Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Dla Ciebie Nadd wielki order ❤️ z napisem ,,wierna topikowi,, :) I wielki bukiet kwiatów 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a reszta niech sie wstydzi :P Nadduś kochana :) I Fizz gorąco pozdrawiam ,bo z dala od kompa jest. :) Wyjechałam z MM do Wilna z okazji naszej ...nigdy tego nie pamiętam :O Podobno szczęśliwi czasu nie liczą ;)... niech tam będzie 16 rocznicy ślubu :D Dziećmi i domostwem opiekował się mój tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emmi:) To musiała być piękna podróż.Nigdy nie byłam w Wilnie ale napewno tam kiedyś pojadę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo piekna podróż a przede wszytkim taka w zasięgu ręki i finansów, bo wsiedliśmy w samochodzik i pokechaliśmy :) Warto pojechać, mimo tego, że teraz prężnie odrestaurowuje zabytki to i tak jest co oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Nadd 🌻 Emmi 🌻 U mnie i dużo i mało się działo. Ale ostatni tydzień byl ciężki. Wczoraj byliśmy cały czas poza domem, poza Łodzią. Tak pięknych Wszystkich Świętych nie pamiętam. Tyle słońca, ja w tylko w garniturku. No i może teraz nawet będzie jakieś przeziębienie :(. Ale widziałam babki w...futrach i kożuchach też. A dziś mam gości na obiedzie, ja jestem jakby nieprzytomna. Muszę się przestawić na \"normalkę\" Też nie byłam w Wilnie. Aż wstyd !!! Zazdroszczę Emmi ;) Ale może uda się to zmienić. Poproszę bratową MM, żeby dołączyła mnie do jakiejś grupy, żeby choć na dwa, trzy dni pojechać. Z MM się nie wybierzemy, bo zwierzaki.... U mnie dużo planów. Mam nadzieję, że to wszystko wypali. Życzę Wam przepięknego, ciepłego dnia. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz//:) Miło Cię powitać w Twoich własnych, topikowych progach :D Tego roczna pogoda jest rzeczywiście piękna. A ja może dlatego, że świąteczny czas spędzam w domu a większa zaduma niewskazana, więc zapędziłam panów do roboty i tworzyliśmy kącik do moich prac renowacyjnych ;) Więc mam już miejsce na renowację mojego stołeczka :D Wiem, że muszę sprawdzić z czego jest, czy z drewna i mogę go trzeć papierem ściernym, czy może z okleiny a wtedy tarcie niewskazane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przy porannej kawce. Chwilka spokoju i zaraz do pracy, a tej mi nie brakuje ;) Emmi, życzę aby stoliczek wypiękniał, a praca przy nim przyniosła satysfakcję. Nadeńko, mam nadzieję, że trochę wypoczęłaś. Ja wczoraj robiłam \"zioberka\" w żurawinie...Ale pychota !!! Wszystko \"poszło\" Pozdrowionka dla stałych, wiernych i Piszących, po klapsie dla niepiszących /chyba, że jest solidne usprawiedliwionych...Monia ??/ A Foletka? Nie mówiąc o reszcie pań ;) Miłego, słonecznego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mam nadzieje, że dobry, bo to co widzę za oknem jakoś tak nie nastraja pozytywnie :P Fizz//:) dzięki, ale tak szybko się nie wymkniesz z tematu stołek, bo ja liczę na Twoją i innych dziewczyn pomoc ;) Mam w planach oczyszczenie go, naprawienie blaciku, bo to taki stołeczek - schowanko ;) Trzymane są w nim rzeczy do pastowania butów a tym samym można na nim usiąść. Zawsze był po prostu z jasnego drewna i tyle, a ja chciałabym jakiś wzorek mu machnąć i nie wiem, zabejcować? Lakieru wolałabym nie używać, bo lakier jest bardzo niezdrowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fizziałku,Emmi:) Śliczna pogoda była przez Święta-taka motywująca do zadumy. A dzisiaj praca i szary dzień powszedni:) Emmi ja Ci niestety nic nie pomogę w tym względzie upiękniania mebli.To chyba tylko Fizz i Whiski-ktorej już nawiasem mówiąc nie widziałam tu całe wieki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wytrwałe :D No właśnie, co z tą pogodą ????? 