Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość karolinaaaaaa
Beatko bardzo dziękuję za e-mail już wiem na jaką dekorację się zdecyduję:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola24
Beatko,jak wcześniej napisałam, moje wesele organizowane jest na sali gimnastycznej i jest zawieszona siatka zielona wzdłuż sufitu /ok 2,5 metra od podłogi/ oraz po ścianach bocznych , przy czym zasłania wszystkie okna. Zastanawiam sie jak moge ustroić ściany? Czy procz balonow /dwukolorowych/ mozna jeszcze cos do nich dobrać? /tu nie mam zadnego pomyslu/ Jesli same balony to po ile sztuk? A jeszcze mam pytanie odnosnie sufitu, bo w gruncie rzeczy ten sufit nie bedzie taki wysoki, czy można do niego zrobic girlany ? Bede wdzięczna za wszelkie wskazówki i rady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola- najlepiej w Twoim przypadku byłoby zdięcie siatki ale jeśli nie ma takiej możliwości to trzeba się ratować innym sposobem...:D Samymi balonami będzie mało , zasłoniłabym siatkę białym np;podszewkowym materiałem jest niedrogi ładnie upiętym,i do tego balony . Będzie lepiej to wyglądało,i klimat sprzyjający na wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola24
Beti dziękuje za podpowiedz, to jest myśl...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_
Jak się robi girlandy? I jakie są najmodniejsze kolory balonów. A także jak ubrać ścianę za para młodą? I jak ubrać niewielka sale żeby wuglądała pieknie. Prosze o e-maila:) Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_
Moge prosić o zdjęcia bo nie mam pojęcia jak ubraś sale weselną? Moj e-mail to agusia97@op.pl Zgóry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola24
Beti ------ a co myslisz o tym "nieszczęsnym" suficie:-))? Czy wystarcza same girllandy? I miałabym proźbe o przesłanie materiałów dekoracji ściany za para młoda. -----ściskam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiasta
Cześć beti_ble Bardzo prosiłabym o wskażówki odnośnie dekoracji sali na wesele. Mam nadzieję, że znajdziesz i dla mnie troszkę czasu ;) Generalnie chodzi mi o jakieś dekoracje balonowe, z tiulu itd. Moja sala weselna jest jakby w kształcie litery L, gdzie stoją prostokątne filary, które są od góry do połowy filara osadzone lustrami a od tego miejsca w dół tapeta w koloże żóltawego i bezowego bodajże w pasy. Na sali stoją też kredensiki takei w starym stylu na którym będą ustawiane patery z owocami i cistami. Sala jest taka, że cała długość dłuższej sciany jest osadzona oknami i tam są zaśłonki w kolorze zielonym. Sufit generalnie jak an salę nie jest za wysoki mniej a więcej jak w domach ok 2,70 m. Tak się włąsnie zastanawiałam nad girlandami z balonów ale nie wiem jak je zrobić, słyszałam o balonach z łącznikami czy to lepsze? za para młodą chciałam serca z kwiatków róż sztucznych lub z bibuły, i podoba mi się ten tiul podwieszany, ale nie wiem ile by go trzba bylo i jakiej szerokości się pasy wiesza, oraz czy te lampki nie są zagrożeniem, że sie może zapalić materiał? no i zastanawiam się co do kolorystyki jesli bym wzięła balony bordowo-białe to to serce też miało by być bordowe? Czy balony lepiej dobrać pod kolor sali i tapety (więc jakie?, zieleń zaśłonek jest ciemna-butelkowa) proszę o cenne rady jak tworzyc dekoracje oraz chętnie widziałabym fotki. jestem otwarta też na inne proopozycje, dekorowanie samochodu, domu u panny młodej itd... poproszę o rady z instrukacjami jak się je robi i zdjęcionka oczywiście. Jakoś z opisu nie mogę sobie tych girland wyobrazić, może jak zdjęcia będa to skumam. dzieki dzieki i jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuska83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuska83
beti jakbym mogla prosic cie zebys jeszcze raz wyslala mi te zdjecia i opisy bo komputer mi zaszalal i wszystko zniklo, bylabym ci wdzieczna. szczeolnie chodzi mi winogrona i kola wkolo zyrandolu nie mam tez pomysu na dekoraje za mlodymi.to wszystko z instrukcja oczywiscie,a jak masz jakies inne fajne ozdobki z balonow to tez .A i najwarzniejsze musze ci podziekowac bo na sylwestra robilismy weze z balonow (w ramach proby) i wyszly rewelacyjnie WIELKIE DZIEKI i POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to moj adres danamajer@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo proszę o pomoc, jak udekorować salę : http://www.stawisko.com.pl/GALERIA%20IMPREZY.html nie mam zupełnie pojecia jak się za to zabrać a Twoje pomysły sa super i mam nadzieje ze mi pomozesz.Wesele w maju.Myślelimy o białych i zielonych balonach ale jestesmy otwarci na wszystkie sugestie.Jak zrobić girlandy i serce?Poprosimy na maila tak łopatologicznie bo póki co to dla nas czarna magia.Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomsa
