Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

No widzisz, u mnie to jest jak nie urok to sraczka. Moj mąż przyjeżdża do mnie raz na ok 3 tygonie, czyli był dopiero 2 razy po ślubie. Jedzie w piatek po pracy ponad 500 km, w niedziele wraca i czeka go znów cały dzień w aucie. Nie namówię, go żeby w sobotę jechał gdzieś ze mną, bo mnie chyba zatłucze, on już sie nie może na samochód patrzeć. ja niestety nie mam prawa jazdy, może już wkrótce uda mi się zdać. Pary skarpet, oczywiście, że nie kupię :) Skarpetki mu kupuje bez okazji dośc często. Perfumy, czy zestaw do golenia też odpada, bo każdy facet to juz ma. Właśnie mi napisał smsa, że chce pierogi z jagodami! he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie marudzisz!!!! Może coś wymyślę to jeszcze dam ci znać. To zrób mu te pierogi :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam wszystkim. Co do tego prezentu jest wiele możliwości zależy co Twoje Kochanie lubi. Możesz się ubrać w seksy bieliznę na to taki malutki fartuszek jak maja w hotelach lub niektóre kelnerki podwiązka winko i reszta to wasza inicjatywa. A skoro mieszkacie u jego rodziców to sądzę ze zapewne macie własny pokoik i możesz uszykować lekka kolacyjkę przy świecach w waszym pokoju sadze ze teściowa nie miała by nic przeciwko. Pod warunkiem ze nie puścicie domu z dymem. Powodzenia w wymyślaniu. pozdrawiam wszystkich. PS. Ja tu będę cały czas zaglądać to przecież kawałek naszego życia tu jest zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie jak ma na imie demiselle Wiem ze bierze ślub o 16 w Zabrzu. Czy ktos wie jak ona ma na imie i czy napewno o 16 w SW Annie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewoje ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oj pustki tu niesamowite!!!!!!!!!! Kini ja ci niestety nie pomogę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini ja też Ci nie pomogę :( Aguu pustki to prawda :O Pogoda na szczęście dziś jest inna, co prawda już wczoraj była fajna tylko wietrzycho wiało niemiłosiernie. Aguu ciekawa stopka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Witam Was wszystkie tzn te najbardziej wytrwale ;))) Kasiaczku - znalazlam prognoze długoterminowa - i jesli sie sprawdzi to bedziemy mialy w sam raz prognoze na nasze wesela :P http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm ...jesli sie sprawdzi :)) Dzisiaj jade do ostatniej przymiarki sukienki - za tydzien ja odbieram razem z bolerkiem (w razie \"W\") - czyli garderobe mam juz skompletowana :)) Dzisiaj ide domówic sprawę dekoracji tortu (naprawde dzieki Kasiaku strasznie mi pomoglas tymi zdjeciami z forum - juz wiem jaki chce miec :D :D :D Jutro bierze slub nasza prezesowa no to co - szkoda, ze tu juz nie zaglada ...... :O Zycze Ci kochana wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Zycia !!! 🌻 🌻 🌻 mam nadzieję, ze wpadniesz z fotkami ze slubu :)) CZEKAMY !!! Kasiaku - jeszcze tylko 2 tygodnie !!!!! :)) Czas - leci zdecydowanie zbyt szybko !!!!!!! buziaki dla Was !!! 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly Nie ma sprawy ;) cieszę się, że mogłam Ci pomóc. A z tą pogodą fajna sprawa!!!! U mnie prawdopodobnie 21 stopni i trochę chmur, ale co tam :) ważne aby nie padało znając mnie to mój humor byłby taki jak pogoda. Oj oj tak dwa tygodnie. Dobrze się składa ja też dziś jadę na ostatnią przymiarkę sukienki, ale na drugi dzień ;) Wczoraj już zamówiłam kwiaty 🌻 A dziś jedziemy ustalić trasę samochodu. Coś bardziej zaczyna pachnieć weselem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę wam zazdroszczę!! ;) Niby nie chciałabym drógi raz przechodzić tego wykończenia i modlenia się aby goście sobie poszli ;) :p ale.............. - ta niepowtażalna adrenalinka i zauroczenie całą tą oprawą no i przygotowania................... Cholera dlaczego ślub bierze się raz w życiu??? Jak by można więcej to ja bym była pierwsza ;) oczywiście tylko z moim miśkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kasiaczku. Mój misiek mimo chodzenia w koszulca \"ATAK KLONÓW\" z podobiznani braci K. nie zrozumiał tej stopki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!!! bylo rwewlacyjnie! slub piekny (szczegolnie kazanie proboszcza!) a wesele fantastyczne. wszystko sie udalo i bylo tak jak zaplanowalismy. na slubie zero lez z mojej strony. przysiege wypowiadalismy glosno, wyraznie, z usmiechem na twarzy. w