Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

wiesz co, możliwe że pomyliłam adresy i puściłam na starego emaila ;) jak chcesz to wyśle jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy żadna tragedia na pewno sama już nie możesz się doczekać:P Ja bardzo czekam, aż nasze forumeczki zaczną ślubować i nam tu wszystko ze szczegółami opisywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas leci szybko - te ktore bedą miały wczesniej wesele, bedą tu później siedziec i zdawać relację :)) Z tego co kojarze, to najwięcej jest chyba wrzesniowych panien mlodych: - no to co - agatka - kathi - kasiak - ja i...???? chyba nikogo nie pominęlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maniusia - równe dwa m-ce!:)_no no marcy - ja tez ostawiłam pigułki - w grudniu i te moje wykresy o pomste do nieba wołają- ale robie i ide z takimi jakie mam - a drugie i ostatnie mam nadzieje spotkanie w poradni rodzinnej (zupełnie daramowej) mamy 12 kwietnia. garnitur J. jest ciemny na 4 guziki przedłuzana prosta marynara bez patek przy kieszeniach, ciemny grafit w takie bardzo bardzo prawie niewidoczne delikatne prążki:) śliczne wygląda w nim moje kochanie, no i oczywiscie kamizelka jest i koszla kremowa w koloze góry mojej sukni i do tego nie krawat - tylko jak to okreslił mó J - flądra, czyli taki króciutki szeroki jakby krawat - tylko go sie nie wiąże a zapina na szyii, kompletni zapomniałam jak to sie nazywa ale jest w koloze bardzo zblizonym do dołu mojej sukni! ach no i ja bardzo chcialam kupowac z J. garnitur zeby do sukni pasował, bo znając mojegoJ. jakby sam miał o to zadbać to mogłoby byc kiepsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam Wam powiedzieć: 1 kwietnia z moim misiem obchodziliśmy z misiem 7 rocznice bycia razem :)) :)) :)) Nawet nie wiem kiedy to minęlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!!!!!!!!! dla holly! my mamy z 6 na 7 maja rocznice w tym roku 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tiki - tak - sama nie wiem jak mogliśmy tak długo wytrzymać??? :P A tak poważnie, to troche mnie to przeraza - wiecie mieszkamy już razem 5 lat - nie ma już tych emocji co na poczatku, weszliśmy juz w faze domowych kapci. Kazdą swoja reakcje jesteśmy w stanie przewidzieć.........Ale nie zamienilabym mojego misia na zadnego innego!!!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my obchodzimy 14 października:D w tym roku będą 4 lata, jakoś niewiele w porównaniu z wami:) A która pierwsza z nas do ołtarza biegnie? Pewnie któraś czerwcowa, kto wie czy nie maniusia. Oj maniusia, ja ci radzę notatki robić w trakcie, bo my tu cie pytaniami zasypiemy:D Przesłać wam fajną piosenkę do potańczenia? Ja siedzę przed kompem i tańczę:D Szukałam jej z pół roku i wczoraj przyjaciółka mi podrzuciła tytuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - to Wy tacy prima aprilisowi jesteście! co nie znaczy absolutnie, ze chodzi mi tu o jakis żart:) Ależ fantastyczne zdjęcie mi przesłałaś - wszystkie kobitki sliczniutkie są:) maniusia - zauważyłam dziarke nad kostką, szkoda, że tak malo widać! ja tez mam taką \"ozdobe\" ale w miejscu nie widocznym dla obcych. Kasiak pisał w wekkend o kryzysie sukienkowym - wiecie co ja też takowy przeżyłam w piatek! i nadal troche mam, bo tyle jest pięknych sukienek i jak tu wybrać tą naprawde jedyną? mam wątpilwości, że to może nie to, podoba mi się bardzo ale cała masa innych też mi sie podoba.