Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Anku myślę że najlepszym sposobem i najtańszym to ,kupienie styropianu w sklepie budowlanym i wycięcie w nim liter a na nich przyczepienie samych lepków sztucznych róż.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, tez myslałam o tym styropianie, a o kwiatkach myslałam na takich drucikach. Powbijać w styropian i juz. Ale zobacze cos sie bardziej oplaca :) dzieki za rade :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betku, powiedz mi jeszcze, czy balony to jest rzecz która też posiada date ważności? Wesele mam co prawda za 10 m-cy, ale trafilam na okazję i zastanawiam się czy nie kupic troche. Boje sie jednakk, że one mogą przez tyle czasu sie \"zepsuć\". Czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku- co prawda balony mają długą datę ważności ,ale proponuję Ci kupienie ich przed ślubem. Bo jakby leżały 10 miesięcy np: w bardzo chłodnym miejscu ,może guma zrobić się twarda. później ich nie nadmuchasz ,będą pękały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! Beti, ty chyba nie jestes z okolic Wawy, tak cos kojarze. Ale moze znasz jakąś tanią hurtownię sztucznych kwiatów w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i napisz jakie materiały są dobre do dekorowania sali. Jak na razie znam: tiul, markizete, organze... A jakie jeszcze ładnie sie prezentują i nie są za \"ciężkie\"? No i nie za drogie :) ale cie zasypuje pytaniami :D wytrzymaj ;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7171
czesc mam mały problem 21 10 2006 mama wesele i niewiem jak zrobic z balonów grilande lub serca i inne moze jestes ta dobra duszyczka i pomozesz a własciwie to napiszesz co i jak to sie robi i co jest potrzebne czekam z niecierpliwoscia za odpowiedzia z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - to mamy imprezkę tego samego dnia!!!!!!!!!!!!!! Też mam problem z balonami. Jedna koleżanka powiedziała mi ze można zrobić coś takiego: na przemian - nadmuchać balony niektóre na maksa, a niektóre nadmuchać o połowę mniejsze i tak układać: duży 3 małe, duży i 3 małe i tak na zmianę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można układać3 małe i 3 duże balony na zmianę ,ale ze swojego doświadczenia wiem że girlanda z 3 balonów jest trudniejsz niż z 4,bo gorzej się wiąże. ale za to mniej balonów wychodzi. Anku-nie jestem z Warszawy i nie znam hurtwowni z kwaitami sztucznym ,ale ja poprostu kiedyś poszłam do pierwszej lepszej kwiaciarni i zapytałam się gdzie mieszczą sie takie hurtownie lub targi kwaitów sztucznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha z materiałów to dobrze wymieniłaś ,ale można trafić w hurtowniach na wyprzedaże i też okazyjnie kupić. Tanie też są materiały podszewkowe ,mają połysk ,ale zazwyczaj żeby się opłacało trzeba kupić całą belkę od 60-100m w jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, wiem, że katujemy Cie strasznie z tymi girlandami, sercami z balonów i w ogóle, ale czy ja też bym mogła prosić o zdjęcia na maila. Z góry dziekuję. Pozdrawiam cieplutko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli oczywiście zdjęcia z instrukcją do robienia girland dwukolorowych, bo czytałam te opisy, ale nie bardzo kumam ;/ Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwusiek
mam prośbę.proszę o instrukcję jak sie robi różne węże z balonów, serca itp.prosze równiez o zdjęcia i propzycje ozdób przy parze mlodej.serdzecznie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwusiek
witam ponownie.beti_blue chyba masz mnie dosyc ale ja znowu mam pytanie.czas leci a pomuslow brak.pytanie dotyczy dekoracji przy mlodych.mam pewna koncepcje ale nie wiem czy nie za duzo tego w jednym.a mianowicie:duze serce z rozowych balonow a w nim w jednym rogu inicjaly z kwiatow a w drugim dwa male golabki trzymajace obraczki.czy nie za duzo tego.ale to bedzie delikatnie subtelnie zrobione a nie ordynarnie.pozdrawiam.ten topik jest normalnie extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwusiek-jeżeli to będą to małe, delikatne i białe dodatki to oczywiście że pasuje . A dosyć nie mam :D możesz walić jak w dym ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti_blu wiem że odpowiadałaś na te pytania ale ja jestem mało doświadczona i zbytnio nie rozumiem:( Czy mogła byś mi odpowiedzieć jak zrobić serce z balonów i inne dekoracje krok po kroku najlepiej na e-mail albo gadu-gadu mojej córki 6628514 byłabym Ci bardzo wdzięczna bo w tą sobote juz biore slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiontko
droga beti jak mozesz mi tez przeslij jak sie robi takie serca ,weże i girady ,mój chszesniak bieze slub w kwietniu i to by był wspaniałe móc mu ustroic tak sale mój mail asiontko@tenbit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdas_23
