Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

a moze masz zdjecie tej sukni? wklej to zobaczymy jakie masz te srebrne elementy na sukni. srebro srebru nie rowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
niestety teraz nie mam jak załączyć, ale to wygląda w ten sposób że jest wzór na gorsecie i na trenie- przeżdoczyste cekinki i kilka z odbłyskiem srebra, narzeczonemu dobrano do tego kamizelkę z wzorem srebrnym-metalowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
najpierw myślałam nad dekoracją biało różową, ale narzeczony nie poparł rózowego, zdecydowalismy się na złoto, nie wiem jednak czy dobrze zrobiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
no właśnie nie mam w tym kompie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
całkiem podobne, tylko moja suknia jest śnieżnobiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesli na kamizelce narzeczonego jest tak delikatnie to mozecie we wszystkich kolorach robic dekoracje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
myslisz, ja już sama nie wiem, najpierw się na coś decydyjemy, a ja potem zaczynam żałować, że to może nie pasuje, że będzie kiczowate, może to stres przedslubny, chciałabym żeby wszystko jakos grało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze pasuje :) tylko nie kup takich pomaranczowych tych balonikow bo to brzydki kolor :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
dzięki za pocieszenie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to nie pocieszenie :) to rada i pogląd :) nie martw sie, kazda z nas ma wątpliwosci juz czy cos pasuje czy nie ;) ja wybralam róz i biel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
czy ktos mi moze przesłać zdjecia jak sierobi serce z balonów? moj e-mail:kingulka20@wp.pl dzieki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
czy ktos mi moze przesłać zdjecia jak sierobi serce z balonów? moj e-mail:kingulka20@wp.pl dzieki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
ja tez prosze o zdjecia jak zrobic dekoracje krok po kroku madzia1249@wp.pl dzieki pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
kupiłam fizeline złota i ecru ..myslałam ze da sie ja pomiąc na stołach tak jak organzę ...jednak nie teraz mam 15 m fizeliny jak moge ją wykorzystać...co mozna zrobic z fizeliny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a probowalas gniesc fizeline i jednoczesnie od spodu zszywaczem utrwalic lub szpileczkami?uwazam ze to moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
ile płaciłac za fielizne ...gdzie ja mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 34
bardzo często odwiedzam to forum nawet nauczyłam się robić girlandy Beatko jesteś wielka tak dalej.Mam jednak pytanko co myślicie o dekoracj z bibuły tz.girlandy oraz kule na salę komunijną może jakieś inne propozycie chodzi o to żeby nie było bardzo wypasione .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
fizeline kupowałam na allegro po 12 zł za 10 m ---pomięta wyglada nuiezbyt ładnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewezaj
Witam Bardzo bym była wdzięczna jak by ktoś przesłał mi na E-mail jak się robi serca z balonów . Z góry dziękuję pozdrawiam ewelina_zajac@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na salę komunijną proponuję kolorystykę przede wszystkim bieli z dodatkiem np; koloru dla chłopca błękitu a dziewczynki bladego różu. Ale bez przesady to nie wesele i wystraczy powiesić spiętych razem baloników w kilku miejscach na sali ( ścianach lub pod sufitem ) Flizelina owszem, ale nie w stylu podwieszona pod sufitem jak na weselu ale jako dodatek na stoły, ściany. Komunia jest dniem uroczystym ale powinna się różnić od wesela, i nie przesadzać z dekoracją sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1
masz zdolnosci manualne chcialbys sam wykonywac dekoracje znam firmw ktora organizuje szkolenia www.balonali.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Kier
nie ma takiej strony, którą podałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1
jezeli masz problem jak udekorowac sale to wejdz na strone www.costa.pl oni ci pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murm
Witam zwracam się z prośbą o przesłanie instrukcji wykonywania girlandy, ślub za miesiąc a ja nie mam zielonego pojęcia. Pozdrawiam murm@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę że wiele osób pyta o instrukcję wykonania serca z balonów i girlandy. ja również chciałabym się przyłączyć do tej prośby. proszę o info na maila: aleks_bg@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaaaa
Ja również będę bardzo wdzięczna za pomoc w opisie jak sie robi te różne cudeńka z balonów. Wszelkie instrukcje i zdjecia mile widziane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniara1234
Hej, widzę że wiele osób pyta o instrukcję wykonania serca z balonów i girlandy. ja również chciałabym się dowiedzieć jak to się robi, więc bardzo proszę napiszcie na emaila. Pomóżcie mi również gdzie można tanio kupić tiule w woj. śląskim niedaleko Katowic. Z góry bardzo dziękuję za rady Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniajeny
Witam my mamy ślub w lipcu, więc nie wiele czasu pozostało, sami dekorujemy sale z pomocą przyjaciół. chcemy zrobić girlandy, róże z bibuły itd. Bardzo bym prosiła o przesłanie dokładniejszej instrukcji w robieniu girlandy dwukolorowej. Z góry wielkie dzieki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×