Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość młoda2
mam jeszcze jedną prośbe: czy mogłabyś mi napisać jak posługuje się tą stroną na której są bukiety:) wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda nie ma za co :) trzeba sobie pomagać ;) Tutaj są dekoracje samochodu, co prawda mało jest zdjęć, ale zawsze coś można wybrać :) na ostatnich stronach załadowałam też zdjęcia tortów. Warto sobie ściągnąć bo prawdziwe cuda tam są :) http://rapidshare.de/files/31673781/S.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapidshare naciskasz \"FREE\" i na nastepnej stronie zaczyna się odliczanie czasu jak dojdzie do końca trzeba wpisać krótki kod i zaraz możesz zapisywać plik na swoim kompie :) tylko jest jedna wada, ściąganie można powtórzyć za godzinę. No co darmowe nie zawsze jest tak dostepne jakby się chciało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2
oki lista piosenek doszła i problemów nie ma:) dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z tą stroną do ściągania???? Jakoś jasno napisałam tą instrukcje pobierania??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2
wszystko oki tylko napisz mi jeszcze co to za kod sie wpisuje?:) sorki że tak marudze:( pozdrawiam i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2
oki juz wszystko wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2
mam problem z otworzenie tych ściągnietych plików. Nie wiesz moze dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One są spakowane. Musisz nacisnąć na nich prawym przyciskiem myszy i wybrać - wypakuj do..... na pewno się uda :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Jednak udało mi sie i pojechałam do koscioła na slub Demiselle Wygladali pieknie! Pan młody chyba był ździebko zdenerwowany a Pani młoda cały czas była usmiechnieta nawet przysiege składała z usmiechem na buzi. Choc siedziałam w ostatniej ławce to moge sie załorzyc ze tak było, bo głosik był radosny. Przez cała msze wymyslałam jakie to im złorzyc życzenia ale jak podeszłam do nich zapomniałam jezyka w gebie bo zpanikowałam. Ale coś tam z siebie wydusiłam i powiedziałam że ma życzenia od dziewczyn z forum Tak dziwnie na mnie spojrzała wiec jej powiedziałam ze chyba wie z jakiego. Przypomniała sobie i szturchneła swego męża i powiedziała ze ja jestem z forum. Wygladali bajecznie pasuja do siebie idealnie A pogode mieli piekna było cieplutko i bez deszczu. Ciekawe jak tam u no to co z niecierpliwoscia bede czekała na jej i Demiselle opowiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki kabaret własnie dzis zajrzałam do suwaczka a jemu coś sie pomieszało ten pierwszy wskazuje prawidowo 28 dni a ten drugi 5 dni czyli powinnam popadac w panike bo nawet obraczek nie mam. cos im ta strona szwankuj. Udanego weekendu i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mam tylko minutke, wiec przesylam pare fotek i uciekam. przeslijcie tym forumowiczkom z naszego topicu, ktore pominelam i sie upomna(nie mam wszytkich adresow), macie moja zgode ;) jedziemy na urlopik, bede za pare dni! buziaki 👄 wiecej zdjec jak wroce! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka wielkie dzięki za zdjęcia :) Bradzo ładnie wyszliście 🌻 A ja dziś miałam telefon od kamerzysty, który będzie kamerował nasz ślub. Zadzwonił z propozycją zrobienia zdjęć ze ślubu, ale winny dzień. Zaproponował, abyśmy zrezygnowali z fotografa, którego mamy zamówionego bo firma zrobi nam zdjęcia DARMO!!! Pod warunkiem, że niektóre zdjęcia udostepnimy im jako reklama firmy. I będą je pokazywać przyszlym zainteresowanym skorzystania z ich usług. I co my mamy zrobić!!!!Zła jestem, że nie zaproponowali nam tego kiedy spisywaliśmy umowę. Co prawda super zdjecia za darmo, jednak nie jestem przekonana na zdjęcia w inny dzień. Nie wiem, ale jestem przekonana że nie będę żałowała, bo zostajemy przy pierwszym wyborze. Myslelismy nad tym całe popołudnie, co zrobić. I chyba dobrze wybraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2
