Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

czesc dziewczyny! 🖐️ dawno mnie tu nie bylo, ale postanowilam zajrzec :) fajnie, ze ciagle sie tu cos dzieje, choc juz nie tyle, co kiedys... a_guu gratuluje nowej pracy. Widze No to co, ze wysylasz swoje zdjecia i podobno piekne i sama chetnie bym zobaczyla. Jesli chcialabys zobaczyc moje, to moge Ci tez przeslac :) Holly podoba mi sie Twoja stopka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak mozna
holly zciagnela stpke od dziewczyny z innego topicu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak mozna
kalinka24 Nazwę wymyslił szyszak naturalnie, bo któz by inny Mam fajowego męża! Szczerze polecam, choć bez walki nie oddam! Mąż winien żonie i hołd i żołd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak mozna
oto dowod to stopka innej dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze się \'ściągnęła\' a nie \'zciągnęla\' i nie ściągnęlam tego z zadnego forum, tylko ze strony gdzie można znaleźc opisy gg - jesli wiesz co to takiego Droga Kolezanko ;) Bo jak widzisz u mnie o zadnym \'żołdzie\' nie ma mowy :P Kiepski z Ciebie detektyw!!!! hehehe!!! Tijka - goraco pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holly kłamczucha
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - nie no zdjecia sa boskie!!!! Zwlaszcza te na plazy szczegolnie mi sie podobają, cudny zachód słońca :)) No to co - Wy mieszkacie bezpośrednio nad morzem??? Jesli tak, to naprawde zazdroszcze, bo ja siedze w górach, a morze wprost uwielbiam :)) Dawno nie bylam nad Baltykiem, ale miesiac temu jeszcze kąpalam sie w Morzu Śródziemnym ........ i to są fajne wspomnienia wobec aury ktora panuje teraz za oknem ;)) :classic_cool: To nieprawdopodobne jak pogoda szybko sie zmienia :)) Byle do wiosny!!! 🌻 🌻 🌻 pozdrawiam Was cieplo dziewczynki (pomarańczowe tez) buziaki !!! Dobrej nocy! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No to co zdjęcia są SUPER!!!! :) Dziś odbieramy płytę z wesela :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiak :)) My juz zlozoną plytke z wesela odebralismy miesiac temu - teraz tylko pozostaje nagranie reszty kopii dla osob (najbliższych), ktore wykazały chec jej posiadania :)) Nasza plyta ma w sumie 3 czesci - kazda po 1,5 h i jest podzielona tematycznie :))) Do tego mamy nagraną jeszcze 20 min prezentacje zdjec na dvd. Ale ogolnie jestesmy bardzo zadowoleni :)) Za oknem ładniej - chyba jesien wrocila ;)) i oby byla jak najdłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka111
Witam wszystkie młode mężatki!! A wszczególności diabełka małego , ja tez brałam ślub 17 czerwca 2006. Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly mnie już nerwica brała jak słyszałam, że jeszcze nie ma płyty. W końcu za tydzień minie dwa miesiące po ślubie :O Wczoraj zadzwonili do Nas, abyśmy dziś ją odebrali. 🌻 oj tak dziś jest cieplej :) i bardzo dobrze!!!! Holly odebrałaś już DO????? Złożyłam wniosek 3 listopada i dopiero 4 grudnia mam odebrać dowód. Strasznie długo się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ja zlozylam wniosek 27 października i odbior mam miec 27 listopada :)) Ale mowili zeby dzwonic, bo mozem byc wczesniej :)) Prawko mam miec 20 listopada, ale najpierw musze odebrac dowod, zeby następnie udac sie do Urzedu Komunikacji ;)) Najśmieszniejsze jest to, ze wyrabiam juz 4 w swoim zyciu dowod - a w przyszlym roku jak sie przemelduje to bede wyrabiala 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dzieki dziewczyny za mile opinie n/t zdjęć :) holly, nie mieszkamy nad morzem :) tylko w Warszawie ;) ktora z morzem niestety nie ma nic wspolnego :( niestety, bo podobnie jak Ty kocham morze! nad morzem bylismy na urlopie po slubie i fotograf do nas przyjechal :) tijka 🖐️ juz wysylam Ci zdjecia! i rzecz jasna poprosze o Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co wlasnie obejrzalam Wasze zdjecia i zgadzam sie z pozostalymi dziewczynami, sa przepiekne. Bardzo pomyslowe i ciekawe. Podobaja mi sie :) Wyslalam Ci swoje. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Przepraszam ze tak długo sie nie odzywałam ale nie mam czasu na siedzenie przy komputerze. Bo zaraz po urlopie zmieniła mi sie praca i całymi dniami jestem w pracy. Teraz pracuje na hurtowni to jest koszmar bo przez 12 godzin non stop dzwigam ciężkie kartony a wieczorem padam ze zmeczenia. Łudziłam sie ze przynajmniej wynagrodzenie bedzie godziwe ale nie bo jak do tej pory kasy nie dostałam a wypłaty były w piatek. Co do zdjec robił nam je kuzyn od mojego i do dnia dzisiejszego jeszcze nie dowiózł ich nam wiec uzbroic sie w cierpliwosc musicie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tijka, dzieki :) Twoje zdjecia tez mi sie bardzo podobaja! na niektorych jest takie fajne grozne niebo, super to wyglada :) kinimod, Ty nie masz jakos szczescia do tej pracy :( szukaj sobie w miedzyczasie czegos lepszego, nie