Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Maniusia, nie ma za co dziekować, myślę, że nie znajdzie się druga osoba tak pozbawiona wyobraźni, żeby mieszać takie rzeczy;) :P hmm, tylko 2 pączki ? ;) My mieliśmy nieźle przekichane w sprawie kopert z naszym proboszczem w Katowicach:D Odwiedził nas, gdy przyjmowaliśmy tam swoją pierwszą \"kolędę\" :) Posiedział, porozmawiał, jak się dowiedział, że studiuję w Krakowie, to powspominaliśy znajome kąty (bo kiedyś śląskie seminarium było w budynku, w którym teraz znajduje sie instytut psychologii;) ). No i jak miał wychodzić, to my nieśmiało z tą kopertą. No i się zaczęło :o on za Chiny nie chciał tego przyjąć, powarzając, że jesteśmy młodzi, studiujemy, mamy pewnie swoje wydatki itd. My z kolei już dobrze wiedzieliśmy,jaka to parafia, co niedzielę oglądaliśmy imponujący grzyb na suficie, więc nie chcieliśmy ustąpić. No mówię Wam, kupa zabawy była:P I widać było, że się nie kryguje, tylko faktycznie nie chce. Dopiero jak go normalnie zaszantażowaliśmy, to zabrał, ale widać nie wybaczył do końca, że go przegadałam, bo podczas każdej Mszy, kiedy chodził z tacą, robił nam wstyd :P i przechodząc mimo, mruczł teatralnym szeptem, że \"od studentów się nie bierze\" :P No to co 👄 Holly? Kasiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabu- swietny ten ksiadz :D :) No jakis suwaczek sklecilam ;). Ale jakos nie widzi mi sie specjalnie- wolalabym taki, ktory pokazuje liczbe lat, a nie tylko dni. No ale tymczasowo moze byc :P. Poki co nie mam glowy szuka czegoc co mi wpadnie w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, a wiesz, że ja nigdy nie miałam suwaczka? 😭 Ksiądz bombowy, jak zresztą oni wszyscy. Nie rozumiem tylko jednego - zazwyczaj rotacja ksieży w kościołach wygląda tak, że siedzą minimum 4 lata, a często - dużo dłużej (u mnie w Bielsku - zdecydowanie ZA długo, ci sami od jakichś 15 lat :P ). A w tej naszej co chwilę zabierali nam księży, i im byli fajniejsi, tym szybciej dostawali "kopa wyżej" :P Jak wyjeżdżaliśmy, już nawet proboszcza zmienili :( ki diabeł? Tyle to było niezwykłe, że na ich miesjce przychodzili prawie równie fajni:) ale wiecie - "prawie" robi różnicę... dobrze, że choć kontakt jakiś się utrzymał, mailowo zawsze ich można pomolestować w sprawie jakichś wątpliwości itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba- nic straconego, suwaczkow Ci teraz dostatek ;) No rzeczywiscie ksieza zmieniaja sie roznie w roznych parafiach, kto to wie dlaczego. Powinno byc tak, ze jak trafi sie fajny to mozna go zaklepac ;) :D. Gorzej jak nigdy sie specjalnie fajny nie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co mały maruda w końcu zaczoł jeść :) wczoraj i dziś już wtrabił całą butle, ale przerwa miedzy posiłkami zwiekszyliśmy do 4-5godzin :) UFFF!!!!!!!!!!!!!! Zabu ksiadź faktycznie w deche!!! :D Aby było takich więcej :/ Maniusia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ooooooo patrzę, że temat na topie...my jakos nie mamy szczęścia do kolędy bo jak chodzą po naszej ulicy to my mamy popołudnie i tak już od 4lat:P Może w tym roku poprosimy o kolędę znajomego księdza...zobaczymy jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zameldowały się i poleciały:D Ewka - dawno Cię nie było, co u Ciebie? Maniusia, a co w Maniusiowym świecie słychać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Obiecałam wpaść do Was zaraz po powrocie z Zakopca, ale tak jakoś mi zeszło :) Jutro znów wyruszam do W-wy i w końcu udało mi sie wygospodarować chwilkę :) Muszę