Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Do Ciebie. Na zdjęciu, które mi przesłałaś jest takie małe serduszko z napisem I love You i tak pytam z ciekawości...bo ja mam takie samo, dostałam kiedyś od mojego Misia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to serduszko akurat ja dalam memu Misiowi. Kathi czym zajmujesz sie na co dzien?Studiujesz, pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studia skończyłam w zeszłym roku, specjalność: poradnictwo zawodowe na Akademii w Cz-wie. Obecnie pracuję sobie, zamierzam też jeszcze dalej sie dokształcic od pazdziernika ;-) A Ty co ciekawego porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to ile latek macie na swoim koncie? Z tego co pojmuje, to \'84 roczniki tutaj dominują:-) Wi, Ty jestes z rocznika 82? Ja jestem z 80-tego..dokładnie za 4 dni kończę 26 lat...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam Babeczki....idę z moim Misiem dzis do kina na Epoke Lodowcową 2. :-) Zycze Wam udanego wieczorku.... stosunkowo udanego ;-) Buziaki! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak widzę cię 12 sztuk (3 maila po 4 zdjęcia):D Kathi napisz mi ile zdjęć dostałaś bo ja mam cały czas błędy Kasiak, bardzo mi się podoba twój styl. Na każdym zdjęciu ładnie wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaciu bardzo dziękuję :) Kathi aż Ci zazdroszczę :( Epoka Lodowcowa to jedna z moich ulubionych bajek :P (dzieciuch ze mnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak ja mam wiewióra na tapecie w komórce:) Nie łam się, w każdym z nas jest dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka :) rzeczywiście wszystkie butki są piękne 🌻 bardzo spodobały mi się te buty bez palcy i pięt z tymi cyrkoniami piękne. Nie wiem który to ten link pogubiłam się w nich :P Nie wiem czy Ci wklejałam link do butów, które ja chcę. Na wszelki wypadek podaję Ci: http://bialebuty.com.pl/index.php?m=ass&s=6zh4u0n0brjm8u7ovg7zfsjj0ggktxqe&id_ass=27445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, widziałam je. Nie za wąski obcas?? Ja nie mogę mieć wydłużonych mocno czubków, bo zahaczam o sukienkę:( A takie właśnie lubię. Bardzo nie lubię baletek, po prostu nie podobaja mi się, więc wpadłam na pomysł z sandałkami właśnie, ale mnie dziewczyny wystraszyły, że jak deszcz będzie padał, to będę miała nogi brudne i że mnie podepczą w tańcu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka myślę, że nie lubię takie buciki, a poza tym chciałabym jeszcze je kiedyś wykorzystać :D do jakiejś garsonki czy wogóle ponosić je jeszcze. Nie chcę wydaj tyle kasy na buty które będą leżały w szafie. A jakbym kupiła np te z różą nigdzie już bym ich nie założyła. A co do Twoich butków to bardzo podobają mi się butki m.in.: -2 link od góry i ostatni z tych butów bez palcy i pięt -3 od góry z tych butów zabudowanych. Dziewczyny mają rację pisząc, że jakby padał deszcz (życzę Ci pięknej pogody 🌻) to mogłabyś mieć problemy, np. pończochy by Ci się pobrudziły a z takimi brudnymi palcami byś nie chodziła ;) a pozatym mogliby Cię właśnie podeptać. Wiadomo jak to jest na weselach ;) a butki z palcami zawsze Cię tam w jakimś stopniu ochronią :) To tyle o butach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak te z cyrkoniami są naprawdę piękne. Ja z kolei wiem, że raczej nie założę już ślubnych butów więcej niż2 może 3 razy, bo mam wszystkie garsonki czarne bądź szare:P Chyba że bym sobie kupiła białe eleganckie spodnie.... To jest myśl:D Dokupię całą szafę do ślubnych butów, żeby się nie zmarnowały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka to jest myśl zarąbiście by wyglądały te buciki w połączeniu z eleganckimi białymi spodniami na kant :) lub do jeansów. Dokup sobie jeszcze do nich ładną białą małą torebkę z cyrkoniami i będziesz miała super komplet na wyjście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na serio to ja planuję kupić buty nie typowo ślubne, ale zobaczę w deichmannie czy w ccc, może uda mi się kupić taniej. Ale z tymi spodniami to nie głupi pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W deichmanie widziałam fajowe butki nie drogie zaledwie 70 zł ale