Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

whisky pyszny masz obiadek... mnie zostal wczorajszy rosol i filety wiec ugotuje tylko ziemniaczki i mam z glowy.Co do mycia okien to owszem lubie miec czyste i odkad wymienilam w zeszlym roku na plastiki to mam wrazenie ze szybciej sie brudza.Dzisiaj musialam umyc ze wzgledu na jaskolki ktore nanosily pelno gliny.Corka ciagle robi im zdjecia a one nawet nie odfruwaja.Pewnie sie zdziwisz ale nie jestem az tak bardzo zorganizowana lubie robic wszystko od reki ale mam tez takie dni ze nic mi sie nie chce i zadne plany nie sa w stanie mnie zmobilizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I te okna łatwiej się też myje i chętniej, prawda Anka? Chociaż o mnie nie można tego powiedzieć. Zazdroszczę Ci trochę tych jaskółek, ja \"mam\" sroczkę, ktora łapie mojego psa (wilka) za ogon. A przyślesz nam te zdjęcia? A jak się dzisiaj czuje córcia? Moniał, może Ci trochę ulży jak się wypłaczesz i w końcu się z tego wygrzebiesz. Trzymaj się Bidulko. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd, narazie nie będę Cię jeszcze pytać, ale dzięki, że mogę, co prawda raczej o małe zwierzaki, bo psa i kota.. A te duże bardzo lubię, miło wspominam wyjazdy na wieś. Jestem tak z doskoku, kiedy dzieci mnie dopuszczą do kompa, a przy okazji usiłuję jeszcze coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domku,zaraz szybko jakaś zupka i dalej do prozy życia. Malibu,a co dziś z tobą?Tak jesteś zawalona praćą,że niemialaś chwilki by tu wpaść?Mam nadzieję,że ta konfa dziś wypali i umówimy sie dokladnie co i jak. Lece,bo mi kipi woda na ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz,fajny ten hotel w Pabianicach. Dziewczyny podaje wam adres strony http://www.eholiday.pl/noclegi Hotel Włókniarz.Mają saunę,i...basen kryty.Normalnie zaszalejemy jak nic. Agosia,mam pytanieczy za pokój 190zlto jest cena za pokój 4-osobowy.Czy to jest cena pokoju,czy każdej osoby,która będzie w nim mieszkać.Może ci się wydac to głupie pytanie ale ja jeszcze nigdy nie spalam w hotelu i poprostu niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Pisałam dwa razy i dwa razy mi nie poszło :(:(:( Teraz tylko macham 🖐️ bo mam mało czasu - ale na konfie bedę na pewno.🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!!!!!! Przepraszam, że Was trochę zaniedbuję, ale mam intensywne dni, z moją firmą, oprawą pracy i przygotowaniami do mgr. Biorę się do czytania zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, właśnie wróciłam i z herbatką usiadłam odpocząć..ufff Moniał 🌻 cieszymy się, że jesteś :):):) Anka 🌻 chyba lubisz myć okna...hihihi moje są bardzo brudne, niby myte na Święta, czyli nie tak dawno, ale ...trudno narazie są jakie są, poza tym troche strajkuję. Nie mam zamiaru tylko sprzątać i sprzątać, zwłaszcza, że ogród jest zapuszczony /jednak/ Podeślij zdjęcia jaskółeczek. Proszę. Faktycznie Whisky🌻 pyszny obiadek, ale karkóweczka troszeczkę niezdrowa. Robię, gdy ma ktoś przyjść, nigdy na codzień. Foletko 🌻 pytanko było do Agosi, ale odpowiem, bo narazie Agosi nie ma, a ten hotel, to zaproponowałam ja.190 zł za czteroosobowy pokój, to tyle i tylko tyle za całość, czyli po niecałe 50 zł na osobę. Witaj Kurka 🌻. Wcale Ci się nie dziwię, że jesteś zapracowana. I trochę zazdroszczę tej gonitwy. Nadd 🌻 jak miło, że jesteś. Wyciągnięcie takiego cielaczka wymaga trochę wysiłku fizycznego. No podziwiam. Muszę wyjaśnić, że matek założycielek tego topiku tak naprawdę jest wiecej. Whisky, Malibu i ja umówiłśmy się będąc na innym, że założymy nowy, bardziej przyjazny ;) Załozycielka poprzedniego była.... dziwna i uciekłyśmy, potem dołączyły do nas równiez z tamtego Foleta i Moniał, która też tam zaglądała. No i miałyśmy szczęście, bo trafiły do nas i mam nadzieję nas polubiły Agosia i Anka, potem Kurka i teraz TY :) No i jest sympatycznie. A wracając do zwierzaków, to je uwielbiam, małe i duże, zdrowe i chore, a najbardziej wzruszają mnie stare psy. Miałam ich kilka, w porywach w domu było 3 i 5 sztuk. Prawie wsystkie moje psy żyły szczęśliwie bardzi długo. A teraz jestem zakochana w swoim kocie, pierwszym kocie. Malibuś, Ty na angielskim?, ale będziesz ? 