Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

ale te słodycze to paskudzto....tyle szkody wyrządzaja :) mi sie cera polepszyla odkad zaprzestalam jedzenia slodkosci i zmienilam kosmetyki :) ciekawe co producenci ładuja do tych cukierków, batoników, ze potem człowiek ma takie rózna swiństwa na skórze??? a jeszcze tak mi sie przypomnialo, dziewczyny pamiętajcie zeby nie objadać się tez produktami typu light i nie pic mleka 0.5%...jak wypijecie do platków 2% to nic Wam nie zaszkodzi, a takie mleko jest o wiele wiele zdrowsze niz taka bielona woda 0% czy 0.5% kuleczkaaa :) bierzesz juz ten adipex??? jesli nie, to wez idz sobie porób badania krwi itp. i się kontroluj później co jakiś czas, zeby sobie szkody nie wyrządzic :) pozdroooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:)ooo Yasmin sztraszne rzeczy przytylas cale 2 kg:)nie boj sie na pewno nadal jestes laseczka;)poza tym raz sie zyje a tobie to chyba nic nie zaszkodzi:) aniseed nie martw sie zdrowka sobie nie zamirzam wysadzic:)poki co nie musze robic badan bo calkiem niedawno je robilam i jest wszystko ok:)wiem ze adipex to nie witaminka ale trucizna tez nie przezyje:Djeszcze nie biore adiego musze poczekac okolo 2 tyg bo dopiero wtedy bede mogla odebrac te tabletki:)poki co zrobilam sobie wieczor pieknosci(chociaz mi to i tak juz nic nie pomoze;))wykapalam sie zrobilam peeling nalozylam maseczke na wlosy i buzke powcieralam w siebie wszystkie te mazidla ktore niby maja spowodowac zmiejszenie cellulitu itp. a teraz czekam na swoje kochanie i obejrzymy sobie jakis filmik na kompie;) buziaki laseczki i milego wieczorku wam zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.badzok.pl/rejestracja.php To adres stronki dla \"kobietek \",na której oprócz ciekawostek można bawić się zbierająć punkty i potem wymienić je na nagrody Kto zarejestruje się z mojego polecenia i potwierdzi rejestrację,otrzyma ode mnie 5 sprawdzonych adresów na darmowe gadżety . Po potwierdzeniu rejestracji wyświetla się w moim profilu adres osoby,która się wpisała do serwisu i wtedy wysyłam adresiki. Oferta jest poważna i obiecuję,że nikogo nie zawiodę. maxima7@epf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - dawno mnie nie bylo... Praca, praca i praca...... i nadal trwa. ale waga nie za bardzo - juz chyba sie przyzwyczaiła do tego ze mniej jem i sobie gospodaruje tak ze schudnac za bardzo nie chce. Ale powolutku moze jakos bedzie na razie 65 i stoi. 31.08.2006 r. było 70 i troche wiec nie jest az tak bardzo zle. Ale mogloby byc lepiej. Cwicze nadal na orbitreku - i 100 brzuszków (robiłam te 6 Weidera - ale dajcie sposkój ile ja sie nameczyłam)..... Nie wytrzymałam. Moj jadlospis nie jest jakis wypasiony ale dlaczego tak wolno - mozze juz wiek..... sniadanie dzis: 2 kromeczki chleba ciemnego z pasztecikiem i sałatka z tunczyka. Na obiad mam 2 ziemniaki, piers z kurczaka i sałatka z marchewki i selera. a wieczorem nigdy nic nie jadam jak jodurt danone z 3 łyzkami otreb i 1 łyzka płatków kukurydzianych wiec chyba duzo nie jem (przed 18)- a jednak szybko nie chudne - ale zobacze - moze cos sie poprawi. W sumie do tyłu 5 kg przez 1,5 miesiąca. - czy to zle - czy dobrze - trudno mi ocenic.... Ale teraz priorytetem jest dla mnie złuszczanie naskórka kwasem glycolowym na który ide za 2 tygodnie dlatego tez jakos odchudzanie jest na bocznym torze - tzn teoretycznie - bo wszystko robie co nalezy - ale jakos bardziej sie zaczelam interesowac złuszczaniem - i odchudzanie jak \"samo\" powoli przyjdzie bedzie ok. A mysle ze jak cwicze i ograniczam jedzienie bedzie efekt. Zatem pozdrawiam wszystke kobietki. A Yasminek czy mozna prosic o zdjęcia - o których gdzies pisałas - chociazby jedno............