zaszkodzi rozgladanie sie, zawsze moze sie cos trafic 🌻 ja dzis nie mam humoru musze Wam powiedziec! przez to, ze jestem w ciazy jestem jakby pod ciaglym obstrzalem znajomych i rodziny, ciagle slysze komentarze, ze schudlam bardzo (przez 4 tyg jadlam w zasadzie suchy chleb), ze blada jestem, ze to sie zmieni, ze nabiore jeszcze apetytu itp. Ja nie chce, zeby tak komentowano kazdy moj aktualny stan! Jestem jakos tak rozdrazniona, moze nawet przewrazliwiona (to tez robota hormonow w ciazy ;) ), ze strasznie mnie to denerwuje :( dzis chyba sobie zrobie dzien przed tv i pod cieplym kocem ;) acha, wreszcie odebralismy nasze mieszkanie- juz jestesmy po pierwszych zakupach (wanna, terakota, glazura itp.), teraz wpuszczamy tam majstra :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co, fajne, że już zaczynacie się powoli urządzać. My mielismy juz upatrzone mieszkanie i juz prawie je kupiliśmy ale po głębszym zastanowieniu doszukaliśmy sie mnóstwo niejasności. czekamy teraz aż facet z ag. nieruchomości zbierze wszystkie dokumenty a właścicielka spuści trochę z ceny. Wkurzyłam się strasznie, bo myślalam, że przed świętami zaczniemy się powoli wprowadzać i w końcu będziemy mogli rozpocząć majstrowanie dzidziusia. A byłyście dzisiaj na wyborach? Ja przed chwila wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela- to powodzenia z tym mieszkaniem! na wyborach bylam :) ale wczoraj bylam w znacznie wazniejszym dla mnie miejscu :) na pierwszym USG! zobaczyc te male raczki, nozki, bijace serduszko to najwiekszy cud jaki do tej pory widzialam :) nie da sie opisac co sie wtedy czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk... jest tam kto..? Pamięta ktoś jeszcze starą żabę..? :) Dziewczyny, ale się porobiło od czasu, gdy topik startował!!! No to co - gratulacje!!!! Już sama nie wiem, ile z Was zostało Mamusiami :):) Dziękuję wszystkim za super zdjęcia:) I \"moje\" nowe możecie zobaczyć, jeśli chce Wam się wejść na naszą stronkę - \"ciut\" się zmieniła i rozrozsła;) U mnie zmieniło się głównie to, że czasu nie mam za grosz. Jestem szkolnym psychologiem w najlepszej katowickiej szkole średniej i co chwilę organizuję warsztaty i szkolenia to dla uczniów, to dla wychowawców - jest super (choć za psie pieniądze), ale czasu brak. Ściskam Was!!!! Wasza Zaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina! Cześć!!!!!! pewnie, że Cie pamiętamy. Nawet nie wiesz ile razy zastanawiałyśmy się, co co Tobą. Przyszłe mamusie nam się mnożą, fakt. Ja niestety musze jeszcze trochę poczekać. Pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętają!! 🌼 Dobra. Jak Zaba ma byc na bieżąco, to wszystkie Mamusie - do apelu! Już mi meldować, kto obecnie funkcjonuje jako \"dwójeczka\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam 🌻 O jak fajnie Zabu w końcu jesteś 😘 :) pamiętamy pamiętamy i pytamy co u Ciebie!!!! Holly dziś Nasza druga miesięcznica ;) no o tej porze dwa miechy temu było błogosławieństwo :) I jak się fajnie składa jest dziś równie piękna pogoda, choć nieco chłodniej jest :O Ja już jestem po pracy, jutro ostatni dzień i weekend!!!!! Zabulinka odnośnie do \"dwójeczek\" :( jakoś nie mamy szczęscia aby trafić. Ale niech się dzieje wola nieba...... Jakie plany na weeknd dziewczyny???? Ja planuję totalne leniuchowanie :P w sobotę mam zamiar upiec serniczek zdobyłam świetny przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki mam nowe zdjecia wiec jak tylko znajde chwilke to je Wam powysyłam.Kasiaku jak wasz film z wesela? Ja tez odpoczywam w weekend. Holy,Kasiaku i reszta 16 dwumiesiecznych zonek:) wszystkiego naj naj naj z okazji naszej dwumiesiecznicy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sobotę pracuję od 13 więc z rana zabiorę moją chrześniaczkę na zakupy, jej mamusia delikatnie mówiąc olewa pewne rzeczy więc ja jako ta druga mamusia postanowiłam troszkę zadziałać...aczkolwiek to nie załatwi sprawy:( tak to już jest jak dzieci mają dzieci Zaś w niedzielę ciągne mojego robaczka na zakupy:D Zabulinko my staranka możemy zacząć juz za miesiąc (jeśli badanka które zrobię w następnym tygodniu będą ok :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow zabulina się zajwaiła. ja tez tu nie zagladam ostatnio - przesiaduje teraz na innych topikach. My planujemy od stycznia/lutego na nowo znów. Mx jest w potrójke:) No to co podwójna. i narazie nikt więcej. My dziś mamy 5 miesięcznice:) Szykuje pyszną kolacje, bo mąż wraca wieczorem z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Daniusia to prawda fajna data 24 grudnia :) Tiki oby się wszystko udało ;) tak jak chcecie!!! U mnie dziś piękna pogoda była :) wykorzystałam ją na generalne porządki. Ewa co do starań w tym miesiącu jest to Nasze 4 podejście :( niestety z marnym skutkiem, chyba za dużo o tym myślę. Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłego weekendu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×