Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

yasmin :) a kto Ci tutaj nakazuje używac kremów za 40 zł? ja myje twarz mydełkiem za 1.20 i lepszej cery nie miałam nigdy, wszystkie inne żele do twarzy wywaliłam do kosza i mam spokój :) ja nigdy nie uzywałam drogich kosmetyków i nigdy tego nie będe robiła, w cudowne specyfiki z reklam tv też nie wierzę :) ja tylko ci tak podpowiadam, bo sama zmieniłam kosmetyki i widze poprawę. co prawda nie maluje się, żadnych podkladów nie uzywam wiec mam ułatwioną sprawę :D ale wiem, ze nie każdy może myć twarz mydełkiem... :) moje kosmetyki do twarzy, to mydełko i kremik dla dzieciaków :P ja tam w dermatologów zwątpiłam, bo chodziłam non stop i przepisywali mi tylko paskudne maści, które nic nie dawały :) poszłam do allergologa i baba mi poleciła nadmanganian potasu, koszt niewielki a pomaga jak nie wiem co :) moze mnie już nie będzie wykręcało na własny widok :) ooooby!!! dziewczyny dzieki za gratulacje schudniecia hihihihi :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziewczynki:Dpare dni mnie tu nie bylo bo nie mam czasu...nawarstwilo sie troche problemow itp...bede musiala szukac nowej pracy bo sklep w ktorym pracuje zostanie na dniach zlikwidowany i sesja poprawkowa na glowie niebawem ajjj:(...jesli chodzi o dietke idzie mi bardzo dobrze,to dopiero tydzien ale nie tknelam pieczywa (oprocz chrupkiego wasa)nie jem kolacji pije duuuzo wody itd ale niestety nie mam czasu na cwiczenia nad czym ubolewam poniewaz wiem ze to wazny aspekt odchudzania..nadrobie w weekend;)fajnie ze jest nas coraz wiecej pozdrawiam nowe forumowiczki i zycze wytrwania w swoich postanowieniach:)buziaki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afra
dzisaij to juz mam kompletnego doła. po sześciu latach ustalilismy z moim facetem datę ślubu. kiedy ja pozałatwiałam salę, orkiestrę, kościół bo to teraz trzeba wszystko wcześniej załatwiąc. to on mi dziś mówi ze ja się z tym wszystkim pośpieszyłam i postawiłam go przed faktem dokonanym. To jak uderzenie w twarz. mam dość, nie wiem co robić. już nawet mi nie chce się odchudzać bo po co. w moim zyciu zawsze jest coś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
oj dziewczyny Wy moje , boziu jak sie ciesze bo wreszie poszlam do WC , ale musialam sie napracowac nad tym ile ja zjadlam sliwek suszonych , moreli suszonych , ile kefiru wypilam , platkow owianych zjadlam , siemie pilam , rumainek a na koniec zjadlam potworna dawke xenny extra (bo az 5 tabletek), ale kurcze pomoglo uffffffffff. Dzieki bardzo dziewczyny ze jestescie ze mna i mnie podtrzymujecie na duchu , WIELKIE DZIEKIE :):):):):):) Yasmin co do wysypki to nie potrafie Ci rowiez pomoc , bo ja mam tez problemy z cera tzn juz jest teraz lepiej bo jakies 2 tyg temu kupilam sobie SILICOL SKIN (to jest ta maseczka z zielonej glinki ) i pomaga mi , cera sie zrobila lepsza (troche za ta maseczke zaplacialam bo az 58 zl ale jak narazie jestem z niej zadowolona ). A moze cos zjadlas ze dostala tej wysypki !!!?? trudno powiedziec , zobaczysz jutro pojdziesz do lekarza i sie wszytsko okaze co i jak , napewno przejdzie :):) Aniseed a co sie u Ciebie dzieje ?? ja nie jestem w temacie ?? czy cos nie tak z Twoim chlopakiem ?? Kuleczkaaaa to tak jak ja !! ja tez nie mam czasu pocwiczyc , przychodze z pracy i nie mam juz na nic sily !!! kurcze moze jakos sie zmobilizuje !! dzis juz 3 tydzien minąl a ja dalej stoje na tych 60 kg i na wadze nie widze zeby cos