Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Cześć Babeczki:) włąsnie wróciłam z nart, wziełam prysznic i zrobiłam sobie ten kawowy peeling o ktorym mówiłyście - REWELACJA!!!! skóra jak jedwab-sprobujcie-ŚWIETNE!!!! dziś mam cos lepsze samopoczucie,bo taka mniej \"wzdęta\" jestem -mam nadzieje ze Wy tez macie dobry nastroj - czego Wam zycze! ...no to tyle chciałam powiedziec :D no i jeszcze ucałować ;) i zmykam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dziewczyny za piękne stopki:D acha wczoraj robiłam peeleng kawowo-cynamonowy i jest OK ale chyba tego cynamonu dałam za dużo bo troszkę szczypało:P tego trzeba dosłownie szczyptę:) albo ja mam wrażliwą skórę :( No w każdym bądź razie skóra dzisiaj gładziutka🌻 Do jutra guardianeczki:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) A ja dzisiaj postanowiłam podarować tez coś dla swego ducha (a nie tylko dla ciała) i wybrałam się na koncer muzyki organowej. Bach, Mocart, Mendelson:) a do tego schola męska :) rewelacja:) Ciesze się że próby z kawą są pomyślne:) No cóż, nalezy się już wybrać w objęcia Morfeusza, by jutro powitać kolejny miejmy nadzieję słoneczny dzień:) Czytałam, że osoby, które dużo śpią, szybciej chudną:) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczymy🌻 jak minęła wam nieedziela? Bo ja dzisiaj rano na wadze mam kolejny sukces!:D kilo zbędnego balastu mniej👄 zaraz zmieniam moją stopeczxkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zmieniłam:) prawda że jest piękna?🌻 zeszłam poniżej 80!!!!!!!!!!! jestem taka szczęśliwa!!!!!!!!❤️!!!!!!!!❤️!!!!!!!!❤️!!!!!!!!❤️ cieszycie się ze mną? od wielu lat nie mogłam zejść poniżej tej paskudnej 80 a tu jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ależ jak was kocham👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!❤️!!!!!!!!❤️!!!!!!!!❤️!!!!!!!!❤️!!!!!!!!❤️ 🌻!!!!!!!🌻!!!!!!!🌻!!!!!!!🌻!!!!!!!🌻!!!!!!!🌻!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Halinka 🌻 brak mi słów:classic_cool: Moje gratulacje CIESZYMY SIę RAZEM Z TOBA🌻👄🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokoko
jestem zaciekawiona tym co piszecie na temat:) brałam do tejpory tyko adipex ale widzę że na dalszą metę jest on niebezpieczny:( zaczynam się skłaniać do bardziej bezpieczniejszych metod:) poczytam jeszcze dokładniej te post i zastamowie się nad zakupem pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokoko
a tak wogóle to milutki macie tentopik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki! :) halina, moje gratulacje :) ciekawe, jak sobie radzi dorota - miała być moją muzą i coś nic nie pisze ;) no, dzisiaj kupuję kawę sypaną i będę się pillingować - tym bardziej, że poczytałam Wasze weekendowe relacje :) które mnie zachęciły na maxa :) pozdr. i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🌻 U mnie bez większych zmian jak do tej pory... ale czego ja się mogę spodziewać po tak krótkim czasie spożywania... Wpadłam przywitać was i pogratulowac tym którym się udaje już pozbyć swoich zbędnych kilosków❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Off.ca my to jakąś telepoatię chyba mamy:) napisałyśmy dokladnie w tym samym czasie:D chyba coś w tym jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Halina to nas bije na głowę z tym odchudzaniem:D nie ma co mówić jest naszą motywacją i to jaką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dorota :) to chyba faktycznie telepatia :) :) :) a powiedz, poza guardianem stosujesz jakąś dietę, ograniczenia, czy idziesz na całość? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co narazie to specjalnie się nie wysilałam ale jak dzisiaj poczytałam wpisy to musze się wziąć na ostro!!! chyba pomyślę o bardziej rygorystycznym sposobie:( chociaz jak czytałam Babcię to ona nie stosowała ostrej diety i też schudła:D sama już nie wiem a ty co o tym myślsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina podziel się z nami tym co robisz :D bo ja startuję dokładnie z tej samej wagi co ty zaczynałaś i mam to samo nie mogę zejść poniżej tej cholernej 80:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć POzdrawiam wszystkie dziewczyny!!!!!! Zmierzyłam się wczoraj : biust 115 cm , pas 106 cm ,biodra 118 cm - tragedia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokoko
wyniki macie imponujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjkaaaa
czesc dziewczyny, mam do was pytanko odnosnie vis vitalis...wczoraj dostalam paczke i dzisiaj zaczelam to pic z woda,ale nie wypilam tego,bo jest poprostu okropne...chcialabym wiedziec czy moge to mieszac np. z goracymi posilkami (w trakcie lub po posilku pilabym duzo wody)aha! nie chce mmieszac tego z zadnymi jogurtami ani tez maslankami,bo nie znosze nabialu wogole...mam nadzieje,ze bede mogla to dodac np do zupy(wtedy przynajmniej nie bede czula tego smaku)...vis vitalis nie kupilam ze wzgledu na odchudzanie,ale ze wzgledu na dostarczenie organizmowi witaminek jakis...dzieki z gory za odpowiedz.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, ale działa na Ciebie ten vitalis? nie chce Ci się faktycznie jeść? ja myślę, że im \"drastyczniejsza\" dieta, tym i wyniki powinny być lepsze. chociaż - jak widać po niektórych wpisach - nie ma reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjkaaaa
upppp:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dyjkaa spróbuj z kompotem, ja naj bardziej lubie z gruszkowym, albo z jakimś sokiem, najlepiej kwaskowatym:) pozdrawiam cos mi się tutaj psuje chyba hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjkaaaa
dzieki,a nie mozna laczyc z cieplym jedzonkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!!!mnie znow dopał fatalny nastroj :( i Was dzisiaj tutaj mało :( nie wiem no,ale nic a nic nie zmienia mi sie waga:( Anna - i nam się wreszcie musi zaczac udawac! musimy byc dobrej myśli (ja niestety ledwo juz w spodnie wchodze :( tez jestem załamana:() Pozdrawiam i marze o jakis efektach!! Całuje wszystkie na dobranoc i gratuluje Wam! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyjkaaa: mozna łączyć z ciepłym...mnie PAni Anna powiedziała ze mozna byle nie z b goracym- ja tak najczesciej to spozywam,jakos lepiej mi tak wchodzi...mozesz tez sprobować zalac ciepła woda i odczekać...zrobi sie takie gestsze-tez fajne:) Babcia posypuje nim naleśniki, ja tez posypuje nim jedzonko i do pomidorowej zupy dodawałam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×