😠 Emmi, musisz lakierować po bejcy, ale są lakiery wodne, bez połysku i nie są niezdrowe. Jak nie polakierujesz, nie wytrzesz dobrze, bejca będzie brudzić itp. Jestem trochę przeziębiona i wczoraj byłam w łóżku przed ósmą. Nawet nieźle spałam. Milego dnia ! Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fizziałku:) A może herbatkę z rumem zapodać na to przeziębienie,dobrze działa;) Zdradzisz gdzie Cię tak długo nosiło? A gdzie reszta Majówek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka duszki kochane :D Nadd :) 🌻 fizz//:) a to mnie zmartwiłaś tym lakierem na bejcy... czyli muszę rozejrzeć się za lakierem bezbarwnym :) U mnie pogoda do kitu, nic się nie chce. Mieliśmy z MM wielkie plany na dzisiaj, a zeszło się na typowych zakupach... zaraz się ściemni i tyle z naszych planów :P buziaki dla niepiszących 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D:D:D u mnie z wolna rozjaśnia się... no i mgłę widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie więcej niż mgłę ;) Nadd, mam wulkan na tapecie, a MM musiał zgadywać, skąd to..... :D Ciekawa jestem, czy Ty coś dostałaś, tylko z innej poczty. A ja...ja się szykuję do wymarzonej podróży, dalekiej. MM mi zazdrości. Ale mu przywiozę dużo fotek. Zawsze chciał zobaczyć Petrę na żywo. Tak więc zdecydowalam się. Raz się żyje !!! :D Tylko Święta będę miała nie takie jak zawsze /bo nikt za mnie nie zrobi/ i pewnie bałagan w domu. Ale co tam !!! :D Ciekawe, co na to ciotka ...hihi Trochę będzie mi to kolidować z moimi zajęciami zarobkowymi, ale mam nadzieję, że uda mi się MM nauczyć, co i jak... No i czyż życie nie jest piękne !!!! Bardzo optymistyczne pozdrowionka dla wszystkich, buziaki dla piszących, ale pamiętam o tych, co zapomniały... Whisky 🌻 no...nie dąsaj się Malibu 🌻..\"czy mnie jeszcze pamiętasz...?\" Anuś 🌻, oj brakuje Ciebie Foletko 🌻 kłopotki, złe samopoczucie, czy nas nie lubisz?.. Emmi 🌻 Nadd🌻 Fizz, trzymaj tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz//:D no kurcze, nie poznaję koleżanki :D:D:D a ta wymarzona podróż to kiedy, jeśli można spytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha :) No tak pisałaś coś w związku ze świetami ;) Ale ja ciężkie myślenie mam ostatnio :D W każdym razie cieszę sie wraz z Tobą 👄 :D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ŚWINIA jestem... dla Ciebie ❤️❤️❤️ A to dlatego, że za dużo o Tobie myślę i to jakby poza topikiem. Machniesz łapką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Fizz ,co za dobre wieści:D A może masz wolne miejsce w torbie-ja dużo miejsca nie zajmuję;) A ciotka niech gada co chce. Emmi🌻czy stolik już jest w robocie? U mnie dzisiaj jakoś szaro i ponuro,i w sercu też jakby do maja daleko...Ech...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nadd. zawsze :D, tylko może potrafisz zmniejszyć się do jakiś rozsądnych rozmiarów do torby. Ale jeśli tak, już szykuję miejsce. U mnie dzisiaj już brzydko. Ta piękna październikowa jesień z fotek z tarasu i ogrodu już nie jest taka piękna. Ale jeszcze dużo liści na drzewach i złotych igiel na modrzewiach. Ja zaraz do dochtorów /wrrr.../muszę się zapytać, czy mogą tak sobie jechać w świat ..:D, a potem z darami i młodzieżą do schroniska. Znowu caly dzień poza domem, a robota sobie czeka ;) Kobietki, odzywajcie się !!! Buziaki dla wszystkich. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaczku ❤️ Pomacham.....🖐️ na wiecej sil mi brak. Przepraszam - nie mam sil na pisanie. I dla kazdej z Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz,musialabym być jak Pani Łyżeczka:DKiedyś taka bajka była. U mnie też szaro i ponuro. Moniałku❤️❤️❤️dużo sil dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... Fizziaczku 🌻bardzo sie ciesze ze jestes w dobrym nastroju, naprawde nalezy Ci sie taka odskocznia od codziennosci.A ciotka sie nie martw ,moze co niektorzy docenia to co dla nich robisz gdy im tego braknie. Nadd🌻 Whisky🌻 Monial🌻 Emmi🌻 Malibu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Ale paskudnie na świecie, idzie jesień ...ta brzydka. Byle do zimy, jak będzie biało ;) będzie jaśniej. Anuś, jak miło Cię widzieć :), co u Ciebie. Ostatnio pisałaś, że wszystko dobrze, unormowalo się, a Ty w lepszym nastroju. Zaglądaj do nas częściej Nadd, przykro mi, że masz taki listopadowy nastrój, ale widocznie Ty potrzebujesz ...\"więcej światła\" /hihi ostatnie slowa Goethego przed śmiercią/ Byle do Świąt, a na Nowy Rok przybywa dnia na barani skok. A potem już tylko lepiej. Duuuużo lepiej !!!Dzięki za super fotki. Kocię przeslodkie, a piesek to Twój? No i tablice info... a właściwie dezinformacyjne :D Moniałku, napiszę do Ciebie, bo inaczej nic nie wyciągnę, co się dzieje. Martwisz mnie !!! Bardzo !!! Utulam Cię mocno ❤️ Czyżby Emmi była zapracowana robotami stolarsko malarskimi? Przedwczoraj kupiłam u plastyków coś fajnego, takie jak skrawane cieniutkie płatki metalu w złocie, miedzi, srebrze i jakieś kolorowe, to wszystko pomieszane, można stosować na ramy, do różnych ozdób, na obrazki i pewnie wykorzystam do biżuterii. Dziewczyny odzywajcie się. Miłego dnia i choć trochę słoneczka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fizz. U mnie tez pogoda do bani,nic mi sie nie chce robic.Dzisiaj pospalam troche dluzej bo az do 9.Wstalam o 6 ,wyszykowalam corcie do szkoly i jeszcze na chwile sie polozylam.Najchetniej nie wstawalabym wcale tak mi brakuje ostatnio snu. Teraz biere sie za obiad,robie sosik i popijam kawke. Naadenko dziekuje za zdjecia i zazdroszcze Ci tych podrozy,zwiedzilas juz ladny kawalek swiata. A tak wogole to jestescie piekna para i dobrze ze macie wspolną pasje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anuś 👄 Właśnie, bardzo piękna para i tacy radośni, a caly świat przed Nimi. No dziś taki dzień, trudno. Ale fajnie, że jesteś :) Co u synusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn bardzo zadowolony,byl na Swito Zmarlych i poopowiadal cos wiecej niz przez telefon.Podoba mu sie a najwazniejsze ze poznal fajnych ludzi.Teraz przyjedzie dopiero na swieta ...ale co to beda za swieta ,wreszcie bedziemy juz wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn bardzo zadowolony,byl na Swito Zmarlych i poopowiadal cos wiecej niz przez telefon.Podoba mu sie a najwazniejsze ze poznal fajnych ludzi.Teraz przyjedzie dopiero na swieta ...ale co to beda za swieta ,wreszcie bedziemy juz wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poszlo dwa razy...cos mi fiksuje komputer.Ciagle mi wyskakuja jakies okienka i nie wiem co z tym zrobic ale wkurzajace to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko...wiedzialam ze o kims zapomnialam,to dla Ciebie🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×