leciało w dół :(:( Afra a moze Twoj chłop poprostu sie przestraszyl ???? moze jeszcze nie dorosł do roli meża i teraz bedzie wszytsko zwalał na ciebie , chociaz wydaje mi sie ze jestescie juz ze soba troche czasu zeby panikowac (jak w przypadku twojgo chłopczyka) i chyba na tyle sie znacie zeby wziasc slub !!! a powiem Ci ze co mezczyzni sami nie wiedza co chca !! a mowia ze kobiety sa niezdecydowane :):) pozdraiwam i nie przejmuj sie badzie dobrze :):) 3mam za Ciebie kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ide dzis do lekarza...no zobaczymy co poradzi. mam nadzieje ze nie bede tam długo siedziec bo wychodze w godzinach pracy. Afra.......kurde nie dziwie Ci sie ze masz takiego doła:( przykro mi z powodu tego ze masz takiego niedorosłego faceta :-O ustaliliscie przeciez razem date slubu....to co mu odbiło tak nagle?? skoro nie był pewny to mógł Ci od razu o tym powiedziec. Brzydko oj brzydko się zachował. Ale usmiechnij się......główka do góry!! nie smuć się proszę bo i mi się zrobiło smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mimo ze wazyłam sie 2 dni temu to piatek jednak - i musiałam sie zwazyc. Ale mam 66,78 wiec na razie nie drgnała. Ale ciesze sie ze i tak tyle schudłam przez prawie 4 tygodnie. Czyli jakbym tak chudła 3 kg na miesiac bez głodzenia sie bedzie super. A mi na zaparcia bardzo pomaga activia z 2 łyzeczkami otręb. Ja jem bułke grahamke teraz na sniadanie zamisat chleba (chyba to samo co 2 kromki chleba) z czymś tam (różnie). \"Normalny\" obiad (1 ziemniak, jakies kotlet i sałatka z marchewki - ale nie przesadzam z iloscią) i na kolacje activia z otrebami pszennymi - i duzooooo cały dzien wody i mowie Wam jak sie super czuje a 3 kg mam do tylu. No to tyle dziewczyny choc obco sie czuje na tym topiku i nie wiem czy nie przejde gdziesz bo jakos dziwnie sie czuje, Mówie Wam jaka waga była jaka jest i jaka ma byc ( taki raport) a Wy nie buuuuuuuuuu piszecie o syfkach i innych sprawach (bez urazy) a mi chodzi o odchudzanie........ przepraszam jesli kogos uraziłam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dooga nie uciekaj odnas :) jak to baby, gadamy o wszystkim i niczym :D jakie pieczywko Wasa lubicie? bo ja podjadam sobie to 3 zboza :) tych w wersji light tknąc nie mogę, sa bleeeee :( ja juz pocwiczylam odrobinke na orbitreku dzisiaj, tylko malutkie 3 km przejechalam, teraz jem snaidanko - salatke srodziemnomorska z tunczyka i 2 pieczywka wasa, a potem spadam na spacer z moja bestia :) Natusia a nie chce o tym gadac, poza tym to ja jestem solo i niech tak zostanie. koniec tematu :o pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponka precz
Hej Dziewczyny, Przede wszystkim: DOOGA28C gratuluje schudniecia!! Trzymaj tak dalej... :) Twoja dieta wydaje sie rozsadna (bo chyba sie za mocno nie glodzisz) a waga i tak spada w dol - oby tak dalej! :D Powolutku, ale skutecznie... i jezeli chudnie sie wolniej, ale systematycznie, to sa mniejsze szanse na efekt jojo - jednym slowem wszystko SUPER :D mnie Twoje efekty tez motywuja do dalszego dzialania :D chociaz przyznam, ze trzy ostatnie dni mojej diety byly do bani :( - nie mialam czasu na jedzenie, ani gotowanie... a wieczorami bylam taka glodna, ze polykalam wszystko, co znalazlo sie na mojej drodze... :( bardzo duzo i bardzo niezdrowo :( :( nie mowie, ze znowu przytylam - mysle, ze raczej nie, ale na pewno w taki sposob nie schudne :( a musze, bo niedlugo ide do nowej pracy (w koncu udalo