Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Witaj Julka - nie było mnie ale nie z własnej woli. Przyznam że czuję się trochę obco, tyle nowych dziewczyn się udziela a \"starsze\" coś nie bardzo. Właściwie to ja chyba też powinnam zniknąć bo jest mi wstyd. Wszystkie macie jakieś efekty, widzę że nawet i 12 kg a ja co?. Tak naprawdę to uświadomiłam sobie że od kilku ładnych lat działa na mnie tylko cambridge, jak się bardzo pilnuje to po schudnięciu wagę trzymam. Niestety po kilku miesiącach zaczynam tyć jedząc trochę więcej. 1000 kcal to dla mnie norma do utrzymania wagi - no to jak się mam normalnie odchudzać. Po świętach wracam do cambridge a Wam wszystkim życzę sukcesów i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *wiosna*
zaczynam się z wami odchudzać dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień dobry Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień dobry Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiihaha:) Udało się, kolejny kg w dół :) To jest możliwe :) Witam Wszystkie Panie. 🌻 Chcę być dzisiaj Waszą motywacją hihi :) może to nie skromne, ale tak się cieszę :) Pięknego wiosennego dnia życzę 🌻i stałym bywalczynią i nowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane babeczki:D Mariolka bardzo się cieszę że masz sukces!🌻 Na pewno jesteś nasż motywacją kochanie:D Życzę wszystkich babeczkom podobnych sukcesów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola!!! GRATULUJE!!!!! (i sama czekam na swoje równie imponujace wyniki) Ja tez musze przyznac ze bardzo dobrze sie dzis czuje - nie mam spadku wagi ale jakos lepiej sie czuje! Anno...gdzie sie podziewasz...jak sie masz dzisiaj?! minely Ci wczorajsze smutki?! pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Mariolka, gratulacje, w sobotę ważenie, moze też będę mogła się pochwalić, zobaczymy, najważniejsze, że apetyt mniejszy, głód nie zasysa , więc nie jest źle, własnie zamawiam sobie drugą porcję Vis, bo mam już na kilka dni, a wiem, że bez niego ani rusz :) powodzenia walce z kilogramami. ps. dziś dałam się namówić na pizze, dwa trójkąty wsunełam :( ale to było prócz jogurtu wszystko na dziś, raz po raz można ........... wiem, wiem, tłumaczy się winien i tak się właśnie czuje ale nie mam zamaiaru odmawiać sobie wszystkiego, chcę zachować poprostu umiar w jedzeniu i zmienić nawyki typu podjadanie chleba czy słodyczy ale naskrobałam, sorki, jeśli przynudzilam, ale jakoś tak mi się zebrało 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halloo
:):D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lena m za dodanie wiary mam nadzieję że wytrzymam aby dotrzeć do celu od jutra zaczynam działać. Pozdrawiam cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY MAM SIĘ FATALNIE. PRZYTYŁAM 1/2 KG. CO ROBIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania:) Spokojnie,takie wachania wagi są raczej normalne. Może jesteś w drugiej fazie cyklu, a wtedy troche przybiera się na wadze, ale to mija. Pijemy dużo napojów to tez swoje waży, zobaczysz jak jutro rano przed visem stniesz na wadze to będzie lepiej. Tylko się nie waż wieczorem :) I ciesz się słońcem :) Wczoraj słuchałam takiego programu gdzie mówiono, że o tej porze roku najlepiej pić sok z kiszonej kapusty i ogórków. Ma właściwosci oczyszczające, no i witaminy. Oraz cały zestaw zalet wpływających na cerę:) Dodałam sobie do soku z ogórków visa i jest to smaczne :)(jeśli ktoś lubi kwaśne) Nawet