Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Gość minutka00
Witam wszytskich.. Strasznie spodobały mi sie Twoje pomysły Basica.. rewelacja.. skad Ty czerpiesz tyle rozmaitych pomysłow.. ? Ja mam pustke w głowie.. mysle zeby zrobic jakies odjazdowe kolczyki..cos z niczego.. wiadomo.. Gdybys miala chwilke wolnego czesu , prosze wyslij mi na poczte zdjecia Twoich pomyslow..typu ta z poduszka.. i inne.. bardzo jestem ciekawa jak to ci wszytsko wychodzi... ( minutka00@wp.pl ) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa89
siemka! podobaja mi sie wasze pomysly a w szczegolnosci Basicy...ale moze tez podziele sie swoimi...można zrobić poduszkę z jeansu np ze spódnicy...wyciąć specjalne miejsca na zdjecia...obramować rożnymi materialami..a zdjecia zabezpieczyc folia przezroczysta albo uzyc foli ze starych okladek na książki czy zeszytów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzicontko
Witam Bardzo lubie robić "coś z niczego" Do obejrzenia moich pomysłów zapraszam na mojej stronie internetowej www.godzicontko.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmus
mam na plastyke zrobic cos z niczego ale niemam pomyslów pomużcie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuka
heja masz fajne pomysły tylko pozazdrościć też bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibsu
hmmmmmm no jak?? niech pomysle???????coś z niczego to sie chyba nie da no bo jakby sie dało to byłbym pewnie milionerem hahahahhahahah można kombinować a le jak to sie muwi nic na siłe :0 i tobybyło tyle na temat moich rozważań ........... jak ktoS co zrobi z niczego to niech sie cieszy hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibsu
coś z niczego to sie chyba nieda chociaż można by kombinować ale jak to sie mówi nic na siłe hahha to trudna sprawa zrobić jakiś bajer nie majonc nic no niewiem ale jak komus sie to uda i jeszcze to praktyczne bedzie to gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam trochę lat ...i z wielka przyjemnością czytam o fajnych pomysłach, mało młodych osób ma takie pasje a ponieważ ja mam mnóstwo takich , dodam coś od siebie robię fajne osłonki na doniczki = potrzebne będą zwykłe taniutkie plastikowe doniczki , lub szklane pojemniki, słoiczki , odpowiedniej wielkości , gips, jakieś stare bawełniane koszulki, może być też gaza bandaż, co fantazja nakazuje do odpowiednio dużego pojemnika wlewam wodę, dosypuję gips , musi być dość płynny, zanurzam bawełniane szmatki i okładam nimi wspomniane pojemniki , rękami modeluję tak jak fantazja nakazuje, potem tylko czekam, aż wyschnie, można pomalować można pozostawić białe, pozdrawiam serdecznie a fotki moich \\\"prac ręcznych \\\"mogę przesłać na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1593
Strasznie spodobały mi się wasze pomysły. Niektóre już wypróbowałam. Jeśli mogłybyście to prosze o przesłanie zdjęć na adres Paulinka1593@interia.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEBASTIAN 92547632528
PUSZKA PO PIWIE to jest moje wyzwanie (komercyjne wyzwanie). A mianowicie jest warta około 0.4 grosza, co z tą puszką zrobić żeby ją opchnąć za np. 20 gr , no i żeby ktoś to chetnie kupił ...? Piszecie dziewczyny fajne pomysły i licze na waszą wyobrażnie bo moja znikła. Wiem że raczej tu są pomysły bardziej na prezenty, ale jak możecie mi pomóc - bede wdzięczny. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEBASTIAN 92547632528
Taaaaaaaaak ja wiem to ciężki temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robooooo
moze cos dla chlopcow wymyslajcie cos elektryczne albo jakis mechanizm jesli to kogos interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzioolkcia
ja robię takie bransoletki z imionami - cienki kawałek kartonu owijamy muliną jedna nitka obok drugiej (ciasno) na końcu przezroczystym klejem. potem bierzemy mulinę innego koloru i przewlekamy przez mulinę poprzedniego koloru tak aby powstało imię :) z muliny którą przewlekamy możemy zrobić warkoczyki żeby potem zawiązać bransoletkę na ręce. I gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
