Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

kuleczka----------ja piję slim figurę ale z herbapolu. I jest warta zachodu, przyznam szczerze:) jest lekko moczopędna, sprawia ze pozbywasz się nadmiaru zbędnych toksyn z organizmu. Fajnie oczyszcza. Powinno się ją pic 3 razy dziennie. Wtedy najlepsze uzyskuje się efekty:) polecam. W smaku równiez jest całkiem dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj troche pofolgowałam sobie :( mama kupiła mi moje ulubione obwarzanki i oczywiscie prawie całe zjadłam sama,do tego kilka ukochanych kukułek :( ojciec loda kupił, to tez troszke zjadłam ale cos mnie brzuch po nim boli :/ tak tak yasmin, piiiiwko....uwielbiam piiiwko! okocim palone albo porter, mniam mniam...żuberkiem tez nie pogardze :D w ogole ja lubię alkohol :P wiecie co? ja to bym tak tych herbatek odchudzajacych dlugo nie pila, bo na dłuższa metę szkodzą....!! pozdro p.s. yasmin ja chce wazyc tyle co ty!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit_84
przed chwila napisałam jak bardzo mi źle ale skasowałam nie chce was dobijac wystarczy że ja się podle czuję dobranoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magrit sloneczko co sie dzieje??... oj dziewczyny nie wiem czemu mnie wzielo na cwiczenia o 9.00 rano ale ciesze sie ze nagla motywacja mnie naszla,tak wiec oglaszam wszem i wobec ze siedze zlana potem i powietrza zlapac nie moge;),uffff a na podworku tak goraco...lece pod prysznic a wam kobietki zycze milego dzionka buziaczki kochane:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaaaa
hejka dziewczyny!!!!! Mogłabym do Was dołączyć????? Fajny topik i wogóle, myśle, że wspolnie uda nam się zrzucić zbędne kg. Ja bym chciała tak z 5 kg schudnąc. Od wczoraj zaczełam dietke 1000 kcal, hehe jak myślicie, ile bedzie w nastepny czwartek. Ja to teraz postanowiłam jezdzic na rowerku, wiecej ćwiczyć;). POstanowiłam jesc: - rano kanapke chleba razowego z pomidorem albo chudą szynką - obiad: po prostu połowe mniej, myć wodą, jesli bedzie duzo tłuszczu - kolacja: nic Przez cały dzień zamierzam pić duuzo wody mineralnej, herbatki czerwonej i zielonej. Ehh tylko żeby mi siły starczyło, do tej walki;). Pozdrówka*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) u mnie powolutku waga spada, dzis rano bylo 62 kg, wiecej coś sie dzieje, co prawda nie ćwiczę, ale sporo spaceruje, wczoraj w parku bylam z Malutką 4 godziny i caly czas na nogach a i do tego pchanie wózka, więc troche sportu jest. Zdecydowałam się nie zaczynać żadnych diet typu kopenchadzka czy inna, bo po prostu nie mam silnej woli by je kontynuować. Jem wszystko oprócz chleba, ziemniaków i słodyczy. Rano miseczka płatków vitalinea z mlekiem, obiad jakies mięsko i sałatka bądz surówka, i jak dam rade to kolacji juz nie jem, a jak juz mnie ssie to cos lekkiego, duzo wody i powoli chudne, malo ale chudne. Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również gratuluję i zycze miłego wypoczynku :) dla mnie nastał najgorszy okres w zyciu, 3 miesiace wyjęte z życiorysu, nienawidzę lata 😭 jak widze te wszystkie piekne dziewczyny z odkrytymi ramionami, nogami to mi same łzy do oczu płyna i chce mi sie wyć ;( upał a ja musze chodzic w koszuli z długim rękawem bo jak zwykle plamy mi powyskakiwaly i sie powiekszaja od slonca, spodenek tez nie zaloze, bo mam paskudne nogi ;( czasem to sie zastanawiam jaki to wszystko ma sens i czemu akurat mnie to spotkalo? life is brutal 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pocwicz i jakas
dieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hann
