Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość Nadd
Jestem ze wschodnich rubieży:)-lubelskie się kłania.Pracuję w lecznicy ,jako wiejska *weteryniarka*:)Własnie siedzę na dyżurze,byle do poniedziałku.A takie osiemnastki troche zwariowane to lubię:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadd
No z czytaniem to jeszcze mi troche zejdzie ,bo jestem w okolicach lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super - \"weteryniarki\" jeszcze u nas nie ma - a zwierzaczków to razem trochę by się znalazło. Ja mam co prawda tylko rybki i chomiczka, ale dziewczyny mają i kotki i pieski. Przepraszam - mam akurat pieska w domu - moich Rodziców. Mam dyzur bo wyjechali do rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czytaj sobie spokojnie - bo masz co :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Proponuję nawet robić jakieś notatki ( ja tak na poczatku robiłam) bo na 100 % się pogubisz !!!!! A ja uciekam trochę popracować - ale będę \"dopadać\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadd :) Miło Cię poznać. Ja też w pracy dziś. Witaj Towarzyszko niedoli. Zawsze raźniej pracować we dwie. U mnie dziś dzień zwriowany. Zwykle moge się w niedziele nawet przekimać a dziś...maskara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadd
Witaj Agosiu:)Tyle ludzi u Was dzisiaj?U mnie wyłaczając telefon przed 6 rano i kilka małych wezwań to na razie jest spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadd
Dzięki Malibu za wskazówki,już się pogubiłam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzis pełny hotel. To jakaś zagraniczna delegacja, jakieś VIP\'y. A opiekunka grupy chyba wychodzi z założenia że jak na mnie nie patrzy to przyjmuje gości z paieroskiem w ustach (nie palę) i z nogami na ladzie. Jakbym nie wiedziała co do mnie nalezy. Moi chłopcy poszli do kolegi na grila. Przyjechałam dziś autobusem a MM chce wypić piwko i pertraktujemy czy przyjedzie po mnie. Jakoś sie tak nie miło zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadd 🌻, fantastycznie, że do nas dołączyłaś, masz cudowny zawód i już mnie korci żeby zasypać Cię pytaniami (tylko kilkoma ;)), ale trochę się wstrzymam żeby Cię nie wystraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem dylemat Twojego męża Agosia, też często \"obowiązki\" powstrzymują mnie przed wypiciem drinka, a później to już mi się nie chce. No to trafiłaś na jakąś zołzę wyjątkową (tę pilotkę/opiekunkę), ja tam zawsze dobrze żyję z recepcją, ba z całym personelem. To chyba podstawa udanej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky niektórzy piloci są tacy ja Ty. Dobre układy i rzem \"przeciwko\" gościom. A niektórzy są tacy jak ta miła pani...bo w sumie to ona jest miła tylko taka wymagająca. Ja tez czasem jestem kierowcą. Wiem jak to jest. Ale wolę nie pić i wracać do domu wygodnie niż słuchac narzekań MM na temat cen taksówek. Może wróce dziś do domu autobusem. Zalezy co dostanę w zamian (czy \"wzamian\"?? razem czy osobno) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że miałam cięzki dzień :D Matko jedyna ile byków!! Piloci sa tacy JAK Ty :) i RAZEM \"przeciwko\" Chyba padnę w domu na dywanik w przedpokoju i zasnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌻 Witaj Nadd 🌻. To miłe, że chcesz do nas dołączyć. I miłe, że masz taki zawód, bo to znaczy, że lubisz futrzaki. Ja jestem bardzo zwierzolubna, mam psy, kota, żółwie wodne i rybki, w porywach ptaszki i nietoperze, ale nie będę Cię Cię męczyć pytaniami, bo tych masz dosyć w lecznicy :D A ja dzisiaj zostałam zaproszona z MM do znajomych i właśnie wróciliśmy. Było miło, no i wśród ludzi. Agosiu 🌻 trzymam kciuki i popieram Twoją decyzję. Wiesz bez ryzyka nic nie ma w życiu. Foletko 🌻 ja wczoraj miałam mlode ziemniaki, ale one nie polskie były, może jakaś Hiszpania /?