droga Kasiak84 mam jeszcze do ciebie jedna prosbe. Mam problemy ze sciagnieciem tych plikow i mam pytanko czy moglabys mi te wszystkie zdjecia przeslac na e-maila? bede bardzo wdzieczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wi i tijka dziękuję za zdjęcia:) piękne panny młode z Was były, bardzo cieszę się, że też WAM SIĘ WSZYSTKO UDAŁO:):):) wi zauważyłam, że miałaś perły tak jak ja :) ciekawe jak tam NO TO CO???!!!! kasiak i holly jak tam u Was??? pozapinane wszystko na ostatni guzik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki 🖐️ 🖐️ jak sie macie?? Wi - dzieki za fotki - UROCZE 🌼 - widzę, ze prawie kazda z Was ma welon (poza Kiedysiem, Tiki - Takiem - które przy okazji pozdrawiam 👄) - Wi mialam przepelnioną skrzynkę dlatego dostalam tylko 1 maila od Ciebie - przeslij proszę jeszcze raz :P No to co - miala piękną pogode - sobota byla cudna :D A ja w te sob mialam swoj wieczor panieński - oj sie dzialo - balowalysmy, piłysmy różne alkohole - jednym slowem Kraków byl nasz - przy okazji dostalam mase \"praktycznych\" :P :P prezentów - m.in \"pomocnika\" (jak maz wyjedzie na dłuzej) hehehehehehehe :P :P :P :P W kazdym razie prezenty sprawiły mi dużo radosci!!! Ale wczoraj mialam cieżki - KAC :)) :)) Ale dzisiaj juz jest lepiej :)) W ostatni piatek mialam ostatnią przymiarke sukienki (wszystko jest OK, tylko jeszcze trzeba ujać 2 cm w pasie, bo z przymiarki na przymiarke robie sie tam coraz chudsza :P :P) Odbieram ja w przyszły piatek. Domowilam tez sprawe tortu, spotakalismy sie takze z kamerzysta, aby ustalic o ktorej do mnie przyjedzie w dzien wesela. W zasadzie wszystkie grubsze sprawy mamy juz zalatwione :)) :)) Ale lista zalatwien jest nadal długa..... buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) O tych Paniach, które brały ślub w sobotę myślałam wówczas cieplutko i bardzo się cieszę, że pogoda zrobiła wyjątek w sobotę i była naprawdę piękna:):):):):) Holly Tobie również buziak i pozdrowienia:):):) Jeśli mogę to proszę o przesłanie mi fotek, bo nie dostałam nic...:( mariahchristina@poczta.onet.pl Dziewczynki kochane wszystkim nowozamężnym no i przyszłym żonkom życzę tego, aby przeżyły dzień ślubu tak jak tego pragną i żeby ten dzień otworzył Wam nowy, wspaniały rozdział w życiu:). Udzielam się teraz, podobnie jak a_guuu na forum \"świeżo upieczonych mężatek\". Podobnie jak to nasze forum jest bardzo mile i aż przyjemnie jest pisać z dziewczynami tak szczęśliwymi w nowej roli:) Buziaki, miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy pozapinane???? Oj tak :D Zastanawiamy się tylko ile ma być soków jak to się liczy litr na głowę??? Z kamerzystą, fotografem mamy ustalone, został nam zespół, ale to w przyszłym tygodniu. Holly to super, że imprezka się udała ;) Nie mam czasu kiedy pisać, załatwiamy wszyustko jeżdzimy po hurtowniach. Jeden wielki bajzer z tym wszystkim, teraz wiem czemu ludzie wolą robić w restauracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Holly, chciałabym Ci podziękować, podobnie jak jeszcze dwu innym osobom \"martaanna\" i \"nie podoba\". Bardzo dziękuję Wam za obronę i wsparcie na topicu o mnie... Szczerze mówiąc też nie wiem czym kogoś denerwuję, zabrzmi to nieskromnie, ale być może tym, że nie jestem podobna do autorki tego topicu... Dziewczyny kochane jesteście, pozdrawiam Was bardzo serdecznie, buziaki wielkie, nic się nie stresujcie, będzie extra, Kasiak🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba
Kiedyś, nie martw sie 🌻 nie rozumiem jak mozna kogos oceniac nie znajac :o mozna pisac rozne rzeczy, rozne opinie bo to w kocu forum, ale bez przesady, bo nie wiem co w tym fajnego obrazac kogoś, no chyba ze sa osoby ktore maja z tego satysfakcje :o mnie jak ktos drażni to inaczej ubieram to w zdania, bo nigdy nie powinno sie oceniac czlowieka nie znajac go!! Kiedyś można Ci tylko pozazdrościc!! :) (pozytywne znaczenie) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drażni mnie Kiedyś
hmmm a czy ja napisałam,że Jej nie znam :P:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinimod, kochanie, mnie zatkało jeszcze bardziej niż Ciebie! Byłaś najmniej spodziewaną osobą, ale i najmilszym zasdkoczeniem ślubnym. Rzeczywiście na ślubie byłam tak szczęśliwa, że jak wychodziłam z kościoła buzia już mnie bolala od tego ciąglego \"rogala\". Wesele, choć małe, udało się wyśmienicie. Nikt nie siedział, wszyscy tańczyli, chociaż po 3 piosence w \"wężyku\" myślałam że padnę. Zdjęcia, mam nadzieję, będą szybko, więc zobaczycie jaka byłam szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):):) Demi:):):)gretuluję:)bardzo fajnie, że wspaniale się bawiłaś. Chciałam wszystkie dziewczyny tutaj pozdrowić i powiedzieć coś przy okazji. Narzeczona jest bardzo inteligentną dziewczyną, bardzo trafnie oceniła, że \"drażni mnie kiedyś\", to któraś z bywalczyń naszego topicu. Być może wszystkie chciałybyśmy poznać Cie w Twoim prawdziwym wcieleniu. Ujawnij się proszę. A narzeczoną bardzo serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ja już to od dawna podejrzewam, że to ktoś z forum. Mam tylko nadzieję, że to nie żadna z Nas :O to by było okropne. I ja jestem za tym aby ten ktoś ujawnił się, ale cóż są ludzie i parapety tego nie zmieni się. Demi to super :D że ślub i wesele tak się udało. Mnie i Holly pozostał tylko tydzień. Piszę tydzień, bo dokładnie od wtorku zaczyna się szaleństwo przygotowań. Kucharki już wchodzą do kuchni gotować, my stroimy salę 🌻 od poniedziałku dostajemy klucze od sali. Dziś załatwiliśmy wszystkie dodatki do ciast :) nie wiem czy pisałam, pewnie tak moja suknia na drugi jest TRAGICZNA!!!!!! Materiał zwalony!!!! Krawcowa spiepszyła sprawę. Trudno odbiorę ją, ale na pewno pójdzie do śmietnika!!!! Na szczęście zaraz po tej pechowej przymiarce pojechaliśmy do sklepu i kupiłam sobie sukienke :) Na ramiączkach, do kolan. Jest bardzo ładna taka dziewczęca :) nie umiem jej opisać na pewno zobaczycie na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!1 Na wstępie bardzoooooooooo dziękuję za foty. Tijka i wi wyglądałyście ślicznie!! Takie rozpromienione i szczęśliwe :D Mam prośbę do was dziewczynki. Chciałabym jakiś program do twożenia prezentacji. Ten co mam jest w wersji demo i nie za wiele mogę w nim zrobić. Jak by którać znała jakiś taki programik to bardzo bym prosiła o podanie nazwy. Najlepiej w polskim języku ale jak będzie po angielsku to się nic nie stanie. Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×