Wam powiedzieć, ze strasznie mi czas leci w 2008 - po prostu nie leci, tylko \"zapieprza\" :P Nie chce mi się wierzyć, ze w przyszlym tygodniu kończe 28 lat - ło Matko kiedy to zleciało??!!! W Zakopcu było super :) Cudowna atmosfera i fantastycznie spędzone 3 dni. Widzę, że poruszałyście temat księdza ... Hmmm ja wstyd się przyznać na kolędzie bylam ostatni raz chyba z 5 lat temu i to będąc na feriach u rodziców. W Kr go nie przyjmujemy, bo chodzi o jakiś chorych porach, kiedy nas nigdy nie ma... Więc sprawa sama się wyjaśnia. Nigdy nie wpadłam na to, aby brac z tego powodu urlop, czy coś takiego... Poza tym z D mieszkaliśmy tak jak mieszkamy parę lat przed ślubem i jeszcze by się nam oberwało - a nie o to przecież chodzi :) Poza tym u mnie nic nowego praca, praca, praca... przeplatana jakimis wyjazdami.... Nic nowego. Najbardziej mnie martwi, ze tak mi zleci cale życie. No ale w końcu nie mi jednej :P 🖐️ Maniusia, Agata, Zabu, Kasiak, Ewa, No to co - jak kogoś pominęlam, to przepraszam :) A co u Marcy??? Ps. nawet nie wiedziałam, ze minęlo 500 dni od naszego ślubu :P Dzięki za przypomnienie- Ech to życie - szybkie i pokręcone :P pozdrawiam i ściskam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly jesteś jak ten struś pedzi-wiatr (czy jak to się pisze :P ) wiesz czasem jak myslę o Tobie to fajne masz życie :) nie masz czasu na zmartwienia w ciągłym ruchu. A ja wpadam pochwalić się kupiłam ubranko na chrzest dla Kubusia :) http://www.allegro.pl/item306604606_chrzest_tylko_u_nas_orginal_adas_r_80.html Kolor BIAŁY :D I jeszcze jeden link ze świecą i szatką :D kolor złoty http://www.allegro.pl/item306266087_chrzest_szatka_swieca_gratisy.html 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly a ja Ci nie zazdroszczę tego tempa :) Ja czasem lubię mieć czas (nawet cały dzień) tylko dla siebie. Za to zazdroszczę Ci siły. Kasiaczku rzeczy na chrzest piękne, ale u nas to chrzestni kupują, a nie rodzice :) Matka chrzestna kupuje białą szatkę, a ojciec chrzestny świecę. Ale u was może być inaczej. Co kraj, to obyczaj! A to ubranko strasznie drogie. Wszystkie są w takich cenach czy takie Ci się podoba? A w ogóle kiedy chrzcicie Kubę? My idziemy na chrzest Pawła siostrzenicy w pierwszy dzień świąt. Ewa cześć :) Pisz, co u Ciebie. A ja skończyłam studia!!!!!!!!!!!! Wszystkie egzaminy zdane :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka u Nas też tak jest, że to chrzesny kupuje świece a chrzesna szatke, ale ja nie mam zamiaru się upominać skoro o tym nie myślą :O najwyżej jak mają zamiar kupić i dać w prezencie to będzie miał dwie świece i dwie szatki :D Co do ubranka dość drogie, ale na miejscu nie kupiłabym takiej no chyba, że jakieś badziewie :O a raz w życiu jest chrzest jak ślub (przynajmniej kościelny :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam chrzciny robimy w drugi dzień świąt w lany poniedziałek bo ksiądź :O nie zgodził się na chrzest w pierwszy, twierdzi że niby ten dzień należy wyłącznie dla zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa. Niech już mu będzie najważniejsze, że da ten chrzest. Mieliśmy robić 6 kwietnia, ale te Nasze decyzje co chwila się zmieniały ta na szczęście się nie zmieni bo już goście zaproszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, leci ten czas:) Gabi po Chrzcinach, Kasiakowy Kuba już wkrótce.. a naszemu topikowi stuknęło niedawno 2 lata! :D Zauważyłyście? :classic_cool: Mi dzisiaj przytrafiło się coś śmiesznego:) Dostałam maila od mamy, że na moje panieńskie nazwisko i adres, do