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła........zaczerwienie się zaraz na śmierć i tyle z tego będzie ;-) :-D dooga......anised.....podajcie mi prosze swoje adresy email to również dostaniecie zdjątka:) przewaliłam kafe ale nie znalazłam zebyscie podawały wczesniej...a moze przeoczyłam, podajcie więc proszę w razie co raz jeszcze:-) wyślę jak najszybciej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha....dooga- 5 kg w 1,5 mies. to świetny wynik!!!!! oby tak dalej!!!! gratuluję!!! :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja 🖐️ moj adres to coriander@o2.pl na pulpit sobie Twoje fotki Yasmin wrzuce i będę sie nimi motywowała :) ja też Wam kiedys wyśle swoje jak sie doprowadze do normalnego stanu :) Dooga :) świetny wynik!!!!!! GRATULACJE!!!!!!! moja waga rano stoi na 59 kg wrrrrr 😡 tez organizm się chyba przyzwyczaił do obecnego trybu życia i jedzenia ale mniej jeść nie mogę, bo chyba bym padła :) trzeba więcej ćwiczyć i tyle :) no ale też się ciesze ze swojego wyniku, bo znalazłam jakies moje zapiski dotyczące wagi i 26 marca miałam adnotacje, że ważę 67 kg!!!! :P dobra spadam do lasssku na spacer.... buźka 🌻🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ ADRES TO : lusia4@gazeta.pl Dziekuje tez do motywacji mi potrzebne zdjęcie. Czekam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit84
ja też poproszę zdjęcia:P m123564@poczta.onet.pl dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin - jestem pod wrażeniem.....wyglądasz ślicznie, jesteś piękną kobietą..... Szkoda,że wysłałaś nam te zdjęcia dopiero teraz....to jest dopiero motywacja.....ta figura!!!!!! Widoki też wspaniałe, dom na skałach..... No, ale Ty...../nie ma tu wazeliniarstwa broń Boże:P/....mogę tylko powiedzieć, że taki typ urody u kobiet podoba mi się najbardziej. Zawsze chciałam być brunetką o prostych włosach, a tymczasem mam jasne blond włosy i falują lekko....no, ale takiej figury, to nigdy mieć nie będę:-( Cholerka zaczynam czytać wszystko od początku.....zmotywowałaś mnie na nowo. Pozdrawiam....:-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam i ja zdjecia - fajnie miałas no tylko pozazdrościć. No co Ty dziewczyno u nas robisz kochana - jestes nazwałabym taka drobniutka, zgrabna babka (jak to faceci okresliłby). Superowo masz figure. Tak trzymac !!! Czekaj czekaj to ile wazysz teraz 53 - o mamo - to jeszcze musze sie napracowac - 12 kg - oj ciezko mi bedzie ...... A jak Ty masz wzrost ??? Ale ogólnie jestes drobnej budowy ciała - jednym slowem mam Ci czego zazdroscic. Dzieki za foto.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny......cóż.....no strasznie dziękuję wam za tak miłe słowa :) ale ja wcale nie uwazam się za taką piękność, hehe ;-) jak kazdy....mam i swoje drobne kompleksy. To chyba normalne. Ciesze się tylko z tego ze udało mi sie zrzucic ten zbędny balast tłuszczyku bo czuje się znacznie lepiej:-) no i jeszcze pomęczę się troszkę z aparacikiem na ząbki----kolejna rzecz którą bardzo chciałam zawsze w sobie poprawić. I wiem ze jakos przetrzymam i za rok, lub 2 bedę miała taki usmiech o jakim zawsze marzyłam :-D