usłyszałam od domownika mojego \"ten twój pokarm dla rybek w tym jest całkiem ,całkiem\" hihi POLECAM:) Mam nadzieję, że u Was tez takie słońce jak umnie:) aż chce się żyć :) a i dzięki za gratulacje hihi🌻 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane babeczki:D Piękny dziś dzionek🌻 aż się żyć chce:D Moje kochane nie załamujcie się ! takie wahania wagi i małe spodki na początku to sprawa normalna. Organizm musi się przestawić na inny rytm i pracę. Musi pozbyć się złogów a to nie jest łątwa sprawa jeśli ma to sie odbywać naturalnie i bez szkody dla organizmu:) Waga czasami się podnosi przed okresem i ma to związek z zatrzymaniem wody w organiźmie a nie z tyciem:) mnie czasami w tym czasie przybywa 1 kilogram! Najważniejsze jest konsekwentne działanie i trzymanie się planu. Ja vis do tej pory biorę dwa razy dziennie choć byl czas że brałam tylko raz. Ale pomyślałam sobie że jak działać to do końca i raz na zawsze pozbyć się najtrudniejszego balastu a potem tylko pilnować żeby nie porzybyło nic:D Jeszcze raz wam przypomnę że tyłyście przez lata i nie oczekujcie że schudniecie przez tydzień!!!!!! Troszkę cierpliwości a wszystko będzie dobrze i pamiętajcie POZYTYWNE NASTAWIENIE!!!!! to połowa sukcesu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 78
Wpadłam się przywitać z moimi koleżankami i życzyć wam miłego dnia❤️ mam narazie urwanie głowy w pracy ale jak tylko znajdę chwilkę to poczytam wasze wpisy i pogadamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa .....wyszłam na pomarańczowo bo się z małej literki wpisałam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam, Aniu - nie smuć się tak bardzo...napewno dziewczyny nam tu cos doradza...Ja wvczoraj równiez zauwazyłam wzrost wagie-ale wiem ze jestem w tym momencie cyklu ze to całkiem normalne- z paniką więc poczekam jeszcze parę dni...a jeśli Twoj powod wzrostu wagi jest inny niz faza menstruacyjna to...moze napiszesz co jesz...bo widzisz...mi mariola doradzila zebym nie łaczyła visa z zupka z proszku-niby to oczywiste ze takie zupki to nic dobrego ale jakos wtedy o tym zapomniałam...moze Tobie dziewczyny tez cos doradza... pozdrawiam....i jeszcze raz dziekuje Wam ze jestescie!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny miałam przerwę i nie jadłam V.V. przez prawie 2 tygodnie :( ale teraz to ja już sie za siebie biorę na dobre muszę schudnąć do lipca przynajmniej 7 kilogramów myslicie że mi sie uda????? Babciu jak często i ile łyżek jadłaś V.V. w ciagu dnia?? ile zjadłaś opakowań żeby tak ładnie schudnąć?? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *wiosna*
👄zamówiłam właśnie vis vitalis mix 👄dwa naraz w promocji i zabieram się na dobre za moje bioderka i grubą pupcię:P Czy mnie przymniecie? 👄mam teraz 65 kilo a chcę ważyć 50:classic_cool: mam 158cm wzrostu czyli 15 kilo do zrzutki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *wiosna*
👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) tylko na chwilkę, bo jeszcze mam troszkę pracy w domu, chciałam Wam powiedzieć, że jutro ważenie, ale coś czuję, że waga raczej nie drgnie w dół, choć po rzeczach czuję, że jakieś tam efekty są, faktycznie idzie to dość wolno, ale za to naturalnie i bez szoku, ja cieszę się, że jem mniej i to bez wielkich zmagań z apetytem, naprawdę nie męczy mnie ta dietka, a wręcz przeciwnie, swietnie się czuję i wierzę, że do lata napewno choć rozmiar mniejsze rzeczy będę nosiła :) dzisiaj otzrymałam