Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ochotka ;) ja poszłam na łatwiznę (aż wstyd się przyznać :P ) pytałam się dziewczyn w dziale redakcja jak robi się nutki i tam dobra duszka zrobiła takie cudo, które skopiowałam :) Kopiuj ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz w funkcje \"preferencje\" i wpisujesz sobie w stopke to co chcesz :) A jesli chodzi Ci o suwaczek to są strony, na których możesz sobie stworzyć własny :) zaraz podam Ci jedną z takich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym skopiować od Ciebie, tylko sama coś wymodzić. Tylko jak to robię to mi wyskakuje, że profil niezidentytfikowany? :( Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codzi mi o coś takiego na dole: \"Wszystko to czego dotknie miłość, staje się nieśmiertelne\" jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na preferencjei pisze mi cyt \"Nastapil blad w czasie wykonywania zadania. Nie okre¶lono identyfikatora użytkownika.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cytat znalazłam w ktalogu obrączek \"Apart\". Był to jeden z wielu innych, również pięknych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!!!!!!!!!! Kto mnie jeszcze pamięta???????????? Nie mam kiedy dosiąść kompa i napisać co u mnie. Tak więc wpadając dosłownie na moment między wizytami w biurach a obowiązkami domowymi chcę wam powiedzieć..................................... DOSTAŁAM PRACĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No teraz to już na pewno dzidzi tak szybko nie będzie. Muszę trochę popracować i porewalizować bo jestem jedną z kilku na to miejsce pracy. A czy mam ją na dobre dowiem się pod koniec roku. Pozdrawiam was kochane fafetki i uciekam na spotkanie z kierowniczką. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! mam pytanko i myślę ze to do Was najlepiej sie zwrócic :) Tez wychodze za maż za pół roku, kiedy powinnam załatwić sprawy kościele?? (iść wogóle do księdza do kościoła i chociaz ustalic takie wstepne sprawy)? z góry dziękuję :*:* :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keti najlepiej iść już do kościoła i dogadać się co jak i kiedy. On wtedy Ci powie w jakim czasie jakie dokumenty musisz donieść. Właściwie za wiele teraz nie załatwisz bo najwczesniej 3 miesiące przed datą ślubu najczęściej chcą wszystkie papiery ale chociażby zarezerwować termin i godzinę. Dalej wszystkiego się dowiesz na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie :) ale chyba termin macie zarezerowany??????????? A jeśli chodzi Ci o sprawy tj protokuł to trzy miechy przed ślubem go spisujecie, no możecie i miesiąc przed ale wiesz po co z tym zwlekać :) Papiery z USC są ważne 3 miesiące z tymi papierami idziecie do księdza (jeżeli chcecie wziąć ślub konkordatowy) spisujecie protokuł i dostajecie karteczki z prośbą o wygłoszenie zapowiedzi (jeżeli nie jesteście z tej parafii, w której bierzecie ślub). Pozdrawiam i powodzenia 🌻 Aguu no wreszcie!!!! :D Na pewno to Ciebie szef wybierze ;) Ewunia u mnie też zima na 102 :D fajnie to wygląda za oknem :) gorzej na dworze, zimno jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.l
