Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Agatka nie chciałam Cię obrazić. Jeśli tak się poczułaś to przepraszam. Wyobrażam sobie jak możesz się teraz czuć, sama nie wiem co bym zrobiła jakbym tak zgubiła pierścionek zaręczynowy. Bardzo ładna ta bielizna i nie taka droga :) 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem!!Kasiulek dziekuje CI bardzo za zdjecia,jesteś bardzo ładna blondyneczka,NAPRAWDE!! heheh no ja terazjestem szatynka powróciłam do swojego naturalnego koloru,przez jakiś czas farbowałam sie na blond :) hmm jeżeli chodzi o ten pas do pończoch to mam trochę obaw; boję sie ,aby mi sie nie odpiął, nie iwem jak to jest bo nigdy takiego nie nosiłam,jedynie czasem nosze ponczochy samonosne,na wszelki wypadek zakupie sobie samonosne,abym mogła sie przebrac hhehee jakby z tym pasem cos nie wyszło.Kasiuniu nie martw sie,ze przezywasz kryzys co do sukni kazda pewnie to bedzie przechodzic,już taka nasza babska natura heheheh.Agatka ma rację,za dla kazdej z NAS nasza jest najpiekniejsza.Mysle,ze po naszych ślubach poprzesyłam sobie zdjecia i zobaczymy sie w całej okazałosci:):):) szkoda,ze nie mozemy zrobic spotkania gdzies na miescie,to wtedy wszystkie razem pobuszowałybysmy po sklepach i podoradzalybysmu sobie np.kupno dodatkow hhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie jak zawsze przepraszam za błędy,ale pisząćprzewaznie nie patrze na monitor i z tego wynikają te błędy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pewnie teraz robicie sobię małą drzemkę,albo jesteście na spacerku???:) my niestety nie mozemy pojsć bo czekamy na rodzinkę mojego Miska,ja niestety zaraz bede musiała usunąć sie z komputerka bo przyjezdzają dzieciaki małe ,także komputer mi zajmą (ale to jedyny sposób,aby sie czymś zajęly :P) to narazie i miłej niedzieli.:)serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda jest przepiękna!!! A ja siedzę w domu :O pogryzłam się z MIśkiem. Prosiłam go abyśmy poszli na spacer, do kościoła, ale on zajoł się tunerem. Oczywiście popsuł nie tylko tuner, ale i mój humor! Wolałabym teraz siedzieć w szkole a nie w czterech ścianach jak się wścieknę to sama pójdę do domu!!! Głupie chłopy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arona z tym spotkaniem i pobuszowaniem po sklepach to nie taki zły pomysł :) ale by było fajnie tak wstrzymać się z zakupem butów, bielizny kosmetyków i zakupić je razem :D A przy okazji jakaś kawka, ciasteczko ..... hmmmm super 🌻🌻🌻 Szkoda tylko, że nie mieszkamy wszystkie blisko siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Nie bylo mnie tu od czwartku a zadrukowłyscie 10 stron ( na szczęscie już wszystko przeczytalam........ wszystko) :)) Wróciliśmy wlaśnie z Miskiem z pierwszuch nauk - bylo fajnie, troche ponad godzine i smialiśmy sie caly czas :)) Mam pytanko: ile u Was kosztowaly nauki (u nas 30 zł/osba - hmmm - chyba trochę dużo) I po kolei: - witam wszystkie nowe kafeterki - milo, ze jesteście i tworzy ten topik tyle osob :)) z Kathi7 - spotkałysmy sie już na innym topiku - - milo, ze tu zawitalas - tiki - tak - chętnie prześle Ci fotki, tylko za momencik :)) - dziękuje Wam wszystkim za przeslane zdjęcia :)) - już pamietam jak wygladacie 🌼 Zamowilam wczoraj z moja mamą tort - bedzie sie nazywal Wenus :)) (o mnie za mnie wolalabym, zeby w to miejsce wjechal np....ser pleśniowy) :D:D Pozdrawiam Was wiosennie i milego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly wreszcie jesteś :D Jak tam wypoczęłaś? :D Nauki u nas kosztują 50 zł od osoby :o to dopiero jest drogo. No cóż trzeba zapłacić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiak :)) Odpoczęlam........Pogoda też dopisala (wiosne już wyraźnie czuć :)) Ale jak pomyślę, ze jutro mam iść do pracy - to coś mi sie dzieje brrrr Dzieki za kolejne fotki, teraz juz wiem dobrze jak wyglądasz :)) Duzo sie tu dzialo przez te niespełna 3 dni :D Nie orientujesz sie moze, czy w trakcie nauk mozna odbyć spotkania w poradni?? Chcialabym to już w kwietniu wszystko odbębnic - w czerwcu idziemy spisywać protokol :) Musze sobie zrobić jakąs relaksującą kąpiel na koniec tego weekendyu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to drogie te nauki - ponoć to koszt wykladu, utrzymania sali + materiały, ktore mamy dostac :)) Dzis byl fajny ksiądz ciekawe kto bedzie za tydzien :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki powysylalam też do nowych