🌻 Agosia 🌻 mam nadzieję, że będziesz potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz,kochanie pamiętam,ze to ty polecilas ten hotel,ale zapytalam Agosie bo ona pracuje w tej branży:-DJa kompletnie się na tym nie znam.I bede obstawać byśmy własnie tam się spotkał. Pewnie jesteś zmęczona podróżą.No chyba ,że piszesz od cioci.Fajna z niej staruszka jeżeli korzysta z kompa.Dużo babć zna się nielicho na komputerach.Podziwiam takie osoby. Konfa zbliża się wielkimi krokami.Mam nadzieję,że Moniał też się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocia ma 85 lat i jest fajna, ale o kompie nie ma pojęcia, jestem już w domu, bardzo zmęczona, bo trudno tak obrócić, w dodatku jutro też mnie nie ma od rana i wróce wieczorem. Ale to nic. Dobrze jest, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny!! Monia bidulko, trzymaj się!! Aż dziwne że taka dobra i ciepła osóbka jak Ty nie może liczyć na przyjaciół. Widać jesteś za dobra. Przyzwyczaiłas ich do tego że jestes po to żeby im pomagać a Tobie nie należy sie pomoc. Jesli tylko jakos moge to chętnie pomogę, wystarczy że powiesz :D Fizz pewnie jesteś zmęczona!! Pojechałas pociągiem czy autkiem?? Anka a może zrobimy zlot u mnie w domu, umyła bys mi okna skoro tak lubisz to robić ;) Moje okna są brudniejsze w środku niż od pola. Są obklejone jedzeniem i popaćkane paluszkami. Nie mam czasu umyć bo ciągle na polu siedzimy z chłopakami. Nadd to faktycznie musi byś świetne uczucie uczestniczyć na zywo w takim porodzie. Pamiętam kiedyś w liceum oglądaliśmy w telewizji poród owieczki. Cała klasa biła brawo kiedy to maleństwo szczęśliwie przyszło na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! O co ja prosiłam?? Żeby mi przypomnieć!! I co?? NIkt nie pamietał :D Dobra, dzwonię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 Tylko się witam i znowu jadę w Świetokrzyskie. Będę wieczorem. Mam nadzieję. :) Miłego dnia wszystkim ! Whisky 🌻Malibu 🌻 Foleta 🌻 Moniał 🌻 Agosia 🌻 Anka🌻Kurka 🌻 Nadd 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam🌻 Dlugo wczoraj siedzialyscie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam meila w sprawie rezerwacji. Kto nie dostał niech się do mnie zglosi. Fizz szerokiej drogi. Pozdrów ciocię :D I miłego dnia. Dziś dzwonię z awanturą w sprawie internetu. Nie chcę być nie miła bo po pierwsze to firma mojego znajomego a po drugie faktycznie wtglądało na to że chcą problem rozwiązać i są bardzo mili. Ale w sumie prawie 2 miesiące mam kłopoty z dostępem. Albo działa tak wolno, że otwiera sie tylko strona głowna kafeterii a na topik już wejsc nie mogę, albowcale nie działa. Tak to mogło być jak miałam modem jeszcze u rodziców a nie teraz. Pozdrawiam. W najgorszym wypadku będę we czwartek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana mialam problem z kompem,już myślalam,że padł do końca. Aga,dzięki za meila,już wszystko wiem.A z tym netem u ciebie to faktycznie porażka:-) Fizz,szerokiej drogi,wracaj do nas cała i zdrowa.❤️ Wczoraj była u mnie piękna pogoda a dziś zimno jak na Grenlandi,brrrrr.Słoneczko świeci ale wijeje zimny wiatr. Anka,nie siedzialyśmy wczoraj długo,bo każda z nas ma dziś od rana zajęcia.Konfa skończyla się okolo 23.30. Kurczę,wiecie,że dziś nad ranem zmarł nasz najlepszy trener piłkarski-Kazimierz Górski?Może z nieba pomoże z nieba naszej reprezętacji by wygrała w Niemczech. Miłego dzionka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki, że wczoraj mogłam sie troche wygadać i wypłakać. To w sumie czasami bardzo potrzebne. Nie dam rady do każdej z osobna napisać...... Jak nie będę pod wozem tylko na wozie - to napiszę. Na razie.....JESTEŚCIE KOCHANE!