mi sie cos znalezc!! :) hura! :D), wiec bede musiala wygladac super ;) moje postanowieine na kolejne dni: wrocic do rozsadnych i niezbyt duzych posilkow, i wiecej sie ruszac... musze zrzucic chociaz ze 2 kg... mysle, ze DAM RADE :D co jeszcze? ostatnia wazna rzecz: trzymam kciuki za wszystkie Wasze problemy, problemiki, troski i klopoty... Oby jaj najszybciej wszystko wrocilo do normy! Mam nadzieje, ze niedlugo znowu bedziemy wszystkie tryskaly pozytywna energia :) :) Trzymajcie sie cieplutko!! Wasza "oponka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. to niech bedzie, zostane u Was ale piszcie co jecie i co robicie w tym odchudzaniu proszeeeeeeee nawet raporcik co jecie albo macie zamiar jesc danego dnia proszeeeeee bo chciałabym miec troche zmieniane menu a nie wiem co wymylsac juz......... . Dziekuje z góry ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaŁamanaaaa/
a ja codziennie żygam..i tak wyglada moje odchudzanie.. i wiem ze nikt mi juz nie pomozE bo nie potrafi=( nawet ja sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upierdliwa ta reklama jest wrrrr 😡 Dooga :) ja akurat dzisiaj sobie wymyslilam, ze zjem na obiad paluszki rybne i ugotuje kilka marchewek i pietruszke na parze :) na kolacje jak mi się będzie chciało, to może jogurt z otrębami i tyle :) popijam zieloną herbatę, białą i ostatnio owocową sagę :D ja tez jestem ciekawa Waszych pomysłów na przygotowanie jedzonka, bo sama nie wiem jak sobie urozmaicac papu :P Załamana :) bulimia??? nie katuj się tak! jak sobie sama nie możesz z tym poradzić, to idz do lekarza, szkoda zdrowia i życia :) nie rób tego nigdy więcej! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooga------wlasciwie to nie wiem czemu się \"burzysz\" :-) przeciez to jest typowo babski temat....piszemy tu o wszystkim: o problemach ze zdrowiem, o miłosci, o odchudzaniu....po prostu o wszystkim, bo kazda z nas moze akurat na COŚ zna złoty środek:-) jesli miałybysmy pisac tylko o dietach i cwiczeniach to....w koncu zabrakłoby weny na pisanie i temat by umarł:( a przeciez mozemy poplotkowac o wszystkim i o niczym:-) po to jestesmy.Mam nadzieje ze rozumiesz i z nami mimo wszystko zostaniesz. Byłam na innym temacie kiedys pt. \"ZIARNICA ZŁOŚLIWA\" i tam dziewczyny piszą po prostu o wszystkim: o chorobach, o pogodzie....o napięciu przedmiesiączkowym, o rozstaniach i powrotach. Miłe laski:) byłam tam wtedy kiedy akurat moja siostra zachorowała. Chciałam zobaczyc z jakimi problemami jeszcze borykają się inni młodzi ludzie. a posiłki to rozumiem...trudna sprawa bo sama czasami mam na cos ochote ale...nie wiem wlasciwie na co:) No ale przeciez jest tyle mozliwosci......w internecie jest mnóstwo przepisów dla tych co są na diecie. Ja jadłam np. twarożek z jogurtem naturalnym wymieszanym z łyżeczką cukru bo takiego zwykłego bym nie zjadła, wole na słodko, chlebki WASA np. z serkiem waniliowym albo robiłam sobie z nich egzotyczne kanapki:) sałatke jarzynową mimo diety jadłam normalnie bo akurat ją uwielbiam i nie mogłabym sobie jej odmówic- mimo ze jest z majonezem:) 1 ziemniak na obiad to raczej za mało.....i tak sie nie najesz i za 10 minut po zjedzeniu znowu bedziesz głodna. Ziemniaki są zdrowe, nie musisz sobie ich az tak odmawiac.....nie polewaj ich po prostu sosami, jedz suche, do tego jakas suróweczka, kotlecik np. z piersi kurczaka. na kolację jakas mała przekąska w postaci jajecznicy z pomidorami, ryba, jakis owoc. Kolacja z reguły nie powinna przekroczyc 200-250kcal. Po co obciązac zołądek. ja teraz jem po prostu wszystko...na co mam ochote w danej chwili. Ale nigdy nie przeginam z iloscią. A jak jestem głodna np. o 20 to tez nie odmówie sobie np. 1 kanapki z pomidorkiem i cebulką. I tak z reguły chodze spac po 23:-) Byłam u dermatologa. Mila pani przepisała mi jakies 2 maści....na szczęście niesterydowe. 