Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

kurcze!agaatka mam pytanie bo nie wiem czy czegos nie robir zle??ale jak TY wysułasz odp to za kazdym razem wpisujesz haslo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to jest złośliwość rzeczy martwych:) Teraz na pewno któraś z was mi napiszę że głupia jestm i na pewno będzie to strona 100:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Ty sie tak nie mart jak takim tempem bedziemy pisac to zaraz dobrniemy do 200 strony i wtedy na pewno bedziesz pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie, wypinam się na to forum i się go wyrzekam. Ono mnie nie lubi:(😭 Agatka się żegna z głupim forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no wlasnie ale mi za kazdym razem wyskakuje ->wpisz haslo a za bardzo w preferencjach nie da sie tego zapamietac, heheh ale ja cos za ciemna jestem ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 nie chcę, ale będę na 1000:D zostanę na forum pod warunkiem, że mi obiecacie, że dojedziemy do tysiąca i mi nikt nie będzie przeszkadzał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arona mi to okienko też wyskakuje, ale ja używam firefoxa i on mi zapamiętał, i nie musze go wpisywać tylko kliknąć Wyślij A teraz dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje Wam wszystkim za zdjecia!!! jak juz pisałam my jeszcze nie mamy aparatu,ale postaram sie załatwic płytke ze zdjeciami na ktorych jestem(kuzyn mojego Miska ma i pare zdjec,kiedys tam porobił)takze cos Wam tez poprzesyłam oki oki to jeszcze raz papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam holly !! Faktycznie, spotkałysmy sie gdzieś już na forum. No pieknie sie post rozwija, założycielka tego topiku może byc dumna! ;-) Byłam dziś u swojej świadkowej i dowiedziałam się, że jest w ciąży! Ale się cieszę...yupi! No ale jak myślicie, w tej sytuacji chyba będę musiała poprosić kogoś innego, bo \"obciążyc\" ją obowiązkami świadkowej w tym stanie, to nie wypada. Szkoda troszke, ale trudno. Cieszę się jej szczęściem :-D Obgadałyśmy dziś wstępną kwestię paznokci, jaki wzór, kolor..itp. makijaż hehe... - ona jest kosmetyczką, na dodatek świetną! ;-) Piszecie, że wybierałyście suknie ze swoim facetem...no cóż, ja niestety troszkę wierzę w te przesądy, po tragicznym icydencie i jednak wolę dmuchać na zimno, więc suknię wybieałam z mamą. Mo Miś nic a nic nie wie, co i jak..tylko tyle, że biała :-P A poza tym chce mu zrobić niespodziankę i wrażenie...:-) ----> Arona, chyba nie przesłałam Ci swoich fotek, jeśli masz ochotę to Ci prześle :-) Pozdrawiam Was dziewczynki :-) i życzę jutro miłego dzionka w pracy... Ech...czemu weekend trwa tak krótko, jutro do roboty ;-P Trzymajcie się, buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po weekendzie 🖐️ widzę że pojawiło się u nas sporo nowych osób 🖐️ dobra, zabieram się za czytanie, bo sporo napisałyście przez ten weekend ;) jak skończe to powysyłam zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po weekendzie:) ale znowu sie rozpisałyście:P nadrobiłam juz wszystko, ale zapamiętanie tego wszystkiego będzie koszmarem, tyle tych informacji:( maniusia nie mam twoich zdjęć:( no i oczywiście od nowych dziewczyn ja jak przyjdę do domu to Wam powysyłam no jak zwykle najwięcej o naukacfh, zaczynam się cieszyć, że ich nie mamy:D pewnie jak zwykle będę mieć najwięcej pracy, więc pogaduchy z Wami odpadają:(, ale postaram sie wpaśc na chwilkę życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) alez mam czytania po waszych wekkendowych pogaduch! A My w sobote kupilismy garnitur i koszule - ależ moje kochcnie jest przystojne:) slicznie wygląda! jak go zobaczyłam to juz tak bardzo poczułam \"to wszystko\"! rozwozilsmy tez caly wekkend zaproszenia po rodzince mojego kochania - było miło i alkoholowo - bo tu koniaczkiem tu wódeczka częstowali - poznałam wkońcu mniej więcej rodzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki milo sie czyta to co napisalyscie dobrze ze w niedziele rano zagladalam bo bym sie nie odkopala nowe dziewczynki prosze o fotki w miare mozliwosci hooly - skad masz tort jesli mozna spytac w bb nauki kosztuje 15/zl od osoby i to idzie do tych osob z poradni ja wczoraj bylam ostatni raz i dzis mam poradnie trzymajcie kciuki za mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, skończyłam czytać :) więc po kolei: kathi, sukienka śliczna 🌼 i równiez czekam na zdjęcia ;) marcy, jeśli chodzi o spowiedź, to ja postanowiłam pójść przed świętami, bo będzie to tak jakby zwykła spowoedz, i w przedślubnej nie powiemy że u spowiedzi byliśmy np. 3 lata tema tylko 2 miesiące temu :) mx, pisałaś, że chcecie po ślubie jechać na cmentarz do ojca. my mamy taką samą sytuację, ojciec M. nie żyje, i też mieliśmy jechać na cmentarz z kwiatami, ale doszliśmy do wniosku, że pojedziemy na drugi dzień, tzn. w niedziele. bo u nas jest duży cmentarz, i nie wyobrażam sobie za bardzo biegać po nim w sukience, całą ją ubrudze między grobami. a poza tym trzeba będzie się spieszyć. a tak pojedziemy sobie spokojnie na drugi dzień. agatka, kasiak - butki śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja na pewno bede tu teraz troche rzadziej zagladac, tak