Cześć czytając twoje rady dla innych ciesze się że znalazłam w końcu kogoś kto mi pomoże z dekoracją mojej sali weselnej. Ponieważ zupełnie nie wiem od czego zacząc. Myślałam o dekoracji balonowej ale nie mam pojęcia jak to zrobić .Jeśli możesz to prześlij mi na meila jakieś fotki . najbardziej interesuje mnie dekoracja w kolerze złotym. Nie wiem też co zrobić za parą młodą mam nadzieje że coś mi doradzisz z góry dziękuje pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubciu
Beti_blu Witaj. Mam pytanie czy mogłabym liczyć na Twoja pomoc w dekoracji sali. Planujemy ślub na wakacje 2007.Sala na której ma się odbyć wesele jest typową stodołą co prawda przystosowana do takich celów. Na sali będą drewniane stoły piwne, drewniana podłoga. Ogólnie ma to być wesele na styl wiejski, tylko tyle że nie bardzo wiem jak przystroić tą salę. Do dekoracji chcemy wykorzystać żywe słoneczniki, bluszcz i snopki zboża. Może masz jakiś pomysł lub zdjęcia którymi mogłabym się posłużyć . Na dzień dzisiejszy nie mam zdjęć tej sali ale będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziks23
dziękuje ci za zdjęcia i opis. Mam jeszcze kilka pytań : jeśli chce udekorować sale na kolor złoty to jakie dodatki będą mi potrzebne na stoły czy wystarczą same serwetki i białe obrusy czy moge wykorzystać jeszcze coś innego. Jeżeli sala jest w kształcie prostokata i ma 4 filary dwa pojednej stronie i dwa po drugiej a od środka idzie ozdoba z białego tiulu do każdego filara, sala jest w kolorze beżowym to czy złoty kolor to dobry wybór? co moge dobrać do stałej dekoracji z tiulu i czym udekorowć stół dla poary młodej Mam nadzieje że mi doradzisz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich !!!🖐️ grubciu-przyznam sie bez bicia że nie dekorowałąm sali jeszcze typowo w stylu wiejskim jak piszesz... ale lubię podejmować wyzwania..:) Dobry macie pomysł z żywymi słonecznikami,bluszczem i snopki zboża świetnie to będzie wyglądało. Do tego myślę cienkie tkaniny umarszczone lub luźno puszczone (balony wykluczam). Jak zanjdę zdiecie które pasuje do Twojej sali to podeślę,poproszę tylko o adres 🖐️ madziks-złoty do sali którą opisałaś będzie bardzo dobrze pasował :) jeżeli są już białe tiule do możesz przeplatać to złotymi girlandami (np;tiul,girlanda,tiul ,girlanda itp zaczynając od środka sufitu) Dobrze wyglądałyby duże specjalne balony z dwoma ogonkami (złote,lub białe) i zrobienie z niej w bardzo prosty sposób girlandy. Na stoły oprócz złotych serwetek ,proponuję złote świeczniki i może flizelinę złotą wzdłuż stołu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne za szybką odpowiedź. Jeśli chodzi o balony to naturalnie je wykluczyłam. Z racji tego ze stoły są drewniane a zamiast krzeseł będą ławki to nie chcemy dawać obrusów, jedynie przez środek stołów położyć pomarszczony tiul.Czy ten tiul może być koloru ekri czy proponujesz mi inny? Marzy mi się połączenie ekri ze złotym bo w takim kolorze chcę mieć sukienkę. Na sali są cztery słupy, więc myślałam też o tym aby owinąć je flizeliną iprzypiąć do nich słoneczniki.Tylko takie pytanie czy mągę łączyć tiul i flizelinę? Największy problem mam z sufitem, bo na suficie są bardzo jasne lampy których nie da sie przyciemnić.Cały sufit jest drewniany. Powiem Ci szczerze Beti blu że zastanawiam się czy podołam z dekoracją tej sali, kusi mnie aby wynająć firmę która sobie z tym poradzi. Dziękuję Ci za cenne rady i prosszę o pomoc. Dziunia.(gruba77@poczta.onet.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysio3
Droga beti blu ! Mam do Ciebie ogromną prośbę ,bardzo bym Cię prosila abyś napisala mi, jak zrobić serce z balonow ,węże do środka sufitu,winogrona ,girlandy(glownie chodzi mi o wiązanie balonow i czy potrzebne są stelarze).Bardzo bym chciala abyś wytlumaczyla jak wiąze się balony aby uzyskać efekt serca,węza,kola.Proszę o odpowiedz.Czekam.Pozdrawiam.moj adres e-mail ewapysiu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafena
witam beti blu jak mozesz to tez przeslij mi na e-mail jakies propozycje by ustroic sale.wesele planuje na wakacje 2007 a nie mam zadnych pomysłów.licze na twoja pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubciu- jeśli juz teraz wydaję cię sie że nie dasz rady z dekoracją ,to pomyśl może warto zatrudnić ekpię :) zawsze to będzie profesjonalnie i szybko zrobione,a przed tak dużą imprezą jaką jest wesele nie zawsze się ma czas na takie dekoracje...? Ale jeśli choć trochę w tobie ikry i talentu manualnego to nie rezygnuj ,masz dobre pomysły. Łączyć flizelinę z tiulem ...robiłabym tak że na filarach gładko przyczepić flizelinę i wtedy łatwo Ci będzie przyczepić tiul umarszczając go. bardzo ładnie wyglądają lampki choinkowe w jenym kolorze zaweiszone na ścianie (przy parze młodych) i na to materiał. widziałam nawet z lampek ukształtowane serce i cieńki materiał, efekt super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaelo
Witaj! beti_blue Nie długo biorę ślub. Czy mogłabyś mi przesłać na maila jak się robi dekoracje do przystrojenia sali weselnej. Chodzi mi o: winograna, kółko, które ma być przywieszone pod sufitem i girlandy. Dziękuję z góry za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×