Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Mam pytanie do tych ,które dodają Guardianka do jogurtu lub serka . Napiszcie ,czy popijacie to zaraz potem wodą ?? Bo ( jak dobrze zrozuniałam ,to co piszą na stronce Vis\'a ) to chodzi o to , żeby to połączyło się z płynem i napęczniało zwiększając za razem swoją objętość. Ja do tej pory piłam z sokiem ,ale może dla urozmajcenia zacznę z jogurtem :) tylko zastanawiam się co z tą wdoą trzeba popić czy nie ??? Odpowiedzcie proszę co wy robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajsza* koniczenie musisz popić to wodą lub herbatą:) Dobrze się doczytałaś, ten preparat musi napęcznieć w żołądku żeby spełnił swoją rolę:D Ja jak jem go z jogurtem to popijam ciepłą herbatą. Tak sobie myślę, że ciepły napój lepiej zadziała:) Jeśli piję guardiana z wodą to też tylko ciepłą - tak zresztą zeleca producent:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda*
Jestem z wami. Zamówiłam wczoraj preparat Vis i chcę się razem z wami odchudzać. Mam do zgubienia 20 kilo I muszę się szybko z tym uporać bo czeka mnie operacja kręgusłupa. Nie mogę niestety ćwiczyć bo jestem niemal unieruchomiona, więc zostaje mi tylko ścisła dieta i środki. Tabletki silnie działające oczywiście odpadają więc zaczęłam szukać naturalnych i wpadłam na początek tu do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___jak zaczniesz pić vis to zobaczysz że zaraz zauważysz efekty___ Ja jestem bardzo zadowolona _____Dzisiaj na wadze 1 kilogram w dół!____teraz to już z górki____jestem pełna optymizmu____!!!! Uda się___ tobie Jagoda też___!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokay
Znalazłam na Allegro aukcję Vis Vitalis szukałam informacji na ten temat i skierowano mnie tutaj. Poczytałam trochę i wydaje się to dobrym środkiem. Zastanawiałam się własnie nad zakupem. Zastanawia mnie jednak cena bo na allegro jest po 85zł a tutaj czytałam że za 67zł Za ile wy kupujecie? i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda witamy w gronie !!! Napewno się nie zawiedziesz. Tym bardziej że masz motywację. Tokay - witamy, vis vitalis mix kupisz za 67 zł + 10 zł /jeśli jedna paczka, jak 2 razem to przesyłka gratis/ na stronie: www.naturals.gweb.pl - tam też jest opis działania. 85 zł to jest normalna cena a teraz trwa promocja. Śmiało do nas dołączaj i nie patrz na kasę - napewno się opłaci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokay
Dzięki Edyta Już zamówiłam Miałaś rację dobrze że nie zamówiłam na Allegro, a już miałam taki zamiar. Jak dostanę to się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda i Tokay🌼 witajcie w klubie🌼 Razem damy sobie radę z tymi zbędnymi kilogramami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nowych dziewczyn - podajcie wiek, wzrost, wagę obecną i wagę docelową to Maziaczek dopisze Was do naszej listy w niedzielę. Pozdrawiam was wszystkie i trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, podaję numer GG do Pani Anny z \"naturals\" - 2606231. Czasami jest dostępna także możecie pytać o Wasze wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda* cieszę się, że do nas dołączyłaś:D Ciebie Tokay też miło widzieć:D Ja dzisiaj się skusiłam na kaszę gryczynaną z kotletem - niestety schabowym i jak by tego było mało to jeszcze polane skwarkami:P Odpokutuje za to, ale już nie mogłam wytrzymać:P Ale czasami lepiej ulec niż się męczyć co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka78 a smaczne bylo :P wiem teoretyczne pytanie :D mnie nawet nie kusi , jem malo niedawno wazylam sie i :( waga stoi w miejscu tzn jestem w trakcie okresu - tak sobei to tlumacze i to ze teraz sie wazylam a nie rano na czco....jejq mam nadziej ze w waga pojdzie w dol ;( w pracy kolezanki maja ubaw ze mnie :D a tyo otraby dodaje do jogurtu , a to hektolitry wody mineralnej - zwazajac ze jest zima to jeszcze bardziej krzywo patrza :) ale ja im pokaze :P:P:P i na szcescie do takiegpo odzywiania jestem przyzwyczajona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i jak zwykle szybko pisze robiac literowki :) za ktore bardzo przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja* Jasne że smaczne!!!! Ale i tak im pokażemy:classic_cool: jakie z nas laski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że vis vitalis jest znośny z zimną wodą , dobry z serkiem waniliowym lub jogurtem ale z ciepłą wodą to masakra!!!! Własnie zapodałam sobie i zmuszam się do kolejnego łyku (bleee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mnie mniej ale niestety jeszcze powyżej 80 kg dopiero jak będzie poniżej to będzie ok dziś zamówiłam też cembridge .Wiecie widzę,że w grupie jest troszkę łatwiej.niestety nie ćwiczę ale z utęstnieniem czekam na wiosnę i prace w ogrodzie to będzie super.Hej gdzie koleżanka ,która miała coś napisać o cla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie Klara - cambridge znam bardzo dobrze, jak będziesz miała jakieś pytania chętnie odpowiem. Dieta bardzo skuteczna ale wymaga niesamowitego samozaparcia. Dziewczyny może zamiast drogich kremów na cellulit zastosujemy fusy z kawy - podobno bardzo skuteczne. W każdym razie ja wypróbuję. Messalina - zobaczę z zimną wodą bo z gorącą faktycznie bleeeee Przy okazji - witam wszystkie nowe guardianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefa
No niestety ja nie dostałam Vis Vitalisa, też widziałam na Allegro, ale tam też sprzedaje ta sama Pani, która przekonywała mnie, że pewnie poczta nawaliła. No juz nie wiem co mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefa - to dziwne ja nigdy nie miałam problemu poza ostatnim przypadkiem ale tłumaczono że było dużo zamówień i mieli opóźnienia. Poczta czasem nawala Może listonosz nie zostawił awizo.Idź na pocztę i sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefa sprawdź bo ja kiedyś też czekałam na paczkę a tu się okazało że ona sobie leży na poczcie bo listonosz zamiast do skrzynki to w drzwi włożył awizo i zniknęło sobie:( Przesyłki zawsze z tego sklepu dochodzą w terminie:) zamawiam tam nie pierwszy raz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maziaczku też się zastanawiałam czy mój cellulit jeszcze nie wygładzić tymi fusami:) Masz receptę jak zrobić takie dobre mazidło?:D Wprawdzie po visku mam już resztki tego paskudztwa ale jeszcze trzeba to dopracować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Guardianki :) Babciu dziękuję za odpowiedź:) Tak sobie właśnie myslę ,że smaczne czy nie smaczne NIEWAŻNE!! Ważne ,że wiemy co potrafi zadziałać i nie jest szkodliwe ---- chyba zaczynam się przyzwyczajać do tego smaku :) Trzymajcie się dzielnie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagunka
Mam swojego upragnionego guardianka:classic_cool: Nawet nie jest taki zły👄 Wypiłam go z wodą jak zalecają i pół litra wody:classic_cool: No to teraz na dobre rozpoczęłam wojnę z tłuszczem[zly[ Na dzień dzisiejszy jest 80kg:P Pozdrawiam was wszystkie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki dziś rano było 80 kg .G-ian napewno zadziałał ale odstawienie pieczywa,słodyczy i lepszego jedzonka miało pewnie też duży wpływ .Julka tyle dobrego piszesz o Naszej papce.Napisz proszę coś konkretniejszego tzn. jak długo go stosujesz jakie masz na nim osiągnięcia .Maziaczku napisz mi coś co według ciebie jest ważne przy c-gu chcę go stosować razem z g-ianem i otrębami.Ważyłam już kiedyś tyle co teraz ale udało mi się schudnąć ciuchy powyrzucałam teraz pełna szafa rozmiaru 40 a tu kicha!Ale zaparłam się mam nadzieje,że mi się uda.Najgorzej martię się nogami bo są straszne grube odnoszę wrażenie,że zatrzymuje mi się woda w organiżmie nie wiem co z tym robić?Staram się dużo pić ale to naczynie połączone jak piję to sikam a przy moim nietrzymaniu to horror.Chyba założę też drugi topik na ten temat bo ostatni o tym się dużo pisze ale tak naprawdę z nikąd żadnej pomocy.Całuski klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Julka - co do tych fusów to można eksperymentować dodając np: - balsam do ciała - oliwa z oliwek + cynamon albo olejek eteryczny np grapefruitowy Klara - zależy jak chcesz stosować cambridge. Polecam 3 tygodnie ścisłej diety czyli żadnego guardianka ani otrąb, koniecznie trzeba pić co najmniej 2 litry wody, żadnych herbatek owocowych ewentualnie czerwona, zielona albo czarna i ewentualnie kawa gorzka, chudnie się tym więcej im większa nadwaga. Startowałam z wagi 90 kg i za pierwszym razem schudłam 8 kg potem 5 - 7 kg. Tylko nie wolno oszukiwać zjedzenie czegokolwiek może zniweczyć proces odchudzania. Bardzo ważne!!!! Dieta dla osób zdrowych w innym przypadku koniecznie trzeba zasięgnąc opinii lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Już jestem po wizycie i zgodnie z obietnicą przesyłam najświeższe dane - po następnym tygodniu następne 2 kg mniej, czyli od 26.01 razem 4 kilo w dół. Nawet Pani endokrynolog była w szoku, że jak pięknie mi idzie. Nie poddawajcie się a efekty będą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWo EDYTA!!!!!!! :) Czytając takie wpisy Guardianek zaczyna lepiej smakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa myszka
WITAM. A czy ktoras z pań wie cos na temat atestu tego srodka????Czy jest on sprzedawany legalnie w Polsce ??????Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Guardianki:D Jak się cieszę Edyta, że masz takie efekty:D BRAWO!!! Ja też muszę się wam czymś pochwalić:) Wracam właśnie od fryzjera i zostałam zasypana pytaniami co robię bo mam całe mnóstwo nowych włosów. Ostanio bardzo mi wypadały, musiałam bardzo skrócić fryzurę a dzisiaj sie okazało że odrastają i to w takiej ilości że fryzjerka jest w szoku! Ja myślę, że witaminy z visa tak zadziałay! Bp wcześniej nigdy nic takiego nie mało miejsca:) Kocham tego Guardianka:D Różowa myszko:) na tej stronie poczytaj sobie na temat atestów i zezwoleń. Jest to polska firma i sprzedawany jest legalnie, więc nie ma obawy:) http://www.naturals.gweb.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikanika
Dzięki Maziaczku za zaproszenie do waszego topiku. Poczytałam wasze wypowiedzi i choć wiedziałam że jest to dobre to tu się jeszcze bardziej utwierdziłam. Zamówiłam już oczywiście 3 paczki i mam przez ten sklep jeszcze obiecany prezent, porcję jakiegoś środka na kondycję. W każdym bądź razie bardzo się cieszę że się tu znalazam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×