chciałam wam powiedziec ze jesli macie tez jakies swoje fotki...wysyłajcie smiało do mnie!!! też chętnie objerze wasze twarzyczki :-) walka z nadwagą jest trudna....wiem cos o tym ale wiem tez ze i wam się uda!!!!! na bank!!! jestesm przekonana ze macie w sobie tyle siły zeby wygrac i juz za niedługo cieszyc się zgrabnym lekkim ciałkiem!!! WIERZĘ W TO!!!!!!! buziaki dla was kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu...............zebys wiedziała ze wlasnie moje włosy są moją zmorą :( nigdy nie umiem sobie z nimi poradzić, zawsze pragnęłam miec piękne, gęste długie włosy ale moje są niestety zbyt cienkie zeby je zapuszczać. No i cóż.......mam takie jakie mam i trudno :-O ponoc nie mozna miec wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam doty :) Yasmin laska niezła z Ciebie :) w chwilach kryzsu będę sobie lookała na te fotki i się motywowała :) mi też się podobają takie proste włoski :) ja mam akurat gęste i takie podkręcające się i w zasadzie to nic z nimi nie robie :) same mi się ukłądają i dobrze, bo i tak by mi się nie chciało z nimi bawić codziennie rano :P ja Wam obiecałam fotki wiec wyśle, tylko musze sobie jakieś aktualne zrobić :) ale to dopiero jak na studi awrócę :) brrr aż się boje jak mnie ocenicie :P ale podddam się Waszej krytyce :) a teraz coś dla ciałka: -> kąpiel solankowa, wspomagająca przy stosowaniu diety odchudzającej: 150 g soli kuchennej grubej lub ciechocińskiej lub tez 1 opakowanie kosmetycznej soli kąpielowej rozpuścić w wannie wody. Temperatura kąpieli nie może być wyższa niz 37 stopni. Kąpiel pobudza przemianę materii, działa odświeżająco, równocześnie uspokaja nerwy. Można ją stosować 2-3 razy w tyg.. lepiej po zasięgnięciu oponii lekarza. Po kapieli konieczny jest wypoczynek, dobrze więc stosować ja przed snem. -> kąpiel pojędrniająca skórę: 300 g skrzypu zagotowac w 3 l wody i przetrzymać w stanie wrzenia około 20 min. Przecedzić do wanny, ponownie przepłukac 1 l wrzątku. Podobne właściwości ma kapiel w korze dębowej, szałwii, rozmarynie , pokrzywie. ja sobie jutro zrobie peeling z kawy i cynamonu :) bo dawno tego nei robiłam, a ksóra mi się już wygoiła więc w końcu moge sobie zrobić to cudo :) pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uoooo ale literówek narobiłam :o :o za szybko pisałam :o :o :o foty* of kors a nie jakies doty :P itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
CZesc Dziewczynki :):) U mnie sie nic sie dzieje a waga stoi w miejscu, jakos teraz nie mam czasu na cwiczonka . wychodze o 7:30 do szkoly i wracam o 20 bo od 15 do 20 pracuje !!!! przewaline , nie mam na nic sily jestem poprostu padnieta !!!!!!!!!!! Yasmin ja tez bardzo bym chciala zobaczyc Twoje zdjecia (moj e-mail niunka018@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.....nie wiem czy wam pisałam ale u nas w pracy dyrektor wpadł na pewien pomysł. Otóż w pazdzierniku na którys weekend jedziemy do salonu SPA, na całe 3 dni. Kazdy z pracowników oprócz atrakcji kąpieli w basenach, kąpieli błotnych, borowinowych i solankowych, dostanie 200zł z przeznaczeniem na rózne zabiegi...jakie tylko bedzie chciał:) no to ja wybrałam sobie zabieg ujędrniający ciało plus hudromasaż z algami:) co o tym sądzicie? chyba dobry wybór? i tak wiem ze ten 1 raz nic nie da ale choc raz w zyciu zakosztuje czegos takiego;) natusia zdjątka poszły do Ciebie:) co do pytania doogi to mam 170cm wzrostu. No chyba ze na starosc się kurcze wiec moze teraz troche mniej ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit84