2 rózne: na noc i na dzien. 31 wrzesnia po powrocie z urlopu ide do kontroli. mam nadzieje ze skóra po tym dojdzie do siebie. Załamana.......to bedzie brutalne co napisze ale....sama sobie kopiesz grób. :-O a pomóc mogą Ci naprawde dobrzy specjalisci. Tylko Ty musisz tego chciec a nie rozłozyc rece i stwierdzic ze juz nikt nic na to nie poradzi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a paluszki rybne to tez swietny pomysł! tez sie tym ostatnio objadałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponka precz
to skoro szukamy pomyslow na rozpieszczenie naszych "kubeczkow" smakowych, to zdradze Wam, co ja dzis upichce na obiadek... :) planuje zrobic zupe "krem brokulowy" - bardzo prosto i chyba niskokalorycznie: ;) 1 L wywaru przygotowanego z 2 kostek rosolowych (ja biore te z indyka) 50 dkg brokulow 15 dkg jogurtu naturalnego zabek czosnku sok z cytryny cukier, sol no i lecimy: do wywaru trzeba wlozyc lodygi brokulow i czosnek (przecisniety przez praske) - wszystko gotowac przez jakies 5-10 min (brokulowe lodyzki musza zmieknac i wtedy jest git :) ) potem to trzeba przestudzic, zmiksowac, dodac jogurtu i przyprawic (jak kto lubi: troche soku z cytryny, troche cukru - cukier byl w przepisie, ja go osobiscie nie dodaje, troche soli... no i jak kto lubi). Potem trzeba to znowu zagrzac i dodac pozostale brokuly... i smacznego :) aha, w przepisie byly jeszcze platki migdalowe, ktorymi mozna posypac zupke - nie wiem jak to smakuje, bo jak ja kiedys robilam, to nie mialam akurat platkow... wiec nie wiem... :( dzis tez nie dodam, bo nie mam, a za oknem pada, wiec nie bede sie wyglupiac i latac w taka pogode do sklepu ... ;) co to, to nie!! mi ta zupka bardzo smakowala :D :D jezeli poleciala Wam slinka, to tez sprobujcie - mam nadzieje, ze Wam tez bedzie smakowac :) :D a niedlugo zdradze Wam przepis na superowy przepis na zapiekanke warzywna... jedna porcja ma ok. 600 kcal - smakuje super i mozna sie superowo najesc do syta!! :) ale to nastepnym razem... :D pozdrowionka Wasza "oponka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YASMIN - Ty zalozyłas topik wiec masz prawo mnie postawic do pionu ale ........... czytałam i az spusciłam glowe jakbys na mnie krzyczała - jakbym sluchała szefa swojego jak mnie opier........ Dobra dobra - ale troche podziałało przynajmniej wiem ze rybki dzis na obiad bede miec bo nie miałam pomysła - wiec moja Yasminko - trzeba Was tez troche \"przetrzepac.\" Dzieki. A co do dermatologa - to ja mecze sie juz z syfkami i pozostałosciami po nich 13 lat - zapisłam do dr w Gabinecie chirurga plastyka Andrzeja Sankowskiego. Ponoc ma on dobra dematolog - kometolog. Ide tam dopiero we wrzesniu - Moze pamietacie taki program Chce być Piękna - nie nie - ja nie chce byc piękna tylko nie chce miec normalna twarz buuuuuuuu. Ale chyba juz umre z tymi problemami skórnymi - .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afra