hej, my mamy za duzo czasu przed slubem :)) i sie nawet zastanawiamy nad wystrojem sali (bo wszystko inne jest juz zalatwione, a slub jest zaplanowany na 12 sierpnia 2007). obejrzalam milion zdjec z propozycjami dekoracji sal i spodobaly mi sie dekoracje z balonow, podobne do kisci winogron. jak to sie robi??? help??? niech mi ktos napisze, jak to sie produkuje, bo mi w zyciu kisc balonow nie wyjdzie. help!!!!! i czy trzeba cos specjalnego wiedziec jesli sie chce owinac filary sali materialem (a jaki material sie nadaje najbardziej??? ) albo jesli sie chce podwiesic pod sufitem sznury swiatel??? a myslalyscie o prezencikach dla gosci??? ja zamowilam pudeleczka, ktore napelnie drazetkami z migdalow i z czekolady. to bedzie czesc dekoracji, obok karteczek z imionami gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia macie taką salę że w sumie pasują wszystkie pastelowe kolory ... zielony z biał\\ym ale ja bym dodała ekri żeby ocieplić kolorystykę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuska83
slicznie ci dziekuje beti. mam jeszcze pytanko czy te zyrandole to robi sie jak serca na drucie i wiesza na zylkach i jeszcze jedno jakiej wielkosci balony do tego musza byc 8cali czy 5cali tak jak do serc. a czy wiesz tez jak w praktyce sprawdzaja sie takie cos jak balon w balonie jeden napompowany helem czy one dwa musza byc napompowane helem.bo widzialam ze z takich balonow robi sie stroiki i łuki i bardzo mi sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana beti_blu czy możesz podac swój adres mailowy? bo ten dekoracje_beti@wp.pl jest chyba nie prawidłowy. dostałam inf że adres jest zły. Chciałąbym zdjęcia z instrukcją girland itp.:-) Pięknie Cię proszę [ kwiat ] a mój adres aisha21@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , tak czytam czytam i juz nie moglam sie doczekac konca forum wyrywkowo jak narazie go czytalam i wiem ze Jestes ta osobka ktora moze mi pomoc w dekoracji sali . co prawda mam troszke czasu ale...o tym chce juz pomyslec teraz chce byc przygotowana poza tym malo mi sie usmiecha placisz firmie 1000 zł za dekoracje to zbyt duzo , nie boje sie popracowac nad tym sama , jednak by zaczac od tego musze wiedziec co powinnam miec na tej sali jakie zestawienie kolorystyczne , czy polaczenie balonow i materialu czy same balony etc.. to jeden problem , drugi to to ze nic nie umiem \\\"zrobic\\\" z tych balonow:( stad moja ogromna prosba prosze o jakis maly poradnik mlodego baloniarza;-) krok po kroku. a pozniej na biezaco bede tu zagladac ;-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina25
Mam pytanie? Beti_blue czy spotkałaś się kiedys z dekoracją zrobioną z fili malarskiej?? widziałam coś takiego i nie jestem pewna czy to była folia, ale tak wygłądało. Efekt był niczego sobie no i pewnie koszt minimalny. Z góry dziękuję za pomoc :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatynka
beti_blu w październiku biorę ślub jesli możesz to prześlij mi na meila opis jak zrobić z balonów te wszystkie girlandy łuki i serca bo w ogóle nie mama o tym zielonego pojęcia!z góry bardzo dziękuję!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
witam beti blu moze mi pomozesz a konkretnie chodzi mi o instrukcje robienia weży z balonów oraz dekoracje filarów dodam ze chcemy 2 kolory bordo oraz biały moj meil golchowy@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danuska - żyrandole robi się na żyłce tak jak girlandy , możesz zastosować balony 10 \" nakładać od największego do najmniej nadmuchanego ku dołowi ,w ten sposób zrobi ci się piękny żyrandol czy jak któs inny napisał sople.:) Można napompować balon w balon z helem ale taką dekoracje robi się najpóźniej jak to jest możliwe bo hel ucieka szybko z balona i później opadają na podłogę. Najlepiej zrobić to w dniu imprezy na najpóźniej ok 8 godz. I muszą być 2 nap[ompowane helem żeby się unosiły ,ale jest to trudne lepeij poćwiczyć:) Lina- niestety nie widziałam dekoracji z folii malarskiej ,ale może dobry patent i niedrogi :D Widziałam kiedyś ze zwykłaego szarego papieru do pakowania paczek pogniecionego z cieniami ( farba w sprayu) i swietnie to wyglądało ,pewnie ta folia w ten sam sposób można uformować ( wyobrażam sobie jak to się zrobi będzie wygladało jak w jaskini z lodu :D ale efekt murowany ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuśka83
