Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

rozumiem cie, moja siostra jak tylko zobaczy krew to od razu odlatuje:) Co do jezyka to tez tak kiedys uwazalam ale w sumie to nie jest wcale straszne i nie bolalo. Ale balam sie okropnie i nie potrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dani dzięki za zdjęcia 😘 super wygladacie!!!! No to co widzę, że mamy ten samy słaby punkt ;) ja również odlatuję przy pobieraniu krwi, tyle że ja przy tym zamieniam się w pięcio letnią dziewczynkę (płacz, płacz i jeszcze raz płacz :P) Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze dziewczynki ze zdjecia doszły i tak wam sie spodobały.Pozdrawiam was serdecznie No to co brawo masz ode mnie medal dzielnego pacjenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianusia- dzieki ;) :) Kasiak- niestety w ciazy bedziesz musiala przezwyciezyc swoje fobie dotyczace pobieranie krwi ;) ale wiesz co, ja to tak dzielnie znioslam wlasnie tylko dlatego, ze jestem w ciazy, nie myslalam w tym momencie o sobie, zmienia sie zupelnie swiadomosc :) dotyczy to wszystkiego, to niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 84
Hej Dziewczyny śledziłam czasem Wasz temat bo sama marzyłam o ślubie w tym roku ale musieliśmy go odroczyć ze względów finansowych, los jednak spłatał nam takiego figla że zostaniemy rodzicami i nasz ślub odbędzie się najprawdopodobniej w Boże NArodzenie.Chciałabym Was prosić o rady. Myślicie ze drugi dzień świąt to dobry pomysł na ślub??? Kochane mój narzeczony jest od 3 miesiecy w wojsku i nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z naukami przedmałżeńskimi. Ile trzeba ich odrobić? i czy wszystkie są obowiązkowe? O co chodzi z poradnią?? Czy to jakies kursy i czy mają wyznaczone terminy czy można się dostosowac??? Chodzi mi głównie o te formalności przedślubne. Narazie gubię się w tym. Dziewczyny pomóżcie, będę wdzięczna za każdą informację. W necie są tylko suche fakty, a Wy spełniłyście to w praktyce więc wiecei naj;lepiej jak to wygląda. Z góy dziękuję i pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiu :)) Po pierwsze gratulacje - zostaniesz mamą ! 🌻 Super! Co do terminu, myśle ze jest odpowiedni - jedyny minus, to taki, ze po drugim dniu świat wypada dzien roboczy i to moze stanowic pewien problem (no ale cóż najwyżej goście wezmą sobie urlop) Co do nauk, to musisz sie zorientowac - wszystko zalezy od miasta w którym mieszkasz - ja mieszkam w Krakowie i tu jest pare kosciołów w ktorych odbywają sie tzw konferencje dla narzeczonych - zwykle są to 4 spotkania + potem 2-3 spotkania w poradni zycia rodzinnego (najlepiej isc przy kosciele, w którym robi sie nauki). Sa tez tzw kursy weekendowe - trwa to calą sb i nd i masz po sprawie - :)) Najlepiej spróbuj szukac takich kursów przez wyszukiwarke :) Nie musisz robic nauk w miejscu, w ktory m jestes zameldowana. Nie macie dużo czasu i musicie sie z tym śpieszyc - powodzenia Ja robilam nauki marzec/kwiecien - a slub mialam we wrzesniu. Jak masz jakies pytania - to śmialo! No to co - dzielna jestes!!!! :) Zwlaszcza sie sie boisz takich zabiegów. Ja jestem zupelnym przeciwienstwem - mogliby mi codziennie krew pobierac , czy robic zastrzyki - nie robi to na mnie zadnego wrazenie - jestem pod tym względem strasznie niekobieca :P Wyspalam sie dzisiaj za wszystkie czasy, wstalam w południe i zjadlam sniadanko zrobione przez mojego meza :)) Wszystkich Świetych odrobiłam w zeszłą sb kiedy to jeździlam po cmentarzach w Zywcu - tutaj w Krakowie nie mam nikogo, wiec siedze w domciu - aura tez nie zacheca do spacerów :)) pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia! Przede wszystkim duzo ciepelka, zwlaszcza przyszlym mamusiom :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 84
holly dziękuję za radę. Dziewczyny proszę o zdanie POzdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkowo :) Kobiety, odebrałam zdjęcia... są rewelacyjne, mój fotograf, to magik :D W poniedziałek dostanę jesczze płytkę z wszystkimi poprzerabianymi - zmniejszonymi do normalnego wysyłkowego formatu. Teraz mam w takim formacie, że cieżko by było niektórym poodbierać, a nie chcę zanudzić czekaniem aż zdjecie się wyświetli. Kasiu 84. Gratuluję :D Z naukami trzeba załatwiać wcześniej, bo mają przerwy miedzy sobą. Radzę jednak iść do poradni i ksiedza, powiedzieć jak się sprawa ma... dla nich to nic nowego :D O wojsku też... Powiny podpisać świstki na miejscu, bez latania... Możesz trochę nagiąć rzeczywistość (jeśli tak uważasz) i powiedzieć, że cieżko znosisz ciążę i że takie latanie byłoby bardzo meczące.. no i sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Holly jestem na topiku o którym napisała no to co :) Mamy tam fajną atmosfere, a ja duszę z mojego miasta:) A tu zaglądam niemal, że codziennia a nawet częściej...ostatnie 3 dni miałam baaardzo pracowite a wieć nie miałam kiedy... Dziewczyny...nie wiem czy to z nerwów i przepracowania...ale od południa boli mnie brzuch...tak jak 3lata temu..wszystko okaże się za kilkanaście dni:) alez się denerwuję eh Mx...mam pytanko...czy w twojej rodzinie lub twojego męża były bliźniaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( @ przyszła 😭 i po co!!!!! Tak mi dobrze było bez niej !!!!!! Mx prześlij mi swoje fluidki!!!!! 