Czeec dziewczynki ale mnie tu dlugo nie bylo- jakos brakuje mi ciagle czasu. Margrit84 dziekuje za slowa otuchy to mile i budujace. Tak sobie pomyslalam, ze nie odpisuja mi dzewczynki bo ja malo pisze, ale to juz nie stanowi problemu. Aha dziekuje za stronke do diety south beach. Co do mojej diety to wlasnie zjadlam moje ulubione babeczki karmelowe mniami:P. Jakos tak srednio mi sie dietuje ale przynajmniej nic nie utylam. Najlepsze jest to , ze zawsze zaczynam diete kiedy zbliza mi sie okres, czyli wniosek z tego taki , ze wychodza nici z diety, bo przed okresem mam takie wahania ze raz jem sledzia raz babeczke ale trudno. Jade teraz na wakacje na 10 dni do Anglii wiec jak wroce to znowu bede na diecie. No i oczywiscie zapisuje sie na aerobik bo lubie chodzic na grupowe cwiczenia, do tego mam w karnecie saune. ktora wyciaga toksyny, po wyjsciu czuje sie rewelacyjnie. Aha co do pellingu z kawy to naprawde jest rewelacja. Ja jeszcze nakladam sobie guam , nei wiem cyz ktoras go miala, ale naprawde skuteczny jest bardzo jesli chodzi o cellulit i spadek cm w udzie i pupie. Jedyny mankament to cena no i moze smrod.Ale dzala cuda. No to tyle z mojego poematu. Pozdrawiam Was cieplutko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akkusia
jejciu Yasmin podziwiam Cie! Powinnas byc dla wszystkich wzorem do nasladowania! Mam pewien nadmiar tłuszczyku na pupie i okolicach ud, powiedz mi dziewczyno jakimi swiczeniami walczyłas z nadmiarem ciała!? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla_dzieffczyna-zycze milego i udanego wyjazdu,odpocznij sobie pozwiedzaj kawalek swiata;)tylko nie zapominaj o nas:)3maj sie cieplutko,mam nadzieje ze szybko sie odezwiesz:)buziaki:*for you a ja dziewczynki na dzis mam ,,odbebnione,,cwiczonka,drugi raz juz nie dam rady cwiczyc,jutro za to dam sobie niezly wycisk:)pozdrowkaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit_84
zła udanego wypoczynku:) i gratulacje z powodu 7 kilogramów trzymaj tak dalej:) !!!!! kuleczka kochanie wszystko wali mi się na głowe, albo poprostu ja juz jestem strasznie zmeczona wszystkim, denerwuja mnie ludzie z którymi pracuję nie mam na nich siły, tak bym chciała udać się na bezludna wyspę żeby nikogo nie widzieć tylko że na takiej wyspie nie ma prądu a wtedy nie mogłabym z wami rozmawiać:) a tak bardzo wygadnie się tutaj mi pomaga. Dziękuję kuleczka za wysłuchanie mojego skomlenia:) edytko witamy w naszym gronie!!! twój plan dietowania ujest jak najbardziej prawidłowy:) powodzenia hann 🌼 dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margit nie martw sie,czasami tak juz po prostu jest ze nic nam sie nie chce i wszystko denerwuje...db by bylo gdybys mogla choc na chwilke sie od tego wszystkiego odciac wyjechac gdzies na kilka dni chociaz na weekend,zdystansowac sie i od razu patrzy sie na swiat przychylniejszym okiem:),ja tez nie mam lekko jesli moge sie choc troszke wyzalic,praca i mnostwo egzaminow i zal:(...nie mialam sesji zimowej i cale 20 zaliczen poszlo mi na koniec maja i czerwiec, do tego ciagle zajecia na uczelni czyli sesja tego nazwac nie moge....jestem juz koszmarnie zmeczona i musze zdac zalegly warunek,jesli go nie zdam to strace 2 lata studiow i 6 tys zl oplaty za szkole...dobija mnie to..i moj wyglad tez mnie dobija..:(juz nigdy wiecej nie bede brala tabletek antykoncepcyjnych bo to wlasnie hormony spowodowaly moj terazniejszy okropny wyglad...a jeszcze poltora roku temu bylam szczuplutka i zgrabna(poprzez rozne cwiczenia bo zawsze mialam tendencje do tycia.....teraz cwicze i to bardzo ostro ale jakos wolno mi spadaja kilogramy,czasami juz nie widze sensu tej syzyfowej pracy naf soba...ale staram sie myslec pozytywnie mimo wszystko i przeciw wszystkiemu czego i tobie margit zycze:)buziaki papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hann:) a guman to z jakiej firmy masz i gdzie kupujesz? ja