Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość Graż
Ja tu jestem przed chwilką pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zrobiłam na czarno Mala B ty też chyba dopiero zaczynasz? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam:D jak tu milutko dzisiaj:D ciekawy pomysł z tymi stopkami i Maziaczkowi pracę ułatwimy bo będzie miała na bieżąco wszystkie dane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maziaczku kochany :D jak fajnie że się odezwałaś🌼 Zrób jak najszybciej ten sprzęt i wracaj do nas bo tęsknimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam juz nową stopkę. u mnie kolejne 0,5 kg w dół więc jest juz 65 kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osóbki. Przez okes 5 m-cy przytyłam ponad 8kg.Chciałabym je zrzucić.Moze ktoś mi pomóc.Robie dietki owocowe 2 razy w tygodniu i nie jem po 18.00 ewentualnie pije ale nie wode niegazowana tylko kawe zbożową. Może ktoś ma inny skuteczny pomysł. Niestety wcześniejszych wypowiedzi nie czytałam bo jestem ograniczona czasowo. Z góry dzięki niestety dzisiaj nie wytrzymałam i zjadłam kilka ciasteczek :( (od kilku dni sie powstrzymywałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mogę sobie z tą stopką poradzić ale wieczorem będzie pmoc to damy radę. Musze się wam pochwalić że zauważono że mam szczuplejszą troszkę twarz - czy to możliwe? to dopiero początek a już widać?! Zaczynam serio wierzyć że sięuda! Aterg fajnie że się do nas przyłączasz , my tu w większości stosujemy taki wspomagacz odchudzania guardian się to nazywa i zamawiamy go na stronie http://www.naturals.gweb.pl/ poczytaj sobie i sama zobacz czy ci się do czegoś przyda. Ja i wiele innych dziewczyn sobie go chwali bo chudniemy! Dużo pijemy po tym bo to ma błonnik i L-karnitynę -spalacz tłuszczu, a poza tym hamuje apetyt.Powiem ci - fajna sprawa z tym guardianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorkiem drogie koleżanki:D jestem już po kolacji guardiankowej dzisiaj zrobiłam sobie jak radziła babcia sałatkę owocową i wymieszałam to z viskiem no i całkiem całkiem 👄 witam też nowe koleżanki wszystkie razem i każdą z osobna🌼 zaraz się zabieram za stopkę, ciekawe czy mi wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki: Grono stale się powiększa co mnie bardzo raduje :D Stopki wyglądają bosko !!!! Od razu wszystko jasne i nie trzeba wracać do poprzednich wypowiedzi. Noi oczywiście w pewien sposób nas identyfikują. Super że pozytywnie rozpatrzyłyście moją prośbę :-) Mruczanka i wszystkie Guardianki: jak będziecie chciały a nawet musiały :-) zmienić wagę obecną to jak wejdziecie na ten link który podałam do paseczków /ja mam go w ulubionych - to ułatwia sprawę/ to w okienku \"waga obecna\" zmieniacie numerki i \"Next\", po każdej zmianie pojawia się nowy adres do stopki więc go kopiujecie całego, wchodzicie w \"Preferencje\" na naszym forum, kasujecie poprzedni a wklejacie nowy. I gotowe :-) Dobry i oszczędny sposób na gości, prawda? Hihihi Dopisujcie jeszcze w stopce od kiedy stosujecie :-) Trzymajcie się, Pa. P.S. Na weekend mam najazd teściów :-) i właśnie gotuję bigos a że będzie przepyszny to dodam do niego Guardianka żeby mniej pożarli :-) Hihihihi. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To \"Dobry i oszczędny sposób na gości, prawda? Hihihi\" miało być na końcu mojej wypowiedzi. Pomerdało mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka :D daj im lepiej guardianka przed imprezą to w ogóle nic nie zjedza i wszystko zostanie dla ciebie:P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja nie z myślą o sobie chcę zaoszczędzić bigosiku tylko dla mojego kochanego bo chudziutki jest :D Nie podpuszczaj mnie bo i tak bigosu nie tknę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś ty przecież bigosik to same witaminki:D co my w nim mamy: * kapustkę kiszoną - vit C * mięsko - żelazo, vit z grupy B * cebulka, czosnek - bogactwo witamin * przyprawy j/w czy o czymś zapomniałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze grzybki ale one też nie tuczą :-). A co z mięskiem smażonym??? No dobra nie zarzekam się - może trochę ściubnę ale bez chlebka :-) Na dzisiaj że tak powiem \"się zmywam\" bo mój kochany zaraz kończy służbę i muszę po niego jechać :D Do jutra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem___dawno nie pisałam ale miałam wirusa w kompie____ a informatyk się gramolił ze zrobieniem____chudnę dalej____kolajne kilo !!!!____ja też sobie zrobię taką stopkę____ to będziemy miały wszystkie i się będziemy kontrolować_____To Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na ten guardian i czekam i nic:( Nie moge sie zmobilizowac bez niego i dalej sie obzeram. Bosze niech juz do mnie dotrze ta przesyłka. Pozdrawiam Was laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplutko, za oknem piekne słońce, może będzie wiosna. Czakam na dostawę guardiniu. Wczoraj trochę zgrzeszyłam z córeczkami (czkolada) , ale dziś spoko, tylko czerwona herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, zrobiłam błąd, jak zawł tak zwał, czekam na jego dostawę. Mam nadzieję że bedą efekty. Wczoraj zrobiłam sobie piekny \"wskaźniczek\" wagi, ale do celu jeszcze dalekoooooooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewuszki.... Od pewnego czasu czytam Wasz topik i..... zachęcona Waszymi efektami postanowiłam kupić Guardian! Mam do zrzucenia ok. 20 kg... Męczę się z tym od 7 lat!!! Efekty są żadne..... Mam nadzieje, że ten specyfik choć troszkę mi pomoże!!! Czy przyjmiecie mnie do swojego grona???....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nas tu sporo dzisiaj!!!!:D aż miło🌼 Wczoraj moje szczęście niestety zajęło kompa na cały wieczór i nie mogłam swojej stopki zrobić:( Ale dzisiaj wieczorkiem już się nie dam! Zamówiłam sobie tą Betę z buraków sama przetestuję czy to działa witalizująco jak mnie poinformowano - i też mam prezencik obiecany:) wybrałam sobie dezodorant Mexx ciekawe czy fajny:) Biorę się teraz znów do pracy - koniec przerwy:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, super z tymi paseczkami :D Patiag - wejdz jeszcze raz na stronę z paseczkami i wpisz poprawne wielkości wagi w odpowiednie okienka bo wychodzi na to że ważyłaś 103 kg, teraz ważysz 75 a dążysz do 0 :-) Mój paseczek przy Waszych jakiś taki smutny - przy następnej zmianie wagi zmienię go na bardziej wesoły :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexifoczka - oczywiście witamy w gronie Guardianek. Te 20 kilo będzie wspomnieniem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w naszym gronie nowe Guardianeczki ❤️ Ja też nie moge pozostać w tyle i zabieram się za paseczek:D jak wszystkie to wszystkie! Nie ma obijania mnie też tam jeszcze jakieś dekagramy zostały do zrzucenia w końcu :DHaha Takiego smaczka Edytka mi narobiłaś na bigosik że jutro się zabieram za gotowanie :classic_cool:Mniam taki z grzybkami i śliweczkami Oh! aż mi ślinka cieknie..... Nie odmawiajcie sobie dziewczyny pożywnych dań. Jesli regularnie bierzecie guardianka to nie macie się co martwić. Uwierzcie mi, wiem co mówię! To czego trzeba unikać to chleba białego, cukru, ciast i słodyczy poza gorzką czekoladą w maleńkich porcjach👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambo baba
poczytalam ten topik i zdecydowałam że jest najlepszy i macie najlepsze efekty! Wchodze w temat zamawiam Vis Vitalis i zabieram się z wami do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×