pięknie ci dziekuje z tymi zyrandolami to musze poprubowac bo jakos tego nie widze ale zobczymy dzieki i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaaaa
Dzięki za odpowiedź beti_blu. Fajny pomysł z tym szarym papierem i z tymi sprajami. A jeżeli chodzi o folię malarską to chyba nie wyraziłam się jasno. A mianowicie chodziło mi o to ze widziałam coś takiego przywieszone przy suficie (coś jak lejacy sie materiał) na przemian z grilandami z balonów. Widziałam to u koleżanki na weselu. Na początku myślałam że to jakiś tiul, ale to na 90% była folia malarska. Myślałam że może sie z czymś takim spotkałaś dlatego spytałam :) Aaaaa i jeszcze jedno, dekoracje wykonywała dekoratorka, wiec jesli to faktycznie była folia to fajny pomysł, bardzo dobry efekt no i niedrogi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga beti_blu. Mam nadzieje ze mozesz mi tez pomoc. Mamy slub w sierpniu. W hotelu magda w licheniu. Restauracja jest nawet ladna(tak mysle). http://www.hotelmagda.com.pl/restauracja.php Chcialabym dekorowac materialem ale nie wiem zupelnie jak sie to robi. Jak przyczepic meterial do sufitu? i jak ladnie ulozyc material?taka dekoracja mi sie podoba: http://www.dekoracjealex.pl/str-slubne-sala.html. nie wiem czy mamy to robic sami czy mamy zatrudnic do tego specialna firme. tylko taka firma napewno duzo kosztuje a chcialabym troche zaoszczedzic:( prosze o pomoc i dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry slub jest juz w lipcu. Moze macie jakies ciekawe pomysly na ustrojenie sali. tylko nie lubie jak jest duzo balonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti-blue bardzo proszę o pomoc. Mam całą głowę pomysłów na wystrój naszej sali weselnej. Chciałabym je zrealizować i chciałabym to zrobić w gronie przyjaciół na dzień przed uroczystością. Wiem że to będzie wspaniała zabawa i satysfakcja z wspólnej pracy. Ale niestety nie wiem jak zrobić takie elementy jak: girlandy, serce z balonów, czy kolumny z balonów( różnej wielkości łączone z balonami długimi) lub koła podwieszane do sufitu z girlandy ze zwisającymi małymi balonikami. Bardzo proszę o techniczne wskazówki do zrobienia tych elementów , jak wiązać balony aby powstały girlandy regularnie przeplatane kolorami, oraz informacje odnośnie używanych w tym celu wielkości balonów i dodatkowych potrzebnych akcesoriów. Gdzie właściwie można nabyć dobre i w dobrej cenie balony lub też jakiej firmy są wskazane. Bardzo proszę o pomoc. Z niecierpliwością czekam na wiadomość i z góry dziękuję. Jak zdobędę trochę zdjęć z sali i zbiorę moje pomysly to chętnie się z Tobą skonsultuję Beti-blue jeśli znajdziesz i dla mnie chwilkę. pozdrawiam A to mój mail: anik_1212@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zdjecie. wlasnie o takiej dekoracji myslalam.tyko nie wiem jaki kolor najlepiej bedzie pasowal do tej sali. na tym zdjeciu co wyslalas jest zloty. a co myslicie o bialym tiulu albo ecri. sama nie wiem.no i niewiem czy mamy to sami robic czy lepiej jednak kogos zatrudnic. mam ochote sama to zrobic i bedzie tez pomoc tylko nie wiem jak ten material tak udrapowac. i czym zwiazac i przyczepic do sufitu. ile musialabym kupic metrow materialu na taka sale? jeszcze raz wysylam strone: http://www.dekoracjealex.pl/str-slubne-sala.html dekoracja druga od gory, druga od lewej mi sie podoba:) ta z tymi wiszacymi kulami z kwiatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki beti_blu za taka szybka odpowiedz. ja mieszkam za granica, to znaczy w niemczech i w naszych rejonach nie przejmuja sie dekoracja sali. bardzo sie ciesze, ze znalazlam takie fajne forum i ze moge sie kogos poradzic. bo tu nie ma szans nawet z kim o tym pogadac. dla nich to bzdura- a dla mnie to najwspanialszy dzien w moim zyciu. dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga beti_blu! Ja również chciałabym otrzymać poradę od ciebie i w tym celu (żeby się tu nie rozpisywać) wysłałam maila z adresu olusia0@buziaczek.pl. Mam jeszcze jedno pytanie - jakiej grubości powinny być pasy tiulu pod sufitem? Czy jak zrobie 40-centymetrowe to starczy? Życzę wszystkim cudownych wesel w pięknie ustrojonych salach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×