😘 Ewa Tobie życzę powodzenia, niech Ci się uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, zapomnialyscie o mnie... zdjec w skrzynce brak... jetsem chora , od dwoch tygodni bralam antybiotyk, mialam 2 dni przerwy i choroba znow wrocila, wrocilam od lekarza ze sterta lekow... mam dosyc... co do @, to ja tez czekam, denerwuje sie, bo w sumie od czerwca jakos nic nie wychodzi... nie wiem, moze to przez nerwy, za 2 tygodnie bedziemy mieszkac w naszym nowym mieszkaniu, moze wtedy sie uspokoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Kasiak , diabelku - no coz :( Pozostaje Wam czekac do następnego miesiaca..... Proponuje wrzucic na luz i nie myślec o tym tak bardzo. Zbytnie absorbowanie sie - na pewno zajsciu w ciaze nie sluzy...... No coz ja sie poki co o dzidzie nie staram, wrecz przeciwnie - ostatnio na imieninach tescia wszycy ogladali mnie ze wszystkich stron podejrzanym wzrokiem - czy juz aby w ciazy nie jestem :P Poza tym od momentu kiedy jestem męzatką usłyszalam juz x razy tekst \"kiedy dzidzius?\" - teraz sie smieje, ze zastrzele jak ktos jeszcze mnie o to spyta! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane foremki! widzę,że nie jestem sam z tymi pyaniami o ciąże:) Ja mam jeszcze czas a poza tym mowie ze ciąży sie nie planuje i musze miec stała prace zeby myslec o malenstwie. Kasiaku nie mysl o tym nie planuj a zobaczysz ze samo przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, jakas babcia się dopatruje gdzieś bliźniąt... ale to nie to, raczej tabletki, które brałam przez 4 lata... no i dietka i utrata 9 kg w ciągu niespełna 2 m-cy... hormony sobie poszalały i zrobiły psikusa pod tytułem dwa jajeczka. Kasiu, wysyłam podwójne fluidy.... uwaga.... lecą 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała parkę:) byle nie chłopców!!! Holly- nie tylko ty masz taka presję, u nas jest ona wielka (ze strony rodziny i znajomych...bo oni myślą, że to takie proste...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx3 - no wlasnie tabletki :P Ale fajnie, ze bedziesz miala biźniaki :)) Zobaczysz ile bedzie uciechy :D Ewo - ja mam prosta odpowiedź jak słysze \"kiedy bedzie dziecko\" - wtedy jak bedziemy mieli gdzie mieszkac :) :) :) Oczywiscie nie uznaje mieszkania u rodzicow , ani teściów - dlatego wynajmujemy mieszkanie- a gdybym juz musiala z nimi mieszkać, to wolalabym mysią dziura :)) Poza tym nie wyobrazam sobie poniewierania sie z malym dzieckiem po obcych domach. Zadaniem rodzicow jest stworzenie swoim dzieciom dachu nad głową i warunków do zycia - i od tego wlasnie zamierzam zacząc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak nie moge odpowiedzieć...ale mam inną odpowiedz...a co to was interesuje? (to jeszcze zależy od tego kto pyta), bywaja i ostrzejsze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ Ćwiczę nutki :P wyszły mi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100o0o0
oj kaśka kaśka ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . .*..*..*.. . .. .. ..*..*..* . . ..*... . .. .. . ..*..*... .. .. .. .. .* ....*.... .. ... .. ....*... ... .... ... ....* ...*... .... ... .... .... ... ... ... ... ..* ....*.. ... ... ... .... .. .. *.*.*.. ...*.*.* ... ...*.. .. ... ... .....*... ... ....*... .. ...* .... .....*..... ....... *..... ..... .... .... .....* .... ..... ...*.... ... .. *.... ........ ... ......* ... ...... ........*.... .....*..... .... .....* ...... .... ..... .......*..*... ....*..* Śliczne serduszka :) jak je zrobiłaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100o0o0
co to jest skodur, kasiak? i "gryść" pisze sie gryźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100o0o0
to proste, zobacz ♥♥♥ ♥ ♥♥♥♥ ♥♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥ ♥♥♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥ ♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥ ♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥♥♥♥ Prawda, że łatwe?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Dziewczyny wiedzą, że moja ortografia czasem zawodzi :P:P:P Skodur hmmm hmmm nie ma sensownego wytłumaczenia co to jest :P po prostu łobuziak :D po mojemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100o0o0
to popraw sobie to gryzienie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) spoko już poprawiłam. Dzięki :) Przypomniałaś mi Agatę, swoją drogą ciekawe co u niej słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100o0o0
jam nie Agata, strzelaj dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kasiak 84 czy możesz mi powiedzieć jak mam zrobiś sobie tak\" stopkę\" - wiesz to na dole takie serduszka i bajery? Mi coś nie wychodzi? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×