hej dziewczyny, dzięki za słowa otuchy. Dzisiaj humor mam juz lepszy. właśnie zabieram się do robienia obiadku. robie sałatkę z serka feta pomidorka i ogórka (zamiast niego czasem daję awokado, ale nie chce mi sie biegać do marketu) to wszystko kroję w kostke i daję troche oliwy z oliwek i pieprzu a do tego robię jeszcze pierś z kurczaka gotowana na parze. mówię wam pychotka. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afra
dzieczyny jak robicie te paluszki rybne?? Przeciez one po usmażeniu są strasznie kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooga..........nie chciałam zebys odebrała to tak ze krzycze na Ciebie...no coś Ty:-D jakby co to przepraszam...nie gniewaj sie prosze:) przesyłam buziaka wielkiego 👄 po prostu chciałam dac Ci do zrozumienia ze naprawde mozemy tu pogadac o WSZYSTKIM!!! nie ma tematów TABU :) a to ze załozyłam temat wcale nie upowanzia mnie do tego zeby sie tutaj rządzic :-D Afra.....paluszki rybne przygotuj sobie w piekarniku. Smazone na oleju nie będą dobre. A z piekarnika wyjdą chrupiące i nie obtoczone w tłuszczu. Proste prawda?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooga....pamietam ten program....kurcze zazdroszcze Ci tej wizyty. Tez bym chciała :( ale mieszkam troche za daleko, poza tym chyba taka wizyta bedzie troche kosztowała prawda?? wiesz moze ile?? sama jestem ciekawa. a tak poza tematem..........wierzycie w te nowe tabletki co wyszły...na powiększanie biustu??? bodajże z firmy NIVELAZIONE. to chyba jakas bzdura..przeciez wtedy operacje plastyczne poszłyby w odstawkę;) widziałam reklamówke w któryms z babskich pism. i tak jakos zaczełam sie zastanawiac czym to znowy próbują oszukac młode zakompleksione kobiety;) a moze to i prawda.....dlatego pytam co o tym myslicie???? przeciez piersi to głównie tkanka tłuszczowa.......jak sie tyje to piersi tez przybierają na rozmiarze..hehe wiem to po sobie, a takie tabletki przypadkiem nie wpływają na to ze sie po nich przytyje przypadkiem? zapraszam do dyskusji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj yasminku........ NIE GNIEWEAM SIE NIE....... przestan kurcze jak to czasami zalezy od tego jak sie powie jak zaakcentuje nie. Czasami zwykłe \"No\" znaczy wielorako. No dobra koniec z tymi przeprosinkami gloptkaami. Ja za wizyte tylko płace 80 zł - sama konsultacja a pozniej zabiegi nie wiem ale zobacze na pewno napisze. Oj nie chciłabys na pewno miec wizyty tam jakbys miała sie meczyc tyle co ja z cera..... Najwiekszemu wogowi nie życze. Pozdrawiam Do poniedziałku papatki \"grubaski\"i \"chudzinki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oops a ja swoje paluszki smazyłam na oleju :o ale niewiele go było, a potem odsączałam na papierku :) zreszta teraz sobie moge pozwolić, schudłam troche a paluszków nie jadłam baaardzo długo więc mi nie zaszkodzą :) Dooga :) doskonale wiem jak problemy ze skóra mogą zrujnować psyche :( ja sie kiedys zastanawiałam nad mikrodermabrazja ale mnie na nią teraz nie stac :( twarz mam w miare ok ale reszta...ech...bleeeeeeeee :( yasmin:) tabletki na porost biustu? a buahahahahahahahahaahaaaaaaa....ale jaja, czego to ludzie nie wymyślą a buahahahahahaaaa....ta jasne nałyka się człowiek prochów i od razu w talii 60, w biuście 90 i do tego super skóra.....dla mnie to BZDURY!!!!!!! ja tam w to nie wierze i w życiu bym tego nie kupiła mimo iż biustu praktycznie nie mam :D no cóż, nie każdy musi być piękny :P pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