restauracji nawet kelnerki mowily, ze juz dawno nie bylo u nich tak udanego przyjecia weselnego. oczepiny byly niedlugie ale goscie usmiali sie do lez. i tak mialo byc. zespol gral super. gdybym organizowala wesele jeszcze raz na pewno byloby w tej restauracji i z tym zespolem. a jedzenia bylo full.... nasz apartament byl calkiem calkiem. spodziewalam sie czegod gorszego bo byl gratis od restauracji. zaraz postaram sie wyslac Wam pare fotek, ktore robil nam moj brat swoim aparatem. od fotografa nie bedziemy miec zdjec na plycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi to wspaniale, że się wszystko udało :) a powiedź jak w kościele było chodzi mi o tych ludzi, z których bylaś niezadowolona. Jak było??? Wi to czekamy na zdjęcia i jeszcze raz super!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak-- obcych ludzi bylo bardzo malo. szczerze Ci powiem, ze nawet ich nie zauwazalam i nie przeszkadzali mi. bylo super! zaraz przesle foty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi wielkie dzięki za zdjęcia 😘 są piękne!!!! Wyglądałaś uroczo :) super :) sukienka piękna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kasiak! jeszcze nie wszystkie widzialas :) niektore z Was maja pelne skrzynki dlatego dostalam zwroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wi, bardzo Ci dziekuję za zdjęcia i zycze wszystkiego najleszego. Ciesze się, że się wszystko udało. Wyglądaliście poprostu pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Mam wielka prosbe miałam kłopoty z komputerem i straciłam wiekszosc poczty moze mi ktos podac adres emilka do Demiselle. I choc jedno zdjecie co ona wysyłała Bo potrzebuje wiedziec jak wyglada ja wszystko straciłam a jak wszystko mi sie uda to moze bym jej zrobiła niespodziankei poszła na jej slub ale boje sie ze to nie bedzie ona. Miałam jej zdjecie ale naprawde straciłam wiec prosze o pomoc. Wi pieknie wygladaliście i tacy szczesliwi.Dziekuje bardzo ci za zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Demiselle i no to co wszystkiego najlepszego, duzo szczescia i pieknej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini zdjęcie poszło :) pozdrów ją jutro ode mnie jak byś była na jej ślubie i życz dużo szczęścia!!!!! 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie dziewczynki:) Po pierwsze chciałam podziękować \"narzeczonej\", ponieważ pzred chwilą zrobiła dla mnie coś miłego 🌻 dziękuję:):):):) Po drugie chciałam życzyć wszystkiego najlepszego jutrzejszym pannom mlodym, powiedzieć, że trzymam kciuki, no i że dzięki Bogu, coś się z pogodą rusza, ponieważ ostatnio w Kraku raczej jest listopad, aniżeli koniec sierpnia i pierwszy dzień września. Zaglądam ostatnio tutaj sporadycznie, bo walczę o pracę;), bardzo proszę o kciuki:):):) W ogóle dziś chcieliśmy z Misiakiem założyć wspólne konto:) iiiiii Miś założył sam, a ja będę mogła stać się współwłaścicielem konta dopiero jak będę mieć nowy dowód lub akt ślubu ( raczej dowód najpierw) - az wstyd, jeszcze nie złożyłam papierów o nowy dowód... A i jeszcze coś, chciałam pocieszyć Marcelę. Nie jesteś jedyna, której ukochany niestety pracuje \"na wygnaniu\". Opisywałam Wam tutaj również moje przeżycia związane właśnie ze stała pracą w delegacji mojego Słoneczka i ściskam za Ciebie kciuki Marcelo. Po moich usilnych prośbach, mój mąż rozmawiał z szefostwem już jakiś czas temu i od 15 września nareszcie ma nastąpić zmiana. Jeszcze nic nie mówię, ponieaż czekam, ąz marzenia staną się prawdą i od 15 mój mąż zacznie pracować na miejscu. A za Ciebie Marcelo Sciskam kciuki, żeby u Ciebie też stało się to jak najszybciej. BUZIAKI:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demselle, no to co--- wszystkiego najlepszego! badzcie zawsze szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze pamietam to widziałam ja wczoraj na spowiedzi a dzis dopiero wróciłam z czech mielismy wypadek samochodowy i niestety nie uda mi sie pojechac na jej slub a tak bardzo chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2
Hej! mój ślub co prawda dopiero w sierpniu przyszlego roku ale pomimo tego rozglądam się już za paroma rzeczami i dlatego bardzo bym prosiła Kasiak84 o przesłanie na moją poczte fotek: fryzur, bukietów, samochodów oraz liste piosenek będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2
Kasiak84 dziękuje ci bardzo bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×