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monialku po to nas masz i nawet nie mysl inaczej.Zagladaj zawsze a przede wszystkim gdy jest Ci smutno.Buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ale jestem zmęczona i śpiąca. A nic takiego dziś niezrobiłam-dzień jak codzień. Wy też chyba macie ciężki dzień,skoro nikogo tu niema. Anka,Agosia,Fizz -wiadomo,a co z nami? Idę odgruzować kuchnie,choc najchętniej wrzuciłabym tam jakiś granat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:))Ja dzisiaj zmieniłam na chwile zawod-na malarza,pokojowego niestety-hi hi.Pomalowałam sionkę której już dawno się to należało.Whiski pytaj kiedy chcesz,koty strasznie lubię -mam obecnie dwie koteczki.Fizz to od dawna się już znacie?to będzie wasze pierwsze spotkanie?ale fajnie:)Jutro do pracy-eeech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko jak tam kuchnia lśni?:)Ja chyba tez zaraz pójdę spać:)Fizz jak ciocia?Monia ja tam też trzymam kciuki za Ciebie i wierzę ,że w końcu wszystko się uloży:)Kurka kiedy się bronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Matko, taka jestem zmęczona. Dwa dni pod rząd to za dużo.:( Dlatego króciuteńko i idę odpocząć. Moniał trzymaj się, będzie dobrze 🌻 Agosiu 🌻odebrałam pocztę, dzięki. Nadd znamy się pół roku i ma to być spotkanie pierwsze i mam nadzieję, że nie ostatnie, choć dwie dziewczyny wyjadą za chwilę w świat na stałe. Ale czasami tak trzeba. Ja nigdy nie chciałam mieć kota, a teraz mam kota z powodu kota :D, a już mój to taki cud cukiereczek. Nie rozumie hasła kicici, tylko przychodzi wołany po imieniu. Bardzo się lubimy :) Dziewczynki, oj nie popisałyście się dzisiaj.I dosłownie też :D Znowu trzeba będzie pomyśleć o restrykcjach naganowych :D A ja idę teraz spać, no może nie spać, ale położyc się. Dobrej nocki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd,odpowiem ci za Fizz,bo niewiadomo czy już wróciła i czy ma kompa dla siebie. Poznalyśmy si e w grudniu zeszlego roku na innym topiku.Fizz,Malibu,Whisky i ja zalożylyśmy własny topik bo na tamtym zrobila sie nieciekawa atmosfera.To bedzie nasze pierwsze spotkanie w realu.Bardzo sie na nie cieszymy i niewiem jak reszta ale ja już niemoge się doczekać.Mam nadzieje,że to sie stanie naszą tradycją i chociaż raz w roku uda nam sie spotkać.Może wlaśnie za rok dołączysz do nas razem z Kurką?Fajnie było by też jak by kiedyś udalo nam sie zgrac terminy i spotkać całymi rodzinami.To tylko moje male marzenie. Dobra,ja już spadam.Idę spać bo oczy mi się zamykają. Dobranoc dziewczyny.Miłych snów wszystkim.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja o swojej zwykłej porze, wcześniej nie zdążyłam:D Nadd, moje pytanie stało się trochę nieaktualne, bo kotek - dotąd niejadek, który skubał dosłownie jednym ząbkiem i wybierał z suchej karmy tylko niektóre ziarenka - nagle ma apetyt. Może dlatego, że całe dnie spędza na dworze. Tylko, że nadal wygląda na chudzielca, ma 9 miesięcy, wzięłam go w strasznym stanie. Od zawsze mam koty, reagują na swoje imiona, ten chodzi za mną jak piesek i jest przekochany. Jak Ci wyszło malowanie? jaka farba, kolor? Pytam jako doświadczony;) już malarz pokojowy, czeka mnie też jeszcze trochę, ale muszę kupić taki specjalny wałek z przedłużaną rączką, bo strasznie wysoko. Fizz, jutro już chyba będziesz w domu? Dojazd Cię chyba najbardziej wymordował? A jak ciocia? Czy Twojego kota nie męczą kleszcze? Bo mój już przyniósł dwa. Dziewczyny idę spać, bo coś zmęczona jestem, cały dzień byłam śnięta, dopiero pod wieczór się ożywiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Prawdę mówiąc jeszcze jestem zmęczona. Kurczę to nie te lata, żeby tak jeździć w tę i spowrotem. Ale jak mus, to mus. W dodatku przedwczoraj jeszcze po konfie upiekłam cioci jakieś mięso i ciasto i zanim poszłam spać, było późno. Dzięki że pytacie. Ciocia to taka ciepła, pogodna staruszka, ostatnia żyjąca siostra mojego