Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kathi wysłałam ci drugą partię zdjęć, bo wczoraj nie chciało się wysłać. Zauważyłam, że wśród nas prawie nie ma blondynek, oprócz Kasiaka oczywiście🌻 Czyżby blondynki nie wychodziły za mąż?:) A może się ukrywają? Blondynki, ujawnijcie się!:P Aaaa, kiedyś była mowa o zapachach- mój to od zawsze EAU DE EDEN CACHAREL , jednak to moja niespełniona miłość:( Nigdy się jakoś nie złożyło, żeby mi je ktoś kupił, a ja sobie nie kupiłam, bo zawsze jakieś inne dostaję i zanim je zużyję, to dostaję nowe:) Teraz mam PUR bLANCA i INCADESENCE z Avonu, i jeszcze true star Tommy Hilfigera (ciekawe czy to wszystko tak sie pisze:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Kathi witam Cie bardzo gorąco :D Dziewczyny załadowałam zdjęcia na komp i zaraz Wam porozsyłam, te są moim zdaniem fajniejsze :P Przed chwilką wróciłam ze szkoły :) ufff nareszcie po :D ps Kathi to Ty blisko mnie mieszkasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadlam na chwilke. Kasiak ja studiuje ped. opiekuncza. Moge pracowac w szkolach, swietlicach, domach dziecka, pogotowiach opiekunczych, internatach, osrodkach adopcyjnych itp. Prace mgr pisze na temat roli wychowawczej ojca w rodzinie. ps. zaraz wysle Ci fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi nie wysłało się:( Nie wiem czemu, bo do mnie poszło. Coś z twoją skrzynką nie tak:( Kasiak Wi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Oto moj mail: Kati@megapolis.pl - wysyłajcie tylko na ten, bo z tamta skrzynka sa jakies problemy. ----> Kasiak! Witam serdecznie!!! A gdzie mieszkasz dokładniej? Chyba sie juz spotkałyśmy tu na jakims innym formum, jesli dobrze kojarze:-) Zaraz wyślę Ci swoje fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi nie wiem gdzie, ale na pewno już się spotkałyśmy :) 🌻 Mieszkam w Zawierciu to jest zaraz za Myszkowem i niedaleko Poraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi7 ja tez prosze o fotki, juz wysylam Ci swoje! Moj adres:wiolta1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak ty to jednak zakręcona jesteś.:) Mail doszedł ale bez załączników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak! Wysłałam Ci moje foty :-) W Zawierciu byłam kikakrotnie, znam to miasto:-) Mam znajomego w Karlinie, ma stadnine koni. Piękne tam są tereny, niedaleko Ogrodzieniec....bardzo lubię jeździć w Twoje strony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi nie dochodzi:( Nie wysyłam juz przykro mi. Może dziewczyny ci wyślą, może z innego adresu pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wi !!:-D Już Ci wysyłam, do mnie jeszcze nic nie doszło...ale czekam cierpliwie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi sprawdz, czy doszly moje fotki, bo nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :D to się bardzo Cieszę :D może nawet się widziałyśmy na ulicy :D 🌻 Kathi jesteś pewna, że dobre zdjęcia wysłałaś bo przyszły mi zdjęcia te co mi no to co przysłała. Chyba, że jestm tak zakręcona, że to nie ona mi przysłała :O coś jest ze mną nie tak. Kathi email masz wiolta1@o2.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co Agatko nie dochodzi? Coś mi wysyłasz? Ale na adres Kati@megapolis.pl poproszę. Jeśli chodzi o wczorajsze Twoje fotki, to daostałam wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko nie ignoruję Cię wysłałam raz jeszcze teraz też nie przyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiak! Moj mail to Kati@megapolis.pl :-D ----> Wi nic nie doszło od Ciebie Słonko!? ;-) Czekam na Wasze fotki dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak ale nie dochodzą maile w ogóle więc może za jakiś czas dojdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko mam taką nadzieję, że przyjdą zaraz są tam cztery zdjęcia to mogą trochę iść. Kathi a do Ciebie doszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Agatka może u Ciebie cosik jest nie tak ze skrzynką, moze dojda potem! Powiem Ci tylko, że Kasiak jest ładną blondynką! :-) A mowiłaś, że nie ma żadnych tutaj blondyneczek, hę? ;-) ---> Kasiak doszły! Ładna babeczka z Ciebie, no i muszę przyznać że suknia z Demetrios z tym dekoldem hmmm....super będziesz wyglądać! Dobrze mówię? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi to nie ja będę miała suknię demetrios :D ja już mam kupioną suknię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi ja napisałam że nie ma blondynek oprócz Kasiaka;) My się już widziałyśmy:P Uciekam na pierwszy odcinek \"Chcę być piękna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przepraszam, to wszystko przez to że nieuważnie czytam czasem...:-P Coś mie sie pokręciło, Kasiak kupiłaś suknię, ale nie masz fotek? Jestem tu nowa i jeszcze dużo muszę się nauczyć i dowiedzieć o Was ...hihihi :-D ----> Wi doszły fotki od Ciebie! Faktycznie, same ładne dziewczyny tu są :-) P.S. Serduszko na tym zdjęciu to od faceta, bo ja dostałam identyczne od swojego? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×