sie kiedys nad tym zastanawiałam, przeglądałam oferty na allegro ale tak dużo tego było i nie wiedziałam na co się zdecydować. Dość drogie to jest i nie chciałabym kasy zmarnować :) na stanie w chacie mam tylko błotko z morza martwego ale jeszcze nie używałam :) jaka tam u was dzisiaj pogoda? u mnie deszczyk pada i grzmi siebie :) nareszcie pogoda znośna jak dla mnie, jest czym oddychac :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie żar sie z nieba leje...30 st uffff goraco,a ja wlasnie przymierzam sie do ostrych cwiczen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam ;) powinno być *sobie :D kuleczkaaa nie zazdroszcze Ci tego żaru :) ja zaraz spadam z psem do lasu na spacerek....kurdele a tyle tych paskudnych kleszczyjest, feeeee wczoraj to mi po plecach chodzily :( powiedz no mi kochana jak ot jest z tym kołem zamachowym w orbitreku, lepiej wybierac z tym ciezszym, czy nie? bo ja widziałam różne oferty 5kg, 8kg, 11 kg i nie wiem, który lepszy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hann
aniseed ja guam kupuje z tej strony www.guam.com.pl i uzywam błotka poprostu guam chyba nie ma zadnej nazwy, jest prepatratem rogrzewajacym, jezeli natomiast masz problemy z nnaczynkami to polecam guam greddo on jest chlodzacy i to bardzo. Jak go uzywalam to bylam pod 2 kołdrami i farelke mialam wlaczona bo tak bylo zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hann
ups miało byc freedo nie gredo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dawno mnie nie było,trwa długi wekeend i nie miałam czasu. Na rowerku byłam prwaie codziennie,na bieganie nie miałam siły,za duży upał.Widzę że niektóre z Was nie przepadają za taką pogodą.Ja wręcz przeciwnie chociaż jestem tłuściutka to nie narzekam,może w przyszłym roku będę zgrabniejsza bo w to lato to już nie zdążę.Wga poleciłą troszkę w duł,to mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit84
dzięki kuleczko za słowa otuchy:) tobie też współczuuję takiej ilosci egzaminów wiem że nie jestem jedyna która ma ciężko zdaje sobie z tego sprawę ale nie zawsze ta myśl mnie motywuje do działania czasami mam poprostu dość:( ja z natury jestem optymistką więc nie łątwo sie poddaje i załamuję dopiero jak zaczynam jęczeć to oznacza że już przegiełam za bardzo i teraz bedzie jeszcze gorzej dopuki u mnie w pracy się nie unormuje to bedzie ciężko wiem że dam sobie radę ale perspektywa ciężkiej pracy jest tak przerażająca że załamuje ale jak mówiłam bedzie dobrze!:) mi się uda i tobie też kuleczko zaliczyc wszystko co trzeba:) trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki nie mam dzis dobrego dnia........fakt ze zdałam exam i jest sie z czego cieszyc......ale jakos tak mi troche smutno:( popłakałam sobie dzis troche i poczułam ulge....ale dalej mi smutno. Moi rodzice cos od jakiegos czasu bardzi się kłócą, co nie zadzwonie to jakas awantura:( bardzo sie martwie.....u mnie to jakos ostatnio ciągle cos sie wali, jedno sie naprawi to drugie sie pier.......:( ale tak to juz chyba musi byc:( wczoraj miałam dość fajny dzien, troche sie pouczyłam, powtórzyłam materiał na dzisiejszy exam i wieczorem postanowilismy z M pójść na spacer. Szliśmy i szlismy...i konca nie było widac:) Wstąpilismy jeszcze potem na pivko i spowrotem do domku. Po przyjściu naliczylismy ze zrobilismy.............20km:) Nieźle co???;-) A dzis zeby poprawic sobie humor pojechalismy na lody. Zjadłąm ogromniasty deser lodowy....mniam! tego mi było trzeba:) A po lodach oczywiscie biegiem na 8 piętro:) Przede mną jeszcze 4 egzaminy........mam nadzieje ze jakos wytrzymam...później chyba od razu pójde na zasłużony urlop. Jeszcze tylko musze zaplanowac gdzie pojade.:) Magrit.......masz chyba ciężki okres...tak jak