białe, ja potrzebuję kremowych :( Ale za to znalazłam tam buty na drugi dzień całe złote i też za psie pieniądze 60zł :D W ccc też możesz sobie coś fajnego kupić moja mama ostatnio kupiła sobie w ccc superanckie butki baleriny brązowe na takiej małej kaczuszce i ze słodziutką kokardką. Wyglądają bajecznie! Sama osobiście nie przepadam za takim fasonem bucików, ale po zobaczeniu mamy chyba się skuszę choć na jedną parę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Agatka, piekne te butki. Ja zdecydowanie wole buty bardziej zabudowane. I rowniez nie podobaja mi sie baletki. W ogole nie sa eleganckie. Jeszcze nie szukalam butow slubnych dla siebie. A co najgorsze dzis zaczelam sie zastanawiac, czy wybralam wlasciwa suknie. Normalnie humor mi sie przez to zepsul. Tez tak czasem macie, czy to znak, ze powinnam poszukac nowej sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wybiore buty z zakrytymi palcami. Piety tez raczej zasloniete no i i paseczek zapinany przy kostce. Czyli tradycyjne. Oczywiscie z dluzszymi, smuklymi noskami. Tez myslalam o tym, ze nie przydadza mi sie pozniej. Dlatego nie planuje kupowac drogich butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi ja myślę właśnie tak, aby później te buty się nie zmarowały i taki fason wybrałam, abym mogła jeszcze je założyć 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a ja sobie dzis kupilam butki do slubu hehhe i bardzo mi sie podobaja,tez sa takie ,ktore potem bedeb mogla wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehe ,ale bardzo sie ciesze i powoli juz kupuje sobie caly zestawik hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek a TY kiedy wychodzisz za maz?? ja tu jestem nowa na forum takze dopiero \"ucze \" sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZy ja tez moge sie do WAs przylaczyc ?? troche Wam zazdroszcze,ze tak sobie piszecie hhehe oki to pare slow o mnie->jestem z Sosnowca,slub biore 26 sierpnia o godz.16 juz sie nie moge doczekac jak kazda z Was pewnie hhheheh to tyle pOZDROWIONKA i mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arona witaj🖐️ Czemu wy wszystkie tak daleko ode mnie mieszkacie?? Najbliżej to chyba Jej Skarb, ale on to się nas chyba wyrzekł:D Arona, pisz na jakim etapie przygotowań jesteście, dawaj linka sukienki, kwiatki, butki i inne bajery. My tu stęsknione świeżej krwi:P Wi, ja myślę, że z sukienką jak z facetem- czasem miewasz kryzysy i myślisz, czy na pewno dobrze wybrałaś:D Ale potem dochodzisz do wniosku, że nie mogłaś wybrać lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agatko!!no niestety nie mam linkow z sukienka:(hmm a jzezeli chodzi o wybranie tej jednej jedynej to najezdziłam sie po paru salonach i dopiero bodajze w 6 zdecydowałam sie na zakup,o salonie dowiedziałm sie z Targow slubnych,ale nie jest z firmowego salonu.Jest przesliczna!!! na poczatku bułam zdecydowana na cała suknie ale po przymiezeniu paru\'\"typow\" zdecydowalam sie na gorset,co do reszty to dzis kupilam butki hehhe a w ubieglym tyg welon nie wiemm czy sie nie pospieszylam ,ale bylam z moim Miskiem w Hurtowni slubnej no i nie moglam sie oprzec jak go zobaczylam i przymiezylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurtownia ślubna- takie słowo jeszcze na tym forum nie padło:) Ja też się z częścią rzeczy spieszyłam- przynajmniej tak twierdzi mój Misiek, ale lepiej tak niż później na ostatnią chwilę wszystko załatwiać. Jeśli masz zdjęcie sukienki, to proszę na maila (pod nickiem). Jeśli nie, to proszę o długi i szczegółowy opis sukienki z detalami, oraz napisz czy robicie wesele, na ile osób, co macie, jak będzie wyglądać, słowem wszystko:) Ale dziewczyny będą w szoku jak wrócą po weekendzie a tu tyle napisane będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oki no wesele robimy na 50 osób(okolo) slub mamy o godz 16!!zalatwona mamy juz sale,kamerzyste,fotografa,samochod,a o hurtowni dowiedzialam sie tez z forum!! naprawde jak tam weszłam byłam w szoku,kupiłam welon za 35 zł,a w salonie Pani mi proponowała za 100zł.Teraz bedziemy na etapie nauk ,pierwsze spotkanie 20 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×