) jak staremu małżonkowi gdzie już nie pamiętacie dobrze jak to było na waszym weselu :p Może jednak się zdecydujesz na taką formę prezentu ;) A może jesteś w ciąży? ;) Wiem że nie ale jak byś była to mogłabyś dać buciki dziecięce w prezencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×