Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość Jusi24
A czy mogłabym prosić o instrukcję wykonania girlandy i serc z balonów na maila? just.p@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusi24
P. S. chodzi mi głównie o zdjęcia, bo instrukcje już czytałam w poprzednich postach. Zdecydowałam się za czytając Twoje wypowiedzi na kolory biały i bordowy :) W takich kolorach zakupiłam również suknię:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUNIA21
cześć!wszędzie szukam jakiś porad jak mogę pięknie ułożyć girlandy z balonów, i jak narazie jestem w małym dołku!znam ułożenie 2-i 3-kolorowe,ale nie potrafię tak pięknie jak czasmi są na zdjęciach!może wiesz jak to mam robić?może jakaś ksiązka? już sama nie wiem, poprostu potrzebuję porady,bo już tamte wiązania mi się całkowicie znudziły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUNIA21
aha jak byś mogła to proszę o przesłanie mi zdjęć na maila,była bym bardzo wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_0505
Witaj beti blu. Za 14 dni mój brat ma wesele i chciałabym mu przystroić salę. Czytałam twoje opisy robienia girlandy, ale nie bardzo wiem jak nawlec te balony na żyłkę. Pewnie masz już dość ciągłego tłumaczenia tej samej rzeczy, ale będę bardzo wdzięczna jeśli prześlesz mi na skrzynkę zdjęcia wraz z opisem. aniakidon@poczta.fm Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelkaaaaa
Kochana beti bardzo cie prosze o pomoc.Na sobote musze zrobic gilandy z balonow 2 kolorowe.Wlasnie takie jak opisalas na pierwszej stronie ale ja jakos nie bardzo to rozumie.Mam wielka prosbe czy ty bys nie mogla jakichs zdjec mi wyslac meilem z opisem krok po kroku jak sioe to robi.Bardzo cie prosze .Moja siostra ma srebrne wesele i chcialabym jej sale takimi girlandami ladnie ozdobic.Z gory dziekuje za pomoc.Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelkaaaaa
moj adres to moan.73@piper-home.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelkaaaaa
Beatko napisalam Ci meila prosze o odpowiedz.Bardzo mi zalezy PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka -wysłałam Ci dziś emeila ,jeśli jeszcze nic nie masz to jutro spróbuję jeszcze raz...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelkaaaaa
betii tylko boje sie ze bedzie za puzno do sobota pare dni zaledwie zostalo ale mimo to dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelkaaaaa
tego pierwszego meila od ciebie betii dostalam ale pozniej sie cie o cos pytalam lecz nie jestem pewna czy dostalas tego meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka-dasz radę ,tylko spróbuj wcześniej nadmuchaj sobie w domu pare baloników i popróbuj wiązanie na żyłce. nie dostałam żadnego meila od Ciebie ,więc jak masz pytanie to wyślij jeszcze raz...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelkaaaaa
betii kochana napisz mi na jaki adres mam wyslac tego meila do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżunia22
poszę o pomoc w dekorowaniu sali : jak zrobić serce z baloników i girlanę proszę o fotki lopezka20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżunia22
beti_blu proszę o pomoc w zrobienu girlandy z balonów i serduszka nad młodą parą mamy dwa kolory balonów (5) biały i bordo proszę ofotki dzięki z góry lopezka20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelkaaaaa
czesc beti nie wychodzi mi cos to wysylanie meili do Ciebie wiec zapytam wprost na forum czy bys nie mogla mi dzis kupic i przeslac takie ze 2-3 balony ktore sie same detonuja na pilota.Przysiegam ze sie odwdziecze z nawiazka.Prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia 21
cześć beti_blu,tu znowu ja no więc moj adres to salaweselna@najx.com....proszę Cie o przesłanie tych zdjęć i opisu jak się wiąże różnego rodzaju węże z balonów!będę bardzo bardzo wdzięczna! pozdrawiam,papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwusiek
Witam serdecznie. Ja również mam mały problem związany z ustrojeniem sali.co prawda do mojego ślubu jeszcze troche czasu ale wolałabym powoli zacząc przygotowania.Nie wiem ile kupić balonów bo sala sama w sobie jest bardzo bogata:ściana-czerwona cegiełka+ozdoby na niej(fajne kwiati itp).w sali jest rowniez zrobiony tak jakby strumyk a nad nim mostek.czym oprocz balonow mozna ozdobić ale zeby z kolei nie bylo tego zbyt duzo.aha i jak bedziesz miec juz jakies zdjecia wystroju (przede wszystkim tego nad parą młoda)to prosze o przesłanie na maila.dzieki z gory.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka22
Witam. Za trzy tygodnie moi przyjeciele biorą slub, zobowiązałam się zaprojektować i wykonać dekoracje sali, po przeczytaniu postów mniej wiecej orientuje się na czym polega wiązanie girland ale jak wiekszość mam problem z tym jak nawlekać balony na żyłkę. Czy ktoś mógłby wysłać mi instrukcje ze zdjęciami??? Będę BAAAARDZO wdzięczna :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyczka
Czy są kursy uczące dekorować sale ślubne? Chodzi mi tu szczególnie o sposoby tworzenia różnych kompozycji z balonów(np.girlandy), składanie serwetek i podobnych rzeczy. Jestem plastykiem w szkole i na emeryturze chciałabym dorabiać strojąc sale ślubne. Będę wdzięczna za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to firmy które prowadzą sprzedaż hurtową balony ,organizują czasmi takie kursy. Ostatnio trafiłam w necie kurs organizowany był w Warszawie prowadzony przez instruktora ze Stanów. Radzę poszukać kiedy nastepny termin ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibatena
hej Martushia1986Lublin przeczytałam twoją wypowiedz i jesli szukasz fajnego lokalu na tak dużą liczbę osób to polecam "szalonego koguta" na obrzezach miasta. Wólka Abramowicka w kierunku Biłgoraja. Koszt wynajecia sali z naczyniami , stołami chłodniami to około 6 tysiecy złoty. Z tego co wiemtoi apartament dla pary młodej jest w cenie. Możesz podjechac i zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje pomocy dotyczącej wiązania balonow. Chodzi mi o tzw. węże, winogrona,serca, łuki.Chciałabym się dowiedziec jak sie to związuje ze sobą.Bardzo prosze o szcegółową instrukcje(najlepiej ze zdięciami co i jak pokolei) Mój e-mail: samanta87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta2
Hej a czy mozna sie dowiedzieć jak sie wiąże winogrona?? Prosze bardzo o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do winogrona balony wiąże się po kilka jednocześnie i dowiązuje następne takie grupki,a do sopli potrzebne są nam balony od najwięcej nadmuchanego do najmniej i tak przygotowane po dwie pary na jeden poziom się wprzywiązeuje do żyłki bądź tasiemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×