Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

A dziewczyny pewnie nie piszą, bo pogoda brzydka i dzieciarnia siedzi przy kompie, a to jedyny sposób na spokój w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam żeby szybkę do łazienki zrobić w jakieś rybki i morskie stwory. A właśnie Fizz, czy można malować na takich niegładkich szybach (tylko po gładkiej stronie)? wiesz takich jakie są w drzwiach, wytłaczane, chropowate? Mam ciemnawy korytarz, mimo okienka i tak sobie myślę, że przez taki kolorowy malunek rozjaśniłoby się trochę. A co robiłaś, że się zraniłaś w palec? Pewnie w ogródku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie robiłam malunków na szybie z jednej strony z nierówną powierzchnią. Po prostu zawsze zamawiałam nową szybę, albo przezroczystą, albo tylko piaskowaną. Do łazienki też mam malowaną szybkę na przezroczystej szybce, dałam trochę nieprzezroczystych farb i wzór taki, że są dwie odwrócone litery \"S\", oplecione niby liśćmi. Wygląda nieźle. A wzór zależy od łazienki, kolorów itp. Zaraz coś Ci wyślę, może to będzie jakąś podpowiedzią. A paluch skaleczyłam b. mocno nożem, próbowałam podważyć nakrętkę słoika, nóż się ześlizgnął /był z ząbkami/i podciął mi do połowy paznokieć z kawałkiem palca brrrrr...Na początku nawet nie bolało, ale było krwi... Gorzej było w nocy, musiałam brać procszki przeciwbólowe i nasenny :( Zanim odrośnie paznokieć i zagoi sie palec trochę czasu musi minąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Fizz za obrazki i zdjęcia - znowu wpadnę w kompleksy :) ale tak pozytywnie, nie denerwuj się. Ty się na tym znasz, wychodzi Ci pięknie, ja to raczej tak intuicyjnie. Próbuję tylko, ale i tak sprawia mi frajdę. Właśnie o takich rybkach myślałam, szybkę wymienię, będzie lepszy efekt, na pewno. Życzę szybkiego wyleczenia palca, aż mnie ciarki przeszły. U mnie leje, koszmar. I tak zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Ci coś podeślę Whisky, bo zupełnie zapomniałam, że mam akwarium z żółwiami malowane w rybki, ale nie wiem, czy mam jakieś przyzwoite zdjęcie. Jeśli nie, muszę zrobić. Dzięki za komplement. Mam nadzieję, że też się pochwalisz. A widzę, że intuicję masz dobrą. U mnie nie pada, ale wiatr jest taki, że urywa głowę. Okropność !!! 😭 I gdzie te MAJ ? No...w sercu. Podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, co się z Wami dzieje? Odezwijcie się 🌻 Wiem, że Malibuś w szkole...a reszta? Agosia może nia ma netu w domu. Ale, co ja wymyślam, jak się nie chce, albo nie może, to się nie pisze. I już :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nia ma hihihi :D, oczywiście NIE MA /to przez ten paluch,.. chyba/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, wysłałam Ci coś. Teraz wychodzę, muszę kupić kwiaty, później w goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 ....tylko wpadlam sie przywitac ,od wczoraj mam bardzo silna migrene i jestem nie do zycia.Kiedy wreszcie ta pogoda sie ustabilizuje bo na dluzsza mete idzie sie wykonczyc tymi skokami cisnienia.Milego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Anka 🌻, ale jak się można czuć w taka pogodę? Fizz :) dziękuję🌻, wróciliśmy z zakupów, deszcz znowu leje, niedługo wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie znać, że żyjecie. Anka 🌻 współ czuję, tak dużo osób narzeka na ból głowy. Faktycznie pogoda szaleje. 