zamówioną w czwartek paczuszkę z VIS, ja jem viska 2 razy dziennie (rano i popołudniu) po 2 łyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻Witajcie dziewczyny🌻 Lenka:D i o to chodzi:) powoli ale naturalnie i skutecznie:) Ja zawsze wierzyłam w moc ziółek i naturalnych rzeczy:) mama mnie wychowała bez antybiotyków i całej tej chemii i jestem jej za to bardzo wdzięczna:D Jak się usamodzielniłam to zaczęłam troche szaleć ale na dobre mi to ni wyszło i zaczęłam jednak doceniać moc tego co naturalne bo wiem że działa i jest bezpieczne Mam przydkład nawet wśród swoich koleżanek które nie mogą dziś zajść w ciążę a tabletkę łykają nawet jak ich paznokieć zaboli:P a ziółka fuj bo śmierdzą albo są gorzkie:( no i takie sa skutki cieszę się że ktoś wynalazł te produkty guardianka bo przytyłam i nie mogłam sobie z tym poradzić a moja siedząca praca jeszcze pogarszała sytuację:( odkąd biorę viska to mam lepszą przemianę materii, cera mi się bardzo poprawiła i włosy bardzo:) a do tego cały czas chudnę i chudnę🌻 z czego się bardzo cieszę🌻 tak wic dziewczyny nie upadajcie na duchu bo tak działa natura powolutku i swoimi drogami:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Koko i inne dziewczyny które zaczynacie TRZYMAM ZA WAS KCIUKI :classic_cool: uda się wam na pewno!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko, zgadzam sie z Toba całkowicie, ja również jak juz wcześniej pisałam, zauwazyłam, ze cera mi się znacznie poprawiła, włosy mam liche, rzadkie, ale nadzieja jest, że skoro cera to i włosy, najważniejsze, że czuje sie znakomicie, Julka, ile już schudłaś i od kiedy, jeśli mogę zapytac oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🖐️❤️🌻 ❤️🌻wpadłam się pochwalić nowym sukcesikiem - ❤️🌻1 kilo mniej ❤️🌻❤️🌻zmienię zaraz moją stopeczkę❤️ widzę że u was nastroje różne ❤️🌻 ja wam też życzę samych sukcesów:classic_cool:❤️🌻 ❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻👄🌻👄Prawda że pieknie wyglada ta moja stopeczka?🌻👄🌻👄tak się cieszę że do lata będę szczuplutka🌻👄teraz już w to wierzę🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam wieczorowa pora:) pisze malutko...i szczególnie do Wiosny :) Kochana!jesteśmy w takiej samej sytuacji!!!!mam taki sam nadmiar(choc zrzucenie nie całych 15 mnie juz zadowoli...i do tego ten sam wzrost przy ktorym kazdy kilogram dodatkowy widać podwójnie :( Mam nadzieje ze nam sie uda!kurdupelkami pozostaniemy ale staniemy sie szczupłymi kurdupelkami:)POWODZENIA! Powodzenia Wam wszystkim!!!!!!! Bardzo podziwiam te z Was ktore maja tak wspaniałe i godne pozazdroszczenia efekty! buziaczki na dobranoc!!! do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!! rano wstałam i ważenie------> 1 Kg W DÓŁ!!!!!!!!! udało mi sie!!!! tak się ciesze!!! dziekuję ze jestescie i pomogłyście nie poddać mi się kiedy brakowało mi wiary!!!bardzo wiele Wam zawdzieczam! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 uda nam sie!! Dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna...a jak z cyklem menstruacyjnym,moze to z nim zwiazana jest zwyzka wagi?!?! ile razy dziennie jesz V.V.?! ile pijesz wody?! od kiedy bierzez v.v.?moze Pani Anna z naturalsa ma jakiś pomysł dla Ciebie?! Aniu pozdrawiam Cię serdecznie i moooooooocno trzymam kciuki, zebyś sie nie poddawała-ja tydz temu czułam sie tak jak Ty a dzis mam wiele wiele lepszy nastroj! Wiem że i Tobie się uda!!!!!!!!! napisz cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×