Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

aguu - spróbuje w power poincie - ja robilam w nim slajdy do prezentacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, no zastanawiam sie:P Tylko zapłaciłam juz zaliczke za swoją suknie, a nie wiem, czy ewentualnie by mi ja zwrócili. Wypożyczam suknie za 750 zł, zapłaciłam juz 200...szkada by było tak za nic 200 zł wywalić, zwłaszcza ze zależy nam na każdej stówie:P Po ślubie bedziemy urządzać nasze GNIAZDO:D, i przyda sie każdy grosik...Zadzwonie do tego salonu, i zapytam:)Chociaz tez na miesiąc przed weselem nie chce mi sie wszystkiego stawiać na głowie:) Aguu, tez słyszałam, że taką prezentacje mozna zrobić w Power poincie. Od Zabuliny słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem ale potrzebuję dodatkowych efektów a na tyle nie znam Power pointa aby Wymodzić taką prezentację jak z tej demówki co mam. Znajomi byli zachwyceni bo stwierdzili, że to wygląda jak teledysk. A w poincie potrafię tylko zwykłą prezentację bez bajerów. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba lepiej bedzie, jak zapytasz na ogólnym, ja napewno chociażbym nie wiem jak chciała, to nie pomoge:) Nie znam sie natym kompletnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly:) dzięki za reklamę;):):):):)heh:) Narzoczona:) nie panikuj, na każdy biuścik znajdzie się coś odpowiedniego:)Nie stresuj się, tylko wymagaj w sklepie. Moje początki były trudne, bo w pierwszym sklepie pani zaproponowała mi \"bardotkę\" przypominającą coś w rodzaju opatrunku uciskowego:), później było już tylko lepiej....:) Zapomniałam wcześniej napisać o fotografie, bo to oczywiście nie jest tajemnica. U nas jest tak: - reportaż 799 zl - plener 389 - pliki cyfrowe wszystkich zdjęc i plenerowych i reportażowych 150 zl A teraz objaśnienie;) Wybraliśmy reportaż dokładnie opcję środkową - opcji cenowych jest 5: 449zl, 549, 799, 999, 1099. Nasza opcja to 350 gwarantowanych ujęć i z tego wybierasz 180 zdjęć do wywołania w dowolnej opcji (kolor, czerń - biel, sepia), w formacie 10 na 15 cm oraz do tego dostajesz pliki cyfrowe zdjęć, które wybrałaś. U nas akurat było tak, że fotograf najwyraźniej miał wenę i dobry dzień, tak, ze wybieraliśmy nie sposród 350 zdjęc, a spośród 1115:) Plener, to w naszym przypadku była godzina, ale fotograf proponował dwie godziny, w tym nieograniczona liczba ujęć oraz 10 powiększeń (15 na 21 cm) w dowolnej technice powiększenia oraz pliki cyfrowe wybranych ujęć. My dodatkowo dopłacamy za to, by mieć pliki wszystkich zdjęć, również tych, które nie będą powiększane przez fotografa. Acha, jeszcze jedno. Fotograf był z nami od około 12.00 do 22. 30 chyba. A co do sukni::):):):):)heh, wiesz... kupno też ma swoje zalety... sprzedając ją później odzyskasz część pieniążków:):):):) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( wracam na tarczy :( Niestety nie poszło mi trzeci termin został 12.09 :O dobrze, że podała mi trzy zagadnienia z których mam się przygotować i odpowiem ustnie. Wolę ustnie bo zawsze można coś więcej powiedzieć :) Holly babkę wzięłam z polecenia mojej mamy (!) szyła sobie u niej trzy kiecki i jest zadowolona, ale cóż zawsze musi być ten pierwszy raz. Szkoda tylko, że na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do biustonoszy, to mój kupiłam w małym sklepiku, nie jest ani firmowy ani drogi :P kosztował mnie 35 zł :) ze stringami ;) a pończoszki kupiłam zwykłe białe z ładną koronką. Nie wydawałam na to dużo bo i tak może się potarga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku kochany, biedactwo, wesprzemy Cię tutaj🌻!!! Nie łam się, napewno będzie dobrze, szkoda tylko , ze będziesz mieć dodatkowe zamieszanie przed ślubem. Ustne są lepsze - ja też tak myślę, będę ściskać za Ciebie kciuki. Zobaczysz, będziemy Cię tu wspierać i motywować i będzie super. Spróbuj się uspokoić, skoncentrować na najważniejszych sprawach i będzie dobrze, zobaczysz:) 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drażni mnie Kiedys
