Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Fizz , Foleta - minęłyśmy się - dobrej nocy!!! Chyba Ci nasi MM też złapali wirusa - kłóciusia. hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny!!! Myslałam, że jeszcze któraś wpadnie - ale widzę, że wszystkie smacznie śpicie.Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Wyjezdzam na caly dzien do mojej malenkiej chrzesnicy.Tak mi sie jeszcze trafilo ze w tym wieku zostalam chrzestna matka.W rodzinie meza urodzily sie blizniaczki i bylismy przekonani ze naszego syna poprosza w kumy a tu takie zaskoczenie.Bardzo sie ucieszylam ,lubie male dzieci i nie moge sie doczekac kiedy zobacze maluchy.Maja juz po 5 miesiecy i napewno sporo podrosly.Dzieli nas spora odleglosc i dlatego nie widujemy sie czesto. U mnie swieci slonce ...tego i wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Na przekór pogodzie :):):):):):):):):):):):):):):):):):), bo u mnie leje, jak z cebra. Ale za to do maja bliżej. Malibu, jak tam mąż i...PIT-y ❤️ Anka 🌻, miłego dnia!! Whisky, coś mało Cię 👄 Foleto🌻 przykro mi, że się zdenerwowałaś przez męża, ale będzie dobrze, a może już jest. Jak dzieciaczki? Agosia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, u mnie już nie leje, ale było aż ciemno od deszczu. Chciałam pospać, bo w taką pogodę miło się leży w łóżeczku, ale kocisko nie dało. Miłego dnia Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, a co dzisiaj planujesz ? Ja na złość całemu światu mam zamiar mieć dziś dobry nastrój :D:D:D Czy mogę Cię zarazić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 U nas też za oknem nieciekawie - nie pada, ale jest szaro, buro i ponuro. Tylko u Anki😘🌼 dzisiaj ładna pogoda.Pewnie miło spędzi dzień - takie maluszki są najsłodsze, póki nie grandzą i nie pyskują. Foleta 😘🌼 - jak MM? U nas b/z... Ciekawe jak długo wytrzymamy... Fizz 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼 Whisky 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼 Agosia 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wie któraś kiedy Moniał wraca ze swoich wojaży?? Oj! będzie miało dziewczę niezłą lekturę - ciekawe czy uda Jej się przebrnąć..... Moniał 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼[ki😘🌼ss]🌼😘🌼 Hey!!Hey!!! Gdzie jesteście?? Tez chcę się zarazić wirusem dobrego nastroju!!! 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘[kwiatek😘🌼]😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Matko!!! Ale namieszałam!!! A miało być tak pięknie.Specjalnie dla Was!!! 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was nie ma :(:(:( więc sie muszę brać za robotę i baaaaaaardzo się z tego cieszę /bo takie mam na dzisiaj założenie/ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D x 10000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Byłam chwilkę w domu ale muszę lecieć zapłacić AC za auto. Papatki!!! 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ci faceci!Z nimi żle a bez nich jeszcz gorzej! Malibu,u mnie też bez zmian w sprawie MM.Czasami mam ochotę złapać go za \"szmaty\"i potrząsnąć by coś zrozumiał z tego co mówię.No tak,my z Wenus a oni z Marsa. Mój zdolny synuś namieszał mi w kompie,jeszcze nie doszłam z nim do ładu-z kompem oczywiście. Mam dziś chandre,nerwy,doła,itd... Po kwiatkach i całuskach widzę,że u was lepsze nastroje.Bardzo mnie to cieszy!!!!!!!!! A Moniał wyjechała na tydzień. A ja chyba zrobię coś dla samej siebie i przygotuję sobie kąpiel z duuużą pianą.Poleżę godzinkę,wymoczę to może mi przejdzie. To pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, wybrałam się do dużej galerii, pooglądałam ciuszki, buty i torebki. Nic rewelacyjnego nie widziałam. To i dobrze, bo nie skusiło mnie do wydatków. Strasznie mnie boli głowa - znowu! I dlatego nic mi się nie chce!! Dajcie trochę tego dobrego nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ lubię eksperymenty, to może się uda poprawić Wam nastrój. Ja mam świetny ;) chociaż wszystko idzie nie tak, ale cóż c\'est la vie..... :D:D :D:D :D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D :D:D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ bywam uparta, spróbuję jeszcze raz ................:D:D.....:D:D............ .............:D:D:D:D:D:D:D:D......... ...............:D:D:D:D:D:D:D......... ..................:D:D:D:D:D............ ......................:D:D:D............. .........................:D................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę krzywe, ale już lepiej :) To ma być dla wszystkich smutnych i nieszczęśliwych i tych, których boli głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz dziękujemy za serduszko - to nieważne, że trochę krzywe , najważniejsze, że zrobiłaś je specjalnie dla nas!!! Foleta ale jak tu złapać takiego \"za szmaty\" jak nie ma go pod ręką? Whisky a te głowy to nas bolą z braku maja!!! A najgorsze, że wyczytałam dziś w gazecie, iż meteorolodzy przewidują, że w tym roku nie będzie ani wiosny ani nawet lata!!! 20-22 stopnie w środku lipca to ponoć szczyt marzeń! Brrrrrrrrrrrrr......... Anka pewnie jeszcze u maluszków, ale gdzie dziś zniknęła Agosia. Czyżby dalej pucowała domek na powitanie maja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka!!! Dziewczynki!!! Gdzie jesteście????????? Smutno tu bez Was :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zajrzałam . A kuku..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Fizz, że masz dzisiaj taki dobry nastrój! Masz na to jakiś konkretny powód czy tak po prostu postanowiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie uciekam - nie piszecie :(:(:(:(:( A mała mi tu stoi nad głową - niech już kończą sie te ferie, coby życie wróciło do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniejszym informuję, że Panie: Fizz, Foleta, Whisky, Anka i Agosia otrzymują pisemną naganę za brak wpisów.Ewentualne skargi i wnioski przyjmuję jutro w godzinach do 8:00 do 13:00 na najwspanialszym topiku Kafeterii. Z poważaniem. Malibu-x :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie - nie lubię Was dzisiaj !!! :):):) Idę sobie - \"co tak będę sam(a) siedział(a)\".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że mnie nie lubią i tak sie melduję :):):):):):):):) A jak dalej mnie nie będą lubić, to napsocę....hihihihihi Cześć dziewczyny, ale faktycznie Was\" wcięło\". Pewnie pogoda swoje zrobiła. 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było wczoraj - dzisiaj już lubię hihihihihihihihi. No chyba, że znowu się gdzieś pozaszywacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie mam gdzie pozaszywać na tym moim odludziu. I znowu na przekór wszystkim i wszystkiemu próbuję być w dobrym humorze. Ta trochę zgodnie z powiedzeniem im gorzej tym lepiej... A w ogóle, to mi ciagle wyłączają światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×