/, bo już dość duże i nie takie wodniste jak nasze, no i skórka jakaś inna. Whisky 🌻 dobrze, że się znalazłaś. :) Malibuś 🌻, a co Ty tak pilnie pracujesz? :D:D:D Anuś 🌻 a u mnie za domem też kwitną konwalie i bardzo je lubię i ten czas bzowo konwaliowy :) Moniał 👄 co sie z Tobą dzieje? Naprawdę sie niepokoimy. Chociaż się odezwij. Kurka 🌻 a Ty pewnie wykorzystujesz weekend i szalejesz. :D:D:D Szalej, szalej póki możesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadd,fajnie,że chcesz do nas dołączyć. Ja nie będe cie zadręczać pytaniami o zwierzaki:-D,bo nie mam rzadnego!Bardzo bym chciala psa,dzieciaki też ale narazie to niemożliwe. Fizz,masz rację z tymi ziemniakami.Też zwrócilam uwage na ich wielkośc i skórke.Nie byly takie jak u naszych,krajowych.;-) Moniał,prosze odezwij się do nas!Naprawdę martwimy się o ciebie..Pisałam do ciebie na gg.Mam nadzieję,że pojawisz się jutro na konfie. Pomarańczko,czekamy również na ciebie.Znajdz chwilkę i wpadnij do nas na poranną kawkę. Kurko,a jak tam weekendowe szaleństwa?Szalej póki możesz jak pisala Whisky:-D Agosia,niezazdroszczę ci tego dylematu-stala posada czy własny biznes. Wiem,że podejmiesz właściwą decyzję dla was.Trzymam kciuki za powodzenie calej akcji. Malibu,Whisky,Anka🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka,chciałam napisać male sprostowanko i już nie moglam wysłać. Sorki,to Fizz pisala o szaleństwach Kurki.Fizz,to fajnie ,że to ty bylaś \"w gościach\"i to tobą się zajmowano.Bylo miło?Napewno,bo to się czuje z twojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie naprawdę martwię się o Monię :(:(:(. Boję się, że jest w kiepskiej formie i nie chce pisać. Ja sama wiem, jak to jest. Nie teraz, ale bywało, że nawet nie odbierałam telefonów. I do takiego pisania nikt by wtedy mnie nie namówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:) i dzień dobry. Dopiero teraz zwolnił się komp, przed chwilą jeszcze syn oglądał film. Oczywiście zapomniałam już co chciałam Wam powiedzieć. Z najważniejszych rzeczy, to, że dostałam propozycję wyjazdu, nie znam szczegółów, ale w czerwcu. Nie wiem jeszcze czy się zdecyduję, bo autokarem, a po ostatnich wypadkach M nie chce o tym słyszeć. Trochę mnie to jednak ciągnie, no i zawsze jakieś pieniądze dodatkowe. A praca na miejscu jakoś nie chce sama przyjść. W każdym razie, jeśli tylko się dopcham do kompa, to na konfę wpadnę. Co do Moniał, to myślę, że wsparta męskim ramieniem i po trzeźwym ocenieniu sytuacji przez M, po weekendzie się pojawi. Mam nadzieję. Fizz, fajnie, że gdzieś się ruszyliście. Dobrze robią takie wyjścia. My siedzieliśmy w domu, dosłownie, bo nawet do ogródka nie dało się wyjść, ciągle padalo. Na chwilę tylko wyskoczyliśmy. Znowu malowałam (hi hi hi), to już obsesja, córka sę ze mnie śmieje, że zachowuję się jak dziesięcioletnia dziewczynka, której dano kolorowankę. Sama nie wiem... ;) Mam też konwalie w ogrodzie. Ale nie zrywam ich, tak sobie po prostu rosną. Fajne są, bo zagłuszają wszelkie chwasty, nic pod nimi nie urośnie. :) Wczoraj jedliśmy ziemniaki