Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

🌻 oczywiście ! Aha, to umawiamy się wszystkie na konfe w poniedziałek po 21-ej. Proszę to potwierdzić. Ja będę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety - nie otwiera sie - trzeba skopiować i wkleić :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że wszystkie chcą jednak dostać tego nagana!:-D ja jestem już po obiadku.Zrobilam salatkę jarzynową,bo dzieciaki marudzą,że tylko kanapki i kanapki:-D Jak by ktoś posłuchał ich z boku to faktycznie pomyślał by,że nic innego moje \"biedne\"dzieci niejedzą! Teraz mała sjesta a potem wizyta gości.Cieszę się bo to fajni ludzie. Dziewczyny,hej odezwijcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, co z tego, że chciałabym popisać, jak nie mogę :(. MM pracuje przy kompie całe popołudnie. Na chwilę jestem, bo jest jakiś sport. A Wy jak spędzacie czas? Malibu, pracujesz ? Foletka się gości. A reszta? Co z Wami kobietki? Będzie i nagana i nagan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze tylko 128 wpisów do 5000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja niewiem czy przy takiej frekfencji jak dzis wyjdzie nam ta konfa w poniedzialek:-D Ja czekam,aż te moje trolki zasną bo chcę sobie pogadać z M.Biegały cały dzien po podwórku ale wcale niezanosi się na to by szybko zasnęły.One mnie kiedyś wykończą:-) A co porabia reszta pań w ten sobotni wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety większość nawet się nie odliczyła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie!Czekam i czekam a tu lipa-nikogo niema. To co tu będe tak sama siedzieć!Ale jak mi się tu któras zjawi dzisiaj to jej du...zloje na zlocie:-D Dobranoc,obecnym i nieobecnym dzisiaj.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i poszły........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i poszły........
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak długo można czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak wcześnie Malibucie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się pracować nad sobą hihihihi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek!! Ja bardzo przepraszam za nieobecność!! Jak już się żaliłam nie mam w domu internetu. To znaczy mam ale działa \"na korbkę\" Czyli przez 5 minut jest a potem nie ma przez 5 godzin. Na szczęście komp naprawiony i moglismy z MM pograc w naszą ulubioną grę. Wyszła nie dawno nowa część nie mamy jeszcze polskiej wersji a po angilesku troche ciężko nam idzie. To jest gra fantasy i słownictwo jest dosyć specyficzne. Potwierdzam swoją obecnosc na konfie w poniedzialek po 21. Bede w pracy i może sie okazać, że zasiąde z \"doskoku\" ale będę na pewno. Co do \"firmy\" to decyzję podjełam już na 90%. Jeszcze tylko musze się dowiedzieć ile będzie kosztowała konstrukcja tego pawiloniku. To ma być duża szklana \"gablota\", dopasowana do wystroju wnętrza holu. jesli to nie jest bardzo drogie to \"wchodze w to\" :) Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem🖐️, ale tak mnie zniechęciłyście niepisaniem, że też mi się nie chciało. Agosia - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, cześć🖐️ Ja sie zniechęcić nie dam. Popisała bym ale nie za bardzo mam czas...wymagający gość...gościówka własciwie ;)Ciągle do mnie po coś przyłazi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 Agosiu ja tez trzymam kciuki ,napisz mi w co grasz ....ja bardzo lubie strategie i zima gdy mam wiecej czasu lubie sobie pograc. Bylam juz dzisiaj w lesie na konwaliach i oczywiscie zajrzalam na dzialke tylko sprawdzic czy ogorki juz wzeszly .Po obiedzie jedziemy na imieniny szwagierki wiec zajrze dopiero w nocy. Milego dnia Majoweczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wpadlam się przywitac i podpisać liste.Widzę,że część dziewczyn już się dziś pojawila:-D Spadam robic obiadek.Kupilam młode ziemniaczki,koperek,a do tego suróweczka z młodej kapusty i marchwi.Normalnie nie moge sie doczekac.Już od dawna mialam ochote na młode ziemniaki.No i udka z kurczaka. A wy co dziś dobrego pochcicie w kuchni?Czy wasze rodzinki też mialy jakieś życzenia odnośnie obiadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadd
Dzień Dobry wszystkim Majówkom:))Ten topik odkryłam niedawno,czy pozwolicie się dołączyć do grona Majówek:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadd!!!🌻🌻🌻 Zapraszam do nas w imieniu wszystkich Majówek ;););). Ale na wkupne musisz napisać nam coś o sobie :D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadd
Dziękuję:)Dzisiaj siedzę w pracy i mam więcej czasu.Nie mam męża ani dzieci,bliżej 30 niż20 (fizycznie tylko ,hi hi).Lubię podróże i dobre książki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadd
Jestem w trakcie czytania topiku i dopiero Was wszystkich poznaję ,ale już mi się tu bardzo podoba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak my - tez mamy wszystkie po 18 lat hihihihihi a niektóre to nawet nieraz mniej. Gdzie pracujesz, że jesteś w pracy w niedzielę? Skąd jesteś? Bo u nas przekrój całego kraju :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo nam miło - a czytania współczuję :D:D:D:D:D:D: Znajdziesz tu parę stron, po których możesz mylnie pomysleć, że z nas kupa wariatek hihihihihi - ale uwierz mi tak nie jest ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×