Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Wysyłam Wam coś wesołego na dobry początek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś głowa pęka:-(:-(:-( i skończyły mi się moje tabletki:-( Whisky---fajnie,ze udało Ci się coś zrobić dla siebie.Mnie też by się przydał fryzjer.Tutaj jednak ceny są kosmiczne.I chyba dlatego tak mało kobiet ma coś fajnego na głowie:-( Nie wiem jak ja przeżyję ten dzień. Moniał---Twój plan jest całkiem realny.Święta możesz spędzić na kanapie przed TV z dobrą książką.Ja nie mam takiej możliwości.Fakt---M napewno będzie mi pomagał a znająć moich teściów to dużo czasu poświęcą dzieciom.Jakoś przeżyję:-) Fizz---mam nadzieję,że uda Ci się wszystko załatwić w mieście. Pisałyście,że nie macie prezentów i pomysłow na nie.Ja nigdy nie planuję co dla kogo.Poprostu chodząc po sklepach wypatruję czegoś fajnego,cokolwiek.I jak mi się podoba to zastanawiam się czy to coś podobało by się komuś.I tak wczoraj kupiłam M mp3.I wiecie co?Moje kochanie mnie załatwiło:-(On nie mógł wytrzymać i wczoraj wieczorem jak dzieci już spały dał mi swój prezent.Nawet nie wiedziałam,że ma kupione.Byłam zła bo ja lubię jak cos dla mnie leży pod choinką no ale cóż!:-(Dostałam branzoletkę.Jest piękna.A jak M rozpakował swój prezent(bo oczywiście musiałam mu go dać:-D )to cieszył się jak dziecko.Przyznał się,że myślał o czymś takim dla siebie ale stwierdził,że chyba jest za stary.No myślalam,że go palnę w ten łep.Za stary!!!!!No to co ja mam powiedzieć:-) Idę po drugą kawe bo mi łep rozwali!!!!Ma któraś ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! :D i oczywiście lecę dalej... poczytałam... ale na pisanie nie bardzo jest czas... mocno przytulam :D foletko//:) I co znajdzie się pod choinką? u mnie wariatkowo... :P chcę moje małe mieszkanko w którym nie było takich durnych problemów... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ skoro świt pojechalyśmy i nawet tłoku strasznego nie było. Prezenty mam właściwie tylko dla córki, z chłopakami gorzej. Jak Ci dobrze Foletka, taki ładny prezent już dostalaś, a i M również. :) Oj Emmi w dużym domu problemów znacznie więcej, trzeba to pomnożyć przez metry, no i nie rozkłada sie na wszystkich lokatorów. Ale za to są inne zalety. A Fizz też u fryzjera? Wiesz Foletka coś z tymi fryzjerami jest, bo w gazecie najwięcej ofert jest dla fryzjerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa!!!!! Wybaczcie, ale jak słyszę o zaletach domu to mnie ... podobnie reaguję na integracje z naturą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów tak literóka... minka była podana dla samej minki niż podpisu wściekły... mnie się ta minka raczej kojarzy z minką podłamania/frustracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻~~*~~❤️~~*~~ 🌻~~*~~👄 ~~*~~ 🌻~~*~~❤️~~*~~ 🌻 Jak obyczaj stary każe, Według ojców naszych wierzeń. Pragnę złożyć Ci życzenia, W dniu Bożego Narodzenia. Niech gwiazdka betlejemska, Która świeci o zmroku. Doprowadzi Cię do szczęścia, W nadchodzącym Nowym Roku. 