ich domu, przyszedł jakiś opacły list z Lyonu (Francja). Trochę mnie zatkało, bo owszem, lubie Lyon, ale ostatni raz byłam tam jakieś 7 lat temu:) więc kazałam im otworzyć i sprawdzić, co to jest. Okzało się, że to był list z.. agencji matrymonialnej:D:D:D która nazywa się eurochallenges i jest chyba największa w Europie;) list brzmiał mniej wiecej tak: \"Szanowna Pani, czemu nie mieć mąż Francuz? Bogata oferta mąż Francuz\" i mnóstwo ulotek do porozdawania znajomy, żeby zapisywały się do tego portalu. Moi rodzice wyli ze śmiechu:D Ja początkowo też, ale zaraz potem naszła mnie refleksja - jakim cudem ci ludzie zdobyli moje, nieaktualne co prawda, ale jednak dane?? List przyszedł ewidentnie z Francji. Jedynym miejscem, w którym ktoś w Lyonie mógł dostać moje dane był hotel (paszport). Ale to mi raczej wygląda na nową kampanię reklamową na Europę Środkowowschodnią, więc kto wie, może i Wy możecie się spodziewać podobnych niespodzianek :P co nadal nie tłumaczy, skąd te dane.... Ehh, taka okazja przeleciała mi koło nosa! Bo czemu nie mieć mąż - Francuz?? Ehh. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no racja że raz w życiu :) Nie da się ukryć. A w domu robicie czy w restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agatka;) Czy może reflektujesz na mąż - Francuz? mam dużo ulotek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda wynajmować knajpe na 15 osób :) w domu robimy. Zabu list spoko, ale tak sobie myslę, że jadąc za granice niby myślimy że Nasze dane są bezpieczne a tu hotel jest w stanie sprzedać dane swoich gości różnym agencjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaba gdybyś mi powiedziała o mąż-Francuz 1,5 roku temu yo bym się poważnie zastanowiła :D Teraz to już po ptakach. Ech życiowa szansa zmarnowana:) Kasiak ale nie trzeba całej knajpy wynajmować, wystarczy rezerwacja na duży stół :) Ale rozumiem, że taką formę wybraliście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak------------>ubranko na chrzest wcale nie drogie...tylko rzeczywiście troche dziwne, że chrzestni są tacy nie doinformowani...może warto cos z tym zrobić? bo kurna całe życie tacy chrzestni to troszkę lipka...delikatnie mówiąc... JA AKURAT BYŁAM NA CHRZCINACH KTÓRE MAŁO, ŻE ODBYŁY SIĘ W NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ TO JESZCZE W CZASIE REZULEKCJI...WIĘC MYSLĘ, ŻE TO ZALEZY OD KSIĘDZA... Zabulina-------->o choinka (bo u Nas akurat jeszcze stoi:P) to normalnie szok z tą \"reklamą\" francuzów, no i oferta się troszkę spóźniła...tak to przynajmniej francuskich pocałunków (i numerków) nie zabrakłoby Ci do końca życia...CO ZA STRATA!!! Holly------->upływa szybko życie....warzne, że coś konkretnego robisz i sprawia Ci to radość;) Agatka----------->G R A T U L A C J E ! ! ! Co u Nas? W zasadzie nic ciekawego, może 10 marca pojedziemy w góry na tydzień? no ale to się jeszcze okaże;) ALE BARDZO BYSMY CHCIELI;) leę robic kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ kasiak - cieszę się że Kubuś zaczął jeść :) ubranka bardzo ładne :) u nas też szatke i świece kupują chrzestni. może trzeba było z nimi tylko porozmawiać :) ewa marchewa - trzymam kciuki za wyjazd, oby się odbył ;) agatka - gratuluje 🌼 🌼 🌼 holly - zazdroszczę pary, ja bym chyba przy Twoim tempie wysiadła w połowie dnia :) super że wyjazd się udał :) no to co - jak tam Gabrysia? dalej psoci? może jakieś zdjęcia poślesz, bo pewnie sporo urosła. To samo się tyczy kasiakowego Kubusia :) zabulina - coś się zgrać nie możemy z tym przywoływaniem na topik ;) faktycznie, już dwa lata nam stuknęło, jakiś tort by się przydał :) no i najważniejsze, uśmiałam się jak niewiem przy tej historii mąż - Francuz :) nie ma co, spora starata :) I jeszcze jedna nowina, za pare miesięcy do topikowych dzieciaczków dołączy kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMAAAAANIUSIAAAA!!!!!! GRATULEJSZYN!!!!! :D Widzisz, mieliśmy na topiku ciązowy zastój, a Ty podjęłaś rękawicę;) NA KIEDY TERMIN?????? 🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄 Mozajka especially for You;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koniec września, ostatni bodajże :) ale z przejęcia nie zapytałam lekarza kiedy dokładnie :) za miesiąc mam kolejną wizyte, z wynikami mam przyjść, wtedy chyba sobie pozapisuje o co zapytać :) ciekawa jestem która następna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulllaaaallllaaaaa, maniusia- taka informacje drobnym druczkiem na koncu postu?? :) :) GRATULACJE!!!! 🌻 🌻 🌻 Wlasnie- na kiedy termin? :) Super :) Zaba- heh, niezle sie usmialam ;) :D. Nie ma co, taka okazja Cie ominela :). Watpie, zeby to hotel przekazal dane, nie ma takeigo prawa i raczej taka agencja nie pozyskuje danych w taki sposob. Nie zdajemy sobie tak naprawde sprawy, ze podpisujac niejednokrotnie zgode na przetwarzanie danych zgadzamy sie tez na to, zeby dany podmiot przekazywal te dane podmiotom ze soba wspolpracujacym. Ale niezla historia :) Agatka- gratulacje! 🌻 Holly- ja rowniez zazdroszcze powera :) Kasiak- u nas tez szatke kupowala chrzestna, a swiecie chrzestny. Ubranko bardzo ladne :) Ewa- oby wyjazd wypalil, trzymam kciukasy :) Maniusia- w wolnej chwili przesle fotki- pewnie jutro wieczorkiem, jak wrocimy do domu. Jeszcze raz sto 🌻 wiadomo z jakiej okazji :) calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia sprawdza, kto czyta porządnie Jej posty;) Kasiak, mi też się szatka podoba:) Przyznam, że nie wiedziałam, że chrzestni kupują takie rzecz;) no ale cóż, nigdy jeszcze nie byłam chrzestną;) ale będę, oj, będę, już moje liczne rodzeństwo o to zadba :D Ewa - trzymamy kciuki za wyjazd;) Holly, przyznam, że ja czuję się zmęczona nawet czytając o Twoim tempie;) no to co - widzisz, rozmawiałyśmy niedawno o bezpieczeństwie danych na NK, a tu się okazuje, że ktoś może sobie ot, tak wejść w posiadanie bardziej szczegółowych :o (wszak adresu na NK nie podaję!). Dziwne to, zwłaszcza że człowiek naprawdę uważa z takimi rzeczami.... Hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabu- ja nigdy nie wyrazam zgody na przetwarzanie moich danych ;). Mam takie male zboczenie zawodowe- jakbys pracowala w banku to by Cie tak z ochrony danych osobowych przeszkolili, ze hoho ;). Co prawda zdaje sobie sprawe, ze nie obronie sie tym samym przed wszystkim, jasne, nie mam zludzen, ale jednak ogranicza sie w ten sposob ten proceder. Ale generalnie z doswiadczenia pracy w banku wiem, ze ludziom to zwisa- sadze, ze jakies 90% podpisuje zgode na umowach na przetwarzanie danych. Kurcze, to teraz Maniusia nie bedzie miala pewnosci czy ja taka spostrzegawcza i uwazan w czytaniu jestem i sama w jej poscie zauwazylam czy dopiero w Twoim ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - niestety np. przy rozsyłaniu CV trzeba zrobić taki załacznik:o Aż się zastanawiam, czy do nich nie napisać:P bo jeżeli dobrze pamiętam, naprawdę nie miałam możliwości podpisywania zbyt wielu umów w wieku lta 18(odkąd mogłam coś podpisywać w swoim imieniu) a 22 (zmiana nazwiska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×