To,że napisałam,że znam Kiedyś nie oznacza ,że muszę Ją koniecznie znać z tego topicu:P:P nie pomyślałyście o tym????a to,że mnie drażni nie oznacza,że Jej nie lubie.Nie musi to być jednoznaczne czyż nie ??? Po prostu drażni mnie Jej styl wypowiedzi,wysławiania się i tyle hhehehe Ps.nigdy nie twierdziłam,że jest osobą nie inteligentną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska - kurcze tak mi przykro :O :( Nie dosyc , ze takie numery z tą kiecką, to jeszcze ten egzamin :)) Poucz sie, uspokoj - na pewno bedzie dobrze 🌻 Sama studiowalam i wiem, ze na im wiekszym luzie sie podchodzi do egzaminu - tym jest lepiej :)) Glowa do gory!!!! Co do biustonosza to ja kupilam najzwyklejszy - taki za 20 zl z groszami - fasonowo bardzo mi spasowal :)) Pomimo, ze biegalam po sklepach firmowych - nic nie znalazlam :( Pończochy - mam 12 zl za pare - tez wychodze z zalozenia , ze sie potargają - a poza tym nigdy bym sie światu w białych nie pokazala - poza slubem oczywiście :P D Mialy podwójną warstwe silikonu i to zdecydowalo :)) Kasiu, a co do tej krawcowej - to takie rzeczy sie zdarzaja - zawsze musi byc ten pierwszy raz - szkoda tylko - jak piszesz, ze na TOBIE :)) Jutro bedzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiedziałam, że na Was można liczyć :) 🌻 to dla Was 😘 Kiedyś Holly dzięki WIELKIE DZIĘKI!!!!! Jednak wiem, że jakbym przyłożyła się do nauki w czerwcu teraz bym miała z głowy te poprawki i uczenie. Narzeczona z tego wynika, że na pończochy nie ma co wydawać kasy, bo i tak one idą na stracenie ;) a co do biustonosza to moim zdaniem marka nie zawsze idzie z jakością. Jeśli chodzi o mnie to jak chodziłam po sklepach z bielizną to nie dość, że babeczki chciały mi wcisnąć to co najdroższe to jeszcze nieciekawie to wyglądało. Koronki, duperele, kwiatuszki a ja szukałam typowej delikatnej bardotki bez fafroków :P jak to mówi moja psiapsiółka. I jak pisałam znalazlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Będe szukać tych staników i rajstop od jutra:(Dzięki za sugestie:) Znalazłam bardzo fajny biustonosz, ale cały tył ma silikonowy, tzn. miseczki są normalne, gładkie, a tył jest silikonowy...Miseczki mają bardzo fajny kształt, są wycięte. Nie wiem tylko, czy skóra nie bedzie sie pod nim pocić...Tzn pod tym tyłem. Nie będę wchodzić w szczegóły:D:DChyba go kupie, ponosze, i zobacze:) Kiedysiu, jutro bede w Krakowie, i podejde do tej hurtowni.Jeśli nie bede mieć tego szala tak jak Ty, to napewno bede mieć w odwrotną stronę:)Musze czymś zakryć ramiona, bo obawiam sie, że moze być zimno, a bolerka nie chce, bo moim zdaniem są wstrętne:). Ale co do Twojej sukienki, to nie mówie tak, bo raczej nic z tego nie wyjdzie. Od początku nie chciałam kupować sukienki, bo wiem, jakie są problemy ze sprzedażą później, a ja po ślubie nie będę mieć na to czasu, ani ochoty...A napewno bym nie chciała zostawiać jej na pamiątke, bo na pamiątke bedziemy mieć zdjęcia, itp:)Nie jestem sentymentalna:) Kasiaku, biedna...Ja na szczęście nie mam żadnych poprawek, uczyłam sie jak szalona w czerwcu, żeby tylko nic nie zostało na wrzesień czy październik:) Ale brakuje mi jednego zaliczenia, tzn samego wpisu, i już to mnie wkurza, wybrażam sobie, jak