greckie, tylko, że dla nich to one wcale nie takie już młode. Mimo wszystko jednak wolę te nasze, mają inny smak. Te wcale nie przypominają mi młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I myślę, że można fajnie spędzać czas i wychodzić z dziećmi, jak się to dobrze zorganizuje. To do Kurki, chociaż to dzielna dziewczyna, której nic nie odstrasza. Dziś widziałam w hipermarkecie młodego tatusia, który woził swojego dzidziusia w koszyku sklepowym. Wsadził to niemowle do tego koszyka, chwiało się i bujało i żywcem przypominało biedne dziecko z Bangladeszu czy Sierra Leone, tylko że nad nim nikt sie nie litował. To już codzienność. No i świadczy o standardzie życia, poziomie cywilizacji. Tak że nie o takich wyjściach z dziećmi myślę, Kurka. Chyba zrobię sobie jeszcze herbatkę, bo wcale mi się nie chce jeszcze spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja szybciutko, bo zaraz wybywam, jadę do chorej cioci ponad 100 km ode mnie. Anka 🌻 blisko Ciebie hihihi :) Ależ z Ciebie nocny marek Whisky 🌻 A co się dzieje rano ze wstawaniem? Maluj, maluj zarazimy inne dziewczyny i będziemy miały pracownię topikową :D Ja się cieszę, że malujesz.:) Foleta 🌻 Malibu 🌻Agosia 🌻Kurka 🌻Nadd 🌻 Moniałku ❤️ trzymaj się, będzie dobrze, myślimy o Tobie ! Miłego dnia dziewczyny i do wieczora na konfe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kot mnie obudził :) dobrej podróży Fizz🌻, to wracasz wieczorem? czy ciocia ma kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki 🌻 Bardzo dziękuję Wam za zainteresowanie. Malibuś---dzięki za eska. Foletka ---dzięki za napisanie na gg. Już wiesz w takim razie o co chodzi dokładnie. Fizz---masz rację, że bywają takie chwile w życiu kiedy wydaje się, że świat zawalił nam się na glowe. Za dużo spadło na mnie ostatnio. Przede wszystkim zawiodłam się bardzo na ludziach, których określałam mianem \"przyjaciół\'. Pomagałam im wiele razy. Dzisiaj ja potrzebuję pomocy i zostałam sama!!!!! Pal licho te łazienki. Boli mnie ten zawód jaki przeżyłam. Szukam jak durna pomocy i wszędzie napotykam na mur! Może rozwale sobie o niego głowę. Nie wiem. Nie chcę Wam tu truć ani psuć zabawy. Jak się pozbieram i dam radę to wrócę na topik. Buziaczki dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał trzymaj się i wracaj, dasz radę, tak naprawdę to zawsze sami musimy sobie radzić, pewno, że przydałoby się jakieś wsparcie..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majówki🌻 U mnie piekna pogoda,ale synuś mi coś zaczyna brzydko kaszleć. Mam nadzieje,że podam mu leki i za pare dni będzie ok. Whisky,ty nocny Marku:-D.Chyba wykorzystam to spotkanie z wami i kupie jakies farby.Wolę to zrobić mając ekspertow obok.:-) Może dzieki temu trochę się wyciszę,uspokoję.Przydało by mi się takie zajęcie. Moniał,dobrze,że napisałaś kilka słow.Rozumiem,że tu nieda rady nic więcej napisać-za dużo ludzi to czyta i mógłby byc kłopot.Jeżeli potrzebujesz rady,pomocy,czy poprostu pogadac to możesz w każdej chwili zrobić to na gg czy tlenie.Naprawdę martwimy się o ciebie i bardzo chcialy byśmy w jaki kolwiek sposób ci pomóc.Jak tylko będziesz czuła potrzebe to wal do nas jak w dym.Przytulam cie mocno,trzymaj się i bądz dzielna.❤️ Fizz,a na jak długo wyjeżdzasz do tej cioci?Nic wczoraj o tym nie mówiłaś.Szczęśliwej podróży i miłego pobytu pomimo choroby cioci. Malibu,jak sie spało?Napewno jestes zwarta i gotowa na swoim stanowisku w pracy.Miłego dzionka. Anka,ty masz dziś na druga zmiane to chyba wpadniesz na chwilke przed południem do nas? Agosia,ty cos zrób z tym internetem w domu:-)Jestes dzis chyba w domu i nie masz z nami kontaktu.Podziwiam cie bo ja bym sie juz dawno wściekła.