ja teraz. Obie jestesmy jakos przez los poszkodowane.:) Ale ja wiem ze słoneczko usmiechnie sie i do nas.....trzeba tylko pomagac losowi i juz. Nie mozna sie załamywac....i ja to wiem. Bo załamywanie sie tylko pogarsza sprawe...i nasze samopoczucie. Trezba wierzyc...ze bedzie lepiej. To trudne bo ja tez czasami nie umiem, ale jakos trzeba uwierzyc. Choć troche. Nigdy nie jest cały czas dobrze i nigdy nie bedzie tak, że bedzie cały czas źle. Magrit słoneczko- uszka do góry!!!! razem ze mną!!!! musimy pomagac sobie i sie wspierac...od tego jest to forum:) Akkusia- nie wiem czy czytałas cały topik, pewnie nie bo tego jest troche duzo........ale jesli chodzi o mnie zalezało mi najbardziej na boczkach- zeby zrzucic troche z talii, wyszczuplic uda i posladki. Ćwiczyłam z moimi ulubionymi filmikami- 8 min abs......Tamee Lee- ja chce miec takie posladki i- ja chce miec takie mięśnie brzucha. Ćwiczyłam codziennie............po godzince a jesli cwiczyłam 2 razy dziennie- rano i wieczorem- to rozkładałam to sobie tak po 30 minut....czasami dłuzej jesli mi sie chciało. Wydaje mi sie ze te filmiki są naprawde pomocne we wszystkich problemach jesli chodzi o figurke- niewazne czy walczysz z naprawde duzą nadwagą czy zalezy ci zeby zrzucić tylko kilka kg. Te cwiczenia są dobre na wszystko:) Wszystko sciągnęłam sobie z netu przez emule. Poza tym z tego co widziałam mnóstwo sie tego przewinęło tu na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. na 14 stronce podałam kilka fajnych cwiczonek do wypróbowania. Zajrzyj Akkusia;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak0071
ale mnie tu dawno nie było..... widzę ze sobie dzielnie radzicie a ja nie :( juz z 2 tygodnie nie ćwiczę i zaczęłam jeść wiecej i co gorsza nie regularnie :( muszę od nowawziąć się za siebie dla samej siebie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem moje kochane 🖐️ Byliśmy od środy u moich rodziców, ale było fajowo.... Taki spokój, ogród w którym można się poopalać, sielanka. O nic nie trzeba sie martwić, co do jedzonka zrobić np. mama gotuje obiadki.....wiem, wiem, na dłuższą metę to nie jest wskazane, ale czasami, to miłe :) Przyjechałam do Wrocławia i znów doła załapałam, nie wiem, co się dzieje, ale to mieszkanie kompletnie mi nie służy, mam wrażenie, że tutaj gorzej wyglądam np., a juz na pewno żle się czuję. Zaczynamy od dzisiaj szukać mieszkania, żeby od lipca się stąd wynieść. Trzymajcie kciuki! zla - miłego wypoczynku Ci życzę. Nie przesadzaj z tym swoim wyglądem, schudłaś 7 kilo, jestem przekonana, że nie jest tak żle 🌻 Korzystaj ze słoneczka!!! Poćwiczyłam sobie dzisiaj, trochę gorąco jest, a wogóle to mam niskie ciśnienie, nie wiem, co to może oznaczać. 90-99/50-65 tak około, mam tak od dłuższego czasu, kiedyś miałam idealne 120/70! Poradżcie coś na ten wstrętny obrzydliwy celullit, mam dość! Zaczął mi tak strasznie przeszkadzać, jak strój założyłam buuuu... Chciałabym na basen pojechać, ale się wstydzę, tam pełno super chudzielców chodzi...pomocy!!!! Pilling z kawy też działa na celullit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asia! no cellulit to zmora chyba 95% wszystkich dziewczyn na swiecie:) czytałam ze nawet anorektyczna Paris Hilton go ma;-) na cellulit zbawiennie działają masaże gąbką pod prysznicem no i specjalna dieta. Unikaj żóltego sera, jesli sie go spozywa w nadmiernych ilosciach moze zaszkodzić wlasnie skórze. Cóż.......no na cellulit to tylko ruch, cwiczonka i .....nie mam pomysłu co więcej. Jest ponoć wiele cud tabletek na cellulit ale ja nigdy tego nie brałam swinstwa, przed odchudzaniem jeszcze miałam naprawde paskudny cellulit, szczególnie na udach i posladkach, grudy miałam takie ze szok! Wstyd gdziekolwiek sie w czyms