Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

nadal nie mam, no ale moze jeszcze przyjdzie mi pani w salonie fajna bizuterie zalozyla gdy suknie mierzylam, bardzo do niej pasowala i chyba sie na nia zdecyduje, tylko nie mam pojecia ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie... Przede wszystkim cieplusio witam nowe przyszłe panny młode i zapraszam do przesłania mi waszych wizerunków :) Maniusia, faktycznie bieganie między grobami w sukni może być zgubne... ja już na szczęscie będę po zdjęciach (przed ślubem) i suknię mam niezbyt rozłożystą.. taka lekka i tylko na podszewce. Bardzo mało absorbująca. Byłam wczoraj na działce, która dla nas jest zabukowana... jestem przerażona i to poważnie... zakopaliśmy się do pół koła i inny samochód nas wyciągał... jej, to tak daleko do miasta.... i jedziesz i jedziesz.. gorzej Miś, bo on bez samochodu... Dzisiaj wysłałam maila do fotografa o spotkanie, bo na 100 % chcemy jego. Jadę po pracy do krawcowej zorientować się odnośnie cen, terminu zdjęcia miary... i tym podobnych :) Pozdrawiam was i wracam do pracy... Acha, Marcy, masz może tą umowę??? Kisses :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam sobie na uczelnię. Tiki-tak wysłałam jeszcze raz. Sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 zamordujesz mnie ale na śmierc zapomnialam przypomniej prosze jeszcze raz typ umowy sprawdze jak tylko bede w domu przepraszam cie bardzo naprawde mi to wylecialo z glowy agatka - wydaje mi sie ze sie zarejstruje na to allegro - moze sie przydac to tych zakupow slubnych prosze was o rady dziewczynki - na co trzeba uwazac zeby sie nie naciac? jestescie zadowolone z zakupów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy ja jestem już bardzo dlugo na Allegro - i jeszcze sie nie nacięlam, ale trzeba kupowac z glową, sprawdzać kontrahentow i w ogole :)) Ale polecam zaresjtrowanie sie - na pewno kiedyś sie przyda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, przede wszystkim czytaj opinie o sprzedającym. Moja siostra kupuje na allegro nawet tabsy anty... i sobie chwali, szwagier elektronikę, jakieś udziwnione części do pc-ta i też sobie chwali. Ja kupowałam cebule kwiatów... d ogródka i również chwalę :D Nastawiam się jeszcze na róże.. typu Blue Wind... piękne niebieskie z dużymi kwiatami :) Nie martw się, nie ure Tobie głowy... :D jednak jeśli masz, to chętnie o nią poproszę, bo szczerze mi się nie chce płodzić jakiejś od nowa :D W pracy dzisiaj dużo do zrobienia, więc szczątkowo jestem na tofficzku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co też pośpiech robi z ludzi... Zjadłam literki no i skrót odnośnie draftu sugeruje jednak, że jeśli masz głowę, to o nią poproszę, co jest totalną wariacją... hehheheh Sorki :D wybaczysz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie szukam sobie kolczyków na allegro, juz nawet jedne upatrzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx podaj tylko co to byla za umowa bo mie sie nie chce szukac gdzie to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce, to miał być szablon \"Share sale agreement\"... jak byś miała to by było extra. :D Dziewczynym tak do końca to nie chce mi się wierzyć, że po tych latach w końcu się pobieramy, jakoś do mnie nie dociera, to dziwne odczucie, jakby mi się coś śniło. Obrączki obracam w palcach i dalej nie wierzę, w końcu leżą i czekają już od 2 lat... Chyba je oddam do grawera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok sprawdze w domu - jeli mam to ci wysle skan dzis wieczorem lub jutro (jako ze nie za bardzo umiem skaner obslugiwac - wstyd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, jak masz możliwość, to możesz nawet faxem - nie stanowi, podam go Tobie na e-mail :D Kochana jesteś, dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fax brzmi nawet lepiej jak tylko bede miec to sie skontaktuje mailem z tym ze nie moge obiecac bo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki 🌻 Miałam dziś myć okna, ale deszcz mnie ubiegł :P i muszę odłożyć parcę do jutra :) Agatka proszę prześlij mi zdjęcie Twojej biżuterii :) Ja już kupiłam, ale