Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość impresja_12
Też zagladam i cisza.. chyba musze znaleźć trochę czasu i zrobić te obrączki na serwetki.. Halinko nic nie wymyśliłaś?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Też zagladam a tu cisza :) jak tam Halinko masz pomysł na obrączki ..serwetek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Przepraszam..komputer mi się zaciął :) zgłosiłam do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Wykonamy obrączki z ozdobnej wstążki z płaskim kwiatem np. margaretką. W hurtowni ze sztucznymi kwiatami jest duży wybór wstążek, ale nie było odpowiedniego koloru kwiatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Poszukaj..są hostie ..będą bardziej pasować do uroczystości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Myślę, że hostia to sbmbol religijny, nie bardzo pasuje do serwetrk, ze względu na ich przeznaczenie. Goście używając serwetek będa zdejmować ozdobę i będzie się "poniewierać" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudus001
Ale tu ostatnio cichutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Byłam zajęta organizacją 50-lecia. :) a widocznie nikt nie ma problemów z dekoracją sali czy kościółka to i cisza....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZĘ O POMOC!!! Witam. Mam duży problem...chciałabym zawiesić szale z materiału pod sufitem ale nie wiem jakiego materiału mogę użyć???. Oczywiście nie chciałabym stracić fortuny za jego zakup. Byłabym bardo wdzięczna za poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz poczekać na zdanie IMPRESJI ona jest profesjonalną dekoratorka:) ja kupiłam na allegrgo materiał 100m bieżące za około 250zł z przesyłka. Muszę to sprawdzić ale to chyba jest organtyna. Na jakie kolory się zdecydowałas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz poczekać na zdanie IMPRESJI ona jest profesjonalną dekoratorka:) ja kupiłam na allegrgo materiał 100m bieżące za około 250zł z przesyłka. Muszę to sprawdzić ale to chyba jest organtyna. Na jakie kolory się zdecydowałas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że 48cm będzie trochę za wąskie na wieszanie pod sufitem, no chyba że chcesz na prosto bez żadnego marszszczenia tego materiału. Do ciemnej sali jasna zieleń powinna pasować:) zawsze możesz dodać krem albo jasne złoto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Ganesh dziękuję za uznanie :) Organza może być ale jest przeźroczysta i wąska .. a do tego droga..ten materiał, który kupiła Ganesh to satynowa podszewka o szer. 150 i metr kosztuje około 2,30 zł trochę tego trzeba i polecam taki zakup.. jak chcesz to możesz dać : na przemian to podszewkowe i organza w innym kolorze. Wszystko zależy ile kasy chcesz wydać i w jakim stopniu trzeba np. zakryć brzydki sufit. Ja mam właśnie taką podszewkową dekorację... czasami między... daję szerokie wstążki lub girlandy z balonów. Weź też pod uwagę... zgranie sufitu z resztą..jak będziesz kupować to..kup jeszcze na udekorowanie Waszego stołu a nawet pozostałych stołów też.. nie ma sensu kupować drogich materiałów bo co z tym później zrobisz ..tych metrów będzie dużo.. musisz zmierzyć salę i dodać jeszcze żeby lekko zwisały..zastanów się ..fajnie jest długo przed weselem planować dekorację.. wszyscy oburzają się na kwoty, które biorą dekoratorzy a właściwie są to za robociznę niewielkie pieniążki... czy warto się tym zajmować... trzeba nie tylko tych widocznych rzeczy ale i cały zestaw tego..czego nie widać.. szpilek, kwiatków..itp. nie licząc tego, że trzeba mieć na to czas.. i musi conajmniej dwie-trzy osoby pomagać... czy nie lepiej jednak zatrudnić kogoś ..kto to wszystko ma i zrobi..jak policzysz koszty włożone w to co chcesz kupić to sama zobaczysz ile to kosztuje a do tego później nie ma co z tym zrobić..trzeba odsprzedać za grosze. Nie mowię tego bo to robię.. uważam, że przy weselu są takie duże koszty inne i tyle zachodu, że nie warto się bawić samemu, młodzi i rodzice powinni być wypoczęci bo to i tak wielki stres dla wszystkich. A satysfakcja? i tak połowa gości skrytykuje.. na to nie ma rady :) nawet taki materiał.. jak duża sala już kosztuje :) coś dziś marudzę, ale to dlatego,że tak późno..do zaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaeczka
Witam serdecznie! Potrzebuje Waszej pomocy. Za pół roku ślub a ja mam troche wątpliwości co do dekoracji sali. Sala to przerobiona remiza strażacka jest trochę ciemna i nie za duza więc musze ją optycznie pomniejszyć i rozświetlić. Marzyły mi się dekoracje w złocie i czerwieni ale wydaje mi się, że kolor zielony, biały i żółty beda bardziej odpowiednimi jesli chodzi o optyczne powiekszenie. Myślałam, żeby od środka sufitu pociagnąć kilka pasków ... no i tu się zastanawiam czy fizelina będzie dobra. Znalazłam taką 50cm na 100metrów i zastanawiam się czy takie kilka rolek będzie wystarczające czy poszukac szerszej i dłuższej. Chciałam pociagnąć te paski do ściany a potem puscic je po niej do podłogi a w miejscu łączenia się ze ścianą powiesic balonowe kwiaty cos w stylu tych http://www.balonownia.pl/galeria/foto/duze/27.jpg.JPG tylko zastanawiam się nad ich kolorystyka czy zielono białe czy zielono żólte czy biało-żółte? No i jakiego koloru najlepiej żeby była ta fizelina tylko zielona tylko biała, zielono biała czy zielono żółta? A za para młoda chcę zrobic taką dekoracje http://www.balonalia.pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=99999999&page=view&catid=4&PageNo=4&key=206&hit=1 myślę, że to będzie pasowało. Dodatkowo nad drzwiami chiałam zrobic balonowy łuk zielono-biały a na stołach w wazonikach kwiaty-margaretki białe żólte i zielone. No i pasek fizeiliny ( i tu znow zastanawiam się czy fizeline też mozna polozyc na stołach czy lepiej kupic inny materiał) Proszę pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaeczka
A może gdzieś jednak dałoby się przemycic jakieś czerwone róże lub cos w ognistym odcieniu bo boje się, żeby sala nie wyglądała mdło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sie nazywa
Też mam wesele w remizie i zdecydowałam się na zieleń, krem i złoto. Myślę że te kolory będą też pasowały to Twojej sali. Tez miałam kupic fizeline ale jest za lekka i jak otworzysz okna to w przeciągu się kołysze:-( kupiłam materiał na allegro. Jakąś satyne podszewkowa. Czwarty kolor to już nadmiar szczęścia:( i czerwony na suficie bardzo obniża i przytłacza salę. Też go chciałam na początku. Na stoły świetna jest organza tak około 25 cm szerokości. Opis jak zrobić girlande z balonoz znajdziesz w tym topiku chyba koło 42 strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Na stołach lepiej wygląda organza niż fliselina.. nie kładź jej na prosto ale tam gdzie np. będą stały falakony z kwiatami i świeczniki ..serwetniki..tylko nie w miejscach na miski i półmiski .....( zależy ile miejsca jest na stołach do dyspozycji..tak zwanych lużnych..)mozesz lekko udrapować, przypinając do obrusów ozdobnymi szpilkami ( z dużą główką w kolorze organzy a nawet białym - perłowym, są dość drogie ale są dekoracyjne).. taka położona na prosto nie wyglada według mnie ciekawie.. a jak stoły nie są szerokie to zginie pod półmiskami i resztą, nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaeczka
Impresja czyli organza w stylu takich a'la serwetek tylko w wmiejscach swieczników czy na środku stołu cienki pomarszczony pasek po długości? A jak myslicie czerowne kwiaty w wazonach by ładnie wyglądały czy raczej nie bardzo, tak jak wspominałam nie chciałabym, żeby wszystko wyglądało mdło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Ale tu cisza :) organza na całej długości stołów ale ładnie udrapowana w miejscach gdzie będzie najbardziej widoczna..to zależy jak suto będą zastawione stoły..ile jest na nich miejsca na dekoracje... to też zależy czy bez przerwy kelnerzy bedą wszystko donosić na pojedynczych talerzach czy na półmiskach itd Na wąskich stołach ja np. nie używam takiej dekoracji ale żeby nie było mdło (biało) używam serwet kolorowych. Przy dekoracajach stołów trzeba wziążć pod uwagę kilka rzeczy...tak żeby po ustawieniu wszystkiego jeszcze było ją widać :) samo udekorowanie to inna sprawa..wszystko bedzie wyglądać ładnie ale jak wygląda pózniej to inna sprawa..trochę trzeba mieć wyczucia co i gdzie będą stawiać kucharki..albo poprostu narzucić im sposób ustawiania półmisków i reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukdor
Witam , niestety sporadycznie bywam na forum, ale jeżeli ktoś chce skorzystać z fajnej dekoracji sal, kościołów, samochodów i innych to polecam moje usługi. Zajmuję się z żoną tym od 6 lat , i w zasadzie dopasujemy się do kazdego portwela . Działamy w Krakowie i bliskich okolicach mój numer 512-297-896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukdor
Witam , niestety sporadycznie bywam na forum, ale jeżeli ktoś chce skorzystać z fajnej dekoracji sal, kościołów, samochodów i innych to polecam moje usługi. Zajmuję się z żoną tym od 6 lat , i w zasadzie dopasujemy się do kazdego portwela . Działamy w Krakowie i bliskich okolicach mój numer 512-297-896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki...;) Mam do Was Pytanie jak myślicie który z tych różowych kolorków zdjecia 20,22,23 http://moda.allegro.pl/item987174013_organza_organtyna_slub_dekoracja_wesele_38x9m_hit.html Bardziej będzie pasowało do tej sali.Sala na zdjęciach to 1,3,5,12: http://www.countryholiday.pl/index.php?p=galeria Chciałabym,żeby ktoś mi napisał ja udekorować stoły.Jak widać stoły są wąskie....Myślałam,żeby zrobić coś na Ławeczkach dla gości...Jak myślicie jakie dekoracje można na nich zrobić???Proszę o waszą Pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Zdecydowanie - róż 22 jest to odcień nie rażący w oczy..subtelny..ale też nie mdły....tak bym to określiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Proszę o pomoc w sprawie dekoracji sali na 18! Z tym że jest to 18 dla chłopaka,chciałabym pomóc mu fajnie udekorowac sale ale wiadomo tez że koszty się liczą Prosze o jakies pomysły,fotki,sugestie,będe bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 18 urodziny;) Zależy w jakim stylu chcielibyście wyprawić 18....np:Impreza przebierana w którym musicie ustalić STYL UBIORU np:motywy z filmów itd...A może Pidżamowe party;) Tutaj masz kilka przykładów „Hair - SZALONE LATA 60. Klasyka imprezy przebieranej. Do obowiązkowych strojów należą: szerokie spodnie tzw. dzwony, kolorowe tuniki, koszulki w wymalowaną pacyfką i tak zawieszka na szyje; musi być kolorowo i luźno; ważne są tez długie włosy, które można zastąpić perukami, jeżeli się takich nie posiada. Muzyka musi być pod znakiem symboli tamtych lat: od Led Zeppelin, Rolling Stonesów, ale także muzyka z musicalu „Hair; itd. Dekoracja musi nawiązywać do idei hippisów, czyli mogą ja stanowić antywojenne hasła wypisane na transparentach i wplecione w to imie bohatera wieczoru, np. „Nie idziemy na wojne, idziemy do Kazika! , „Marek przywódca hippisów, „Peace- jak mawia Marek. Itd. Dekoracja musi być tez kolorowa i wesoła, a więc pełno kolorowych kwiatów, wianków z kwiatków, które wręcza się dziewczynom, itd. BIAŁA NOC Wbrew pozorom nie jest to noc z duchami, ale impreza pod hasłem- wszyscy na biało. Każdy uczestnik imprezy przychodzi ubrany na biało. Dekoracje Sali\ domy,- również przeważa kolor bieli (np. białe kwiaty na stołach, siedzenie jubilata przyozdobione białą narzutą) Pamiętajcie, że każda impreza, a tym bardziej 18.urodziny są idealną okazją, by spróbować zabawić się w innym stylu, wyjść z klubów i domów do innych miejsc, np. Wesołego