Czesc Dziewczyny :) Ja do Was dopiero teraz zagladam bo caly dzien bylam zabiegana uffff wreszcie moge sobie usiasc na tyłku :):):):) Ja dzis na obiad jadalam paluszki ale takie z ziemniakow i byly pyszne , bo oczywiscie moja mama je zrobiła (ja chyba nie potrafie). na poczatki jak sie odchudzalam to jadalam tylko jogurty , owoce , duzo wody pilam , rano jaka kanapeczke a po jakis 2 tyg zaczelam wiecej jesc (bo moja mamuska sie na mnie darła ze nic nie jem ), no i rano zjem sobie platki kukurydziane z mleczkiem , czy platki owsiane , czasami parowke drobiowa , a obiad tez jem ale w malej ilosci , tak juz po godzinie 15 staram sie nic nie jesc jezeli glodana jestem to pije wode . Ja chyba Wam nie poradze z mojej praktyki co macie jesc bo moj jadlospij jest bardzo ubogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponka precz
a ja nie wiem co Wam napisac... dzis jadlam zupke brokulowa - byla smaczna... moj mezus tez sie podlaczyl i az mu sie uszy trzesly :D ("byla bardzo smaczna" - wlasnie mi tu dyktuje przez ramie, co mam Wam napisac ;) ) hihi :D a kalorie spalilam dzis podczas sprzatania, prasowania, zakupow... padam na ryjek :( ale przynajmniej nie leniuchowalam na kanapie przed TV i sie sadelko nie odkladalo ;) a jutro impreza - wiec znowu troche kalorii wpadnie :( ale bede sie pilnowac - obiecuje!! :) trzymajcie kciuki! :D papa - Wasza "oponka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane:) wczoraj nie dałam rady napisać bo poszłam na mała posiadówke ze znajomymi i było pełno słodyczy a ja pięknie ich uniknełam:D udawałam że jem aale nie jadłam hehe:D była 22 więc po co tak póxno jeść? mój żołądek już wtdey śpi ;) co tam u Was? ja jutro się chyba zważe:P a w poniedziałek ide z kumpelami na całą noc pod namiot i znów będzie full żarcia:( zjem coś ale postaram się jak najmniej:) 3 majcie kciuki:) Yasmin i jak było u dermatologa? co Ci doradził?a co do tych tabletek to nie wierz w to:P próbują tylko kase wyćiagnąć i tyle:P Natusia20 wiedziałam że wkońcu uda Ci się opróżnić:) ja chyba będe musiała brać pigułki antykoncepcyjne bo mam problemy z okresem:/ praktycznie miesiączkuje juz ponad 2 lata a okres miałam gdzieś góra 5 razy:/ tylko bpje się że od nich przytyje:( a wy bierzecie? Aniseed czasami smażone te można sobie zjeść:) organizm musi mieć troszke tłuszczu w organizmie żeby jelita mogły przesuwać pokarm, żeby ich nie wyjałowic:) nie martw się nie przytyjesz;) co do mojego jadłospisu to ja na śniadanie jem albo 2 tosty z chleba grahama z szynka, białym lub żołtym serem i pomiodorem, ogórkiem, cebulką;) lub płatki owsiane i Fitness na chudym mleku:) do tego herbata jakś, rzadziej kawa. na 2 śniadanie jem najczęściej owoce lub jogurt na obiad albo brokuły, kalafiora, jakieś mieśko gotowane, ryba, jajko i ziemniaki.do tego maślanka lub sok marchwiowy. Staram się codziennie inaczej. Czasami zupka jakaś;) na podwieczorek też owoce lub warzywa albo jogurt;) a na kolacje to albo jakąs kanapke z grahama lum pół bułki grahamki z serem, szynka czy czymś takim;) i do tego herbata zielona lub bawarka albo pu-ehr;) i nie głoduje w ogóle:) i ćwicze of couse:) a u was jak wygląda jadłospis? ja dziś robie sobie na obiad brokuła z 2 ziemniaczkami w mundurkach i pomidorkiem, ogórkiem i szklanka niepełna maślanki:D mmmmm pyszota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja już po sniadaniu...zjadłam płatki owsiane z otrębami no i tak z połówke drożdzówki z serem :) kilka winogron i śliwek i mi starczy tak do 15-16 :) na obiad nie mam pomysłu ale chyba jakąś lekka zupkę zjem :) dzisiaj mam dzień ważenia i