takim pokazac. No ale cwiczona i dietka zrobiły swoje, wiadomo ze tak calkowicie do konca to on nie zejdzie, z sladu po nim nie bedzie, ale teraz widze przynajniej jak moja skóra sie zmieniła, jaka jest jędrna i gładka. Kostium kapielowy zakładam bez zadnego problemu:) Peeling z kawy ujędrnia skóre i działa drenująco wiec na cellulit jest jak znalazł. Przyznam szczerze ze jeszcze go nie stosowałam. Ale wiele dobrego o nim słyszałam wiec sie przymierzam:) Asia-----no przestan z tym chowaniem sie po katach!!! nie mozesz miec takich kompleksów, daj spokój, ubieraj kostium i jazda na basen!!! Musisz byc pewna siebie i wierzyc w to ze fajna laska z Ciebie!!! smutasów nikt nie lubi...i zakompleksionych myszek:) Głowa i uszka do góry......z kazdym dniem bedzie lepiej, zobaczysz:) Troche optymizmu kobietko:) Z tym cisnieniem to u mnie tez róznie. Praktycznie cały czas mam 110/60. Nie wiem czemu to dolne takie niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki hann:) drogi ten guam ale moze sie kiedyś odważe na zakup tego:P powiedz mi jaki to ma skład, czy sa jakies parabeny itp. oki? Asia ja swoją pomarańczową skórke unicestwiałam poprzez balsamy, zele, kremy itp. smarowałam sie tym dość długo, oczywiscie masaze no i dużo chodziłam wtedy, gimnastykowałam się, stepperek itp. obecnie nie smaruje się żadnymi balsamami, bo nic ciekawego znaleźć nie mogę :) a co do peelingu to ja jestem super zadwolona z niego, używam już ponad miesiac, moze nawet wiecej...co ja gadam...ze 2 jak nic, i skóra lepiej wygląda, jest gładziutka, no i of kors rozstepy się spłyciły, w ogole to sie troche nawet szczupleje prze takie zabiegi :) wiec polecam każdemu :D potem smaruje sie oliwka albo delikatym mleczkiem i poprawia mi sie skora:) moze kiedys bedzie juz w miare ok:) kuleczkaaa nie łam się zaliczeniami; u mnie 17 zalek co semestr to norma, bo ja musze index zdawac po kazdym semestrze wiec nie ma mowy o odkladaniu zaliczen na kolejny :) mi jeszcze zostało jedno zaliczenie z programowania i jeden exam, na ktory sie musze nauczyc i zdac, bo chciałabym 3 miechy odpocząć od tej paksudnej uczelni i tych wstrętnych ludzi :) a co do ciśnienia, to ja też zawsze mam niskie drugie i nie wiem dlaczego :) ale tym to sie akurat najmniej stresuje hihihi pozdrowka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie:) u mnie nic ciekawego, ale.. postanowiłam od lipca zacząc chodzic na areobik tylko nie wiem jaki wybrac, bo po pierwsze nie chce od razu az tak bardzo się przećwiczać bo wiecie po tej cesarce troche strach, ale coś musze zaczac bo sama nie moge sie zmobilizować a w grupie może sie ruszę troche, co mi radzicie?:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam na aerobik bbup i troche ćwiczeń ze stepem było :) całkiem fajnie się cwiczyło ale nie powiem, bo po pierwszym razie ledwo stamtad wyszłam, byłam bordowa jak burak i cała mokra, po zimie kondycha była u mnie zerowa :P w ogole to ja się pochwalę, bo mi koleżanka dzisiaj powiedziała, że znowu schudłam :D milszej rzeczy od wielu tygodni to ja nie słyszałam :) nom, jeszcze 5 kg i bedzie cacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin: Dopiero teraz przeczytałam Twój główny post na ten temat...Naprawdę gratulacje!:). Mogłabyś mi powiedzieć jakie ćwiczenia wykonywałaś? Czy skakanie na skakance jest dobre? No i pewnie robiłaś brzuszki...napisz ile razy dziennie i po ile. Nie mam nadwagi ale poprostu chce mieć kondycje:) Zawsze kiedy zabierałam sie za intensywmy trening (biegalam bardzo dużo, i ćwiczylam w domu) to trwało to góra 2 tygodnie potem traciłam motywacje:(...choć widać od razu efekty w samopoczuciu...byłam weselsza i w ogole jakas taka spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×