Yasmin jak ja ci zazdroszczę takiego wydadu do spa boziu jak mi się coś takiego marzy by się porzadnie zrelaksować i poświęcic czas tylko na pielęgnacje swojego ciała:) twój wybór zabiegów napewno jest idealny życzę dużo przyjemności a tak na marginesie to czemu u mnie w pracy na takie rzeczy dyrekcja nie wpada tylko na jakiś wypad do lasu na grzyby na który nikt nie chce jechać:( ja bym pojechała bo pomimo tego że nie znam się na grzybach to uwielbiam las i przyrodę ale reszta osób stwierdziła że to bzdura i nie jadą tak wiec z 200 pracowników zgłosiło się 23 osoby w tym ja i przez to wyjazdu nie ma co za gbóry w tej mojej pracy:P napewno jakby był taki wypad do spa to frekwencja byłaby 100%-owa och Yasmin zazdroszczę ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:)widze ze fotki naszej Yasmin robia furore-i slusznie!!:D:D:Dnie bede oryginalna jak powiem ze Yasmin jest sliczna zgrabna kobietka taka laseczka bez grama zbednego tluszczyku,oprocz tego ze sliczna to jeszcze inteligentna i sympatyczna no a mowia ze idealow nie ma-obalam te torie:):D a u mnie newsow brak:)no moze jeden ale nie chce was wytracac z rownowagi..mianowicie jutro bede miala adipexik...db db juz nic nie mowie cichoo szaaaa...nie denerwujcie sie sloneczka;)przezyje:D a teraz czekam na swego skarbenka:)i od czasu do czasu odswiezam nasz topik aby przeczytac wasze wpisy:)chyba juz jestem uzalezniona od was i tego topiku-pozytywnie uzalezniona i zakrecona na punkcie forum:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo i zauwazylam ze wielkimi krokami zblizamy sie do 100 strony topiku:Dmaly lubileusz nam sie szykuje??to co dziewczyny??trzeba to uczcic??kawka herbatka hehe??szkoda ze nie mozemy sie spotkac i pogadac w cztery oczy:(...a na pewno byloby o czym:)to moze chociaz jakas kawka intenerowa??albo chociaz soczek marchwiowy??-ze wzgledu na trzymanie linii;)...pozdrowionka;)cmokkk:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu tfu blad sie wkradl..mialo byc oczywiscie kawka INTERNETOWA;) aniseed chyba dzis mamy drobne problemy z ortografia:dzrzucimy to na karb zachwytu nad figurka i uroda Yasminki:Dno nie??buzkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kuleczko nawet nie wiesz jak ja bym chciała was wszystkie zobaczyc, porozmawiac z wami na żywo i wszystkie was pokolei wyściskać mocno:) jestescie jak moja druga rodzina!!!! kocham was dziewuszki!!!! jestescie najlepsze na świecie!!! :-D eh...kuleczko...ideałów nie ma hehe:) każdy ma tam jakies swoje wady, nikt nie jest w 100% idealny...niestety:-) ale dziękuje za komplement.....no znowu się zarumieniłam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzxcxzc
czesc dziewczyny sledze wasz topik od dawna... podziwiam glownie ciebie jasmin... za to ze potrafilas tyle osiagnac i schudnac nie tracac przy tym zdrowego rozsadku... czy moglabys mi wyslac twoje zdjecia, skoro sa taka mobilizacja do odchudzania dla innych? pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa kuleczka :) napatrzyłam się i od razu mi się w oczach mieniło :D ...no trzeba będzie uczcić nasz \"LUBILEJUSZ\" [pamietacie ten tekst z ballady w kopydłowie, czy jak tam sie ten program nazywał] ja się pisze z checia na soczek marchewkowy ale taki świeżo wyciskany :P albo herbatke zielona :D szkoda, ze mieszkamy tak daleko od