Miasteczka, wyjechać poza miasto na ognisko, urządzić wieczór paintballowy, wynająć gokarty czy quady, itd. Albo po prostu urządzić imprezę przebieraną. Nie trzeba organizować wciąż podobnych imprez, czasem niewielkimi wysiłkami można osiągnąć wspaniały efekt, np. przebierając się za piratów. BAD TASTE PARTY- czyli co dla kogo znaczy KICZ Hasłem wieczoru jest „zły gust, np. dziewczyna w bluzce w stylu z lat 80-tych półprzezroczystej, zakręcone włosy, natapirowane i lekko podpięte, różowa szminka, niebiesko- zielony makijaż, bladoróżowe paznokcie; chłopaki mogą ulizać grzywki żelem z przedziałkiem bądź na środku bądź na bok; spodnie garniturowe i bordowa koszula, koszula flanelowa , czarne spodnie i białe skarpetki i do tego mokasyny, itd. Impreza może być zrobiona w domu solenizanta lub w wynajętym lokalu. DJ grający muzykę: disco polo, Michał Wiśniewski, Mandaryna, itd.; w zależności co dla kogo jest kiczem Dekoracje-na stole cerata, plastikowe talerzyki, serpentyny, jaskrawe balony Jak będziesz cos więcej wiedziała to pisz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 18 urodziny;) Zależy w jakim stylu chcielibyście wyprawić 18....np:Impreza przebierana w którym musicie ustalić STYL UBIORU np:motywy z filmów itd...A może Pidżamowe party;) Tutaj masz kilka przykładów „Hair - SZALONE LATA 60. Klasyka imprezy przebieranej. Do obowiązkowych strojów należą: szerokie spodnie tzw. dzwony, kolorowe tuniki, koszulki w wymalowaną pacyfką i tak zawieszka na szyje; musi być kolorowo i luźno; ważne są tez długie włosy, które można zastąpić perukami, jeżeli się takich nie posiada. Muzyka musi być pod znakiem symboli tamtych lat: od Led Zeppelin, Rolling Stonesów, ale także muzyka z musicalu „Hair; itd. Dekoracja musi nawiązywać do idei hippisów, czyli mogą ja stanowić antywojenne hasła wypisane na transparentach i wplecione w to imie bohatera wieczoru, np. „Nie idziemy na wojne, idziemy do Kazika! , „Marek przywódca hippisów, „Peace- jak mawia Marek. Itd. Dekoracja musi być tez kolorowa i wesoła, a więc pełno kolorowych kwiatów, wianków z kwiatków, które wręcza się dziewczynom, itd. BIAŁA NOC Wbrew pozorom nie jest to noc z duchami, ale impreza pod hasłem- wszyscy na biało. Każdy uczestnik imprezy przychodzi ubrany na biało. Dekoracje Sali\ domy,- również przeważa kolor bieli (np. białe kwiaty na stołach, siedzenie jubilata przyozdobione białą narzutą) Pamiętajcie, że każda impreza, a tym bardziej 18.urodziny są idealną okazją, by spróbować zabawić się w innym stylu, wyjść z klubów i domów do innych miejsc, np. Wesołego Miasteczka, wyjechać poza miasto na ognisko, urządzić wieczór paintballowy, wynająć gokarty czy quady, itd. Albo po prostu urządzić imprezę przebieraną. Nie trzeba organizować wciąż podobnych imprez, czasem niewielkimi wysiłkami można osiągnąć wspaniały efekt, np. przebierając się za piratów. BAD TASTE PARTY- czyli co dla kogo znaczy KICZ Hasłem wieczoru jest „zły gust, np. dziewczyna w bluzce w stylu z lat 80-tych półprzezroczystej, zakręcone włosy, natapirowane i lekko podpięte, różowa szminka, niebiesko- zielony makijaż, bladoróżowe paznokcie; chłopaki mogą ulizać grzywki żelem z przedziałkiem bądź na środku bądź na bok; spodnie garniturowe i bordowa koszula, koszula flanelowa , czarne spodnie i białe skarpetki i do tego mokasyny, itd. Impreza może być zrobiona w domu solenizanta lub w wynajętym lokalu. DJ grający muzykę: disco polo, Michał Wiśniewski, Mandaryna, itd.; w zależności co dla kogo jest kiczem Dekoracje-na stole cerata, plastikowe talerzyki, serpentyny, jaskrawe balony Jak będziesz cos więcej wiedziała to pisz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila8520
Witam, chcialabym zapytac, jak przystroic zolta sale na wesele? jakie kolory beda pasowaly najbardziej? Bardzo prosze o jakies linki i zdjecia dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×