👄 Kurka a co tam u ciebie po weekendzie?Jak tam biznes i nauka?Zapracowana z ciebie osóbka,jak ty to wszystko godzisz? Nadd,dużur minął ci spokojnie?Mam nadzieję,że odezwiesz się do nas. Miłego dnia dziewczyny.I pieknego słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka, też by Cię to na pewno wciągnęło, ale musiałabyś też dać jakieś farby dzieciakom, bo nie miałabyś spokoju. :) naprawdę fajne zajęcie. Mnie też zawsze ciągnęło. Dobrze, że mamy Fizz i możemy o coś zapytać. Co ciekawe mam koleżankę, która poniekąd zajmuje się tym zawodowo, ale nie mogę się do niej wybrać, za to razem gdzieś jeździmy i wtedy gadamy i gadamy. No ale to cały czas jest tak teoretycznie. Czas zejść na ziemię, a nawet nieco niżej, bo muszę się wziąć za porządki w piwnicy, nastawić pranie i obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Nadd🌻...ciesze sie ze jeszcze jedna mila osobka przylaczyla sie do nas. Fizz🌻 mam nadzieje ze odwiedzinami sprawisz cioci wielka radosc . Monialku🌻wracaj do nas szybko ,wiem ze jest Ci ciezko i smutno z powodu rozczarowania przyjaciolmi.My na Ciebie czekamy i chetnie wysluchamy.....buziaczki Foletko🌻 u mnie tez piekna pogoda a moja coreczka od wczoraj bardzo kaszle i ma katar.Dzisiaj nie poszla do szkoly wiec siedzimy sobie w domku.Co prawda umylam juz dwa okna wlasnie u dzieci,jaskolki w tym roku chyba oszalaly.Zaczely lepic gniazda po obu stronach okien.Pozwolilam im tylko na jedno gniazdo u corki w pokoju z czego bardzo sie cieszy . Whisky🌻co dzisiaj gotujesz? Malibu🌻 Agosia🌻 Kurka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anka, robę dzisiaj karkówkę, trochę za krótko marynowałam, ale mam nadzieję, że będzie niezła. Zupę mam z wczoraj - pomidorową. Często myjesz okna, w ogóle jesteś pracowita i zorganizowana. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta.....ryczę teraz...wiesz????? Jestem durnowato zapłakana ale to dobre łzy. Od paru dni - dobre łzy, nie gorzkie. Pożyczę szmal na wyjazd do Łodzi, poznasz mnie...... Mam nadzieję, że przyjdzie mój czas na odwdzięczenie się!!!!!!Musi przyjść!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monial,zabraniam ci,slyszysz?Zabraniam ci ryczec.I bardzo sie cieszę,że jednak się spotkamy.Będzie dobrze,musi być.W jedności siła.Damy radę.Uśmiechnij się,Niech twoje chłopaki widzę uśmiech na twarzy mamy.One bardzo tego potrzebują.Pa ja znikam bo jeszcz nic dziś niezrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczyny:))Dziękuję za tak miłe przywitanie:)Dopiero Was poznaję,więc za wszystkie pomyłki przepraszam z góry i proszę o sprostowania:)Agosia mówiłam wczoraj coś o spokojnym dyżurze?:)-jeżdziłam do 23.Pomogłam 2 cielakom przyjść na świat,lubię takie szczęśliwe porody.A trochę upierdliwi ludzie ,cóż -są.Pewnie dzięki nim bardziej doceniamy tych lepszych-hi hi.Fizz-ukłony w stronę założycielki tak fajnego topiku:),a widzę jeszcze pokrewna *zwierzaczkowa*dusza:)Na wszelkie pytania odnośnie zwierzkow chętnie odpowiem,chociaż z zamilowania zajmuję się dużymi-krowy,konie..Mam nadzieję,że ciocia poczuje się lepiej.Witaj Malibu:),Ania:),Whiski:),Malibu:)-mniam,Foletka:)-i wszyscy ktorych jeszcze nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×