Ty sie czujesz, grrr... Drażni mnie Kiedyś- skończyłam dyskusję z Tobą:)Możesz być nawet Angeliną Jolie-nie interesuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ Kasiak - tak jak pisalam - glowa do gory! Bedzie dobrze! MUSI!!!! Powoli zbliza sie TEN dzien Wszyscy pytają mnie o nerwy, a ja nie czuje zadnych nerwów - naprawde :)) Fakt , faktem - czas teraz przed slubem leci jak szalony :)) Ale to chyba dobrze :)) Ciekawa jestem co z no to co - jak sie jej imprezka udala??? Gdzie podziewa sie marcy, maniusia, zabulina, mx3 ?? Poszły sobie gdzies wszystkie i ani mysla sie pokazywac :P Cholery jedne :P :P Agatka??? A Ty gdzie jestes?? Twoj slub w najbliszą sb :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczynki!!!!!!!!!!! Ja tak przelotem bo chyba długo tu nie posiedzę. Ja się nadaję do łużka a leżeć nie potrafię tak długo :o Kasiaczku tak mi przykro z powodu tego felernego egzaminu. Ale do trzech razy sztuka teraz na pewno się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście będę trzymać kciuki, mam nadzieję, że wtedy już bez przerw na smarkanie :p ;) Głowa do góry!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2
witam was dziewczyny. bardzo podoba mi sie to forum poniewaz mozna sie z niego duzo dowiedziec. Wogole to jak czytam wasze wpisy to sadze ze jestescie bardzo sympatyczne i gotowe pomoc. to mi sie wlasnie najbardziej podoba:) Moj slub co prawda dopiero w przyszlym roku ale chetnie z wami poklikam i dowiem sie jak wy przygotowujecie sie do slubu, napewno czegos sie od was naucze:):) pozdrawiam was wszystkie i zycze powodzenia:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:):)::) A_guuu marsz do łożka, już napisałam Ci to na \"młodych mężatkach\". Narzeczona - nic nie szkodzi, załatw wszystko jak najlepiej dla Ciebie:), a jak będę mogła coś pomóc, to jak najbardziej doradzę:) Holly witaj🌻 Witam nową pannę młodą:) Jeśli mogę to polecam może uczestwnictwo w dwu topicach, ponieważ powstał również topic o przygotowaniach w toku na rok 2007:), a jeśli oprocz tego, co przeczytasz, chciałabyś o coś zapytać, to pytaj śmiało, napewno odpowiemy:):):):), a co do \"sympatyczności\" , to dziękuję za komplement w imieniu wszystkich dziewczyn:) Idę dziś pierwszy dzień do dzieciaków:):):), trzymajcie kciuki:) Buziaki dla Wszystkich mężatek i panien:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda to bardzo chętnie przyjmniemy Cię do Naszego grona :D fajnie, że jednak nowe osoby chcą z Nami pisać. Co prawda szczyt NAszych możliwości już minoł, ale może wróci. Powiedź kiedy jest Twój ślub i czy doszły zdjęcia, które wysłałam meilem????? Wysłałam je spakowane, bo inaczej szły by chyba z dwie godziny. Ja dziś miałam drugi egzamin i zaliczyłam :) tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Holly zostały ostatnie 10 dni :) Jutro o 9 mam próbną fryzurkę z makijażem o 12 :) szkoda, że nie mam aparatu to bym Wam powysyłała zdjęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratulację kochana!!!!!! 🌻 Chociaż jeden ;) To znaczy, że aż tak się nie obijałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak - gratulacje - super, ze zdalas ten egzamin :)) :)) faktycznie zostalo nam ostatnie 10 dni :)) Ale jakos w ogole tego nie czuje :P Szkoda, ze nie masz aparatu - przeslalabys fotki z makijazem i fryzura :)) ja do probnej fryzury ide dopiero 14 wrzesnia (2 dni przed weselem) bo wczesniej nie mam czasu - w sumie plus tego jest taki, ze fryzjerka na pewno nie zapomni jak mnie uczesala :P :P Aguu - kuruj sie , do łóżka - marsz!!! Witamy nowa fafetkę :)) Faktycznie czasy naszej świetnosci juz minęly - ale jakbys miala jakies pytania, to chetnie Ci pomozemy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do łóżka, do łóżka............... i co mi z tego ja tam będę sama :p Mąż najpierw w pracy wróci na obiad i znów do pracy bo ma zebranie :o Choróbsko jakoś wytrzymam gorzej z powikłaniami po zażywaniu antybiotyków. Z tego powodu nawet mąż jest nie potrzebny w łóżku ;) :o Zaraz mnie szlak trafi jak nie urok to sraczke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2
