Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

be, atałasowe mi sie nie podobają :/ A ja chciałam gdzies ze 130 takich pokrowców, wiec kto mi to uszyje? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki myślałam że potrzebujesz tylko na krzesła pary młodej. To w takim razie szycie odpada,może zapytaj się w firmie która stroi stoły ,może wypożyczą Ci takie pokrowce ale czy taką ilość ,nie wiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no nie tylko dla nas :) Stoły stroimy sami, bo w cenie sali mamy obrusy i nakrycie stołów, wiec musze poszukac oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerstwa
Witam! Dziewczyny jeśli któraś może to proszę o zdjęcia dekoracji sali. ale najbardziej mnie interesuje wystrój stołów. Interesują mnie także bukiety na stoły, u mnie na sali są wysokie wąskie wazony, nie wiem jeszcze jakich kwiatów użyć. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje to proszę o sugestje. Dzięki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerstwa
dzięki anku 31 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerstwa
Beti_blu dzięki za mail-a z wyjaśnieniem, bardzo mi pomogłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerstwa
dzięki jeszcze raz jasne będę pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie beti blu bardzo chciałabym ci podać adres tej strony co znalazłam taki tani tiul ale nie mogę jej znaleźć!!nie zapisałam sobie niestety i teraz kapa!! nie wiem jak wtedy wyszukiwałam ale teraz nie udało mi sie odnaleźć.sorkipozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa -nie przejmuj się aż tak bardzo nie jest mi potrzebny,może przypadkiem kiedyś znajdziesz to wtedy napiszesz :) Pozdrawiam PA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc beti_blu mam mała prosbe:) czy mozesz mi wyslac kilka fotek z dekoracja sali? interesuje mnie głownie jak udekorowac niewielkie kolumny takze sufit. co z dekoracji jest teraz modne za para mloda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magno
za niedługo mam wesele, może ktoś wie od kogo najlepiej na allegro kupić balony??? i jak się robi serca, girlandy z balonów??? z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magno
może ktoś może mi przesłać jakieś zdjęcia dekoracji sali, bo sama nie mam żadnego pomysłu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magno
DZIEKI za zdjęcia anku31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaczko
Ile balonów trzeba na serce ok 1mx1m? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaczko
Dzięki, bo kupiłam dwie paczki tj. 200 sztuk i wydawało mi się mało, ale teraz wiem że na pewno wystarczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaf222
czesc mam pytanie do beti_blu.jestes moze z wawy lub okolic,bardzo podobaja mi sie twoje opinie i wypowiedzi pewnie znasz sie na rzeczy,a mozna sie z toba umowic lub "wynajac" do pomocy w dekorowaniu sali ja mam inny problem moja sala jest duza moze pomiescic ok 250 osob a ze u mnie bedzie ok120 osob nie wiem jak optycznie zmniejszyc sale.chodzi mi tylko o czesc w ktorej beda staly stoly.jak ustawimy odpowiednio stoly w ksztalt u rozciagnietego i przysuniemy je do przodu zostanie kilka metrow za plecami mlodych do sciany i nie wiem jak zagrodzic ta przestrzen ,i jak zrobic tlo za mlodymi myslalam o jakiejs scianie balonowej lub cos takiego a moze tylko oltarzyk z tylu wstawic i powiesci na suficie jakies duze kule balonowe wiem ze wszystko musimy wykonc samemu bo dekoracja przez firme jest strasznie droga.moze sa jakies sposoby i jak wykabinowac ten oltarzyk mam jeszcze sporo czasu bo slub mamay we wrzesniu 2007 ale wiem ze musze to wczesniej przemyslec bo narazie nie daje mi to spokoju.a moze znasz jakas firme ktora zgodzi sie zrobic tylko ten oltarzyk albo go wypozyczyc dziekuje i czekam na wszystkie porady na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaf222-niestety pochodzę z centrum Polski ale do Warszawy mam i tak sporo kilometrów,mogę tylko służyć radą :) Jeżeli chcesz zrobić coś na kształt ściany z balonów za Parą Młodą proponuję balony z dwoma końcówkami. Są one łatwe do nadmuchania i proste w technice ,można z nich również zrobić prosto girlandę ,poślę zdięcia . Jeżeli chodzi op ołtarzyk to myślę że najprostrzym sposobem będzie zawieszenie ładnego materiału na tle można wtedy powiesić serce,obraz,obrączki itp... Niestety nie znam firmy z okolic Warszwy która wypożycza takie rzeczy,ale poszukaj w necie. Masz jeszcze dużo czasu i na pewno znajdziesz. Powodzenia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia F.
Beti_blu ja tez prosze o zdjecia (kasiafroncek@interia.pl) jak sie robie girlandy. Z gory dziekuje Twoja rady sa niezastapione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszka27
Mam problem z wystrojeniem sali. Nie wiem jakich balonów(jakiego koloru) użyć by pasowały do sali. Sala jest podłużna z trzema filarami wzdłuż sali.Dwie większe ściany są koloru jasno-brudnego-różu a dwie mniejsze ciemnego różu. Sala jest ciemna(od zachodu małe okna).Jakie balony użyć by sala wyglądała ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobna sala, a balony biało złote okazały sie trochę za mdłe i dodaliśmy bordo gdzie niegdzie, nie wiem w sumie jak to będzie się komponowało bo to już za 2 tyg. ale co ma byc to będzie aby nie pospuszczały, na stołach bordowe świeczki i serwetki bordowy musznik u młodego i bordowe kryształki w moim jasnym pastelowym bukiecie? nie mam pojęcia czy to pasuje już nie mam na to siły i czasami nawet ochoty pozdrawiam wszystkie panny młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosik80
Cześć beti_blu mam problem z udekorowaniem sali weselnej. Oczywiście chciałabym mieć dekoracje min. z balonów lecz niestety nie za bardzo zrozumiałam jak się takie girlandy robi. Opisując sposób ich wykonania napisałaś że jest możliwośc przesłania zdjęć. Jeżeli jest możliwość bardzo bym o nie prosiła. Niestety nie mam zdjęć mojej sali ale poniżej przesyłam linka jak bym chciała aby mniej więcej dekoracja wyglądała. http://www.jarma.com.pl/Pol/Podstrony/dekoracje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosik80
Cześć wszystkim Mam prośbę jeżeli ktoś ma zdjęcia lub jakieś pomysły na udekorowanie sali weselnej (np.sala gimnastyczna z dwoma koszmi), to bardzo bym o nie prosiła. Co zrobic z koszmi najchętniej bym sie ich pozbyła ale niestety nie ma takiej mozliwości, czy ktoś ma jakiś pomysł jak je przysłonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosik80
Beti_blu bardzo prosze o jakieś zdjęcia udekorowanych salo doklanie chodzi mi o sposób wykonywania girland. Z góry wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×