("`-''-/").___..--''"`-._ `6_ 6 ) `-. ( ).`-.__.`) (_Y_.)' ._ ) `._ `. ``-..-' `--'_..-_/ /--'_.' ,' (l).-'' (((!.' ((!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!!! U was zima???????????????????????? A co to takiego??????????????????????????? Jak na razie na zachodzie polski deszcze i nawet ciepło. Temperatura w nocy nie przekracza -2. Przymroziło troczę w piątek i sobotę ale o 10 już wszystko puściło i znów jesień pełną parą. Po ostatnich zawieruchach przyniosłam do domu piękną jemiołę to znaczy 3 na jednej gałęzi. Ledwo przytargałam je do domu już nie wspomnę o czwartym piętrzy (na którym mieszkam) ;) Teraz leży na balkonie i czeka na gwiazdkę :D Tak już u nas jest od kilku lat. Zawsze mniej więcej w tym czasie są takie wiatry, że jemiły lecą z drzew jak śnieg ;) A tak nawiasem mówiąc to dzięki Bogu nie ma u nas większych wiatrów. Tak jak się widzi w niektóry regionach Polski co roku powalone drzewa itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! U mnie zima była, ale już się roztopiła i tylko ten wstrętny deszcz leje od dwóch dni. W sobote mieliśmy z mężem podpisać umowę przedwstepną na kupno mieszkania, ale się rozmysliliśmy, za duzo niedomówień ze strony właścicelki (zreszta strasznie wredna ta baba). Szkoda, bo mieszkanie naprawde jest bardzo ładne i duże. Mój mąż znów na wyjeździe, zobaczymy się za 5 tygodni. Taka pogoda, że dół mnie nie opuszcza od samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie pogoda paskudna, brrrr, nie cierpie takiej aury a_guu, gratuluje pracy! mam wreszcie zdjecia od fotografa :) plenerem jestem zachwycona ;) jak tylko moj wleczacy sie od 2 dni niemilosiernie internet pozwoli mi na to, to od razu poprzesylam Wam zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, wszystkie maile do Ciebie wrocily mi z wiadomoscia, ze masz przepelniona skrzynke takze jesli holly bedzie chciala zdjecia, to moze ktos jej przeslac pod moja nieobecnosc pod warunkiem, ze dostane wreszcie od kogos zdjecia Kiedyś :P ;) bo nie moge sie nawet dopytac czy ktos je ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co, ale piękne są Twoje zdjęcia. Naprawdę, chciałabym takie mieć. Wyglądacie tak, że brak mi słów. Jak ja Ci zazdroszcze takich fajnych zdjęć. No i dziękuję Ci za nie. ja z mojego fotografa jestem bardzo niezadowolona. Spieprzył robotę na całego. Mówiłam mu, że zależy mi na dobrych zdjęciach i chcę ich dużo, bo nie będzie kamerzysty on on mi taki chłam odwalił. zapłaciłam 1200 zł, za koścól i kilka zdjęć w plenerze (plener wyszedł tak beznadziejny, że na siłę szukałam czegoś co jakoś ujdzie). Zdjęcia z kościoła- katastrofa wg mnie, nieostre, niewykadrowane. Czekałam dość długo na odbiór zdjęć, bo facet mówił, że trzeba je obrobić wykadrować itp. U niego tego nie wiedziałam, ale jak przyszłam do domu, to się okazało, że jego obsrana cyfrówka porobiła nam plamy na twarzy a zdjęcia z pleneru są tak obrobione i wykadrowane, że leży pełno kiepów pod naszymi stopami. nawet nie dosatliśmy płytki. na niektorych zdjęciach mój mąż wygląda jakby był 30 cm niższy. jestem dokładnie 122 dni po slubie i nadal szlag mnie trafia jak myślę o tych zdjęciach. No to co, jak patrzę na Twoje zdjęcia i myslę o moich, to wyć mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszce ten durny fotograf pod kościołem przed samym ślubem oznajmił, że już na krojeniu torta go nie będzie, bo nie będzie tyle czekał. A wcześniej z dziadem rozmiawiałam, że chcę duzo zdjęć i z krojenia torta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela82 ty patrzę taka niezadowolona ze swojego fotografa jak ja z DJ..a ten kutafon jeden nie widzi nic złego w tym że nie wywiązał się z umowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co dziękuje za zdjęca sa urocze,zrobione w pieknych miejscach .A ten zachod słonca mhhhh nadaje sie wprost do ramki:) Pozdrawiam was cieplutko i życze duzo ciepełka i zapomnianeg słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co jeszcze jedno ;) Zobacz do skrzynki!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ wpadam na chwilke naturalnie poprosze zdjecia no to co - dostalam tylko 1 maila \'przygotowania\' pozdróweczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×