Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Witam! Mam gorącą prośbę do beti_blu która tak świetnie prowadzi to forum. Proszę o maila z fotkami oraz opisem jak zrobić girlandę z balonów. Chcę sam udekorować salę na wesele a nie wiem jak się za to zabrać. Z góry dzięki. Pozdrowienia Mój mail: wchruszcz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka18lat
mam prośbe czy ktoś moglby przysłać ma mailem jak sie robi girlandy z balonów??? mile widziane fotki.... plisssss myszeczka18lat@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Również poprosiłabym o przepis na girlandę z balonów. ewelanka1@o2.pl Bede miła wystrój sali w kolorze bordowo białym, jaki mozna zrobić do prosty ołtarzyk, aby kolorystycznie było ok? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheleonora
Hej Po,óż bbo teraz ja przygotowuję się do wesela i nie wiem czy zestwienia kolorów zieleń, pomarańcz i żółć jest na miejscu. Ja jakoś mam wyobrażenie ale boję się że przesadzę z kolorami. Nie lubie jednak pomieszczeń zimnych tym bardziej, że wesele powinno mieć charakter "wesoły". Podpowiedz, czy mogę stoły udekorować kolorowa ( np. żótą lub zieloną) flizeliną a pod sufitem powiesić girlandy z balonów w trzech kolorach. oczywiście serwetki, świeczki i inne dodatki w tych samych kolorach...... Plissssssssssssss Ślub tuż tuż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheleonora
I jeśli możesz to prześlij na maila " przepis" na girlandę i serce... Z góry dzięki. Podrawiam :) P.S. w końcu ktoś wpadł na doskonały pomysł na temat w kafeterii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na moim topiku !!! 🖐️ Z góry przepraszam że dopiero dziś odpowiedziałam na wszystkie meile ale byłam na urlopie :) ewelka -jeszcze nie napisałam ,że do ołtarzyka kup trochę materiału np w kolorze bordo umarszcz go przy parze młodych lub zrób draperie naprawdę świetnie to wygląda. A na to przyczep białe elementy dekoracji np;serce białe lub bordowo-białe lub cytyat z białych liter itp... cheleonora-na wesela stosuje się do dwóch,trzech kolorów . Jeśli chcesz mieć zieleń ,pomarańcz i żółty będzie oki,ponieważ żółty z pomarańczem mają tą samą tonację kolorystyczną. Spokojnie do stołów możesz posłużyć się a nawet jest na miejscu ta sama kolorystyka co reszta dekoracji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheleonora
beti_blu dzięki z pomoc jeśli możesz to prześlij mi przepis na girlandę bo czytałam w poprzednich postach, że wysyłałaś , a to bardzo by mi ułatwiło zadanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheleonora -wysłałam Ci przepis na girlandę ,sprawdź pod adresem podanym wcześniej cheleonora@wp.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka18lat
witam ponownie! mam problem wiem w jaki sposób robić girlade z balonow lecz nie wychodzi mi taki ladny wzorek jak na zdjeciach... pomocy.... jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka18lat
i czy jedna para złaczonych balonów sklada sie z dwoch roznych balonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti - - - > :) możesz mi też podesłac zdjęcia z girlandami z balonow na adres violka555@interia.pl w przyszłym tyg. ubieranie sali może się przydać, będe bardszo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczka-tak jedna para balonów składa się z dwóch różnych kolorów np;bordo i białego. Na żyłkę nawlekasz jeden \"poziom\" czyli potrzebujesz dwóch par ( 4 balony). Nawlekasz na krzyż tak aby żyłka znajdowała sie w srodku ,a później następny poziom nawlekasz również na krzyż tylko przesówając zgodnie z ruchem wskazówek zegara w szczeliny poprzedniego poziomu itd... Popróbuj jeszcze na pewno się uda...:D Wchruszcz-nie ma sprawy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze coś. A jak zrobić takie gronko z balonów na środku sali (takie większe)??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o grono symetrycznie zwężające sie ku dołowi to trzeba balony dmuchać od najmniejszego do najwiekszego i tak parami mocować na zyłce. A balony jednej wielkości parami lub mogą być pojedyncze luźno zawieszone na kilku żyłkach i przeplecione ,tworzą duże winogrono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger00
witam. Widzę, że bardzo dużo osób pyta o to jak zrobic serce z balonów. Dlatego bez skrępowania dołączę do grona laików ;) Plissss pomocy!!! Czy mogę prosić o informację ile balonów potrzeba na "wyplecenie" serca na podwójnym stelażu mnw. metr/metr? No i będę bardzo, bardzo wdzięczna za przesłanie na maila instrukcji, jak je wykonać. Serduszko byłoby w kolorach biało pomarańczowym i zawisłoby za nami. A wesele tuż, tuż bo 5 sierpnia. Pozdrawiam wszystkich narzeczonych z problemami dekoracyjnymi :) I oczywiście beti_blu. Cieszę się z pomysłu pomocy doświadczonej dekoratorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka18lat