osób - gdyby ktoś jeszcze nie dostal - prosze krzyczeć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly nie mam pojęcia czy tak można, ja jeszcze nie zaczęłam na te nauki chodzić. A ile wcześniej należy spisać ten protokuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli zbieram się do domciu :( jutro rano nie będzie mnie z Wami (szkoda :( ) zajrzę tu dopiero koło trzynastej. Najbardziej się cieszę z tego, że miałam aż trzy dni wolnego :) jutro do roboty. Jak myślę o tym to mnie mdli. A tak na marginesie to pogodziłam się z Miśkiem i nawet byliśmy na spacerku :D poszliśmy do lasku, nawet nie przypuszczałam jak pięknie pachnie w lesie, taką świeżaścią hmmmm poezja. Byliśmy tam, gdzie będziemy robić zdjęcia plenerowe. W lasku jest jedno takie miejsce gdzie posadzone są młodziutkie choineczki (są soczysto zieloniutkie 🌻 prześliczne) Za dwa tygodnie święta jutro muszę się rano wziąść do pożądków. Jak będzie cieplutko umyje sobie okna, wytrzepię dywany :D To papatki dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak ja absolutnie się na ciebie nie obraziłam:D Nie umiałabym:P holly u nas nauki były bezpłatne, a poradnię można zacząć dopiero po ukończeniu nauk, bo ostatnia nauka przedmałzeńska była już pierwszą z panem z poradni. ZNALAZŁAM PIERŚCIONEK:):):) Był tam, gdzie podejrzewałam, że może być i gdzie szukałam już kilka razy wcześniej:P Chyba ktoś go podrzucił:P Ja uciekam, zajrzę rano. Buziaczki Misiaczki:) holly już zamwiłaś tort????????? Ja myślałam, że to z miesiąc wcześniej się załatwia.Muszę się przejść do paru cukierni i się spytać, jak to u nas wygląda i jak ceny się kształtują. PS Jak się liczy tort?? Tzn ile go na osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne od tortu - ja bylam tylko Agatko zarezerwowac termin - i omowić szczególy :)) - Pani kazala mi przyjść 2 tyg wczesniej zeby powiedzieć ile bedzie osob, bo teraz cięzko rozmawiać o konkretach :)) Kasiak - ja protokol ide spisywać w czerwcu (3 m-ce przed i wtedy mozna jeszcze nie mieć zaświadczenia o naukach) - ale ja wole zalatwić od razu i miec z glowy :)) Skoro nie mozna zaliczyć poradni w czasie nauk, to zrobie to zaraz po - tylko musze zarezerwowac termin, bo tu w Krakowie ponoć różnie z tym bywa :D Kasiak - bardzo sie cieszę, ze pogodzilas sie ze swoim Lubym - ja ze swoim nie widzialam sie 3 dni i bardzo sie za nim stęsknilam :))) Agatka - super, ze pierścionek sie znalazl - musisz go dobrze pilnować :)) ja swoj noszę tylko jak gdzies wychodze - jakoś mi go szkoda tak po domu - jak coś robie Ściskam Was dziewczynki , ide poświecic troche czasu mojemu Misiowi!!! Pozdrówka!!! Buźka 👄 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko - to super, ze macie bezplatne nauki :)) U nas nie ma tak kolorowo ....:( My oczywiscie poszliśmy bez kasiory - zaplacimy za tydzien :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D Dziewczyny mamy 100 strone naszego topiku 🌼 - hip hip hurra!!! Oby tak dalej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tuż jestem:) rodzinka mojego Miska pojechała,wiec moge troche pokorzystać z komputera,chociaż moj Misiek tez juz trochę krzyczy,hehhheeh ,że tyle czasu spedzam przy kompie :P hmmm piszecie ,ze w Waszych Parafiach nauki sa płatne no ja słyszałam,ze w niektorych sie płaci a w niektórych nie(swoja droga ciekawe od czego to zalezy) no my pierwsze spotkanie mamy 20kwietnia,wiec zobaczymy czy beda płatne.Kasiulek protokół spisuje sie 3mc.przed data ślubu,wtedy tez nalezy pojsc do USC ale to na pewno wiesz:) dziewczynki napiszczie cos o swich facetach ,bo ja nic nie wiem ,czy pomagali WAm przy wyborze sukni,czy jezdziliscie razem po salonach oki wymienimy poglady,no ja musze sie pochwalic ze moj Misiek dzielnie znosił ten maraton po salonach:)heheh chociaz mamy odmienne gusta oki to narazie tyle tego pisanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam holly nie przedstawiłam sie :)jak widzisz jestem tu nowa i BARDZO SIE CIESZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly jeszcze nie mamy mój Misiek nie chodził ze mną po sukienkę, tzn. był ale czekał przed:P Nie chciałam, żeby mnie widział, bo chcę, żeby mu dech zaparło jak mnie zobaczy:D Nie wierzę w przesądy, po prostu chcę zrobić piorunujące wrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być ten post HURRRRRRRRRRRAAAAAAAAAA mamy 100 stronę:):):):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×