👄 Malibu 🌻 chyba już po szkole ? Foletko 🌻 co się z Tobą dzieje ? Czy dzieciaczki zdrowe ? Zawsze choć na chwilę się pokazujesz, gdy jest ok. Moniał 🌻 czy jest choć trochę lepiej ? Kurka 🌻 coraz rzadziej u nas bywasz. Nadd 🌻 też czekamy na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. Widzę,że jak zwykle można liczyć naFizz(mimo rany na palcu)i Whisky też dziś na posterunku:-D Ja wczoraj już nie zajrzalam bo odgruzowywałam dom,a potem poszliśmy na urodzinki to kuzynki maluchów.Wróciliśmy póżno wieczorem to już nie miałam siły. Dziś u nas jest tak zimno,pada deszcz,wieje wiatrzysko.Cały dzień jesteśmy w grubych piżamach i lezymy w łóżkach.Normalnie masakra. Mam nadzieję,że pomimo takiej pogody spedzacie milo czas z rodzinką,i co niektóre grzeją się przy kominkach:-D Fizz🌻Whisky🌻 Malibu🌻Moniał🌻 Anka🌻Agosia🌻 Kurka🌻Nadd🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem Whisky, trochę w zdjęciach siedzę i zagladam, czy ktoś pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale to nie po polsku, \"siedzę w zdjęciach\" :O O zgrozo, ale chyba wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że wiadomo i nikt nie zauważa, że jest coś nie tak dokąd sami na to nie zwrócimy uwagi. Jeszcze coś zrobiłam jeść, bo moi faceci by poszli głodni spać. A synuś w dodatku nie poszedł z nami. Sam nic nie je. Tak jest łatwiej. ;) W gościach jedliśmy pyszne sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A opowiedz, jakie te sałatki. Niedługo będę miała gości i muszę przygotować coś nowego....A i poeksprymentować warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie to takie tradycyjne raczej - tuńczyk kukurydza itp, ogórki pomidory. Ale jedna mi szczególnie smakowała - ryż, papryka czerwona, krewetki, ogórek kwaszony, cebulka. Muszę wziąć dokładny przepis, bo pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky znalazłam fajną stronkę, to są witraże, ale przecież można tak malować na szkle. Wklejam. :) http://www.visionsgallery.com/ Jak wejdziesz, zobacz np. na 27 stronie jest okno w urządzanej łazience , takie z wodospadem. Spokojnie coś takiego można namalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz - cudne!!! :):) No to wsiąknę na wiele godzin, już siedzę długo nad tym co znalazłam (też z tego forum, o którym pisałaś), ale na to jeszcze nie trafiłam. Fajna też ta dziewczyna, no i irysy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam ogladac strone z witrazami....naprawde sa cudowne...piekne irysy i sliczny kocurek....ogladam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, Anka :) o takiej kobiecie myślałabym mając duże okno łazienkowe, bardzo mi się podoba, może właśnie dlatego, że to takie ascetyczne, ale ma w sobie coś !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkie wsiąkłyśmy w zdjęcia. :) Ja jestem na stronie czwartej. No okno w łazience byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej podobaja mi sie magnolie i winogrona...Sprobuje je kiedys namalowac ...moze blizej zimy gdy bede miala wiecej czasu. Zapomnialam sie pochwalic ze rozmawialam z mezem o naszym spotkaniu i jest gotowy mnie zawiezc i przyjechac po mnie.Byl troche zdziwiony ale nie mial nic przeciwko temu.Niestety glowa nadal mnie boli ....Dobranoc dziewczynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Anka. Śpij dobrze i niech Cię głowa nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wygląda na to, że więcej nas tu będzie malujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też będę zmykać, bo poprzednia noc była nieprzespana z powodu paluszka hihi :D. Choć to nie do śmiechu. Ale z palcem zdecydowanie lepiej, popryskałam żelem i paznokieć się jakby przykleił, na to zrobiłam \"kukiełkę\" i teraz mi nawet wstyd, że tyle hałasu o nic. Dobranoc Whisky i oglądaj sobie, oglądaj, a potem niech to oglądanie zaowocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×