Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość Tamen
Zapraszam wszystkich zagubionych do korzystania z moich usług dekoracji sal weselnych. Balony wykluczam. Tkaniny, tkaniny, kwiaty. Niebanalne formy - szczegóły na spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaelo
Witaj beti_blue Dostalam od ciebie maila, ale doszly tylko zdjecia, a w miejscu tektu sa jakies slaczki. Czy moglabys wyslac wszystko jeszcze raz? p.s. Jesli masz tez zdjecia jak sie robi girlandy "krok po kroku" to tez poprosze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaelo
Witam beti_blue Dziekuje za maila doszlo teraz wszystko. Czy moglabys jeszcze napisac jak sie robi to kolko, ktorego mi przyslalas zdjecie, to co jest powieszone pod sufitem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanwar
poproszę również te cenne wskazówki na temat robienia dekoracji.z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartolomeo
Czesc beti_blu, mam prośbe czy i mnie możesz przesłać twoje rady jak zrobić dekoracje oczywiście ze zdjeciami, bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koni28
Witaj Beti_Blu.Niedługo jest również mój ślub i wesele :) Proszę,prześlij mi na maila jak zrobić te girlandy,serduszka i winogrona z balonów.Z góry dziękuję i pozdrawiam.Konrad z Krakowa.-a to mój adres mailowy:deejaykoni@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beti blu. Po ostatniej Twojej wiadomości postanowiłam że podjąć wyzwanie i udekorować salę sama przy pomocy najbliższych. Mam zdjęcia mojej \'sali\".Chciałabym Ci je wysłać abyś mogła na nie zerknąć fachowym okiem. Czy mogłabyś przesłać mi swój adres. Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koni28
Beti_Blu-dziękuję za pomoc,zdjęcia są śliczne,zwłaszcza to z serduszkami z balonów zółtych i bordowych.Ach....jakby mnie takie chciały wyjść to byłoby super.Będę próbował...jeszcze raz dzięki za pomoc.Konrad z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SPECJALISTKE! JESTEM JUZ CHYBA SETNA OSOBĄ, KTORA PROSI IE O POMOC ALE SKORO INNYM NIE ODMAWIASZ I W POCIE CZOLA :-) KOLEJNY RAZ OBJASNIASZ JAK ROBIC GIRLANDY, JA RÓWNIEZ LICZE NA CIEBIE. OPIS CO DO GIRLANDY JUZ MAM Z WCZESNIEJSZYCH TWOICH WYPOWIEDZI BRAKUJE MI TYLKO ZDJEC ( I TU BARDZOOO LADNIE SIE DO CIEBIE USMIECHAM ). CHCIALABYM JESZCZE RADY OD CIEBIE... MOJE WESELE NA OKOLO 60 OSOB ODBEDZIE SIE W BARDZO MALEJ SALI... W ZASADZIE SALA NA DLUGOSC JEST OK ALE JEST BARDZOOO WASKA, TAKI TYPOWY WAGON. SCIANY SA BARDZO LADNE, W MOZAICE W KOLARACH BRAZU, BRZOSKWINI, POMARANCZU. SUFIT ROWNIEZ LADNY ACZKOLWIEK NIE EFEKTOWNY I TROSZKE MOZNA BY GO ZAKRYC. NA JEDNEJ DLUGIEJ SCIANIE PO CALEJ STRONIE SA PIEKNE DUZE OKNA I DRZWI TARASOWE WIEC ZAKRYWAC ICH NIE TRZEBA, DRUGA SCIANA TEZ JEST CALKIEM LADNA, WYSTARCZA TYLKO TE WINOGRONA Z BALONOW. ALE TRZEBA PRZUSTROIC CALA SCIANE ZA MLODYMI.... I TO MOZE BYC PROBLEM....PODPOWIEDZ PROSZE COS I PODESLIJ ZDJECIA Z DEKORANCJAMI STOLU I SCIANY ZA MLODYMI I OCZYWISCIE TE NIESZCZESNE GIRLANDY.... A I CO SADZISZ O DEKORANCJI W KOLORZE BIELI I TAKIEJ PRAWDZIWEJ POMARANCZY? DODAM ZE JA MAM TROSZKE ORIENTALNA URODE I TE KOLORY DO MOJEJ SNIADEJ CERY BEDA PASOWAC. TWOJE ZDANIE PO PRZECZYTANIU TWOICH WSZYSTKICH OPINI JEST DLA MNIE BARDZO WAZNE... NAWET NA ODLEGLOSC. POZDRAWIAM WSZYSTKIE NIESTRUDZONE W BOJU POCZATKUJACE DEKORATORKI HIHI I CIEBIE OCZYWISCIE BETI :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartolomeo
Dziekuję za zdjecia i opis pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanwar
dziękuję bardzo Beti_Blu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam maly problem;/ musze utroic sale na studniowke i niewiem jak sie za to zabrac i od czego mam zaczac... moglabys mi jakas w tym pomoc? ale przeslac pare fotek zebym mogla zobaczyc jak mniej wiecej wyglada? z gory dzieki Pozdrawiam :) honia2000@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuśka 83