zastanawiam sie czy nie za skromne wybrałam tak więc pooglądam jeszcze te kompelty na allegro. Jak narazie moje zakupy na allegro były spoko, nie spotkałam się z nieuczciwymi osobami, ale trzeba przemysleć dwa razy zanim się kupi :) Pozdrowionka 🌻 ps ale się ładnie u mnie zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marcy, gdybyś znalazła jeszcze inny, to zawsze mogę pokombinować... numer faxu już masz na mailu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zamiar kupic zarejstrowalam sie i czekam na potwierdzenie danych tez sobie cos dobiore bo ceny w salonach sa bajeczne - powyzej 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :D mam tylko nadzieję, że to nie żaden drucik ze szkiełkami :P 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kasiak oglądam ;) kurcze, zamiast pracować, to ja siedze z wami tutaj i się obijam. gdyby kierownik wiedział co tu sie dzieje hehe. dobra, pooglądam jeszcze chwilę i zabieram się do roboty, bo potem znowu namnoży mi się pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
haloooo! wiecie co??mam pytanko nieco tendencyjne:do tej pory wydawało mi sie ze mamy wiel czasu...(wiecie ja chyba mam najdalej:)-plaowałam na czerwiec 2007-więc nie wiem czy powinnam tu byc??;) )-ale wczoraj pojechalismy do pani kierowniczki sali hotelu który wybralismy a ona o zgrozo!!!powiedziała że 1 wolny termin ma w listopadzie 2007!!!!!!!-ja nie chciałabym brac slubu w listopadzie-!!!!ale zadzwonilismy gdzie indziej -to samo!!dopiero chyba w czwartej restauracjii-zaklepalismy(ostani!!) wolny termin 2.06.2007 i teraz pytanko:co ja mam teraz załatwiac??księdza?sukienke?orkiestre(wiecie nie chciałabym aby ktos pomyslał że sfiksowałam-ze tak wczesnie rok do ślubu)z drugiej strony wiem ze czerwiec to oblegany miesiąc. cud ze nam sie udało sale na 150 ludzi znalesc-w miare normalną,stylową... a i moje 2 pytanie która bedzie miał kucharki zamiast restauracji??i ile to tak na oko taniej wychodzi?? czekam.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam cos takiego, upsss ale widze, że tu delikatne preferujecie, ale cóż powiedzcie co o tym myslicie do mojej sukienki, przypominam, że ja nie mam welonu i gołe plecy http://allegro.pl/item95172030__opetane_krople_kolczyki_zawieszka_blady_roz.html pomyślałam, że w takim układzie moge pozwolic sobie na taka biżuterie albo http://allegro.pl/item93713351__kalait_oplatane_zielone_unikatowowe_hand_made.html - tylko nie bardzo jest róż, jesli te to bezbarwne chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ami możesz jeszcze zaklepać sobie orkiestre, bo z nią też jest czasami problem. resztę możesz później. co do sali, to niewiem jaka jest różnica w cenie, bo nie przeliczałam ile nam wychodzi. bo w tej cenie mamy też torta, szampana i ciacho. my dokupujemy tylko wódkę. w sumie kobieta nam wyliczyła na 80 osób, ok. 3.500 zł. aha, i w tej cenie są też napoje. i za obsługę jednej osoby też się jakoś tam płaci, coś koło 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!ciesze sie ,ze tu dzis do WAs zajrzalam,TRoche jestem zazdrosna,ze WY juz tak zZYte jesteście :P:P:P mam dużo zaległósci.Kasiu bizuteria naprwde sliczna,tez w miedzy czasie ogladam te stronki z bizuteria.Sama dla siebie cos poluję,zastanawiam sie własnie nad ozdobami, hmmm myslałam o kwiatkach na szyje takie co prpoonuja Panie w salonach slubnych ,na pewno wiecie o co mi chodzi :Pna ale yaki kmplet bizuterii nie bylby złe od razu kolczyki fajnie.Kurcze hehehe mam tyle pomysłow.ze sama nie iwem co wybrac juz. OKI to na tyle bo musze spadac,ale bede pozniej !!ide na miasto poogladac ->bizuterie rzecz jasna,aha no i jeszcze musze kupic stanik bo 20 kw. mam przymiarke,bo pozniej nie bede miala czasu bo od pon konczy mi sie urlop :(:(: heheh swoja droga to jak myslicie czy pod gorset kon ieczny jest stanik :P:P?? bo waham sie czy zakladac czy nie?? ps.jak zawsze przepraszam za bledy to pappa 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak jezeli o mnie chodzi to bardziej podoba mi sie ten rozoowy komplecik!!naprawde jest ładny taki delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×