Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

onaet-myślę że musisz mieć jakiś akcent kolorystyczny na pewno w kwiaciarni Ci poradzą bo cały bukiet biały nie będzie się odznaczał od sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukasz
jeszcze ja...... impreza 16 wrzesnia a pomyslów na dekoracje sali praktycznie brak. moja narzeczona chce dwa kolory- bialy i zloty. wiec takie balony kupujemy i wszystkie inne dodatki. wymyslilem zeby uzyc sztucznego bluszczu do doekoracji naszego stolu. bluszcz uprzednio przemalowany na zloto. problem tylko w jednym. dekoracje z balonow. jak zrobi serce, winogrona i jakies takie weze??? nastepna sprawa to ta cala flizelina czy jakos tak. co z niej robicie??? jak ja wykorzystujecie i do czego????? bardzo prosze o rady i sugestie. bede niezmiernie wdzieczny za instrukcje upinania balonow ze zdjeciami. szczegolnie zalezy mi na serduchach i winogronach. pozdrawiam i z gory dziekuje za maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku31-dzięki za linka i za podzielenie się ze wszystkimi potrzebujących i poszukujących pomysłów:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz-opis jak zrobić girlandę wysłałam:) a jak zrobić serce i winogrona dokładnie przeczytasz na poprzednich stronach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukasz
dzieki wszystkim serdeczne za zainteresowanie i pomoc. beti tobie szczegolnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy z papierowcych serwetek takich grubszych nie tych pojednyczych mozna jakos stworzyć wzór przy talerzykach? czy mozna je jakoś dekoracyjnie ułozyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marry-oczywiście że układa się z serwetek :wachlarze ,harmonijki itp lub po prostu zwija się i nakłada specjalne obrączki do serwetek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjusz
Jeśli możesz to prześlij mi na skrzynke jak zrobić girlandy z balonów wraz ze zdjęciami. mmysliwiec@wp.pl Bardzo proszę Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotKASIA
Rewelacyjne forum! Ja też sama chcę wykonać dekoracje i POMOCY. Bardzo proszę o wszystkie instrukcje (jak się da z fotkami) na maila jak wykonać dekoracje z balonów (girlandy i serca). reko1@poczta.onet.pl Z góry wielkie dzięki POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka-1
Witam! Mam pytanko. Ile mniej wiecej utrzymuja sie balony dmuchane helem? I jaka butla jest mniej wiecej wystarczająca na nadmuchanie np.400balonow? Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza rzecz :balony dmuchać helem najpóźniej jak to tylko możliwe. Ponieważ takie balony utrzymują się pod sufitem ok.10 godzin,po czym opadają powoli na dół,zazwczaj nad ranem są już na podłodze...:) Średniej wielkości butla powinna starczyć na ok 120-130 balonów 10 \". 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka-1
Wielki dzięki za odpowiedz...ehh.człowiek jak nie siedzi w tej branży to sie za bardzo nie orientuje..hehe. Jeszcze raz dziękuje.. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores_O
witam cie beti_blu :) Chciałabym abys mi przesłała kilka zdjęc z girlandami.wiem mniej wiecej o co chodzi tylko nie wiem czy tak łatwo jest związać tą parę balonów w\"kokardke\" to chyba ciężko.mam jeszcze pytanie.mam na sali 6 kolumn co mozna z nimi zrobić(tańszym kosztem)?a i doradz mi czy zestaw biały,pomarańczowy i zieleń -taki groszek jest dobry.bo jak otrzymałam balony z allegro to zwątpiłam.bardzo prosze o szybka odpowiedz bo wesele 26 sierpnia.pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
ile tak balonów potrzeba na jedno koło zawieszone na suficie i jedną girlandę na wejściu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
i ile tak około kosztują w ogóle balony w sklepach?zastanawiam się nad tymi z allegro(8,75 za100sztuk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores_o