przynajmniej mysle Kathi, dzieki za zdjecia, przeslalam Ci moje arona- witaj 🖐️ Tobie tez poslalam fotki :) co do nauk, to u nas byly bezplatne, a poradnie mozna bylo zaczac juz w trakcie trwania nauk- co prawda wszyscy zaczynali pod koniec, ale jednak jedyne co placilismy to chyba 4,5 zl za ksiazeczki w poradni, to wszystko dzis idziemy drugi raz do poradni, zostanie nam jeszcze jedno spotkanie i to bedzie juz wszystko :) :) milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie dziewczyny! Widzę, ze sporo od wczoraj zdążyłyście napisać :)) I jesteśmy na magicznej 100 stronie - w koncu :D Moze po kolei: * ja jeszcze nie biegalam za kiecką, ale wiem, ze w tej kwestii nie moge liczyć ma mojego Miska on zawsze mowi: \"we wszystkim ładnie wygladasz\" - co to jest kurcze za obiektywna opinia???? Dlatego skazuje sie na moją siostre :)) * marcy - tort zamówilam u znajomej mojej mamy - ma firme cukierniczą i mieszka pod Zywcem :)) Mam też zamowione ciasto, ale w innym miejscu :)) * Kathi - co do kwestii Twojej świadkowej - to w ktorym miesiacu bedzie jak bedziesz miala ślub?? Moze faktycznie warto sie zastanowić nad zmianą.... Ja porozmawialabym z nią o tym :)) Nie mam Twoich foteK poprosze na maila itap@o2.pl, a ja wyślę Ci swoje :)) * tiki-tak - to świetnie, ze zakupiliście już garnitur dla Twojego lubego - ja powiedzialam, ze nie bede sie wtracala - moze go kupić ze swoja mamą,tatą, czy nawet sam, ale jeden warunek - ma być CZARNY! Bo w przeciwnym razie ślubu nie bedzie! :D * co do spowiedzi przedślubnej, to trzeba iśc z tą kartką gdzie sie ma wbite nauki??? * no to co - fajnie, ze już konczysz te przyjemności związane z naukami i poradnia (co sie dzieje na spotkaniach w poradni?? - Pan/i macha wykresami z temperatura???) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agatka prawie zdrowa!!!!! Kathi ja bym się świadkowej spytała, czy chce, czy nie chce świadkować. Bo ja bym nie miała nic przeciwko, żeby świadkować w ciąży, tyle, że nie wiem, czy wam by to na zdjęciach przeszkadzało;) A tak na serio, po prostu ją spytaj, powiedz, że nie chcesz jej obciążać, i że nie jest to problem, jeśli odmówi, ale jeżeli o cibie chodzi to nic się nie zmieniło, nadal chciałabyś, aby to była ona A tak w ogóle, to kto wam świadkuje? Mi moja sister młodziutka (ma 18 lat i cieszy się jak nienormalna, ale boję się, że może nie podołać, pomimo tego bardzo chcę, żeby w ten dzień to ona za mną łaziła krok w krok:P ) i kumpel Miśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - ja tez postawilam taki sam warunek jesli chodzi o garnitur na szczescie juz go ma - kupil go przed slubem bez okazji ale dobrze wyglada faceci nie sa obiektywni jesli chodzi o sukienki, zgadzam sie przypuszczam ze nawet gdybym przyszla bez sukienki to dla niego i tak by bylo ok jestem spiaca jak cholera - ogladalismy wczoraj pozno moje greckie wielkie wesele poszlam spac po polnocy i mam za swoje a wam jak mina weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wysłałam kolejne zdjęcia ;) jeśli mowa o tortach, to ja mam tylko powiedzieć jaki mniej więcej chcę, wszystko załatwia gościówka od sali, razem z ciastem ;) więc to mi odpada. holly, my już kartki z obecnością już oddaliśmy, więc ksiądz da nam chyba jakieś inne do spowiedzi. agatka, Ty zdrowiejesz, a mi się przyplątało coś, ale nie zwykłe przeziębienie, tylko coś z żołądkiem. okropieństwo :( dobra, zabieram się do roboty, bo trochę mi się tego uzbierało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy - dokladnie - facetom brak obiektywizmu :)) Agatka - moją świadkowa jest moja siostra - 24 letnia panna - świadkiem zaś kumpel ze studiów mojego misia - ma 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia zarziłam cię wirtualnie:D Jeśli chodzi o tort, to ja bym chciała taki, że każda porcja jest w kształcie malutkiego prezenciku albo torcika, ale nie wiem, czy nie będzie za drogi:( Za wesele płacą głównie moi rodzice, i nie chcę ich naciągać, bo i tak jestem im strasznie wdzięczna. Wiem, ile pieniędzy im na to pójdzie i nie chcę ich narażać na żadne dodatkowe koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, ja w sobote wpadłam w wir porządków i pomyłam okna :) niestety już w niedziele myślałam że niedożyje poniedziałku, tak mnie żołądek bolał, myślałam że dziś będzie lepiej, a tu nic :( my garnitur mamy juz upatrzony, trzeba tylko się do sklepu wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy a ro nie ja cię zaraziłam , tylko Misiek. On miał grypę żołądkową. Maniusia widzę cię:P Ale jakie \"jeszcze raz ja\"?? Ja cie pierwszy raz na oczy widzę:D Jeśli chodzi o garnitur, to Misiek kupował na siostry wesele i chce iść w tamtym (czarny) ale ja bym chciała, żeby kupił, może szary jakiś do mojej białej sukni i różowych dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Skarb tez ma miec ciemny garnitur :) a sukienki nie chce zeby ze mna wybietral- nie jestes przesadna, ale fajne mi sie to wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka - ja na zdrowie nie narzekam, tylko na spanie (odpukac) tak to jest jak sie ze znajoma winko pije a potem jeszcze filmy oglada ja chce do domu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×