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzi 1 rocznice zareczyn i 2 rocznice bycia razem prawdziwy szampan i truskkawki czekaj w lodowce jaka szkoda ze moje sloneczko konczy dzis prace o 21.30 zrobie mu pyszniutki obiadek bo w restauracji bylismy w sobote jak dobrze wiedziec ze ma sie ta swoja druga polowke agatka - oczywiscie ze sie nie moge doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie czy nie, będziecie sluchać:D Poszło:D holly każdy związek kiedyś wchodzi w fazę kapci, przecież to nienormalne by było, gdybyś przez 50 lat czuła miętę prze rumianek. Każde uczucie dojrzewa, chodzi o to, żeby było coraz lepsze, a nie cały czas takie samo tiki-tak ale co z tego że są inne?? Twoja jest najpiekniejsza!! A jeśli nie to jest co najmniej tak samo piękna jak te najpiękniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak mi się przypomniało, że ja też się nie zakochałam od razu w mojej sukience. Zobaczyłam ją, stwierdziłam, że \"fajna\", ale tak sobie pomyślałam, że na kolana to mnie ona nie powaliła. Więc zaczęłam oglądać sukienki na necie i stwierdziłam, że żadna mnie nie powala na kolana, więc pomyślałam, że skoro żadna mnie nie powala, a ta mi się podoba, to kupuję. I kupiłam. I jak ją w domu przymierzyłam (oczuywiście wcześniej też przymierzałam), zaczęłam dobierać dodatki, kwiatki, fryzurę to wtedy stwierdziłam, że nie mogłam wybrać lepiej. Co z tego, że są inne, skoro to ta jest MOJA, ona do mnie najbardziej pasuje. I teraz jakby mi mama pozwoliła to najchętniej bym w niej codziennie siedziała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agatka!:) może jak zaczne reszte kupować to mi przejdzie, ale jak narazie to troche mam depreche:(.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, jak się zobaczysz w dzień ślubu w tej sukni to będziesz ją przepraszać, że tak źle o niej myślałaś, a ona ci się odwdzięcza swoim pięknem:) sprawdzić skrzynki!Pokazałam wam moją ślubna biżuterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak - oj tak zdecydowanie jesteśmy prima - aprilisowi :)) Najbardziej bylo mi przykro w pierwszą rocznice bycia razem, ponieważ w ten dzien pogrzeb mial moj dziadek, ktorego bardzo kochalam i bardzo rozpaczalam po jego śmierci :( Agatka , co do sukienki, to ta na ktorą sie zdecydowalam (powiedzmy) też nie przypadla mi najbardziej do gustu. Ale zaczęlyśmy je przeglądac z moją siostra i ona powiedziala mi, ze ta kiecka odkryje wiecej moich walorów zewnętrznych ( o ile takowe w ogole posiadam) :P i ze widzi mnie w czymś takim :)) I tak jakoś zostalo :)) Zauważylam, ze temat mojej sukienki zostal poruszony osobno w innym temacie i już wiem na bank, ze nie bede miala biustonosza :P - ponieważ do tej sukienki wszywają miseczki - odpadla mi kolejna rzecz do zakupienia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja to jakaś dzika jestem, bo ja bym nawet z wszytymi miseczkami się źle czuła:) Ja muszę mieć biustonosz, chociaż to dziwne, bo mam letnią sukienkę, którą noszę bez biustonosza. Ale w ślubnej to ja bym miała wrażenie, że jak tylko zacznę tańczyć to mi wszystko wyskoczy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly na allegro:D kosztowała dokładnie 22 zł +koszty przesyłki- nowa:):):) Dziewczyny śledźcie aukcje na allegro, bo można naprawdę coś fajnego tanio kupić. Sczzególnie wszystko co ślubne i co w sklepach kosztuje kilka razy więcej niż powinno. Podobną biżuterię (też sztuczną- nie srebro) oglądałam w centrum handlowym i kosztowała.... 170 zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka z ta bizuterią to naprawde udany zakup :)) Gratuluje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko ja nie mam maila z biżuterią:( a w mojej sukience, też bede miała wszyte miseczki, już o tym pisałam, to jest fajne rozwiazanie bo ja mam odkryte ramiona>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam maila bizuteria piekna chyb tez zaczne sie rozgladac na allegro - nie iwm tylko czy sie polapie w tym kupowaniu bo ja tam jeszcze nie jestem zarejstrowana ale ceny rzeczywiscie przystepne nie moge otworzyc zdjec od kasiaka - 2 serii - czy wy macie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy ja nie mam problemu a co do tej biżuterii, jak coś znajdziesz to moge ci zamówić, po prostu podamy twój adres do wysyłki. Na allegro ceny są naprawdę nieporównywalnie niższe niż w sklepach. Tak samo jeśli chodzi o dekoracje samochodów- takie sreca tiulowe na samochód w sklepach internetowych kosztują ok 50-60 zł, na allegro ok 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×