Beti bardzo dziękuje za pomoc... Udało się... Jeszcze raz wielkie dzieki jestś wspaniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie. 16 września mam ślub. Chciałabym samodzielnie wykona dekorację sali.Troche się boję!!! Sala jest na ok. 150 - 200 osób. Myślałam o girlandach z 2000 balonów. Oto fotka tej sali http://www.kochanscy.pl/sale/003.jpg Sala na zdjęciu jest trochę ustrojona ale nie pasuja mi te kolory. Bardziej podoba mi sie połączenie: czerwony i złoty albo jasniejszy bordo ze złotym. najlepiej perłowe baloniki. Bardzo prosiłabym was wszystkich o inne propozycje udekorowania tej sali. Oraz o informacje (fotki) jak zrobic girlande z balonów. Interesuje mnie równiez jak udekorowac miejsce za para młoda prosiłabym tez o pare fotek z propozycjami. Serdecznie wszystkich pozdrawiam. Macie naprawdę ciekawe propozycje. Właśnie takiej stronki szukałm. Jesteście kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!🖐️ Ginger00- na serce z balonów metr na metr wyjdzie cała paczka (czyli 100 szt) ,ale zawsze warto mieć w zapasie wiecej... Balony możemy użyć małych czyli 6\" lub 10\" mniej nadmuchanych.. Radzę tych drugich bo wybór kolorystyczny jest większy. Potrzebny nam będzie drut ocynkowany średniej grubości taki żeby nie był zbyt giętki przy nakładaniu balonów a z drugiej strony żeby nie stracił kształtu serca.. Odmierzamy długość np;na ponad metrowe serce będzie około 3,4 m. Na środku serca wyginamy (to będzie nasz dół) a na górze dwa końce łączymy taśmą jednostronną ( taką do paczek). Nakładamy balony w taki sposób jak na girlandę ,zaczynając od dołu serca. raz na prawą stronę raz na lewą ,w ten sposób będzie nam lepiej kontrolować czy jest równo po obu stronach i przeplot np:przy dwóch kolorach balonów. Zbliżając się ku górze,później będzie nam trudno bo miejksca na drucie jest mało ale poprostu wpychamy balony proszę sie nie bać że pękną bo 10\" balony mniej nadmuchane są miękkie. Aha! najlepiej zawiesić sobie drut na dwóch żyłkach przyczepić stelaż tak żeby wisiał np;na drabinie żeby w łatwy sposób nakładać balony.. Basia0404-mi też nie pasują te kolory :) Bordo ze złotym będą na pewno ładniej się prezentować. Tylko ja bym zawisiła girlady w romb ,ale nie po lini kwadratu ,tylko tak jak na zdięciu ale złonczone 4 girlady ze sobą. na miejsce przy parze młodych wyślę fotki z pomysłami....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmonika
Witam!! Ja tez mam problem z dekoracją miejsca za parą młoda. Za nami na całłej długości sali jest okno na ktorym do parapetu wisi firanka. Hepl me !!!1 Jaką dejkorację mam zawiesic za nami. Przyślijcie jakieś foty na meila monikazalik@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti_blu wielkie dzięki za szczegółowe instrukcje ( i te na forum i te mailem). Dzis wieczorem z chłopakiem bedziemy testowac swoje zdolności manualne :) Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajson
Nie wiem jak zrobić takie przeplatane węże z balonów, tak żeby kolory się ładnie układały?! Proszę o pomoc!!! A jeśli są jakieś fotki to także!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajson
....bo wesele tuż, tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaczko
beti_blu mam kolejne pytanko, czy fliselina nadaje się do przystrojenia stołu dla Młodej Pary i tył krzeseł w kościele, na sali (kokardy)? Pozdrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JURKA
WITAM PROSZĘ O POMOC JAK ROBI SIĘ SERCE Z BALONÓW I PARĘ PROPOZYCJI DEKORACJI BALONOWEJ SALI WESELNEJ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! 🖐️ Awaczko-flizelina jak najbardziej nadaje się do przystrojenia stołu ,bardzo ładnie wygląda pomarszczona flizelina np;bordo koloru przeciągnięta przez środek stołu na białym obrusie. Ale kokardy musisz popróbować ,jak coś to są taśmy już pocięte flizelinowe i trochę sztywniejsze. Można je kupić na giełdach kwiatowych w szpulach,wychodzi taniej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajson
Wiadomość otrzymałem!!! Zdjęcia też!!! Za wszystko bardzo serdecznie dziekuję!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Monita.
Witaj Beti_Blu prosze o poradę: jeśli sala jest udekorowana na bordowo-złoto-ecri to jakie najlepiej wybrać serwetki i świece żeby to się wszystko ładnie prezentowało! Czy można kupić np.: bordowe i złote i układać je naprzemienne na stole czy lepiej w jednym kolorze ??? z góry dzięki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita-proponuję na białym obrusie serwetki bordowe i złote na przemian ,ale możesz również zrobić jeśli masz odstępy między stołami np: jeden stół same bordo nastepny same złote serwetki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Monita.
dzięki bardzo za poradę! pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×