taty. Podobno jestem do niej podobna /hihi / Właściwie najbliższa moja rodzina, od 24 lat jest wdową i naprawdę nieźle sobie radziła. Od dwóch lat mieszka sama, bo zmarła najstarsza siostra i teraz jest gorzej, ale nie chce się nigdzie przenieść /np.blisko mnie/i też się nie dziwię. Dzwonię do niej codziennie o staram się być raz na miesiąc. A teraz zachorowała na prozaiczne zapalenie gardła, tyle że wiek taki i po raz pierwszy w życiu brała antybiotyk. Właściwie niby jest lepiej, ale teraz nagle prawie nie słyszy i zaczęły się luki w pamięci, duża różnica w porównaniu z tym, co miesiąc temu, widziałyśmy się w Święta. Zupełnie nie wiedziała, ile mam lat, czym do niej przyjechałam itp. Jak patrzę na nią, zdaję sobie sprawę, jak wszystko przemija i jak przykra jest taka samotność. I widzę swoją starość /to optymistyczny wariant, bo zdrowie może być gorsze/ Zresztą pewnie juz o tym pisałam. Whisky, oj nie zazdroszczę tego braku dostępu do kompa. A jeśli chodzi o kota, założyłam mojemu obróżkę przeciwpchelną i przeciwkleszczową /mam nadzieję/ Narazie odpukać jest wszystko dobrze, a łazikuje bardzo dużo. Masz zamiar swojego kastrować, jeśli nie, może któregoś dnia nie wrócić, jak pójdzie na panienki.:D Widać uwielbiamy te nasze kocurki, mój jest starszy, bo prawie dwulatek. A Two ma przepiękna maść, ja uwielbiam rudzielce. Ojej, ale się rozpisałam. Miłedo dnia kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Twój, Twój :p No i nie pozdrowiłam wszystkich, sorki. Nadd 🌻 w jakim systemie pracujesz, to lecznica, masz np. 24-godzinny dyżur? Jak przyjmują Cię chłopi, jako kobietę? Teraz mieszkam na wsi/ na własne życzenie/ i wiem, że kobieta, to kobieta /niekoniecznie człowiek :D/ Kurka 🌻 dalej tak bardzo zapracowana, napisz cos więcej o swojej pracy. Malibu 🌻 naganka !!!!!:D Agosia 🌻 fajnie, że to załatwiłaś :) Foletka 🌻 Ty chyba przy tej swojej czwórce cały czas musisz odgruzowywać? :D Moniałku 🌻 trzymaj się. Myślimy o Tobie ❤️ Anka 🌻 wczoraj myślałam o Tobie, widziałam w Piotrkowie autobus jadący skądś /nie zdążyłam przeczytać/ przez Twoje miasto, do Łodzi . A była to 10 rano. To tak a propos Twojego przyjazdu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko pięknie świeci ale wiatrzysko okropne. Fizz,minęłyśmy się wczoraj.Chyba dzisiaj po tych wojażach będziesz dochodzić do siebie-odpoczywać w ruchu:-D Malibu,a co z tobą?Wczoraj nawet niezajrzałaś.Mam nadzieję,ze to tylko brak czasu a nie coś poważniejszego❤️ Moniałku,a jak tam sytuacja u ciebie?Mam nadzieję,że powoli wszystko sie ułoży.Jestem z tobą cały czas myślami.Trzymaj się ciepło. Kurka chyba intensywnie się przygotowuje do obrony.Napewno zda śpiewająco.Trzymam kciuki. Whisky,wychodzi na to,że musisz kupić drugi komputer:-) Agosia🌻Anka🌻Nadd🌻 Ja biorę się za prozę życia.Miłego dnia wszystkim Majówkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-Hop Hop Gdzie jesteście? Już posprzątalam,zupka powoli się gotuje.Zaraz wychodzę z dzieciakami po najstarszą. Mam dziś zebranie w szkole w sprawie pierwszych klas.Mam nadzieję,że uda mi sie zapisac córke do klasy,w ktorej wychowawczynia bedzie sprawdzona w rodzinie pani pedagog. To pa ja już lece.Jak wróce mają mi tu być jakieś wpisy bo będzie po du...ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mamuśka, ale rządzisz :D:D:D. Hihi... To do Foletki :):):) Ale masz rację, coś dziewczyny leniuchują, albo odwrotnie, zapracowane. Ja też, ale dopadam. W domu bałagam, ale mam to w nosie, szyję sobie żakiet, taki śmieszny surowy z kawałków lnu. Ale się będzie gniotlo Hihi.. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, tylko ten czas pędzi. Chciałam zrobić fotki w ogródku, bo rododendrony i wejgela kwitną tak cudnie, ale baterie oczywiście wyładowane. Fizz, wolałabym nie kastrować kotka, ciekawa jestem co myśli o tym Nadd. Trochę jestem zajęta, teraz wychodzę, ale wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×