witam deli.ja kupowałam po 9,99 ale sa małe i cięzko sie je wiąże.takze wybór należ do ciebie. kupowałam od buti.i kolor zielony np wogóle dziwnie wylądał.takze przemy śl to.ja najpierw kupiłam na próbę 100 szt jednego koloru. pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butla z helem wypożyczenie u mnie w mieście kosztuje ok.50 zł (nie wiem dokładnie bo już dawno nie wypożyczałam) do tego kaucja za butlę i reduktor ok.30 zł na dobę.. Pewnie w każdym mieście jest inaczej..? A balonów z allegro nie kupowałam jeszcze .. mam sprawdzoną hurtownię i paczka matowych 10\" kosztuje 13 zł a metalik 17 zł ,może drożej niż na allegro ale nigdy nie miałam zastrzeżeń..:) deli-nie wiem dokładnie jakiej długości miałabyś mieć girlandę ,ale łatwo policzyć bo na girlandę 4 m wychodzi 100- balonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1980
Pytanko do super dekoratorki :))) Może nie o dekorowaniu sali ale widzę że dekoratorka szeroko uzdolniona więc... Mam białą suknię tj. gorset z naszywanymi mieniącymi się kwiatuszkami o rozłożystych płatkach (cos w stylu Lilli), spódnica podczepiona różą. Ogólnie sukienka bardzo delikatna i zwiewna. Nie mam pojecia jaki bukiet mam do niej wybrać :( Myślałam o połączeniu storczyków (białych z fioletowymi akcentami) i białych róż. Oprócz tego duzy żywy storczyk we włosach. Obawiam się jednak że biała wiązanka zleje się z białą sukienką :( Proszę o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1980
Korzystając z okazji zapytam jeszcze o salę. Ściany sali są szare, własciwie w kolorze hmmm... srebra ze złotymi elementami. Ogolnie sala jest ciemna, robi wrazenie mrocznej. Ja na wesele mam wybrac dwa kolory, w ktorych ta sala ma byc udekorowana (stroi wlascicielka sali). Twierdzi ona że oczywiscie moge podac dowolne dwa kolory dobierając je do sukni, wiazanki itp ale jej zdaniem sala nieladnie wygląda w odcieniach niebieskiego, czerwonego, zielonego. Niestety musze sie z nią zgodzic ;) A podobno najlepiej wygląda oczywiscie w kolorze srebrnym i zlotym... :) Uwazam jednak że srebrne balony, materialy, serwetki itp jeszcze tą sale przyciemnią :( Więc wymyśliłam złoty i biały, który ożywiłby moim zdaniem już i tak ciemną salę. NIe wiem jednak czy to dobry pomysł... Biały moze zniknąc w tle białych obrusów itp. Jaki więc kolor wybrać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula-pewnie że lepiej będzie wyglądał kolor balonów biały i złoty a stołem się nie przejmuj ,bo możesz zastosować biały obrus i tylko złote serwetki wtedy się nic nie zleje. Co do wiązanek to przeceniasz moje możliwości bo zbytnio się na tym nie znam,ale jeśli masz białą suknię i wiązanka będzie tylko z białych kwiatków to oczywiste że musi być kolorystyczny akcent ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia261
Witam. Czy moglibyście podesłać mi fotki gotowych dekoracji sal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka_mb
beti_blue, czy mogłabym poprosić o przesłanie na mój adres opis wykonania girlandy z balonów wraz ze zdjęciami? Z góry dzięki! Adresik: kropka_mb(małpka)gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
Karolcia, nie bądz leniem! na tej str anku podała juz linka do ponad setki zdjec udekorowanych sal. Po prostu poszukaj i przeczytaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1980
Czy uwazacie ze bordowe dodatki slubne tj. bordowe kwiaty, bordowa kamizelka sa przestarzale, niemodne itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
zalezy jakie to by były dodtaki, bo są ładne rzeczy i są brzydkie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka
Mam pytanko. Umię juz robić girlandy teraz tylko sie zastanwiam jakiego drutu trzeba uzyc by z robić z tego łuk? Zgóry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka-jeżeli chcesz zrobić bramę to girlandę wyginasz ,nie porzebny drut. Tylko trzeba porządnie zamocować do podłoża np:taśmami dwustronnymi ,można też chwycić żyłką na górze po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×