siebie nie możemy sie spotykac gdzieś na mieście na pogaduchach :) byśmy się bardziej motywowały :) ale takie forum też jest dobre! ja to dzięki Wam się tak w końcu sprężyłam i wzięłam na powaznie za odchudzanie :) dobrze jest mieć \'kogoś\' nawet jeśli jest wirtualny :D ❤️ ja chyba jutro pojadę znowu do lekarza [o ile sie zarejestruje], bo mi znowu cos tam w badaniach nie tak wyszło 😡😡 kutwaaaaa jak mi znowu dadzą antybiotyki to mnie coś trafi...wrrrr 😡 normalnie nie moge sie pozbyć tego badziewia. nie dość, że musze łykać rano tego syfa na tarczyce, to oprócz tego jeszcze kilka innych pierdól, ja stara babka dosłownie buuuuu 😭😭😭 kurczaczek, ja to musze duuużo popracować nad swoim brzucholem buuu jeszcze mi tam troche tego tluszczu zostało....ze o tyłku już nie wspomne ale to chyba rodzinne, bo wszystkie baby u mojej mamy w rodzinie maja takie ogromniaste tyłki :( z tym, ze są niskie, tak kolo 160 cm wzrostu maja, a ja sobie troszke wyrosłam, więc tak nie bardzo sie rzuca w oczy ten mój wielki zad.....ale i tak mnie drażni niemiłosiernie jak siedze i tak mi z boku coś dostaje 😡 oooo yasmin, spa spaaaaaaa jak ja bym chciala isc do spaaaa :) ja sie staralam o wyjazd do uzdrowiska na te wszystkie zabiegi z borowinkami, błotka ale nic z tego nie wyszło :) a ten zabieg, ktory sobie wybrałas na pewno Ci posłuzy :) algi świetnie ujędrniaja ciałko. Jak chcecie to Wam moge skopiowac przepis na serum antycellulitowe z algami :) Mi sie marzy spa...ale mnie na wyjazd na razie nie stać. pokąpałabym się z chęcia w tych różnych mixturkach, jacuzzi, a potem poszła na masaż do jakiegoś przytojnego masażysty :P najfajniej by było jakbyśmy wszystkie razem pojechały na zabiegi do salonu SPA ale byśmy miały radoche, nie??? na pewno byśmy się przezajebiście bawiły i każda by wyszła stamtąd odmieniona :D i super zadowolona!!!!! buuuźka 👄 🌻🌻🌻 dla każdej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno..... kuleczka Ty sobie chyba tego adipexu z allegro nie kupowałaś, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
czesc Dziewuszki Moje :):) Kurcze YASMIN az mi :szczenka opadal" ale z Ciebie laseczka , ja to chyba bym nikomu nie wysalala moich fotek bo byscie sie normalnie przestraszyły i zrezygnowały z odchudzania hehehhe :):) mi tez sie marzy wypad do Spa ooooooooooohhhh. dziewuszki a napiszcie mi skad jestescie ?? ja mieszkam w Lesku to jest takie małe miasteczko w Bieszcadach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnk
Cześć forumowiczki! Yasmin, gdybyś była miła podesłać mi też fotkę byłaym bardzo wdzięczna, ale oczywiście namawiać Cię nie będę, bo mnie nie znasz. CO prawda forum mam przeczytane od deski do deski - i czytam regularnie, ale odezwałam się chyba tylko raz... Jeśli miałabym też dostosować się do tematu, to ... dziś jest 21wszy dzień moich ćwiczeń i o dziwo - co myślałam, że nie jest możliwe- faktycznie zobaczyłam ujędrnienie ciała... Poza tym potraciłam po może 1 cm... 3,5 cm straciłam POD biustem (zdziwiło mnie, że nie straciłam nic w biuście!) no i trochę więcej w talii - u mnie brzuch chudnie najszybciej - już przebijają się mięśnie, choć ostatnio było je widać 8 kg temu... Ciało sie wzmacnia, ale waga stoi :-( Może sytuacja się zmieni, jak zacznie się rok akademicki i znów przeprowadzę się do Poznania.a to już za tydzień. Pozdrawiam w ramach naszej (nie)znajomości!:-) pin_k@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×