Szklanki pomalować farbkami bekowo wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyzek
Ludzie?! ile trzeba dać za taki rarytas w salonie? bo ja hciec bardzo go miec...pozatym pozdro dla gibajacych an młynie w woe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azyzekwp.pl
OJ DX DX COŚ NIE PO MOJEJ MYŚLI ALE MYŚLE ZE JUTRO JUŻ ZALATWIĘ TĘ SPRAWKE A JESLI CHCECIE COS Z NICZEGO TO BAHORA ZRÓBCIE JAKBY CO TO INSTRUKCJE WYŚLE NA TO PISAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ludzie, ile ja tui nie byłam.... matura, szukanie studiów i to wszystko.. zupełny brak czasu. Ale oto jestem:P zdjęcia zaraz porobię. ale tak: spódnicy juz nie mam, bo trochę mi się schudła i poszła do konteneru z odzieżą, miśki-poduszki z polaru są porozdawane na prezenty, sama mam małe mieszkanie i nie mam żadnej w domu;/ ale reszty zdjęcia za chwile porobię. Tylko wolałabym nie na maila wysyłać a wrzucić na jakąś strone. tylko na jaką?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki juz zrobione:) a zaraz biorę się do robienia ramki na zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pozałączam fotki:) a muszę sioę pochwalić że zrobiłam fajną ramkę na zdjęcia:) i mam zamiar jeszcze spróbowac z papierową wiklinką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla09
Basica a mogłabyś wysłać mi zdjęcia tych cudenek które do tej pory stworzyłaś? pozdrawiam natus45@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just151
Basica masz świetne pomysły=** wyslij mi fotki twoich wymysłow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just151
Basica >> pomuz mi z mojego pomurego pokoju zrobic przytulny pokik PROSZE, licze na pomoc:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaulinka
Cześć wszystkim ;)) A własciwie mam prosbe... Basica i inni nie macie moze pomysłu jak zrobić fajny prezent dla chlopaka na urodzinyyy? Bo kartkę urodzinową zrobię tzn mam juz pomysł ... a na prezent nie bardzo.. Chłopak ma 19 lat.. nie macie pomysłu jakiego ? czekam ... jak cos to pisac i wysylac zdjęcia na po_prostu_ja20@p.pl albo oszolomekona@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just151
niemam pojecia :( Basica ty masz swietne pomysły pomóz zrobic sobie jakies fajne rzeczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaulinka
Just 151 hm...z Twoje pokoju to np . Bierzesz butelkę od szampana oczywiscie pustą i przezroczystą tzn bez zadnych naklejek . Wsypujesz do niej na sam dol np kaszę mannę, potem mak , kukurydzę,białą fasolę,piasek, czerwoną fasolę,suszone szkurki pomaranczy pokrojone w kosteczki i to się pokolei wrzuca do butelki pod skosem zeby lezalo i to swietnie wygląda :D addo tego u gory zeby nie było widac nakretki to nalozyc kostke wycietego bialego materialu tak 7 cm na 7 cm i obwiazac ozdobnym siankiem naprawde efekt cudowny ;) albo do butelki wrzucic kolorową sół ... ktos pisał jak się robi :) tez fajne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just151
Paulinka =) Dziękuje za pomysł , napewno z niego skorzystam ;-) Jak masz jakies inne pomysły to pisz xD =***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaulinka
Świreneusz :D ojej ;D Weż wyślij zdjątko tego cuuudaaa;D :) adres e-mail jest u gory ;D A ja zrobiłam kartkę urodzinową dla chlopaka ;D normalnie wyszła jak kupna :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitta371121
Boże\'sz ludzie pomóżcie... Rozwaliłam już torebkę papierową i kombinuję jakby zrobić taką. Rozwaliłam ją, żeby wzór mieć, ale tych zgięć tu jest w cholerę:/. W necie nie ma \"przepisu\" na torebki papierowe,ale jeszcze poszukam... Pomóżcie, wiem, że ktoś na pewno takie coś robi. Potrzebuję na jutro, na prezent dla Mamy. Co do tematu, to ja robię dużo rzeczy sama, później coś zapodam;). Pozdrawiam(Basica'ę szczególnie-za taki temat:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×