mierzenia, no i znowu mnie troche nie ma :D ciesze się bardzo, bo już zgubiłam wszystko, co \'zyskałam dzięki\' chorobie :) teraz mam cel -> dobić do 55 kg i potem tego pilnowac :) cieszę się bardzo, bo sadła nie mam :) chociaż daleko mojemu brzuchowi do ideału, że o tyłku już nie wspomnę [ale to wszystko przez to, że za dużo przed kompem siedze :P ] to jednak nie poddaje się! ćwiczenia to jest to!!!!!! co tygryski lubią najbardziej :P zamówiłam przez neta rękawicę do peelingu i będę się nia masowała i myślę, że będzie ok :) będę jak brzoskwinka buahahaha :D *lol* co najważniejsze do słodyczy mnie nie ciagnie!!!! juuhuu to już chyba z 4 miesiąc jak ich nie jadam :D lalalaaaalaaaa no nie licząc miodu.... dobra spadam do lasku na spacerek, bieganko....może jakiegoś grzybka w końcu znajdę....bo chodze...szukam....szukam i nic...więc borówki i jeżynki podjadam...a grzybów nie widze...:( w tamtym roku aż jednego znalazłam hihihihi :) dziewczynki jak Wy rybe w piekarniku robicie??? tak normalnie w folie zawijacie, jakies warzywka do tego i iles tam to w piekarniku trzymacie??? mam ochote na taką rybkę...musze tylko jakiś dobry przepis znaleźć :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
u mnie jadlospis dzis wygladal bardzo ubogo , bo poprostu czasu nie mialam , od rana sprzatam , sprzatam i jeszcze raz sprzatam , ale jeszcze jeden pokuj mi luzzz . Dzis z rana zjadlam platki kukurydziane z mlekiem i dosypalam sobie chyba z 4 łyzki platkow owsianych i dopiero teraz mialam ochote na jogurt heeh dosypalam sobie do niego platkow kukurydzianych owsianych i kilka muszelek czekoladowych :) i kurcze jakos dzis nie chcialo mi sie nic jesc !! a wieczorkiem iprezaaaaaa jejku jak sie ciesze , juz dawno nie bylam :) a Wy dziewczeta co dzis porabiacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Malinka......dermatolog przepisała mi 2 maści- 1 na noc a drugą na dzien. Czytałan na ulotce ze efekty mogą byc widoczne dopiero tak po 12 dniach.....troche długo ale mam nadzieje ze pomogą. Ta na noc jest bardzo tłusta....na dzien dostałam żel który moge stosowac nawet pod makijaż. :) cholera cały dzien przespałam, niedawno wstałam i zjadłam kolacje. Jestem zła na siebie bo nie lubie tak późno jesc ale wstałam strasznie głodna. Zjadłam wiec jakąś kanapke, 1 jajko na twardo i zupkę gorący kubek pieczarkową. A mój M przez ten czas jak spałam zjadł sobie obiad przez siebie ugotowany:-) budził mnie ale byłam nie do zycia. no musze sie teraz wyspac bo na tej wycieczce to ja nie zamierzam zbyt długo spac, bede szaleć i bawic sie ile wlezie. :-D a teraz ide pod prysznic i .....znowu do łóżka. O rany......co ja bede w nocy robic????????? :-P anised------chyba masz racje...te tabletki na biust to na pewno ściema. Ciekawe ile juz lasek zdążyło sie nabrac??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anised......ja takiej rybki z piekarnika tez jeszcze nie próbowałam a mam ochote:) wiec jak ktos ma pomysł to zarzucajcie jak to sie robi:) anised lubisz miód??? kurde ja rzygam po miodzie:-O serio....od dziecka mam taką reakcje na miód..nawet na sam jego zapach. W przedszkolu jak przynosili nam kanapki z miodem to właziłam pod stół i ryczałam ze ja tego nie zjem....potem juz na prośbe mamy dostawałam z samym masłem :-D ale tak jest do dzis........wiem ze pomaga bardzo na gardło ale jak zjem chocby pół łyzeczki ląduje w kiblu i rzygam dalej niz widze :-O bleh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×