🌻~~*~~❤️~~*~~ 🌻 ~~*~~👄 ~~*~~ 🌻~~*~~❤️~~*~~ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, jak świątecznie się zrobiło 🌻. No byłam w świecie, niedawno wróciłam i nie byłam u fryzjera. W ogóle nie miałam takiego zamiaru. Ale jakiś urząd, sklep, cmentarz. Nazbierało się. U mnie jeszcze nie świątecznie. Wstawiłam tylko buraki na ćwikłę i chcę upiec tort, ale nie dla nas, tylko dla mojej komputerowej dobrej duszy /widziałam, jak im bardzo smakował na urodzinach/ My całe Święta spędzamy w dwójkę, więc nie szykuję dużo i b.małą Wigilię, zupę grzybową, pierogi, rybę, kapustę z grochem, kompot, smażone kotlety z grzybów i to wszystko. I tak, jak dla nas za dużo. Na święta pasztet, mam trochę zamrożonej wołowiny na dziko, biały barszcz, biała kielbasa, ćwikła, żurawina, seromak, owoce i koniec. nawet nie robię drugiego ciasta. Tort dla nas zrobię na Nowy Rok, też orzechowy. Aha i idziemy w tym roku na Sylwestra .... No to zdałam sprawozdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmiany są nieziemskie, u góry mam obcję a tak to , to nie muszę ciągle pisać nicka i hasła od razu mi wysyła, jestem wniebowzięta :D a tak to nawet działa :) chociaż dzisiaj też mi zjadło posta, ale może i lepiej, bo był taki mało świąteczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu dupa!!! Właśnie napisałam, że trzeba wysyłać po jednym zdaniu, albo nawet wyrazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest dobrze, tylko trzeba pilnowac czasu, bo jak za krótko, pokazuje sie hasło, że ni minęła minuta. Jak wracasz, nie ma tego, co sie napisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piszę nie po polsku :P Mam nadzieję, że wybaczycie i wiecie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też sprawdzam o co chodzi.Miałam to \"wyloguj\"przedtem ale teraz nie ma.Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha już chyba wiem o co chodzi.Jak piszesz pierwszy raz posta na danym temacie to to podajesz hasło a potem nie musisz.Ciekawe czy "pomarańczki"mogą pisać.Zaraz sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczki mogą pisać dalej. Ja mialam właśnie prawie dwugodzinną rozmowę z koleżanką z podstawówki.Pośmiałyśmy się,oplotkowałyśmy pół klasy:-)Fajnie tak kogoś odnaleźć po tylu latach i móc rozmawiać jakby się widziało wczoraj.Nie z każdym tak się da.Chyba przyznacie mi rację.Nie raz te lata rozłąki oddalają ludzi od siebie,nie ma wspólnych,ciekawych tematów i nie ma szansy na to by je znaleźć. Emmi---w tym poście co mi zjadło pisałam,że nie będę pytać o dom jak Ci się mieszka,bo to wiem.Mat tylko pytanie jak tam postęp robót budowlanych.Co planujesz na święta,bedziecie mieć gości czy sami się gdzieś wybieracie? Fizz---nawet nie wiesz jak się ucieszyłam,że wybieracie się na Sylwestra.W ogóle mam takie wrażenie,że z M przeżywacie chyba teraz dobry czas,drugą miłość -pomimo wszystkich zmartwień i problemów.Życzę Wam wszystkiego naj,naj,naj....lepszego!!!!!! Whisky---pochwal się co za prezenty kupiłaś bo ja wychodzę na jakiegoś chwalipięte:-) Moniał---a Ty znowu zniknęłaś.Coś mi się zdaje,że urządzę sobie z Tobą telekonferencję:-D Anka----❤️napisz Dziewczyno,co porabiasz.Cieszymy się każdym Twoim postem. No tyle napisalam,mam nadzieję,że pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I poszło. ale znowu jest po staremu z hasłem, przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą minutą to było zawsze. Natomiast święta spędzamy w domu i mamy gości :) Już nawet są. Ja przy jednym laptopie, gość przy drugim, jeszcze trochę a będziemy gadać na gg :D To oczywiście żarty. W domu nic nie robimy , bo nie mamy kasy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pracusie, u mnie na świecie przepięknie i wychodzi słoneczko. Miłego, pracowitego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli teraz powinno już pójść bez hasła? tylko poczekać minutę? hmm próbuję dziś mnie prawie nie ma w domu, bo jak zwykle latam w ostatniej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×