dziekuje wam za mile przyjecie:) Kasiaczku gratuluje zdanego egzaminu. Fotki doszly-dziekuje bardzo, a slub mam dokladnie 18 sierpnia 2007. szkoda ze nie masz tego aparatu z checia zobaczylabym twoja fryzurke (jestem fryzjerka:) ) Kiedys-napewno skorzystam z forum ktore mi zaproponowalas:) A mogłabym jeszcze prosic o wasze zdjecia? Poniewaz powoli rozgladam sie za suknia slubna (nie ma mnie w kraju a tutaj zadna mi sie nie podoba:( ) Bede bardzo wdzieczna, pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana_m
witajcie! dopiero dziś wpadłam na wasze forum choć przygotowuję sie do ślubu już 9 miesięcy. zostało mi jeszcze 17 dni.... obecnie szukam podwiązek, ale takich w miare tanich, i czegos na ramiona. kupiłam w sumie taki szal z tiulu ale obawiam sie że będzie mi zimno. w końcu to juz wrzesień. zaczynam sie denerwować, wesele miało być na 190 osób, ale 50 nam odmówiło. jutro jade na przymiarke sukni, kupuję uzywaną, więc trzeba ją nieco zwęzić. no i mam mały problem, potrzebuję biustonosza pod nią, ale żeby był bez ramiaczek i super sie trzymał. moze mi cos poradzicie? jutro tez jadę na próbną fryzurę. dobra kończę na razie. acha, jestem z wadowic, jesli chcecie jakieś rady, piszcie, postaram sie pomóc. pozdrawiam. aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu :D proponuje, abyście dziewczyny zaczerniły swoje nicki, obejdziemy się niemiłych niespodzianek (podszywaczy) Młoda jesteś fryzjerką, szkoda, że Cię tutaj wcześniej nie było ;) a aparatu niestety nie mam :( ale na pewno powysyłam zdjęcia ślubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Kasiaczku, super, że zdałaś drugi egzamin. Ten wczorajszy też napewno wkrótce odejdzie do loży zaliczonych:):):):), głowa do góry:) W ogóle przesyłam pozdrowienia dla wszystkich kobietek no i jeszcze mam wiadomość dla naszej nowej koleżanki, posłałam Ci moje zdjęcia z dnia ślubu, jeśli możesz to podziel się refleksjami na temat sukni:) Pozdrawiam, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu prosilas abym podzielila sie wrazeniami sukni:) wiec suknia bardzo mi sie podoba jest taka delikatna i bardzo ladnie ci w niej:) a jesli chodzi o to czy zastanawialam sie juz nad kupnem uzywanej to powiem szczerze ze jeszcze nie, ale kto wie zobaczymy:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej babeczki!!! :)) widze, ze od wczorajszego popołudnia niewiele zapisałyscie :)) Ale to nawet dobrze :)) Wczoraj wieczorem po dlugiej konferencji z moimi rodzicami i przyszłymi teściami ustalilismy w końcu menu na wesele - nie sadzilam, ze mozna miec tak rozne zdania na ten temat.Kasiaku , a co Wy gotujecie na swoja impreze? Na sb umowilismy sie takze do ksiedza, aby oplacic slub i ustalic szczegoly calej uroczystosci :)) Kolejna sprawa z glowy i dobrze. Wakacje sie zblizaja - moje wakacje :)) Nie moge sie doczekac. A teraz zawijam do pracy (okazuje sie, ze pojscie na urlop to nie taka prosta sprawa :P Miolego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!! Demisalle \"świeżo upieczone mężatki\" na ślubach i weselach oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×