mam prośbę czy mogłabyś wysłać mi zdjęcia tych dekoracji z opisem jak to wszystko zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuśka 83
co myślisz w jakich kolorach udekorować salę, ktorej ściany są w drewnie (właściwie błazeria) myślałam o perle i bord albo róz. Albo inna kombinacja błękit i perłowy i wszystkie dodatki w tym kolorze. Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam wszystkich kochanych forumowiczów za brak ostatnio z mojej strony zainteresowania ,ale tak już bywa w okresie przedświątecznym :D mnóstwo zajęć na głowie Prędzej czy późnej odpiszę na wszystkie pytania :classic_cool: 🖐️ Pozdrawiam PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkakk
Ktos mi wysle sposób na zrobienie tych węzy z Baloników BAdzo prosze na meila niesia_1501@buziaczek.pl slicznie dziekuje juz z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias6
Hallo dziewczyny, poszukuję wskazówek jak sie tworzy girlandy balonowe (kolor ecrui oraz złoty). Pozdrawiam sylwias6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaa
Beti blu powiedz w jaki sposób można uniknąć opuchniętych palców po wiązaniu balonów. Co robią profesjonaliści, którzy żyją z dekoracji balonowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj beti_blu:) Mam ogromną prośbę, czy mogłabyś mi przesłąć swoje pomysły i rady jak należy zrobić wystrój sali weselnej. Najpierw chcizłąm wynająć firnę dekorującą, ale koszt 1200 zł. to dla mnie trochę dużo.Młodsze rodzeństwo się zgodziło na to , ze mi pomogą , znajomi również , więc do dekoracji będę miała około 10 osób. I teraz nie wiem czy zacząć stroić w czwartek, czy w piątek. I wogóle ile kupić balonów, itd... Mój adres agagus@autograf.pl Jakbyś była chętna mi pomóc to podam Ci stronę ze zdjęciami lokalu , gdzie odbędzie się przyjęcie weselne. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola24
Beti_blu wiem że odpowiadałaś na te pytania ale ja jestem mało doświadczona i zbytnio nie rozumiem Czy mogła byś mi odpowiedzieć jak udekorowac sale weselna, jak zrobić serce z balonów,girlandy balonowe /kolor biały oraz złoty/ inne dekoracje krok po kroku najlepiej na e-mail wiolus4@wp.pl. Dodam jeszcze ze wesele będzie organizowane na sali gimnastycznej, w ktorej to zawieszana jest taka zielona siatka/na całą salę oraz ściany/, z tąd moja propozycja kolorytyczna.Nie wiem czy taka kolorystyka jest dobra ale nie mam pomyslu co moze byc dobre do tej śiadki. Bardzo prosze o rade. Pozdrwiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eradzka
witam:) mam 20 stycznia studniówke w szkole i nie wiemy jak udekorować sale w której bedziemy jeśc:/ chcemy cos w kolorach burgund, złoty, jasny różowy.... materiały plus balony:) moj adres mailowy eradzka@o2.pl beti_blu masz jakieś pomysły?? za wszelką pomoc będziemy my maturzyści wdzięczni:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długiej przerwie🖐️ Po 1 . zaległe emeile wysłałam :D 2. Nie ma znaczenie z jakich kolorów girlandę się robi ,technika jest taka sama 3.opuchnięte na początku miał każdy nawet profesjonalista, po prostu trzeba próbować i wiązać takim sposobem dla nas najwygodniejszym, można poślinić żyłkę zaczepiając balony aby uniknąć oporu i przetarcia. 4.jeśli osobiście młodzi i znajomi dekorujecie sobie swoją salę to radzę zrobić w czwartek, jak czegoś zabraknie lub zdacie sobie sprawę, że nie podołacie zadaniu zawsze jest jeden dzień w rezerwie.:D 5. wiola kolorystyka dobra ponieważ przy siatce zielonej musisz rozjaśnić salę.wskazówki do zrobienia girlandy i serca już wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1232
witaj :) czy ja tez bym mogła prosic o przepis na girlande?? bo jak sie okazuje tez mam poblem e skręceniem tego ;/ paulina1232@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola24
Beti_blu dziekuje za cenne wskazówki. Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×